PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Serije - dojmovi, komentari i preporuke (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=16191)

Mr.Ex.President 27.03.2012. 21:19

Pogleda Jericho s malo zakašnjenja...

Masu ljudi mi je preporučilo kao najbolju ikad, meni nije najbolja ikad, ali je vrlo dobra. Apokalipsa, dinamična radnja, Ashley Scott i tako to. Preporučam:)

Jelc 28.03.2012. 15:11

To te ja pitam:)

http://tvprofil.net/show/1820297/igra-prijestolja

Goc 101 28.03.2012. 17:33

Taman Spartacus i Californication pri kraju, eto mi zamjene.

Pioneer One- dosta dobra serija, pogotovo uzevši u obzir budget od 6k$.

domina 28.03.2012. 18:28

Citiraj:

Autor ExtremePower (Post 2131178)
Danas na programu Fox Life u 20.55h premijera serije Touch (Dodir).
Bit će prikazane dvije epizode.

Pogledao sam prve dvije epiode i sviđa mi se. Prva mi je za sad puno bolja od druge..
Sviđa mi se koncept, brojevi, predviđanje budućnosti itd. Neke stvari su predvidljive neke ne... bar meni, sve u svemu, mislim da ću pratit.

Mad_Duke 28.03.2012. 19:48

Citiraj:

Autor Jelc (Post 2131896)

Kod frenda na poslu već 2 tjedna čekaju prve dvije epizode i nemreš ga nafukati da ih "pusti u optjecaj" :D

Burko 28.03.2012. 22:20

odgledah prve sezone po meni vrlo dobrih serija, dakle Grimm i Alcatraz.

odmah, nije neko remek djelo niti jedna serija, Sherlock mi se recimo jos vise svidio, no ove dvije nisu nimalo za odbaciti. iako im nedostaje ono nesto da budu vrhunske, preporuka za obje.


EDIT.

i upravo odgledah posljednja tri dana zaostatak mrtvaca....... stao sam na bio na zimskoj stanci, jednostavno se nisam trudio dalje. no, posto svi spojlaju, budem i ja malo



ne znam. poboljsao se od proljeva kakav je bio, ali sve mi je toliko i dalje dosta naivno i glupavo, jednostavno se ne mogu prisiliti gledati nesto, a da iskljucim mozak.

prvo, kakav je ono helic preletio? pa odjednom svi zombiji krecu, pa odjednom svi na farmu :). a farma netaknuta mjesecima, zaleti se tu i tamo koji zombi, onda jednu vecer njih par tisuca, WTF??!! zbog radi cega njih toliko odjednom? glupost, ogromna, IMHO.

drugo, andrea bi se bez problema mogla natjecati u UT-u 99, jer je zena napravila toliko headshotova da je to prestrasno. jebes džon vejna sta mala gada, iz one cmoljave samoubijacke glupacice na koju sam potrosio pol kile zivaca zenska postaje rambo i komandos u jednome cicatom tijelu, ona je sama poubijala valjda polovicu zombija. i da, glavni fajt je navecer, ona nekako ipak uspjeva pobjeci, i bjezi i bjezi i trci i trci, i vec je svanulo jer je dan, i onda i dalje trci (zaprave, vidi se da zena trci, bjezi), ali ne, zombiji su i dalje tu na 20 metara od nje........ pa full sporo trcis, ili zombiji isto trce. ili ne, posto su to zombiji i gibaju se jedva?

ma, i cica, jebo ga farma. ali on stoji posljednji mohikanac i ubija i ubija sacmaricom, nikako bez metaka ostati. ubio ih isto pol bataljuna on sam, zombiji i dalje dolaze, on ubija o kako li ubija, a na travi svega 4-5 tijela zombija :). sitan detalj, no kako rekoh, volim razmisljati o onome sto gledam, zato mrzim romanticne komedije.

ajde, slag je vidjeti ono nesto sa dva zombija na lancu, ali koje se bas ko' za klinac naslo bas u tom trenutku kada je andrea trebala podmazat nekome zeludac!

i da, mali kretencic, on ide trazit sofiju..... on hoce ubit zombije....... on pobjegne od kuce i navuce zombija na dalea (jadan kamperist, prvi kojeg mi je bilo bas zao)...... on usred jebene noci ide trazit i nade!!! svog taju bas kad je priklo shanea, i bas ima pistolj i bas on ga smakne!


toliko slucajnosti da ga jednostavno forsiraju. i dalje se jako zivciram dok gledam, no ne gledam strikno obiteljsku dramu, i zainteresirali su me ona utvrda na kraju i ona spodoba u kapuljaci.

isto, jebo ih americki gutaci goriva od auta, mogli su svi uzeti V12 masinerije koje gutaju 40 litara pa se ici vozat. valjda su negdje prosli pokraj cisterne, vozit kamoin netko valjda zna, mogli su napravit tenka i imat goriva sljedecih X tisuca kilometara...... ne, ovako je zanimljivije, meni jebeno gluplje od njih samih u seriji i od scenarista koji mi jos vise dizu tlak.




ali, cekam nastavak. samo da ne bude kao prvi dio druge sezone, ono je bilo zlostavljanje zanra, kvalitete, gledatelja, vjerovatno i glumaca.

M.U.P. 29.03.2012. 16:05

Moram jos jednom spomenut Justified..
3. sezona pri kraju i ne mogu se nagledat serije koliko je dobra..!

Mad_Duke 29.03.2012. 16:19

Citiraj:

Autor M.U.P. (Post 2132669)
Moram jos jednom spomenut Justified..
3. sezona pri kraju i ne mogu se nagledat serije koliko je dobra..!

Daj muk! Još samo 2 epizode :( aaaaa

BladeRunner 30.03.2012. 10:30

Citiraj:

Autor M.U.P. (Post 2132669)
Moram jos jednom spomenut Justified..
3. sezona pri kraju i ne mogu se nagledat serije koliko je dobra..!

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2132681)
Daj muk! Još samo 2 epizode :( aaaaa

Ja sam se suzdržao od gledanja da mogu cijelu 3. u komadu. :D

Mad_Duke 30.03.2012. 10:46

E, znaš kaj je bilo? :)

Mrtvi su - miki maus, pajo patak,
Ipas su živi - zekoslav mrkva, sekač

Ivo_Strojnica 30.03.2012. 11:22

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2133140)
E, znaš kaj je bilo? :)

Mrtvi su - miki maus, pajo patak,
Ipas su živi - zekoslav mrkva, sekač

You bastard! :D


Evo počeo gledati Two and a half men...
prvo sam mislija da Sheen ne zna glumiti, ali nakon par epizoda skuži se da njegovoj ulozi baš paše takav stav i način glume.
Odlično za pogledati dok mi dečko depilira leđa i dupe. :)

Mod: pripazi kaj pišeš. ;)

acer 30.03.2012. 23:14

Pratim Fringe sezona 4(naravno prije toga odgledao sve sezone), Alcatraz i poceo sam Touch i moram reci da su meni serije sve odlicne posto inace volim takve vrste serija.

Srdan 01.04.2012. 14:32

Danas počinje nova sezona The Killing-a, dvije epizode u komadu, a ja taman danas završio s prvom sezonom. :)



Malo sam bi razočaran što radnja nije završila s krajem sezone pa se u drugoj radi o drugom slučaju, no kako već danas počinje druga, what the hell.


cynical 03.04.2012. 16:51

Californication mi je guba :D...drugačija je od ostalih serija :)..dosta ekipe ne voli tu seriju :)..

Juice 03.04.2012. 20:28

Citiraj:

Autor cynical (Post 2136171)
Californication mi je guba :D...drugačija je od ostalih serija :)..dosta ekipe ne voli tu seriju :)..

Prije bi rekao da dosta ekipe voli seriju.
Prejaka serija, pogotovo Runkle u zadnjoj sezoni

Srdan 03.04.2012. 21:46

Meni je najbojli lik bio Ashby

BladeRunner 04.04.2012. 00:10

Citiraj:

Autor Srdan (Post 2136392)
Meni je najbojli lik bio Ashby

Drago mi je da se pojavio, bar na kratko.


Pogledao Jericho; odlična je. Šteta šta je fireflyana.

cynical 04.04.2012. 14:28

Citiraj:

Autor Juice (Post 2136314)
Prije bi rekao da dosta ekipe voli seriju.
Prejaka serija, pogotovo Runkle u zadnjoj sezoni

Možda oko tebe, ali ekipa oko mene ne voli tu seriju jer nije cici mici :)

Mar 04.04.2012. 14:35

Finale Spartaka je predobro, osim...




što su ubili 5-6 glavnih likova, ko će sad glumit u idućoj sezoni? :D


Mr.Ex.President 04.04.2012. 15:10

Citiraj:

Autor Srdan (Post 2134539)
Danas počinje nova sezona The Killing-a, dvije epizode u komadu, a ja taman danas završio s prvom sezonom. :)



Malo sam bi razočaran što radnja nije završila s krajem sezone pa se u drugoj radi o drugom slučaju, no kako već danas počinje druga, what the hell.





To san i ja reka nakon šta sam pogleda prvu sezonu, toliko su detaljno razradili ubojstvo, pogotovo s obzirom na većinu današnjih serija u kojima nit ima razrade, nit kriminalistike, nit ikakvog detektivskog rada, već se sve svede na to da u 45 minuta nađu 3 dlake preko koje rješe 3 slučaja. Pa mi je ža šta nisu završili s tin slučajem i krenuli s novim, jer se bojim da će ga razvuć pretjerano, toliko da će se veće lagano razvodnit.

Al dobro, pogleda san prve dvije epizode druge sezone i zadovoljan san, startalo je ok, idemo dalje:)



Goc 101 04.04.2012. 15:53

Citiraj:

Autor cynical (Post 2136977)
Možda oko tebe, ali ekipa oko mene ne voli tu seriju jer nije cici mici :)

Cici mici? Nije im dovoljno konzervativna ili :D

Citiraj:

Autor Mar (Post 2136980)
Finale Spartaka je predobro, osim...




što su ubili 5-6 glavnih likova, ko će sad glumit u idućoj sezoni? :D


Malo je realnije nego inaće u serijama, ali bit će novih sad bi u trećoj sezoni trebali okupljat malo veču vojsku i rokat po Rimu ja se nadam.

Beetlejuice 04.04.2012. 19:17

Može preporuka neke humoristične serije tipa : Trailer park boys, curb your enthusiasm, HIMYM, Family guy, the office(US), Eastbound and Down, the big bang theory. Odgledao 1. sezonu IT crowd ali mi nisu nekako sjeli. Da li se "poprave" kasnije ili ne? Ugl. navalite s preporukama :chears:

Paxton 04.04.2012. 19:26

american dad, archer...

Mar 04.04.2012. 19:31

Citiraj:

Autor Beetlejuice (Post 2137122)
Može preporuka neke humoristične serije tipa : Trailer park boys, curb your enthusiasm, HIMYM, Family guy, the office(US), Eastbound and Down, the big bang theory. Odgledao 1. sezonu IT crowd ali mi nisu nekako sjeli. Da li se "poprave" kasnije ili ne? Ugl. navalite s preporukama :chears:

1. It's Always Sunny in Philadelphia
2. The League
3. Workaholics

nathan.fake 04.04.2012. 20:28

Walking Dead Mad Men!

evo malo parodije na Mad Man i Walking Dead :)

fre@k 04.04.2012. 20:48

sta nitko negleda novu sezonu Game Of Thrones :) ... sad sam odgledao obadvije epizode... serija mi je fantastcina. Ima odlicnu radnju i nije ni sekunde dosadna.

atha 04.04.2012. 20:58

American Horror Story
Terra Nova
The Walking Dead (nazalost, zavrsila sezona)

Srdan 04.04.2012. 21:27

Citiraj:

Autor fre@k (Post 2137218)
sta nitko negleda novu sezonu Game Of Thrones :) ... sad sam odgledao obadvije epizode... serija mi je fantastcina. Ima odlicnu radnju i nije ni sekunde dosadna.

Nju ću gledati u komadu pa čekam da izađu sve epizode :)

Goc 101 05.04.2012. 10:43

Citiraj:

Autor fre@k (Post 2137218)
sta nitko negleda novu sezonu Game Of Thrones :) ... sad sam odgledao obadvije epizode... serija mi je fantastcina. Ima odlicnu radnju i nije ni sekunde dosadna.

Također odgledao prve dvije epizode. Serija je predobra:goood:

Citiraj:

Autor Beetlejuice (Post 2137122)
Može preporuka neke humoristične serije tipa : Trailer park boys, curb your enthusiasm, HIMYM, Family guy, the office(US), Eastbound and Down, the big bang theory. Odgledao 1. sezonu IT crowd ali mi nisu nekako sjeli. Da li se "poprave" kasnije ili ne? Ugl. navalite s preporukama :chears:

Two and a Half Men. U početku mi nije sjela nikako čak me i živcirala ono malo šta sam proškiljio sa tv-a, ali sad sam več pri kraju druge sezone navikao malo na tu vrstu glume i prekomična mi je. U svakoj epizodi se nasmijem preko nekoliko puta za razliku od nekih filmova "komedija" gdje u cijelom filmu ima par smiješnih scena. Ovdje ih samo redaju...

ExtremePower 09.04.2012. 09:33

Game of Thrones je odlična serija.
Jedva čekam navečer pogledati početak 2. sezone The Borgias te 1. epizodu dugo očekivane serije u Americi The Client List sa Jennifer Lowe Hewitt.
Uskoro bi trebala početi i 2. sezona serije Homeland, zar ne?


Sva vremena su GMT +2. Sada je 21:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger