PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Uzishop.hr (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=252077)

AdmiralST 01.10.2013. 21:05

nije kritika nego zapažanje :
1. kad se dodje mišem na ikonu stoji za sve MSI neka oznaka sta god pogleda
2. ako je moguće radije smanji ikone a produži misto za opis malo mi je tlaka ić mišem od artikla do artikla pa čekat da se pojavi lebdeći tekst
3. može malo detaljnije kakva će ti procedura RMA bit? šta je sa transoprtinm troškovima kod servisa

AdmiralST 01.10.2013. 21:07

btw sad kad sam se registrira di da upišem nick sa foruma?

Mogy 01.10.2013. 21:22

Smeta mi što ne piše garancija za proizvode. To morate obavezno ubaciti ;)

I da, bilo bi super da ubacite plaćanje pouzećem :)

Sretno u poslovanju te se nadam da nećete poći krivom stranom ko ove neke poslovnice koje varaju i za*ebavaju ljude koji su krvavo zarađenim novcem kupili proizvod.

:chears:

nino 01.10.2013. 22:09

Citiraj:

Autor Bruno_Rv (Post 2471233)
Sretno barba :D . Sto manje reklamacija zelim :D

Hvala susjed. ;)

Citiraj:

Autor AdmiralST (Post 2471250)
nije kritika nego zapažanje :
1. kad se dodje mišem na ikonu stoji za sve MSI neka oznaka sta god pogleda
2. ako je moguće radije smanji ikone a produži misto za opis malo mi je tlaka ić mišem od artikla do artikla pa čekat da se pojavi lebdeći tekst
3. može malo detaljnije kakva će ti procedura RMA bit? šta je sa transoprtinm troškovima kod servisa

1. Ne kuzim, probao sam, sve ok :stoopid:
2. To nam je mali problem ali vec radimo na tome da bi cijelo ime artikla bilo u naslovu
3. RMA saljes nama, Overseas o nasem trošku.

Citiraj:

Autor AdmiralST (Post 2471251)
btw sad kad sam se registrira di da upišem nick sa foruma?

Ako si I.B. rijeseno je, ubacen si, provjeri cijene kad si ulogiran i ne.

Citiraj:

Autor Mogy (Post 2471266)
Smeta mi što ne piše garancija za proizvode. To morate obavezno ubaciti ;)

I da, bilo bi super da ubacite plaćanje pouzećem :)

Sretno u poslovanju te se nadam da nećete poći krivom stranom ko ove neke poslovnice koje varaju i za*ebavaju ljude koji su krvavo zarađenim novcem kupili proizvod.

:chears:

Garancija je kako pise 2 god., neznamo jos koliko svaki proizvodjac daje iznad toga ali i to cemo ubuduce pokusat saznat/napisat. Cinjenica je da preko nas RMA ide u te 2 god.
Pouzece povlaci par stari kako je cijenjeni kolega bubba napisao, kao prvo fiskalizacija, kao drugo primjer: "Narucen mi je artikal koji imam jedino sa francuskog skladista. Narucim, platim, posaljem na otok Vis recimo i klijent odbije primit posiljku".
Tehnicki nam je trenutno neizvedivo slanje pouzecem ali u slucaju povecanog obima posla, spremni smo i lager imat, to mijenja stvari onda u kompletnom poslovanju. Ali o tome nesto kasnije.

Tko se zeli registrirat, nek me slobodno cimne na pm sa podacima o registraciji. :)

Hvala svima jos jednom na podrsci a i kritikama.

Omerta 01.10.2013. 22:22

Oho, genijalno, svaka cast na ovom potezu..

Javim se sutra za regu (na mobu sam)..

syss 01.10.2013. 22:26

dajte ljudi bogamu to je nino... treba malo stat na noge sa pay-per-view načinom poslovanja kako bi svi imali (provjereno) pre-lol cijene u odnosu na nabavu i ostatak web ekipe.

strpite se koji dan i uplatite bez rizika unaprijed da i sebi zašparate koju kunu, a i dignete taj web shop na noge ;)

henri_007 01.10.2013. 22:26

1. Izbornik u footeru je preveliki (tj. footer zauzima previše mjesta)
2. Padajući izbornik ne može ići preko glavnog izbornika (podizbornik grafičkih kartica pređe dijelom preko glavnog)
3. Prevesti komponente do kraja "Enabled filters:" " We're sorry, but the Web address you entered is no longer available "
4. Banneri ti pomiču čitavu stranicu. (mjenjaju se oni veliki i mali)
5. Nekako mi sve nabacano izgleda. Osobno bih tražio rješenje tako da maknem bannere iz desne kolone, a shop razvučem u tri kolone, a ne dvije kako je sad

:)

nino 01.10.2013. 22:35

Hvala na ovome henri_007. Proslijedjeno je odgovornima. :)

MAGARAC 01.10.2013. 22:49

Mozda bi bilo dobro da i maknes ovu 7970 za 4028kn s prve strane. To sam prvo vidio i na prvu dobio dojam da se radi o nekom debelo preskupom ducanu. Tak kad se ide detaljnije pogledat, vidi se da se radi o 6gb modelu ali to pise dolje u opisu na engleskom.
Bilo bi jako dobro da dolje stavis i link na stranicu proizvodaca, proizvoda gdje god mozes.

hedgehog 01.10.2013. 23:26

wow...design core 1000 za 240kn :D eto mene k tebi kad dođe plaća :D

Mad_Duke 02.10.2013. 05:44

Citiraj:

Autor hedgehog (Post 2471385)
wow...design core 1000 za 240kn :D eto mene k tebi kad dođe plaća :D

Ja upravo par ljudi preporučio dotičnog. (poglavito zbog cijene) Iako osobno, preveliko mi je kučište za matx
Case dimensions (WxHxD): 17.5 x 35.5 x 42 cm

kada moj prastari Lian Li
http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16811112130
ima dimenzije 21 x 38 x 49 cm
za ATX.

Dooks 02.10.2013. 08:38

Svaka čast na ovome koraku. Držim fige da ide sve po planu. :goood:

regao sam se, al sam zaboravio nick dodati. Duško Vozila su podaci moji na stranici :chears:

JC Denton 02.10.2013. 09:54

Hoće li biti u skoro vrijeme dostupni Fractal Design Define R4 i/ili CM Silencio 650 Pure po nekim povoljnim cijenama?

Za sada mi je opcija i Corsair Carbide 330r, ali mi je kod tebe "little on the expensive side" :D

the_ghost 02.10.2013. 11:04

Jedno pitanje vezano uz node 304, jel ce biti i bijelo? U opisu pise
  • Colors available: Black and White
ali se ne bi htio zaletiti pa da ispadne da nema jos.

JC Denton 02.10.2013. 12:07

Citiraj:

Autor nino (Post 2470013)
Edit: Zaboravio sam napomenuti da svi članovi foruma mogu dobiti dodatnih 3% popusta na ukupnu cijenu ako prilikom registracije stave u komentar/napomenu nick sa foruma.

Jel to ono polje kod unosa adrese? Ako je, onda sam stavio na pravo mjesto. Ako nije, jbg :D

sinisa1989 02.10.2013. 12:25

Slobodno promijenite favicon i meta sadržaj. :)

Sinac 02.10.2013. 12:39

Evo, stavio sam ti ban na ebayu :D

Good luck!

demetrius 02.10.2013. 12:41

i meni 2-godišnja garancija nije sjela najbolje,corsair daje 5 godina ja imam 2 godine,znači sav hardveraj u EU isto ima 2-godišnju garanciju??iako je brba reko da će i naši šopovi morat to promjenitjer onid aju 5 godina,koja glupost od EU smanjivanje garancije,kome treba pisat.

domis 02.10.2013. 12:59

mislim da je minimalno 2 godine, sve iznad je dobra volja proizvođača

demetrius 02.10.2013. 13:04

Citiraj:

Autor domis (Post 2471633)
mislim da je minimalno 2 godine, sve iznad je dobra volja proizvođača


ne nego EU je stavila 2 godine za što ameri daju 5 god ili 3, kolko već.

xtreme96 02.10.2013. 13:08

Sretno! :)

Cijene su vam dobre i svidja mi se 3% popust za PCE clanove. ;)

Primjetio sam da kod nekih monitora nigdje ne pise rezolucija. Pogledao sam ih 4-5 i od tih 4-5 na dva je pisala rezolucija...

thumbdown 02.10.2013. 13:20

Citiraj:

Autor domis (Post 2471633)
mislim da je minimalno 2 godine, sve iznad je dobra volja proizvođača

Ne samo proizvođača nego i trgovine.
Ja sam u centro.hr kupio 2.5" HDD, na jamstvenom listu piše 24 mjeseca, a na računu piše 36 mjeseci, toliko je pisalo i na web shopu.
Ovdje ne forumu su mi rekli da to znači da TRGOVINA snosi ovih dodatnih 12 mjeseci.

Citiraj:

Autor nino (Post 2471306)
Cinjenica je da preko nas RMA ide u te 2 god.

Također mi nije baš jasna ova shema s garancijom 2 god. na sve u uzi shopu, znači li to da nakon 2 god. ja ne mogu reklamirati više preko vas?
Neki SSD-ovi i hardovi imaju 3 ili 5 god. garanciju, što s njima? I ne, to nije samo jamstvo proizvođača pa da se trebam negdje registrirati da bi to ostvario, to je jamstvo trgovine pošto toliko piše na računu.

nino 02.10.2013. 13:24

EU jamstvo vam je ovdje opisano.

http://europa.eu/youreurope/citizens...s/index_hr.htm

Citiraj:

Gdje god kupujete proizvod u EU-u, imate dvije godine da zatražite popravak ili zamjenu ako se pokaže da taj proizvod pokvaren ili nije onakav kakvim su ga oglašavali. Ako se proizvod ne može popraviti ili zamijeniti u razumnom roku ili bez neugodnosti, možete zatražiti povrat novca ili smanjenje cijene.

Razdoblje dvogodišnjeg jamstva počinje odmah po isporuci proizvoda i prodavača morate obavijestiti u kvaru u roku od dva mjeseca otkada ga otkrijete.

Prodavač je uvijek odgovoran i u nekim državama EU-a imate pravo zatražiti i od proizvođača da riješi problem.
Citiraj:

Autor xtreme96 (Post 2471641)
Sretno! :)

Cijene su vam dobre i svidja mi se 3% popust za PCE clanove. ;)

Primjetio sam da kod nekih monitora nigdje ne pise rezolucija. Pogledao sam ih 4-5 i od tih 4-5 na dva je pisala rezolucija...

Nazalost, to mogu popraviti samo rucnim popravljanjem opisa i ako imam tocan model.

Ali nadam se da nije problem ubacit "manufacturer reference" ispod naziva artikla u google pa dobiti vise informacija. Vecina artikala se ubacivala sa opisom iz open kataloga Ice cat.

Molim članove koji jos nisu ubaceni za popust 3% da mi na pm posalju login ime i prezime kako nebi ostali zakinuti. :)

thumbdown 02.10.2013. 13:30

Ako ja kupim kod tebe ovaj disk: http://www.uzishop.hr/35-hdd/482-wes...6gbs-64mb.html
Koliko će jamstvo pisati na računu?

Ako ga kupim ovdje pisati će 60 mjeseci: http://www.diskont24.com/product.php...cat=332&page=1

Ili recimo ovaj SSD: http://www.diskont24.com/product.php?productid=120374
Kolika je garancija u UZI shopu na dotični SSD?

nino 02.10.2013. 13:48

2. godine od mene, ostatak proizvodjac.

Moja garancija nije nuzno da bude ista kao i kod proizvodjaca.

Deathwish 02.10.2013. 14:56

Samo mi nabavi msi laptope i platim i pivu :D

nino 02.10.2013. 15:04

Citiraj:

Autor JC Denton (Post 2471511)
Hoće li biti u skoro vrijeme dostupni Fractal Design Define R4 i/ili CM Silencio 650 Pure po nekim povoljnim cijenama?

Za sada mi je opcija i Corsair Carbide 330r, ali mi je kod tebe "little on the expensive side" :D

Pokusam ubaciti veceras u ponudu Define i CM (CM ako nadjem, Define imam)


Citiraj:

Autor the_ghost (Post 2471558)
Jedno pitanje vezano uz node 304, jel ce biti i bijelo? U opisu pise
  • Colors available: Black and White
ali se ne bi htio zaletiti pa da ispadne da nema jos.

Jos provjerim, nesto drugo trenutno rjesavam, takodjer veceras javim.

O9g1 02.10.2013. 15:14

Sretno i od mene! :chears: (također, što manje reklamacija i što više high-end prodanih komponenti :goood: )

Krenem kopati po SSD-ovima i vidim samo 2 Samsunga od 256GB, uregam se i ponovo otvorim SSD-ove da provjerim prije slanja PM-a, kad ono Sami 840 Evo od 120GB 931kn :eek:
Zar nema baš nikakve šanse da se otaj gore navedeni nađe negdje bliže onih famoznih 619 konkurentskog web shopa :D
Fck it! Poskupio i kod njih na 699...:fuming:

Garro 02.10.2013. 16:07

Iz nekog razloga mi McAfee filter u firmi blokira Uzishop sa razlogom "Malicious downloads"? :stoopid:

coconut 02.10.2013. 16:34

Ima vatreno oružje u imenu pa ga odmah blokira :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger