PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Biciklizam - savjeti za kupnju, popravci, dogovori za vožnje i ostalo (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=98655)

SileTzar 24.10.2011. 22:45

Tss evo već su krenule rasprodaje, ekipa daje dijelove u bescjenje... Louise s rotorima za 1kn, ne me hebat.

@ Smarty - sve to stoji što si rekao da se OnOne može povoljno naći, ali kad se nakupi poštarina i pdv+carina pa to dođe na 2200 onda je 700kn manje za godinu dana staru ramu - koja je u super stanju jer sam ju vidio na Sljemenu - i nije puno, pogotovo jer je dečko u izvornom oglasu davao za 2000kn ramu s Hope headsetom, Hope seatclampom i Thomson štangom, pa ti reci da li se isplati ili ne.
Da je moja veličina rađe bi njemu snizio to na 1400 pa dao keš nego se gnjavio s dostavama i carinicima itd.
Btw jesi složio svoju "biku" :D

Matija ZG 24.10.2011. 23:14

Ljudi eto posto mi je ukraden bike vise od godinu dana i nemam sta voziti , prodajem svoju kacigu Fullface 661 Full Launch Youth , stanje je vise nego dobro ( ima par ogrebotina , pa boze moj cemu i sluze kacige ;) ) , sto se tice velicine mozemo se nac vi isprobat , cijena bi bila 350 krznenih

Smarty 25.10.2011. 09:19

Citiraj:

Autor SileTzar (Post 2008433)
Tss evo već su krenule rasprodaje, ekipa daje dijelove u bescjenje... Louise s rotorima za 1kn, ne me hebat.

@ Smarty - sve to stoji što si rekao da se OnOne može povoljno naći, ali kad se nakupi poštarina i pdv+carina pa to dođe na 2200 onda je 700kn manje za godinu dana staru ramu - koja je u super stanju jer sam ju vidio na Sljemenu - i nije puno, pogotovo jer je dečko u izvornom oglasu davao za 2000kn ramu s Hope headsetom, Hope seatclampom i Thomson štangom, pa ti reci da li se isplati ili ne.
Da je moja veličina rađe bi njemu snizio to na 1400 pa dao keš nego se gnjavio s dostavama i carinicima itd.
Btw jesi složio svoju "biku" :D

je u pravu si sta se toga tice al s obziron na takvu situaciju ja bi onda radije gleda drugu ramu :D ja san 100% siguran kad bi ja isa prodat svoju da bi mi nudili 700kn :)

jesan sastavija san biku odavno, vec se i vozikan po Marjanu, moran jos sic prominit al nigdi nac korisne inf. sta da uzmen i mora bi rucke prominit (stavit neke deblje), i pokusavan nabavit izvlakac pedale jer mislin da bi treba jos malo nategnit shift guide. (trenutno neman lipse slike)

http://imageshack.us/photo/my-images/821/imag0015w.jpg/

murina 25.10.2011. 11:35

Po Marjanu nesrićo, kakvi marIjan pobogu, to je naš kolega Zgmmax :D
dobra bika BTW :)

Smarty 25.10.2011. 11:58

evo ispravija san, si sretan? :D

Nik 25.10.2011. 12:04

Dotka danas 15h.

Planiram jedan krug ledjero, tek toliko da bajk ne stoji u garazi...ako budem raspolozen mozda i dva.
Ako je nekome dosadno neka navrati.

riceburner 25.10.2011. 12:09

primam svasta pod racun :D

http://dropbike.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=62513

SileTzar 25.10.2011. 15:59

Super ti je bike Smarty, nadam se samo da ga ne vežeš ovim koncem za zube duže od 2 min nigdje... Jel to SummerSeason edition ako imaš ISCG tabove? Baš je kewl.

Bio sam jutros na Dotki s Adaksinjom i Sikom s DB-a, kako su opičeni obojica. Ugl išli smo krug kojim ide liga, i na kraju onog strmog spusta stojim i čekam njih dvojicu (ja sam se vozio na najjače pa sam bio prebrz). Long story short, prvo se Siko legne u lišće i blato, Adaksinjo taman kreno i vidi ovog kak pada i sjebe se pri 2 na sat u neki kamen i prek volana u potok.
Ugušio sam se od smijeha skoro.

Cuky 25.10.2011. 16:02

Mogao si fotkat :)

SileTzar 25.10.2011. 16:13

Budem prije sljedeće vožnje pogledo u kristalnu kuglu da znam kad će neko past da pripremim fotić za tih sekundu i pol :kafa:

danielzg 25.10.2011. 16:15

sile jos imas onu bedastu smjenu od 11 do 5?

Cuky 25.10.2011. 16:17

Citiraj:

Autor SileTzar (Post 2009135)
Budem prije sljedeće vožnje pogledo u kristalnu kuglu da znam kad će neko past da pripremim fotić za tih sekundu i pol :kafa:

Trebao si prije ove, no nema veze.

Ahahahahahahah :D

SileTzar 25.10.2011. 16:21

Ma bio sam od 3 danas, nisam znao da li da ti se javim ili ne jer sam bio strgan, ko crkotina sam se vukao na usponu. Sad mi je žao jer je ionako Adax pozvo tog Sika koji nam je nabio tempo, a to sam htio izbjeć :/

danielzg 25.10.2011. 16:29

nema veze..tak nebi stigo..iso sam na burzu ujutro i salju me na prekvalifikaciju za kuhara..hahaha..tak da se necu moc puno preko tjeda vozit sljedeca 3mj..

Nik 25.10.2011. 16:41

Sad ce te natjerati da potpises izjavu da u slucaju odbijanja ponudjenog posla moras vratiti cifru od 50k kn...tako nesto sam citao u novinama pa se skvadra bunila, naravno ako odbije prekvalifikaciju ili neces potpisati izjavu obrisu te s popisa nezaposlenih i gubis sva prava.

Inace, danas sam odvozio samo jedan krug, ali muski, The Uspon je opet pao, i to bez problema...isao sam isprobati onaj skok na kojem je cuks ´vatao koleso.
Uzmem zalet i 5m prije skuzim da bi me moglo cudno baciti, naravno prekasno ali malo sam uspio pribremzati, vinem se u zrak i mogu reci da sad znam zasto je cuks onako prosao. Al´sam se scimao u zraku :D
Kicker baca tako da u stvari izmakne bajk ispod vozaca, pogotovo prednji kraj - imho bolje je bunny hopati nego pustiti da vas kicker ispali...slijedeci puta idem gor-dol par puta dok ne vidim kak mi najvise odgovara da skacem preko njega.

Smarty 25.10.2011. 16:50

Citiraj:

Autor SileTzar (Post 2009110)
Super ti je bike Smarty, nadam se samo da ga ne vežeš ovim koncem za zube duže od 2 min nigdje... Jel to SummerSeason edition ako imaš ISCG tabove? Baš je kewl.

Ugušio sam se od smijeha skoro.

nije summer season nego 456 tako da neman ISCG i lakse mi je picit uzbrdo :)
koristim Truvativ shift guide al mislin da ga treban jos zavrnit http://www.pinkbike.com/product/truvativ/Shift-Guide/

a konac za zube san koristija do sad mozda 3 puta racunajuci i prijasnju biku al opet bolje ista nego nista :D

danielzg 25.10.2011. 16:51

to je neka fora ak prekines bez razloga skolovanje koje oni placaju sveucilistu..nije 50k nego kolko su oni potrosili novaca do tad..tak je danas barem lik reko..a nemam razloga prekidat tak da..
za taj kicker kolko se sjecam nesta je mic govorio da se raspada i da ga treba sredit?

murina 25.10.2011. 16:53

Nik, treba iskoristit kicker za skok, a ne samo dropati, jer onda ispali stražnji kotač, a prednji već pada.

Daniel, šta si sad po struci da te žele u kuhare prebacit?
Nisam primjetio da kicker treba popravljati ali ako treba, možemo ga urediti, samo treba alat koji je Vedran obećao već prije ohoho vremena :D

edit: ovako leteći ja rješavam taj drop. Jel da sam super :D

danielzg 25.10.2011. 17:10

instalater grijanja i klime..u 5mj nije jedna ponuda ni nis..tak da mi ovo pase..kad se ima prilika za naucit nes novo treba to iskoristit:) al dosta o tom..zna se za sta je ovo tema:)
jeste mozda za vikend da idemo nekim drugim putem do vrha?recimo iz cucerja do gorsice pa do hunjke pa onom stazom kojom smo prosli put isli do lugarnice...?

Vuco 25.10.2011. 17:33

Citiraj:

Autor danielzg (Post 2009218)
jeste mozda za vikend da idemo nekim drugim putem do vrha?recimo iz cucerja do gorsice pa do hunjke pa onom stazom kojom smo prosli put isli do lugarnice...?

Osim Lojstek i makadama, ja znam samo još onaj Bidrovečki makadam za uspon te preko 12-ice od Kraljičinog zdenca.

Ali definitivno sam za neku promjenu.

Gdje počinje ta staza u Čučerju ? Jednom sam bio na vikendici kod frenda tamo i jako se teško snać među tim cestama gore...

danielzg 25.10.2011. 17:40

zabunio sam se..mislio sam na bidrovecki makadam..ima iz cucerja makadam koji vodi do lipe..tamo sam jednom bio pa mi je tesko opisat jer se nesjecam puta..haha.

zgmmax 25.10.2011. 17:46

Mislim da ima staza 25 koja ide iz vidovca do Gorscice. Tom stazom sam se bio spusto kada sam bio na Gorscici.

Vuco 25.10.2011. 17:47

To ti ja velim. Tamo ih tih cestica i makadama, a svi isto izgledaju. Za Bidrovečki sam uvijek, pa preko Gorščice do Hunjke i onda lagano na vrh ili 20tkom dolje.

tomiotok 25.10.2011. 23:36

Imate li volje organizirati se pa do Pakraca ovaj vikend, pa se nadjemo na stazi ili u grad negdje?

Nik 26.10.2011. 00:35

Je ne mogu cisto iz tehnickih razloga, osim kad bi netko drugi vozio...a da bi se provozao po Psunju - o i te kako.

Inace moj plan voznji je slijedeci - prednajava :D:

- cetvrtak (ako ne padne kisa) ---> ponoviti rutu 2 grebena
- subota ---> kombinacija 57-tulum (cuks down drop)-55-serpentine
- nedjelja---> nesto dugacko na zapad - 9-tka npr.
- utorak ---> 57-greben-donja postaja zicare ili 12-ica

- tomiotok - pravac Zagabria...
- Splicani - ako ste dvojili kad doci provozati se Sljemenom - sad je pravi vikend ;)

riceburner 26.10.2011. 09:08

deckovi, kriza je sve veca...

dajem 203mm novi zapakovani Center Lock rotor za 100kn, shitmano HONE/LX...

Željac 26.10.2011. 10:10

također planiram na sljeme ovu subotu :D
pa se vidimo na hladnoj :beer: :D

SileTzar 26.10.2011. 10:18

Ja se bilježim za nedjelju, subota mi ne paše, a i sviđa mi se da odemo na 9ku, malo za promjenu.

zgmmax 26.10.2011. 10:28

Meni isto vise pase nedjelja, ak cu do onda imat kocnice :D

2 die 4 26.10.2011. 11:23

Željac a sa čime ćeš ti doći gore? :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 05:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger