PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Pt Teničar (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=85460)

7600GT 28.10.2007. 22:57

Pt Teničar
 
Pozdrav društvo evo pošto ja uskoro završavam ovu školu zanima me gdje ste se uspjeli zaposlit sa ovom školom i na koji fax ste uspjeli upisat.

BOGDO 29.10.2007. 02:47

ak očeš radit odma poslije srednje odeš na burzu ili na web mojposao pa tražiš dok ne nadješ.za faks gotovo nije bitna srednja škola koju si završio znači možeš završit i gimanziju,teh. smjera,poljoprivrednu.najbitnije su pripreme za faks (fino uplatiš pare i vježbaš zadatke pa kaj bude-pripreme za faks na koji želiš ići).
Možeš upast na bilo koji faks jedino što ostaje je pitanje tvoje želje i htjenja.
evo najbolji pr. je moj frend koji je završio tehničku školu pa sad studira na kineziologiji(valjda se tak zove).
znači smjer završene srednje uopče nije bitna što se tiče faksa na koji želiš ići.na tebi je da odlučiš.
pozz

7600GT 29.10.2007. 20:53

A recimo koji bi posao mogao nać sa tom školom.

Mr.Black 30.10.2007. 13:15

pošto sam završio tu školu, Tehničar PT-prometa..mogu ti pisat o tome do mile volje...:D...možeš raditi na pošti, banci, mjenjačnici, carini, osiguranju, telekomunikacijama, informatičkim poslovima,....pošto mi i buraz ide drugu godinu tog smjera, njihov program mi se više sviđa od onog kojeg sam ja učio...današnji programi su puno više povezani sa suvremenim tehnologijama kako u tk svijetu tako i u inform.samo mi se ne dopada to što ne postoji literatura s koje bi se učilo, nek moraš zapisivati sve na satu, a i profesori se još uče kaj se tiče tehnologije tako da na satu predaju jako nerazumljivo...kaj se tiče faksa...možeš upisati kaj hoćeš, a moj prijedlog ti je upisati "prometne znanosti" i nastaviš smijer tk ili pošta, zavisi kaj te više zanima...ili upiši foi...

BOGDO 30.10.2007. 23:09

ovako ja idem na faks prometnih znanosti trenutno opći smjer (tek na 3. god. raspoređuju ko će na koji smjer-sve ovisi o ocjenama).faks je čisto s....nje i dre...u ne valja.po mom mišljenju jedan od najneorganiziranijih faksova uopće.profesori su takvi tuljani(ko i na svakom faksu),čast iznimkama.korupiranost je nadprosječna(da se usporedit s ekonomijom itd.)


ja bih ti osobno preporučio veleučilište u Velikoj Gorici(godina 14000Kn) ali to je prava Bologna max. 60 ljudi po grupi (pr. FPZ ide i do 200-250 ljudi) vježbe 30 ljudi.Frend ide tamo i kaže da su super organizirani i da mu je faks mrak.
FOI navodno nije loš čist ok faks.

i na kraju da ne duljim po mom mišljenju još je najbolje završit tečaje poput ccna.znači nekaj poput sistem administratora,web dizajnera itd. jer u tom grmu leži zec.
gledo sam na mojposao što se traži (po struci sam tehničar za računalstvo)skoro svaki oglas za sistem admina,programera.to sve traže dobre tvrtke poput erstea,privredne i ko zna koje još firme(sve više manje dobrostojeće).

pošto sam se razočarao o prometni faks čak razmišljam da ga prekinem i zaposlim se i upišem neki od tečaja.
Žao mi je ak sam bil dosadan al eto to je moje mišljenje.
pozz

7600GT 31.10.2007. 10:46

E hvala vam puno na savjetima,pa recimo ja sam mislio kad završim ove 4 godine upisat jedan tečaj web programera jer sam vidio da je to jako tražen a i dobro plaćen posao,pa me sad zanima što vi kažete na to

BOGDO 31.10.2007. 16:47

:goood:ja bi ti preporučio da završiš neki od tečaja a za faks imaš vremena dok si živ.uvijek možeš izvanredno studirat ak zaželiš imat neku od titula.al završetak faksa ti ne garantira posao u struci.nažalost kriva je naša sje.. država.
pozz

7600GT 02.11.2007. 11:59

To mi je otkad sam se upisao u tu školu bilo na pameti pa sam još htio da to utvrdim.Hvala vam puno,a za fak kao što si i sam rekao ima vremena


Sva vremena su GMT +2. Sada je 18:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger