PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Uzishop.hr (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=252077)

DragonSlayer 02.10.2013. 18:16

Haha sviđa mi se to s popustom,makar samo 3%.
To im je neka minimalistička promocija.

Helix 02.10.2013. 18:18

Lijepo, čestitam!
Upiknut cu nesto kad tad iz shopa :)

the_ghost 02.10.2013. 18:58

Citiraj:

Autor nino (Post 2471749)
Pokusam ubaciti veceras u ponudu Define i CM (CM ako nadjem, Define imam)


Jos provjerim, nesto drugo trenutno rjesavam, takodjer veceras javim.

Np, nije zurba, vjerovatno necu uzimati prije pocetka 11 mj.

nino 02.10.2013. 21:03

Citiraj:

Autor Deathwish (Post 2471743)
Samo mi nabavi msi laptope i platim i pivu :D

Izgleda da ces gajbu platit. :D Imam sve, od igle do lokomotive. Na pm model baci ili hoces isti? Koliko komada? :D

Citiraj:

Autor Garro (Post 2471788)
Iz nekog razloga mi McAfee filter u firmi blokira Uzishop sa razlogom "Malicious downloads"? :stoopid:

:stoopid: Nemam pojma iskreno.

Citiraj:

Autor DragonSlayer (Post 2471861)
Haha sviđa mi se to s popustom,makar samo 3%.
To im je neka minimalistička promocija.

Ocito neznas sa kakvim marzama se radi inace...

Citiraj:

Autor Helix (Post 2471864)
Lijepo, čestitam!
Upiknut cu nesto kad tad iz shopa :)

Hvala, ubacen si u pc eksperte. :)

Citiraj:

Autor the_ghost (Post 2471890)
Np, nije zurba, vjerovatno necu uzimati prije pocetka 11 mj.

Kako nije, vec ubaceno, da ne mislim. :D

Neo-ST 02.10.2013. 21:06

Možda ti ne bi bilo loše da u sig staviš link na svoj webshop...

windfucker 02.10.2013. 22:03

Evo sada tek vidio , gledam web shop, vidim nino startao thread i mislim se "opet netko nekakvu pi*dariju složio, smuljao ljude...":nono:
Kad ono...
:D

Stari, puno sreće želim, regao sam se ASAP (ofc;)), shop u bookmark i prvo slijedeće šta bude na popisu prvo gledam kod tebe, uplata unaprijed, šta god, nebitno, samo drži cijene koliko-toliko ukorak sa konkurencijom :chears:

Btw, Eisberg 240L vodeno, tebi dostupno? (vidim da imaš Seidona 120)

[Psyho]Cox 02.10.2013. 22:03

Sretno s poslom! :)

P.S. Nick sa foruma sam dodao u "Dodatne informacije" pod "Adresama". Ako nije zabilježeno, pošaljem pm.

DragonSlayer 02.10.2013. 22:32

Zanima me,postoji li plaćanje karticom?
Btw Nino,Istina, nemam pojma.

MeanBoss 02.10.2013. 22:56

Evo registrirao se...nisam ubacio nick s pc experta! pošaljem ti na pm!sretno!!

Omerta 02.10.2013. 22:58

I ja sam se regao.. (u dodatnim informacijama je nick)

Što ćeš mu poslat na pm?

nino 02.10.2013. 23:10

Citiraj:

Autor Omerta (Post 2472051)
I ja sam se regao.. (u dodatnim informacijama je nick)

Što ćeš mu poslat na pm?

Jel ti omertaxx@ mail? Ako je, ubacio sam.

Citiraj:

Autor MeanBoss (Post 2472048)
Evo registrirao se...nisam ubacio nick s pc experta! pošaljem ti na pm!sretno!!

rijeseno

Citiraj:

Autor DragonSlayer (Post 2472030)
Zanima me,postoji li plaćanje karticom?
Btw Nino,Istina, nemam pojma.

Za sada ne jos kartice, do kraja godine bi trebalo.

Citiraj:

Autor [Psyho]Cox (Post 2472011)
Sretno s poslom! :)

P.S. Nick sa foruma sam dodao u "Dodatne informacije" pod "Adresama". Ako nije zabilježeno, pošaljem pm.

Nevidim trenutno, samo mi registracijski mail sibni.


Ispricavam se unaprijed ako nekog nisam ubacio. Iznenadili ste me, na malo nego puno, u pozitivnom smislu dakako. To mi ujedno i daje stimulaciju da sto bolje obavim posao.

Ovaj posao odnosi puuuno vremena, nisam ni sanjao koliko. Trudim se svima odgovoriti na upite, ubacit svako tolko novi artikal, kontrolirati narudzbe koje moraju doc, rokove dostave, azurirati cjenike, kupce kategorizirat, odgovoriti na sve pozive, sms-ove, mailove. :D

Ukratko, to ja zovem loooodnica, kaki maximiri i poljudi, ovdje puca pravi adrenalin. :D:D

Prvi put u zivotu da sam doma i nisam gledao champions league tekme. :chears:

Omerta 02.10.2013. 23:15

Citiraj:

Autor nino (Post 2472059)
Jel ti omertaxx@ mail? Ako je, ubacio sam.

Je :chears:

Poslovat ćemo, samo da stanem na noge lagane.. :)

ECHO 02.10.2013. 23:23

Svaka čast samo naprijed i Sretno:goood:.

Evo regao sam se i ja.

kokolo22 03.10.2013. 00:05

@ Nino

Ubaci i Biftenix caseove u ponudu?

KrpaZG 03.10.2013. 00:11

Regao sam se i ja. Ubacio sam nick u ime.
I ja upiknem nesto cim skupim love.

Sretno!!!!!!!!!!!

Zaramoth 03.10.2013. 01:46

I ja se registrirao. PCE nick ubačen pod dodatne informacije.
I odmah par pitanja:
1. nakon integriranja opcije plaćanja karticama u webshop, pretpostavljam da će se i cijene malo dignuti za takav način plaćanja??
2. obzirom da si naveo kako imaš dobavljače iz Italije, Njemačke, Francuske, znači li to da će se i rješavanje reklamacija malčice vremenski otegnuti u odnosu na rok rješavanja istih kod npr Asbisa, M-sana, Microline-a?
3. možda blesavo pitanje ali svejedno me zanima: opet - obzirom da su ti dobavljači van RH, laptopi i tipkovnice uvezene od njih imaju podršku u vidu HR dijakritičkih znakova?

Čisto da pohvalim: ponuda je neloša a cijene sasvim pristojne (tek ćemo vidjeti situaciju nakon uvođenja kartičnog plaćanja). Držim ti fige da posao procvate!!!

crash owerride 03.10.2013. 08:51

Dugo sam član PCE foruma ali ne sudjelujem baš previše u raspravama pošto nemam baš vremena :P
Završio sam nedavno web dizajn na POU i samo ću navest par kritika.
Prvo pravilo marketinga danas je da je kopiranje majka. Nemojte se sramiti ukrasti nešto od konkurentskih sajtova.
Početna stranica mora bit napravljena u stilu da ima logo i banner.
Nakon toga pod obavezno moraju biti akcijske cijene proizvoda, nešto što će prvo upasti ljudima u oči, iz svakog dijela nešto (grafe, proc, kućište itd. itd.)
Osobno najbolje iskustvo imam s padajućim izbornicima s lijeve strane, pregledniji su, ne padaju preko sadržaja i navigacija je tako lakša (čitaj Links).
OBAVEZNO mora biti vidljiv link za kontakt, link za općeinte informacije o vama i kako vas pronaći. Pozdravna poruka na naslovnici : Dobro došli na Uzi web shop (web shop je obavezno naglasiti zbog ljudi koji bi možda htjeli uživo kupovati kod vas, čisto da nebude zabune.
Sajt nije katastrofa, samo mu fali uređivanja i estetike. Ukradite nekome nešto, posudite, pogledajte ostale sajtove, da dobijete opći dojam kako bi to trebalo izgledati.
Sretno dalje :)

nino 03.10.2013. 09:07

Citiraj:

Autor Zaramoth (Post 2472124)
I ja se registrirao. PCE nick ubačen pod dodatne informacije.
I odmah par pitanja:
1. nakon integriranja opcije plaćanja karticama u webshop, pretpostavljam da će se i cijene malo dignuti za takav način plaćanja??
2. obzirom da si naveo kako imaš dobavljače iz Italije, Njemačke, Francuske, znači li to da će se i rješavanje reklamacija malčice vremenski otegnuti u odnosu na rok rješavanja istih kod npr Asbisa, M-sana, Microline-a?
3. možda blesavo pitanje ali svejedno me zanima: opet - obzirom da su ti dobavljači van RH, laptopi i tipkovnice uvezene od njih imaju podršku u vidu HR dijakritičkih znakova?

Čisto da pohvalim: ponuda je neloša a cijene sasvim pristojne (tek ćemo vidjeti situaciju nakon uvođenja kartičnog plaćanja). Držim ti fige da posao procvate!!!

1. Ukoliko se smanji karticna naknada na nivo u ostatku EU (1,8%) biti ce mi zadovoljstvo odrzati cijene kao za gotovinu. Moram jos napraviti kalkulacije i vidjeti na cemu sam.
2. RMA procedura nebi trebala bitno trajati vise nego kod nas. Jedino u slucaju DOA artikala, proci ce vrijeme zamjene od par dana posto se narucuje drugi artikal.
3. Nazalost, laptopi i tipkovnice nemaju HR layout, nabavljam ih samo na zelju kupca.

Citiraj:

Autor crash owerride (Post 2472163)
Dugo sam član PCE foruma ali ne sudjelujem baš previše u raspravama pošto nemam baš vremena :P
Završio sam nedavno web dizajn na POU i samo ću navest par kritika.
Prvo pravilo marketinga danas je da je kopiranje majka. Nemojte se sramiti ukrasti nešto od konkurentskih sajtova.
Početna stranica mora bit napravljena u stilu da ima logo i banner.
Nakon toga pod obavezno moraju biti akcijske cijene proizvoda, nešto što će prvo upasti ljudima u oči, iz svakog dijela nešto (grafe, proc, kućište itd. itd.)
Osobno najbolje iskustvo imam s padajućim izbornicima s lijeve strane, pregledniji su, ne padaju preko sadržaja i navigacija je tako lakša (čitaj Links).
OBAVEZNO mora biti vidljiv link za kontakt, link za općeinte informacije o vama i kako vas pronaći. Pozdravna poruka na naslovnici : Dobro došli na Uzi web shop (web shop je obavezno naglasiti zbog ljudi koji bi možda htjeli uživo kupovati kod vas, čisto da nebude zabune.
Sajt nije katastrofa, samo mu fali uređivanja i estetike. Ukradite nekome nešto, posudite, pogledajte ostale sajtove, da dobijete opći dojam kako bi to trebalo izgledati.
Sretno dalje :)

Hvala na dobronamjernim savjetima/kritikama. Svjestan sam da webshop nije klasa ostalih ali kao i svi, tako cu i ja u buducnosti samo poboljsavati izgled i funkcionalnost.
Sjecam se ostalih izgleda webshopova kod nas u pocetku, nije to bilo bas sve bajno i sjajno ali eto, moj izbor je bio za sada ovaj izgled i funkcionalnost.

Hvala jos jednom i ne zaboravite bi poslat na pm podatke (mail) o registraciji da vas mogu kategorizirat. :chears:

T0X1C 03.10.2013. 09:36

Svaka cast Nino, regao sam se na site (nick mi je u imenu dodan). Mogla bi neka kupnjica past lagano. :-)

kopija 03.10.2013. 13:27

Iiyama se vratila u HR! Triput hura za Uzi!
Ajd još probaj HIS grafe stavit u ponudu.
Sretno!
Cijene su zakon, upravo sam skužio da sam preplatio grafu jučer u Protisu za cijelih 140 kn.
Kad bude podružnica u Zg, kupujem!

pipe 03.10.2013. 13:56

Opa, jako lijepo. Sretno!

Nije mi problem platiti i malo vise ako ce RMA procedura biti brza i bez previse odugovlacenja/muljanja/svadanja. Posto znam nina jos od davnih dana, uopce ne sumnjam da ce nece biti problema. Samo naprijed!

Registrirao sam se ali nisam dodao PCE nick, pa ako nije problem dodati me, vjerojatno ces prepoznati ime :)

LAcy 03.10.2013. 14:01

Citiraj:

Autor pipe (Post 2472359)
Posto znam nina jos od davnih dana, uopce ne sumnjam da ce biti problema.

Ova rečenica vjerojatno ima suprotan smisao od onog što si htio reći ili ne? ;)

pipe 03.10.2013. 14:04

Citiraj:

Autor LAcy (Post 2472363)
Ova rečenica vjerojatno ima suprotan smisao od onog što si htio reći ili ne? ;)

Uh, vidi stvarno :lol2:
Popravljeno :D

LAcy 03.10.2013. 14:06

Jesi li siguran da je sad dobro? Zeznute su te dvostruke negacije :D

domis 03.10.2013. 14:14

Citiraj:

Autor pipe (Post 2472359)
Posto znam nina jos od davnih dana, vjerujem da nece biti problema. Samo naprijed!

evo, popravio za tebe...mislim da je tako puno boljue :D

~Trt~ 03.10.2013. 14:25

Regao se,ubacio nick pod ostali info i pikirao odma Corsair Carbide 200r :)

Kako ide to sa dostavom? Plaća kupac ili?

nino 03.10.2013. 14:46

Daj mi na pm mail registracije jer se puno ekipe registriralo pa sam se poceo gubit. :D
Ne bi voolio zakinuti nekog.
Citiraj:

Za pošiljke vrijednosti do 2000 kn troškovi dostave naručene robe naplaćuju se iznosom od 45kn.
Za pošiljke vrijednosti preko 2000 kn troškovi dostave se ne naplaćuju.

de sign 03.10.2013. 15:03

Kod HDD-ova fali filter za kapacitete. Ovako se na prvi pogled negdje vidi a negdje ne i pomješani su. RAM također.
Al to ionako imaš u planu. :D

Inače, sviđa mi se sistem filtriranja Protisa. Sve je jednostavno i jasno.

coconut 03.10.2013. 16:11

Samo da i RMA ne bude kao kod Protisa :D

de sign 03.10.2013. 16:57

ofskroz :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 22:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger