PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Tableti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Što raditi s tabletom? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=287872)

n30n 08.09.2017. 22:46

Što raditi s tabletom?
 
Imam Samsung Galaxy Tab 2 7.0 koji skuplja prašinu i stalno me kopka da mu nađem nekakvu namjenu al nemam ideje. Na njemu je CyanogenMod 12.1.
Zamišljao sam nešto kao nekakav dodatak laptopu, da prikazuje neke informacije ili možda kao daljinski, nemam pojma stvarno :D

Pucajte ideje ili će postat stolni sat

smirnoff 09.09.2017. 11:09

može ti bit daljinac za mnoge stvari koje imaju WI-FI il mrežni LAN priključak

n30n 09.09.2017. 13:58

Evo trenutno ga koristim kao daljinski za laptop, al nema mi bas puno smisla jer zivim u studentskom domu i laptop je metar od mene :D
Nemam ni nekih drugih uređaja tu samnom koje bi kontrolirao, tako da ta ideja otpada

xlr 09.09.2017. 14:41

Meni je nexus 7 (2012) dosta vremena sluzio kao radio/media player spojen na vanjske zvucnike. Na njemu su se vrtili tunein, deezer, youtube i preko sambe se spajao na pc storage. Stajao je na polici na stalku, pokazivao sat, razvucen kabel od punjaca i 3.5mm kabel, sve spojeno non stop. Pristupao sam mu ako se ne varam preko teamviewera (s moba ako mi se neda ustati). Tko god je htio mogao je doci do njega i cackati.

Na kraju sam ga poklonio necaku koji dan-danas mlati crtice po njemu. Jedva cekam da odraste i vrate mi ga nazad :D

akoj 09.09.2017. 15:04

Sekundarni ekran?

jp_rv 09.09.2017. 15:21

jedino čemu moj služi je čitanje novina dok kenjam. dok je stara imala tablet, i njoj je služio u iste svrhe.
probali smo ga koristit kao ebook reader, ali nikome u familiji nije lcd odgovarao pa je uletio kindle.

prodaj ga , klinci igraju igrice na njima.

skalar 09.09.2017. 21:18

meni moj služi za bežično spajanje "glupog TV" sa synology NAS-om odnosno gledanje filmova u spavačoj sobi,kak bu to radilo bumo vidli za nekih 10 dana kad stigne micro usb na hdmi mhl adapter. :)

n30n 09.09.2017. 22:18

Sviđa mi se ideja sa media playerom, to bi mogao postati kad budem živio u stanu :D

Probat ću sekundarni ekran, doduše to sam već jednom probavao i nije baš dobro funkcioniralo preko wifi, idem probat nać nešto preko usb-a. Ako netko zna dobar program nek javi

skalar 10.09.2017. 13:22

eto radi bezgrešno sa kineskim miracast adapterom - "anycast 2,4 GHz i 5GHz " (mislim da je kopija od kopije,ali radi :) )
-ako se dobro siječam 9 eura(sad je 11) sam ga platio prije godinu i pol,malo sam se na.ebo sa dts zvukom,jedino dobro radi sa
mx playerom + kodek za dts sa xda foruma.tablet je Samsung Galaxy Tab A T580 ,nama razloga da neradi i sa drugima
koji podržavaju miracast.

p.s. nakon 3 tableta u 2 tjedna da su kihnuli u prvih par dana ,odlučih da je najbolja upotreba - da ostanu u dučanu ,a parice na mom računu . :)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 09:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger