PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   HBO MAX (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=297577)

Libertus 09.03.2019. 14:58

HBO MAX
 
Postoji li mogućnost dijeljenja pristupa na HBO Go isto kao i na Netflix? Ima li netko iskustva s istime?

orke 09.03.2019. 16:26

Da, ja djelim s bratom. Različita mreža i različiti gradovi i različiti uređaji

franzD 09.03.2019. 17:13

Može se gledati na dva uređaja/mjesta istovremeno. Nema odvojenih profila, dakle ako gledate istu seriju, pamtit će gdje je stao tko god je zadnji gledao.

Libertus 11.03.2019. 11:45

Zahvaljujem na odgovorima. Prije nije bilo moguće, ali vidim da sada imaju novu aplikaciju za LG TV koja podržava i pretplate preko njihove stranice, ne samo preko operatera.

Uzeo da isprobam, najviše su to djeca koristila za sinkronizirane crtiće. A možda i nađem nekoga za sharing. :)

Matth€w 11.03.2019. 12:42

Citiraj:

Autor Libertus (Post 3284338)
Zahvaljujem na odgovorima. Prije nije bilo moguće, ali vidim da sada imaju novu aplikaciju za LG TV koja podržava i pretplate preko njihove stranice, ne samo preko operatera.

Ozbiljno? Jesu konačno to uveli? Fala kjurcu više :care:

Libertus 11.03.2019. 12:55

Citiraj:

Autor Matth€w (Post 3284354)
Ozbiljno? Jesu konačno to uveli? Fala kjurcu više :care:


Jesu, ali naravno da moraju nekako zakomplicirati.
Kada pokreneš app store ili kako se već zove, ako instaliraš s početnog ekrana HBO GO (onaj s featured ili premium aplikacijama), onda ćeš instalirati tu novu inačicu. Ukoliko odeš na popis svih aplikacija i onda nađeš HBO GO, onda ćeš instalirati onu iz 2014. godine koja to ne podržava. Koliko sam ja vidio, nove inačice nema na popisu svih aplikacija, samo na početnom ekranu...

Matth€w 11.03.2019. 13:01

Citiraj:

Autor Libertus (Post 3284359)
Jesu, ali naravno da moraju nekako zakomplicirati.
Kada pokreneš app store ili kako se već zove, ako instaliraš s početnog ekrana HBO GO (onaj s featured ili premium aplikacijama), onda ćeš instalirati tu novu inačicu. Ukoliko odeš na popis svih aplikacija i onda nađeš HBO GO, onda ćeš instalirati onu iz 2014. godine koja to ne podržava. Koliko sam ja vidio, nove inačice nema na popisu svih aplikacija, samo na početnom ekranu...

:roller:

Da mi je vidjeti te "decision makere" u LG-u koji nam dostavljaju ovakvo prekrasno korisničko iskustvo. :D

Mommistake 30.05.2019. 08:16

Instalirao sam jučer HBO GO, i naletio na bug/problem.

Naime, kada otvorim aplikaciju, u meniu gdje biram serija/filmove, mogu samo ići po jedan korak u svakom smjeru. Npr. samo jednom gore, pa jednom desno, pa jednom lijevo, pa jednom dolje i to je to. Ne mogu 2 puta desno ići i odabrati npr. neku seriju koja nije na ovom "početnom" zaslonu.

Radi se o Androidu 8.0.0 i TV-u Philips 55PUS7303.

Je li netko imao iste/slične probleme i da li postoji fix.

Googlam i ništa...

thunder11 30.05.2019. 08:26

NIsam imao baš takav problem, ali mi se Netflix app na TV-u od staraca nije htio otvoriti/spjiti ama baš nikako. Re-install nije pomogao.

Jedino što mi je uspijelo je bilo "restartat" TV-a, NE na tvorničke postavke, na Sony-u je to jednostavno bilo držanje gumba za on/off (10-15sec) dok se ne pokrene logo od Sonija i krene vrtit neke stvari. Nakon toga, netflix iz prve. Samo što neznam kako to kod Philispa radi..

Mommistake 30.05.2019. 08:32

Ma bug je 100%, iz razloga šta moj TV ima daljinski koji ima topkovnicu na pozadini, znači daljinski je na 2 strane.

Skužio sam da mogu jednom ići gore s prednjom stranom, pa jednom s zadnjom stranom, pa ponovo s prednjom itd.

Neki bug koji ne prepoznaje daljinski očito pravilno, pa ga čitao kao 2 odvojena uređaja, i guess.

Mommistake 03.06.2019. 15:55

Samo da pohvalim ekipu iz HBO GO-a, javili se mailom da su popravili, probao i fakat sada sve radi.

Skidam kapu :D

Stipest 03.06.2019. 17:54

Razmišljam uzeti HBO GO. Zanima me kvaliteta slike, da li je drugačije ako uzmem preko operatera ili samostalnu uslugu i koliko uređaja mogu spojiti, a koliko istovremeno streamati?
Hvala

axo 03.06.2019. 20:05

Citiraj:

Autor Stipest (Post 3307523)
Razmišljam uzeti HBO GO. Zanima me kvaliteta slike, da li je drugačije ako uzmem preko operatera ili samostalnu uslugu i koliko uređaja mogu spojiti, a koliko istovremeno streamati?
Hvala

5x uredaja spojit i strimat. Imam prek operatera tako da ne znam za zasebni dio. Kvalteta vrhunska tj na 4k 55incha. Hbo rulez. Uzmi ti lagano mhesec dana đabe pa sam zaključi.

franzD 03.06.2019. 20:44

Možeš prijaviti više uređaja (svaki browser se računa kao jedan "uređaj", updateovi Chromea/Firefoxa kreiraju nove uređaje) i kad ih se nakupi desetak počne blokira daljnje prijave pa moraš brisati.
Ako obrišeš krivi browser, isti dan ga ne možeš ponovno prijaviti (možeš drugi browser, naravno). Isto vrijedi i za ostale uređaje, ako obrišeš uređaj, mora proći 24 sata do novog dodavanja.

Istovremeno možeš gledati na DVA uređaja, ne 5. Nema podrške za profile, dakle ako dijeliš račun s nekime, ne možeš računati da će ti nuditi da nastaviš seriju gdje si stao ako gledate isto.

Slika je HD (1080p, ne preko toga), zvuk je smeće (AAC ili MP4 stereo, dobro došli u 20 stoljeće).

cic 08.10.2019. 20:50

Ima neko slobodno mjesto na hbo go? Naravno sudjelujem u troškovima

cic 04.11.2019. 15:29

Ako netko koristi aplikaciju na LG smart tv-u, nemojte ju ažurirati. Frendu ne prikazuje titlove pa sam ih kontaktirao i dobio odgovor:

"Nažalsot, nakon nove verzije HBO GO aplikacije sami titlovi ne rade na LG Smart TV-ima.
Molimo Vas da pokušate re-instalirati aplikaciju te potom pokušajte ponovno. Ako se problem nastavi pojavljivati tehničari preporučuju da vratite Vaš TV na tvorničke postavke."

Moram priznat da su mi odgovorili u roku 3 min što je za svaku pohvalu

Mirkopoter 13.11.2019. 11:58

Što je to HBO Max u odnosu na GO?

franzD 13.11.2019. 12:06

Nešto što nije dostupno kod nas već samo u SAD-u, a nudi dio sadržaja koji je kod nas dostupan po streaming servisima (Netflix, Prime Video, HBO GO).

xlr 09.12.2019. 22:47

Gledam da bi iskoristio 7 dana test period za HBO GO, pa sad gledam koji app mi treba, da ne gubim vrijeme. Je li ovaj?
https://play.google.com/store/apps/d....hbogo.android

Meni nazalost govori da nije podrzan u mojoj zemlji vjerojatno jer imam kanadski mob na hr operateru. Sta onda koristim US app ili kako je to zamisljeno?

Htio bi ga odmah probati i na firestiku 4k, al koliko sam shvatio tamo je stvar jednostavnija, samo apk i bok.

franzD 09.12.2019. 23:05

Taj je. Pa skini ga direktno s nekog sitea i ručno instaliraaj, kao što planiraš na Fire Sticku.

xlr 10.12.2019. 07:20

Tnx, rijeseno. Mislio sam da ce me geolokacijski zafrkavati usprkos sideloadanom apku

Mirkopoter 24.05.2020. 16:49

Kako čitam sve s HBO Max-a bi trebalo biti dostupno i na HBO GO, zna li itko je li to točno?

prileee 24.05.2020. 16:50

Ne znam al iman hbo go pa ti mogu provjerit ako mi das nesto konkretno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mirkopoter 24.05.2020. 19:54

Ma imam i ja pa zato pitam :D

Al Max kreće tek 27.(valjda) pa ćemo onda znati 100%.

Mirkopoter 30.05.2020. 18:32

Nema nažalost, barem ne Prijatelja koji su od jučer na HBO Max. Mislim da ima i na GO, ali samo u americi. Nabijem i njih i njihovo ograničavanje po regijama.

franzD 30.05.2020. 20:32

Pa Prijatelji su, kao i do sada, na Netflixu svugdje izvan SAD-a.

Mirkopoter 30.05.2020. 20:43

Nisu, licencu za prijatelje je kupio HBO.

Keyser Söze 30.05.2020. 20:51

jos uvijek su na netflixu. do kraja god vjerojatno

franzD 30.05.2020. 20:58

Citiraj:

Autor Mirkopoter (Post 3411206)
Nisu, licencu za prijatelje je kupio HBO.

Licencu za SAD je prije dvije godine kupio HBO. Netflix je tada produžio licencu za ostatak svijeta na još dvije godine. To istječe 1.1.2021 i do tada su na Netflixu.

Mirkopoter 31.05.2020. 08:43

Ne razumijem, sestra u njemačkoj ne nalazi prijatelje na Netflixu od prije nekih tjedan dana.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 21:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger