PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   NVIDIA (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Zalman na 7300gt??? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43527)

Router 27.07.2006. 09:15

Zalman na 7300gt???
 
Nije pitanje kompatibilnosti , nego jamstva jer u mailu iz ve-mila sam dobio da stavljanjem zalmana se gubi jamstvo . a kartica se grije sa ovim silent pipeom,prvi dan je islo u idle-57do60 , a u loadu do 70-75 , ali jucer nakon malo duzeg igranja mi je izbacila 102!!!! , mozda senzor mulja , ali 102 - na toj temperaturi bu trajala jos tjedan dana . I , sa bocne strane pusu 2x92 venta prema unutra , dakle protoka ima , a gore 120mm baca zlocesti zrak van.
Inace , malo sam pregledao grafu i zamjetio sljedece - silent pipe ne hladi memoriju , nasjeda dosta lose , jedan od 4 vijka koji ga drze je izglodan u glavi i pitanje je hoce li i klijestima ici dolje , a ispod pasivca se nazire ono sto me najvise smeta - neki termal pad , dakle nije ni pasta .

Razer 27.07.2006. 10:04

Ja se oko garancije ne bih baš brinuo...lako skineš i vratiš original cooler, a što se tiče senzora mislim da u ovom slučaju senzori ipak ne lažu-ipak se radi o pasivcu...na tvom mjestu bih bez razmišljanja išao na vf700...ali prije svega možda da probaš drugu verziju drivera...možda oni nešto muljaju...

maX 27.07.2006. 10:22

Ako te bas to brine i hoces biti 100% siguran da ne izgubis garanciju (makar nebi) odneses deckima u Ve-mil grafu i nek ti to oni zmontiraju besplatno...

To mozes ako kupujes cooler u Ve-milu, ako ne (imas ga mozda od prije ili si kupio polovnoga) onda ti nema druge nego ga staviti! Garanciju ti moraju priznati jer kao sto je R@zer rekao, jednostavno vratis stock cooler gore ;)

Router 27.07.2006. 12:41

ma zalmana sam kupio proslu srijedu , bio je par dana na 6600gt pa malo stajao u kutiji .
uglavnom , stavio sam ga . i ovo je sad druga prica - zalman na 5v , idle 42-45 , load 55 , jos ne vjerujem , pa smrzne ju .
silent pipe sam spremio , ne daj boze ak ce kaj trebati nekak cu ga vratiti gore , iako sam potrosio tonu zivaca zbog onog ostecenog vijka, morao sam ga klijestima vaditi pa ne znam kak cu ga vratiti , mozda glavu nekak izbrusim da se bar moze odvrnut sa velikim ravnim odvijacem . a vijci su ful cudni jer gore imaju glavu za ph0 a ispod je sve neka opruga , nisam takve nikad vidio za kupit .

joolka 28.07.2006. 03:55

..i je si zadovoljan grafom,ja sam mislio uzeti bas tu grafu ako budem prelazio na pci-e..kako vrti nove naslove recimo prey ako si igrao ?

Router 28.07.2006. 10:03

nisam se naigrao , malo sam markove odigrao , a od igara Men of Valor i Sniper Elite i ide isto ko sa 6600gt , a danas cu staviti i cod2 da vidim jer ga zvace u dx9 i kako uspjesno . i ovo kaj se dobije sa njom - serious sam 2 , dobro ide i dobro izgleda .
uglavnom , grafa je za tu lovu nepobjediva , ja sam prvo mislio 7600gt ali mi je uletio jedan mobitel ful povoljno i ostalo mi 750kn a svoju sam prodao , pa sam mislio x1600pro uzeti ali mi je kutija bila prevelika za motor:) , a i ova grafa ju napere a 120kn je ostalo u djepu . :)

Router 30.07.2006. 13:34

evo bacio i 06 i ostao ugodno zatecen - 2526 ukupno , 1058,1024,866 .
ova grafa definitvno briljira u sintetici . oc na 485/475 , tocno se kuzi da fali joj struje za jezgru za veci clock , voltomd cekam . :)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 18:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger