PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Softverski problemi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Facebook chat usporava i blokira rad Firefoxa (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=172666)

Babaloo 04.01.2010. 02:23

Facebook chat usporava i blokira rad Firefoxa
 
Neznam dal još tko od vas ima ovaka problem,ali u zadnje vrijeme na mozili,meni se sve totalno uspori kad chatam s nekimna Face-u, sve zapinje, trza, poruke dolaze sa zakašnejnjem, na trenutak mi zablokira cijela mozilla. Smiješno mi je da na Exploreru i Operi facebook doslovno leti, sve šljaka bez problema. Jel ima možda još tko takav problem i ima li kakvo rješenje za to? Verzija mozille je zadnja 3.5.6

dario_cile 04.01.2010. 02:30

ja imam 3.5.7 i imao sam te probleme....cak mi se mozzila par puta rusila ali nisam pravio veliku frku oko toga jer sam mislio da je Fb preopterecen....uglavnom proslo je....barem kod mene.... :)

Mad_Duke 04.01.2010. 03:30

To je do FB-a.

Lacko123 05.01.2010. 10:59

da ali imam i ja takve probleme imam IE8 i ff zadnji.... i odem na firefox yoville i chat su strahovito spori i koci mi cijlu mozilu.... dok na IE sve radi normalno ... ja sam preso sa IE na ff radi brzine itd... ali na kraju sada IE radi brze nego ff

boris87 05.01.2010. 11:05

imam isti problem znaci do ff-a je,sve se uspori kad chatam...sad kad idem na fejs koristim chrome...

Lacko123 06.01.2010. 00:28

ja koristim od sada IE 8

Hrjax 07.01.2010. 02:23

I meni zna cijeli Firefox blokirat taj usrani chat...

Mad_Duke 07.01.2010. 02:32

MSN, ICQ, Skype, GTALK, a vi koristite FB chat. Još se pitate zakaj šteka :D

xlr 07.01.2010. 14:00

Zanimljiv je taj fejsič. Dok sam logiran preko svog alterega sve šljaka za pet. Odlogiram se, logira mi se frend i hoće krepat koliko mu šteka. Isti FF, isti komp, različiti ego - nije problem do fejsa, nego u vama :D

Alph4Dawg 07.01.2010. 14:01

Meni je FB isto tako radio u slow motionu,te znao zamrznuti Fiirefox prilikom četanja.Eh,sad...nakon što je tako radilo dva tjedna,dođe mi u inbox mail od FB Security-a ( :D ),kao da su mi blokirali račun radi pronalaska malicioznog "kretanja" na mom profilu,tak da sam morao otići na FB,logirati se i bio mi je ponuđen screen da odgovaram na pitanja kako bi ustanovili da zbilja ja koristim taj profil,itd.
Nakon šest stranica odgovaranja na pitanja,spremio sam sve i poslao,a od tad mi FB radi kao savršen.
Nem blage,probaj otić pod "Aplikacije",ili ih nađi u postavkama i obriši sve koje nemaju veze sa FB-om,odnosno - pobriši sve aplikacije koje si koristio,a da nisu dio FB-a,ili da nisu "izmišljene" od strane FB-ovih ljudi.Znam da mi je blo štekalo pun qrc kad je jedno vrijeme bila "in" ona aplikacija sa nekim slikama,pa te automatski tagga u njoj...obrisah sve taggove na slikama na koima me taggalo i sve odjednom proradilo. :chears:

Hrjax 07.01.2010. 19:37

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 1531327)
MSN, ICQ, Skype, GTALK, a vi koristite FB chat. Još se pitate zakaj šteka :D

I kako dodat 400-500 prijatelja na msn,icq,gtalk?

Joke 07.01.2010. 21:48

Citiraj:

Autor Hrjax (Post 1532076)
I kako dodat 400-500 prijatelja na msn,icq,gtalk?

A zasto bi trebao dodati toliko ljudi? To je druga stvar sta na fejsbuku decki-curke padaju na neke degenricne izdrkotine i ostala sranja o kojima se tamo razglaba i ne znam sta vec.. Uglavnom taj fejsbuk je retardacija teza, i bilo bi jako ljepo kad bi modovi lockali sve teme vezano uz fejsbuk a ne da PCe forum postane yebeni fejsbuk help desk!:fuming::banned:

kasko 07.01.2010. 21:50

Citiraj:

Autor Joke (Post 1532240)
A zasto bi trebao dodati toliko ljudi? To je druga stvar sta na fejsbuku decki-curke padaju na neke degenricne izdrkotine i ostala sranja o kojima se tamo razglaba i ne znam sta vec.. Uglavnom taj fejsbuk je retardacija teza, i bilo bi jako ljepo kad bi modovi lockali sve teme vezano uz fejsbuk a ne da PCe forum postane yebeni fejsbuk help desk!:fuming::banned:

Like !

Hrjax 11.01.2010. 13:33

Citiraj:

Autor Joke (Post 1532240)
A zasto bi trebao dodati toliko ljudi? To je druga stvar sta na fejsbuku decki-curke padaju na neke degenricne izdrkotine i ostala sranja o kojima se tamo razglaba i ne znam sta vec.. Uglavnom taj fejsbuk je retardacija teza, i bilo bi jako ljepo kad bi modovi lockali sve teme vezano uz fejsbuk a ne da PCe forum postane yebeni fejsbuk help desk!:fuming::banned:

I sta tebe briga ako netko pita za pomoc oko facebooka?
Facebook je praktican iz mnogo razloga, a i ima svoje mane,kao to usporavanje firefoxa

domis 11.01.2010. 13:45

Citiraj:

Autor Joke (Post 1532240)
A zasto bi trebao dodati toliko ljudi? To je druga stvar sta na fejsbuku decki-curke padaju na neke degenricne izdrkotine i ostala sranja o kojima se tamo razglaba i ne znam sta vec.. Uglavnom taj fejsbuk je retardacija teza, i bilo bi jako ljepo kad bi modovi lockali sve teme vezano uz fejsbuk a ne da PCe forum postane yebeni fejsbuk help desk!:fuming::banned:

Agreed :D

Joke 11.01.2010. 14:48

Citiraj:

Autor Hrjax (Post 1535852)
I sta tebe briga ako netko pita za pomoc oko facebooka?

Normalno da me nije briga, ali samo kazem da se pretvara u nekakav fejsbuk help desk sta je jako debilno..

Citiraj:

Facebook je praktican iz mnogo razloga,
Je istina, da ljudi postanu jos luđi nego sada..

Citiraj:

a i ima svoje mane,kao to usporavanje firefoxa
Da jako puno mana ima..
@usporavanje fajerfoksa ->is not a bug,it a feature!

PS.Ne zelim vise nista pisat, samo spamamo bzvz na racun fejzbuka..

T0mB1ll 11.01.2010. 15:59

prvo obrisat sve one glupe applicatione, i ako imaš onaj Dislike mod..

ja očistio sve, imam samo 6 applicationa i sve leti..

Munjara 11.01.2010. 16:54

I kod mene isti problem s ff, primjetio sam da se isti problem posebno osjeti kada imam vise fb tabova otvorenih simultano.

Codiac 11.01.2010. 21:09

Citiraj:

Autor Hrjax (Post 1532076)
I kako dodat 400-500 prijatelja na msn,icq,gtalk?


rukom?

Babaloo 12.01.2010. 02:31

Citiraj:

Autor T0mB1ll (Post 1536011)
prvo obrisat sve one glupe applicatione, i ako imaš onaj Dislike mod..

ja očistio sve, imam samo 6 applicationa i sve leti..

nemam skoro niš od aplikacija,samo najosnovnije i dalje radi katastrofalno. zbilja ne kužim. a niš,opera za fejs,a firefox za sve ostalo :D

Alph4Dawg 12.01.2010. 02:55

Citiraj:

Autor Babaloo (Post 1536542)
nemam skoro niš od aplikacija,samo najosnovnije i dalje radi katastrofalno. zbilja ne kužim. a niš,opera za fejs,a firefox za sve ostalo :D

Probaj par puta promijeniti password.

Gjurovski 12.01.2010. 07:41

Citiraj:

Autor Joke (Post 1532240)
A zasto bi trebao dodati toliko ljudi? To je druga stvar sta na fejsbuku decki-curke padaju na neke degenricne izdrkotine i ostala sranja o kojima se tamo razglaba i ne znam sta vec.. Uglavnom taj fejsbuk je retardacija teza, i bilo bi jako ljepo kad bi modovi lockali sve teme vezano uz fejsbuk a ne da PCe forum postane yebeni fejsbuk help desk!:fuming::banned:

*********************

ProboY 25.02.2010. 03:39

malo kasnim ali imam riješenje. fajerfox radi odlično ali dok ovo učiniš riješiš se problema s facebookom doživotno http://www.facebook.com/help/contact...delete_account samo posijeti ovaj link i riješi što te traže. Facebook problemi če biti riješeni u kratkom vremenu. :) (K)

Veki-os 25.02.2010. 04:09

LOL,to sam ja napravio prije mjesec dana :D

Gorstak 25.02.2010. 08:22

Fejs ko fejs, radi dobro ono za sto je namijenjen. Ako, poput mene, imate frendove u drugim gradovima ili drzavama, i ne znate kako bi ubili visak vremena, idealan je. Mene su vec 2 puta izbacili zbog nepocudnih fotografija. Neki frendovi su izgleda hdzovci, pa im se neke moje fotke nisu svidjele, heh....sto se chata tice, probaj koristiti chrome ili safari, meni ne steka ni malo...

tor 25.02.2010. 09:16

Help Desk


Sva vremena su GMT +2. Sada je 04:46.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger