PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Razno (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Pc shopovi (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=24025)

Dawar 16.08.2005. 01:52

Pc shopovi
 
Koji su vam najbolji pc shopovi

Fleks 16.08.2005. 02:10

Re: Pc shopovi
 
Citiraj:

Originally posted by Dawar dk
Koji su vam najbolji pc shopovi
najjeftiniji :smoke:

Kova 16.08.2005. 02:12

Iskreno ... meni je to glupo uopće isticati ..

Kupujem radi komponenata ne radi dućana ..

I ako želim kupiti nešto što nema nigdje nego u meni najgorem dućanu opet ću to ići tamo kupiti, ma koliko psovao u redu i lošoj usluzi, jer imaju ono što meni treba...

Ne bih nikoga isticao, svi se trebaju drastično popraviti, i svoj odnos s kupcima, jer oni su tu radi nas, ne mi radi njih !

Kova, over and out... ja sam glasao za ostali ... radi navedenih razloga..

srkyno1 16.08.2005. 10:04

Nexus u ST jer u njega mogu nabavit sve.

Newbie Pro 16.08.2005. 11:53

Links:)

Ma da je 300kuna jeftinije ne bih išao u fakn hgspot:)

GoGzS 16.08.2005. 13:00

Citiraj:

Originally posted by Newbie Pro
Links:)

Ma da je 300kuna jeftinije ne bih išao u fakn hgspot:)

Ista stvar, Links za Hardware....i MaxModus za Modin' opremu... :gringo:

Toncek 16.08.2005. 13:42

Links zbog supporta i kvalitete komponenata....

Dawar 16.08.2005. 14:19

Ja neću nikad više kupovati u hgspotu ni da sve bude po jednu kunu. Jel ćujete Hgspotovci dok se ne popravite nema ništa od kupnje.

Codiac 16.08.2005. 15:05

Citiraj:

Originally posted by Kova
Iskreno ... meni je to glupo uopće isticati ..

Kupujem radi komponenata ne radi dućana ..

I ako želim kupiti nešto što nema nigdje nego u meni najgorem dućanu opet ću to ići tamo kupiti, ma koliko psovao u redu i lošoj usluzi, jer imaju ono što meni treba...

Ne bih nikoga isticao, svi se trebaju drastično popraviti, i svoj odnos s kupcima, jer oni su tu radi nas, ne mi radi njih !

Kova, over and out... ja sam glasao za ostali ... radi navedenih razloga..


kolega je napisao sve sto bi i ja rekao.....

mc_fish 16.08.2005. 15:24

ja rado kupujem u svakoj trgovini po najjeftinijim cijenama...i onda kad dodem na reklamaciju se malo "nagodim" s njima daj komponentu il dobis drzavnu inspekciju na vrat:) da vidis kak su onda hgspotovci dobri i usluzni:D

Gemmy 16.08.2005. 20:12

Ve-mil najeftiniji su mi
Links- ako nema u Ri ,i ako košta iznad 1000k
Hg-spot-izbjegavam

Brain32 16.08.2005. 21:19

Links. Ako bas nekaj nemaju onda i Ve-mil dolazi u obzir...

Mr.Ex.President 16.08.2005. 21:38

Citiraj:

Originally posted by Kova
Iskreno ... meni je to glupo uopće isticati ..

Kupujem radi komponenata ne radi dućana ..

I ako želim kupiti nešto što nema nigdje nego u meni najgorem dućanu opet ću to ići tamo kupiti, ma koliko psovao u redu i lošoj usluzi, jer imaju ono što meni treba...

Ne bih nikoga isticao, svi se trebaju drastično popraviti, i svoj odnos s kupcima, jer oni su tu radi nas, ne mi radi njih !

Slažem se:)

al sam glasa za Links jer s njima nisam ima nikakvih loših iskustava do sad, dok sa ostalima jesam

Citiraj:

Originally posted by srkyno1
Nexus u ST jer u njega mogu nabavit sve.
Sve:confused:
Nisam baš zadovoljan s njima

srkyno1 16.08.2005. 23:37

sve ovisi u kakvim si odnosima s njima. ;)

Sam Fischer 16.08.2005. 23:59

Kad kupujem, tražim određenu komponentu, tako da mi dućan nije važan, bitno mi je samo da je blizu, u zg.

Nikad nisam imao loša iskustva.
Ali nekako mi je Links prirastao srcu :)

Newbie Pro 17.08.2005. 13:27

Kova, kužim u čemu je stvar, nema puno budala koju će istu stvar platit skuplje, a ne mora:D

Samo kažem da kaj god sam kupio u Linksu-radi:D dok u HGspotu sam znao reklamirat istu stvar po nekoliko puta, bio to i prazan cd:) dobro, šalim se, nije cd


Samo kažem, bolje mi je odmah u startu dat mrvicu keša više, al zato no sikiriki

Cheers:beer:

Kova 17.08.2005. 14:33

A čuj, ja mislim da sam rekao ako trebam komponentu koju nitko nema da ću kupiti i u najgorem ?

Gdje mogu birati, tu ću birati :)

:rolleyes:

sNNooPY 18.08.2005. 20:35

HGspot.
Evo ja za razliku od vas sviju nikad nisam imao problema s njima. sve je alles gut.

Lesa 18.08.2005. 20:38

kaj mislite na onaj stari Kingov "srednji vijek theme" web ili ovaj novi? Novi mi je čist OK :p

Vjeko 19.08.2005. 12:30

HG SPOT!!!
 
Šta vi svi imate protiv HGspot-a?
Ja sam u njemu zaposlen i nikad se nitko nije žalio ni na mene ni na poslovnicu

Kova 19.08.2005. 16:21

Ajme Voki ti kao di si sada s Marsa pao ..

To i je fora, da HG sluša šta ljudi govore o njemu vjerovatno bi promjenio nešto, no nikada ništa ..

Iskreno znam otprilike 10 tak ljudi koji su imali bar neki problem u komunikaciji pri kupnji robe (bilo da je to bilo rađenje računa, podizanje robe, ...)

Evo ti samo jedan primjer koji mi nitko ne može pobiti !

Kupujem čovjeku kompjuter, i kupujem Barton 2500+, nakon 30 min dođe s trake procesor (prvo 30 min, da je neznam kakva gužva je PREVIŠE) ... A onda kroz kutijicu u kojoj se nalazi, tj. pardon kroz anti-statičku vrečicu u kojoj se nalazi se vidi da je jezgra procesora okrhnuta ...

A nakon toga, zamolim da mi pošalju drugi, znaš šta je bilo ? Došao je drugi okrhnuti procesor gore, i na kraju nije bilo 2500+, pa sam moram silom ili milom kupiti 2700+, koji je naravno skuplji, i koji smo na kraju sve skupa čekali cca. 1 sat i 15-20 min !

A ti onda reci da je sve ok ? E pa nije, a to mi nije jedina anegdota od tamo ...

A o znanju što prodaju ? Pitam li čovjeka na prodaji nešto, dobit ću odgovor koji nema veze s vezom, tako mi je prodao USB 1.1 umjesto USB 2.0 (hub) ... a pitao sam da li je 2.0, "Ma je, sigurno je USB 2.0" ...

Hvala. Voki ovo je ono što sam doživio, inače još dan danas se znam zaletiti do tamo ..

Fleks 19.08.2005. 19:54

Re: HG SPOT!!!
 
Citiraj:

Originally posted by Voki
Šta vi svi imate protiv HGspot-a?
Ja sam u njemu zaposlen i nikad se nitko nije žalio ni na mene ni na poslovnicu

I kaj radiš tamo?

illusion 19.08.2005. 20:33

links definitivno najbolji i najjeftiniju sa vecinu komponenti :D nikad problema s njima a i pola ovog kompa iz siga je kupljeno tamo i nakon svakakvog mucenja nije ni jednom bilo na reklamaciju :) dok sam zadnji put, ovo iznimka narucivao sam i prije, iz hg spota satelitsku opremu dobivao 3 tjedna.

Kova 20.08.2005. 01:54

Dečki u linksu sam bio par puta, sve ok ..

Ali ovo da je najjeftniji to ste si nešto zabrijali, od 10 komponenata jeftiniji je bio u 2 od HG spota, s time da je HG ili Ve-mil imao komponentu koja je i do 50 tak kuna jeftnija nego u linksu, a i neznam da li ste znali, ili to možda nije tako ..

No u Ve-milu su mi jednom rekli, nađite nešto jeftnije nego kod nas, bilo gdje, i mi ćemo spustiti cijenu ispod te !

Konkretno to su mi rekli pri kupovini Olympusa C-50 !

BSA<AK-47> 20.08.2005. 08:15

rađe platim 50-100 kn više,pa i ako se desi reklamacija/servis
barem je sve u roku i kvalitetno!još me čovjek nazove i kaže da mogu doč podignut komponentu! links->matična->2 dana čekanja!
a ne rintat ko pas cjelo ljeto skupit "bijednih" 2200 kn,kupit grafičku u Ve-milu,vrisne nakon 2mj,i 4 tjedna natezanja po hebenom servisu + 50 kuna u pozivima!

nisam tolko siromaša da kupujem jeftino,barem ne što se tiče komponenti!:beer:

Kova 20.08.2005. 10:25

Hm, ...

Ja ovdje pričam o komponentama ...

Ako je AMD 64 bit 3000+ Venice ... onda je AMD 64 bit 3000+ Venice i u HGu i u Linksu i u Ve-milu ...

A sorry stari kada kupujem komponente ne računam da ću imati problema s njima, pa ako imam, šta ćeš, malo natezanja ..

O čekanju, svugdje sam čekao, vrijeme je novac, ali heb ga tako to ide ...

Ne ističem ni jedan dućan, i ne pljujem po nijednom,...

Brzina usluge i način usluge se treba popraviti ...

Vani kada kupujete računalo, ovisi gdje, no evo u jednom dućanu u Austriji, lik nas odvede gore u ured na kavicu, i pričamo malo o svemu ... I na kraju nismo ni kupili kompjuter ..., a i nakon što smo mu rekli da nećemo nije ništa promjenio u stavu. S osmjehom na licu nas je ispratio i to je to ... Iskreno nije se radilo o računalu već o satu, ali poanta je ista, ... Već i ako moramo čekati nekako bi se trebali iskupiti za to ... besplatna kava i ... :P

Uostalom gledaj to ovako, ne kupuješ uvijek za sebe, i kada ti netko kaže da oće jeftinije heb ga moraš ići gdje je jeftinije, njega nije briga koliko ti čekaš već da on dobi konfiguraciju i sve..

Promjenit će se sve to, .. samo polako ..

Toncek 22.08.2005. 11:23

Re: HG SPOT!!!
 
Citiraj:

Originally posted by Voki
Šta vi svi imate protiv HGspot-a?
Ja sam u njemu zaposlen i nikad se nitko nije žalio ni na mene ni na poslovnicu

Ako se kuzis u kompove ko vecina hg spot zaposlenika onda ajme....

Freek 22.08.2005. 18:33

Samo Hgspot:D

ZED 22.08.2005. 18:39

Citiraj:

Originally posted by Freek
Samo Hgspot:D
Pa ti imas razloga volit HG:D :)

miato 23.08.2005. 08:23

Citiraj:

Originally posted by BSA
nisam tolko siromaša da kupujem jeftino,barem ne što se tiče komponenti!:beer:
kaze se nisam toliko bogat da kupujem jeftino :)

inace, i ja vise volim dati 5% vise za robu pa imati solidnu uslugu od strane prodavaca, no u nijednom nasem PC shopu nisam to dozivio. Prije dok je links bio na staroj lokaciji bilo je (meni) puno bolje, no jos uvijek nisu kao Vemil, moras otpjesaciti 50stepenica u jednom smjeru da vidis kako mis izgleda :D

inace, ako ZNAM sto zelim kupiti, i mogu cekati, diskont24 je izbor za mene.

Just-in-time ;)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger