PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Besplatni web hosting - bez reklama (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=250932)

mikimikic 28.08.2013. 22:00

Besplatni web hosting - bez reklama
 
Pozdrav svim forumašima :-)

Pošto sam upravo dobio posao u tvrtci koja je upravo ušla na naše tržište i nudi svima besplatni hosting nudim vam svoju pomoć ako negdje zapnete, ili ako slučajno imate kakvo pitanje ili pritužbu, a tko zna možda i ostvarimo koju suradnju svi zajedno.

Dakle osnovne informacije o hosting paketu:

- 2000MB prostora 100GB prometa
- Neograničen broj računa
- lojalni TOS
- Neograničeno PHP & MySQL
- Cpanel
- Auto-Installer
- WebSiteBuilder
- Podrška na hrvatskom
- bogati affiliate program
- NEMA REKLAMA

Slobodno sve ovo isprobajte na www.hostinger.hr a za sve detalje pitajte odgovorit ću vam ovdje i putem podrške na hostingeru.

tor 29.08.2013. 07:42

ajde lijepo od tebe ;) Evo ti i stiki za sad...

msp-2 29.08.2013. 09:39

Dali se na hostingu moze uzet dedicated ip, dali na vps se moze dodatno uzimat ip adrese i kolka im je cijena.

Valley7 29.08.2013. 09:42

Citiraj:

Autor mikimikic (Post 2450610)
Pozdrav svim forumašima :-)

Pošto sam upravo dobio posao u tvrtci koja je upravo ušla na naše tržište i nudi svima besplatni hosting nudim vam svoju pomoć ako negdje zapnete, ili ako slučajno imate kakvo pitanje ili pritužbu, a tko zna možda i ostvarimo koju suradnju svi zajedno.

Dakle osnovne informacije o hosting paketu:

- 2000MB prostora 100GB prometa
- Neograničen broj računa
- lojalni TOS
- Neograničeno PHP & MySQL
- Cpanel
- Auto-Installer
- WebSiteBuilder
- Podrška na hrvatskom
- bogati affiliate program
- NEMA REKLAMA

Slobodno sve ovo isprobajte na www.hostinger.hr a za sve detalje pitajte odgovorit ću vam ovdje i putem podrške na hostingeru.

Isprobat ću. Već neko vrijeme razmišljam o izradi bloga, a ovo je dobra prilika da se osovim na noge za nula kuna.

Nadam se da cijene ne budu preteške jednom kad počnete naplaćivati uslugu.

Pozdrav :-)

mikimikic 29.08.2013. 16:02

Citiraj:

Autor msp-2 (Post 2450799)
Dali se na hostingu moze uzet dedicated ip, dali na vps se moze dodatno uzimat ip adrese i kolka im je cijena.

Nažalost nije moguće uzeti dedi IP adresu, radi se o sheranom hostingu (ako pricamo o besplatnom), ako pricamo o VPS masini onda dobijes IP i nije moguce uzimati dodatno jos IP adresa bare ne za sada u buducnosti da (vrlo uskoro)

Citiraj:

Autor Valley7 (Post 2450800)
Isprobat ću. Već neko vrijeme razmišljam o izradi bloga, a ovo je dobra prilika da se osovim na noge za nula kuna.

Nadam se da cijene ne budu preteške jednom kad počnete naplaćivati uslugu.

Pozdrav :-)


Cijene ostaju uvijek besplatne, nema naplate nikada to je ujedno i garancije tvrtke.

Valley7 29.08.2013. 17:05

Citiraj:

Autor mikimikic (Post 2451062)
Cijene ostaju uvijek besplatne, nema naplate nikada to je ujedno i garancije tvrtke.

A ne znam.

Često se desi da mi nasumično izbaci prazan bijeli ekran, ili se pojavi (nešto rjeđe) "Service Temporarily Unavailable"...

Ako je predobro da bude istinito, onda obično i nije.

mikimikic 29.08.2013. 18:10

Uocio sam i ja problem koji si naveo i od sada sve korisnike selimo na drugi server tako da nebi smjelo biti problema ubuduce ;)

Hvala na infu ;)

aloalo 30.08.2013. 00:45

Citiraj:

Autor Valley7 (Post 2450800)
Isprobat ću. Već neko vrijeme razmišljam o izradi bloga, a ovo je dobra prilika da se osovim na noge za nula kuna.

Nadam se da cijene ne budu preteške jednom kad počnete naplaćivati uslugu.

Pozdrav :-)

Pa koliko sam vidio cijene izgledaju vrlo pristojno :-)
Napravio sam si free account pa cu malo to sve testirat :-D

HumWeed 30.08.2013. 01:29

taj besplatni je samo u testnoj fazi ili ce potrajati ?

mikimikic 30.08.2013. 09:25

Besplatni acc ce biti i dalje, nema vremensko ogranicenje jer je to politika tvrtke a ujedno i dobra reklama ;)

Edit: pogledajte si affiliate program ima dosta nagrada ako zelite preporuciti uslugu nekome ;)

Valley7 30.08.2013. 11:56

Danas opet iskakuju bijeli ekrani i errori.

Ne želim kritizirati poklonjenog konja, ali sve me strah kako će to izgledati kad ga zajaše par tisuća ljudi...

Bubba 30.08.2013. 13:22

Bas kao sto je i sve besplatno i u tom obimu - lose.

Mislim, ne treba biti genije za zakljuciti da je takvo sto jednostavno neodrzivo. Sve je to divno i krasno, prostor, bandwidth i ostale sarene lazi, kad te zakolje malo ozbiljniji PHP i SQL upit.

Valley7 31.08.2013. 09:06

Citiraj:

Autor Bubba (Post 2451641)
Bas kao sto je i sve besplatno i u tom obimu - lose.

Mislim, ne treba biti genije za zakljuciti da je takvo sto jednostavno neodrzivo. Sve je to divno i krasno, prostor, bandwidth i ostale sarene lazi, kad te zakolje malo ozbiljniji PHP i SQL upit.

A čini se da si u pravu.

Jutros me opet pozdravio error...

Još ću koji dan pričekati da vidim ima li ikakve nade za ovo (vjerojatno nema) i zatim brišem account.

mikimikic 31.08.2013. 12:21

@Valley mozes mi dati na PM ili ovdje koji ti je racun da te preselim na drugi server ?


Citiraj:

Autor Bubba (Post 2451641)
Bas kao sto je i sve besplatno i u tom obimu - lose.

Mislim, ne treba biti genije za zakljuciti da je takvo sto jednostavno neodrzivo. Sve je to divno i krasno, prostor, bandwidth i ostale sarene lazi, kad te zakolje malo ozbiljniji PHP i SQL upit.

Trenutno je politika firme da se ne ulaže u marketing vec da se daje besplatno pa se time navlače ljudi na plačeni hosting. Za naše pojmove malo čudno, ali kako sam tek došao u tvrtku mogu reći da je sustav održiv jer imaju 1/2 klijenata koje plaćaju a svakodnevno se upisuje po nekoliko tisuća računa. Treba vidjeti nakon par tjedana kako ce to sve biti.


Meni osobno se svida njihov affiliate program pa treba vidjeti kako ce se i to odrzavati kod nas.

Valley7 31.08.2013. 13:11

Citiraj:

Autor mikimikic (Post 2452199)
@Valley mozes mi dati na PM ili ovdje koji ti je racun da te preselim na drugi server ?

A dobro, PM te čeka...

Valjda bude i meni sunce jednom zasjalo... :-D

Bubba 31.08.2013. 17:22

Citiraj:

Autor mikimikic (Post 2452199)
Trenutno je politika firme da se ne ulaže u marketing vec da se daje besplatno pa se time navlače ljudi na plačeni hosting. Za naše pojmove malo čudno, ali kako sam tek došao u tvrtku mogu reći da je sustav održiv jer imaju 1/2 klijenata koje plaćaju a svakodnevno se upisuje po nekoliko tisuća računa. Treba vidjeti nakon par tjedana kako ce to sve biti.

Dajes ljudima los i nekvalitetan hosting ne bi li im kasnije htio uzeti novac? Najskuplje sam u zivotu platio one stvari koje su bile besplatne.

Bojim se da to ne ide bas tako, pogotovo po pitanju hostinga, kojeg em ima ko kenje, em ako napravis iole ozbiljnije istrazivanje od 30 sekundi otprilike ces znati sto da a sto ne.

Citiraj:

Meni osobno se svida njihov affiliate program pa treba vidjeti kako ce se i to odrzavati kod nas.
Cijenim entuzijazam, sretno vam (ti) bilo.

mikimikic 02.09.2013. 02:46

Citiraj:

Autor Bubba (Post 2452322)
Dajes ljudima los i nekvalitetan hosting ne bi li im kasnije htio uzeti novac? Najskuplje sam u zivotu platio one stvari koje su bile besplatne.

Bojim se da to ne ide bas tako, pogotovo po pitanju hostinga, kojeg em ima ko kenje, em ako napravis iole ozbiljnije istrazivanje od 30 sekundi otprilike ces znati sto da a sto ne.

Cijenim entuzijazam, sretno vam (ti) bilo.

@Buba inace odrzavam par servera s nekoliko stotina korisnika pa vidim sto se sve radi, ali eto u ovoj firmi sam dobio posao pa sam zelio podjeliti informaciju s pucanstvom jer znam koliko udruga i koliko ljudi zeli besplatan hosting za par obicnih html stranica. A ovaj hosting je ok za tako nesto (jednostavno).

@Valley7 nasao sam ti acc i napravio sam zahtjev za prebacivanje na drugi server kada mi admini odobre prebacivanje prebacit cu te (sutra u toku dana).

baTman 23.09.2013. 21:51

Nemojte uzimati ništa tamo, ljudi su lopovi i to svjetski. Samo guglajte hosting24 i vidit ce te da je to scam svjetski. hosting24=hostinger

Ne isplačuju affilate i kradu ljudima. Ima vec 2 tjedna ovako netko stavlja linkove na balkanske forume za novi "besplatni" hosting, a nakon 2 dana sajt neradi, samo zeel napraviti brzu reklamu.

sinisa1989 23.09.2013. 22:44

Ne znam ništa o prijevari i ne želim nikog osuđivati, ali činjenica je da me ta brza "reklama" uvjerila da ni ne trošim vrijeme na registraciju. U ovih nekoliko postova, previše je negativnih komentara.

mikimikic 23.09.2013. 23:03

Citiraj:

Autor baTman (Post 2466246)
Nemojte uzimati ništa tamo, ljudi su lopovi i to svjetski. Samo guglajte hosting24 i vidit ce te da je to scam svjetski. hosting24=hostinger

Ne isplačuju affilate i kradu ljudima. Ima vec 2 tjedna ovako netko stavlja linkove na balkanske forume za novi "besplatni" hosting, a nakon 2 dana sajt neradi, samo zeel napraviti brzu reklamu.

Trenutno nitko nije niti zatrazio bilo kakav poklon (fizicki) dok je par nadogradnji uspjesno napravljeno.

Slobodno napravi par affiliate profila (validna) i dobit ces sto zatrazis.

Ja odobravam poklone i verificiram linkove tako da sto se toga tice bez problema ;)

Ako imas drugacije informacije slobodno ih iznesi rado primam na znanje za koga radim i tko mi daje placu ;)

Sa_Stilom 16.12.2013. 20:49

Jel mogu uzeti com domenu preko Vas ? Veli 84,00 kn ali plaćanje samo paypal...
Ima nekako drugačije ?

Ima kakav discount na domenu i hosting ?

EXXX 30.01.2015. 00:47

besplatno a dobro - vrlo teško...
preporuka je da pogledate ponude ovdje: http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=4

skoro pa besplatno :)

zbuzanic 13.02.2015. 13:45

Ako netko treba za potrebe bloga, učenje php-a/mysql-a, ili ima neki open source program i slično mogu mu ja omogućiti hosting samo neka se javi na PM.

btw. sad vidim netko napisao da je domena 84 kn, ja ih kupujem po ~10$ ili niže ovisi o kojoj domeni se radi, znači ~70Kn.

Nick7 13.02.2015. 17:27

For free se moze uzeti i Amazon EC2 + neka domena na no-ip.

alec 26.02.2015. 19:53

Po meni ovaj hosting nije dobar kao što ga svi hvale,imate hosting premium na dosta stranica i za neku sicu ispod 100kn godisnje tko si ne moze prijustiti hosting i domenu ne vidim svrhu zasto uopce gubi vrijeme da bi napravio svoju stranicu.
Imate kod godaddy hosting za 12$ + domena free.
Ako nekome treba web hosting za neku malo stranicu bez puno posjeta i toga neka mi se slobodno javim imam svoju masinu jer imam dosta stranica

aaron10 08.07.2016. 10:47

Pozdrav, jel ovo skupa opcija za uzeti?
web hosting.premium
500,00kn + PDV godišnje


  • 20 GB prostora
  • Neograničen promet
  • Neograničen broj e-mail adresa (1 GB mailbox)
  • Serveri smješteni u Hrvatskoj

Alister 08.07.2016. 10:52

To je ok cifra za 20 GB u RH, ali nisi naveo ništa ostalo što nude pa je teško to reći konkretno

marinela 26.12.2017. 20:19

Svakako provjeriti brzinu odgovora servera kad je u pitanju brzina učitavanja stranice.

Munjara 28.12.2017. 23:36

svakako provjeriti da nije prošla godina i pol od zadnjeg posta

henri_007 21.05.2018. 09:10

Zašto je ovo sticky? Jel probao tko taj hosting? Taj njihov besplatni hosting je toliko loš da ga ni neprijatelju ne bi preporučio.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger