PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Facebook - sve i svašta (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=268420)

Valley7 12.03.2015. 18:12

Facebook - sve i svašta
 
Hej hoo

Imam pitanje u vezi mail obavijesti na fejsu:

1: radi li uopće to?
2: kad se ulogiram na fejs, da li mail obavijesti svejedno stižu i dalje, ili to vrijedi samo kad sam offline?

Sorry, znam da ste fejs-hejteri, ali u službenoj dokumentaciji ne nalazim ništa.

Forace 12.03.2015. 22:14

Ovisi na što si pretplaćena tj. za što želiš da ti dolaze obavijesti. Zanimljiva stvar kod tih njihovih obavijesti je da se pale iz sučelja facebooka ali se gase odjavom tj. klikom na link u mejlu jer kad se jednom upale nema više opcije za gašenje ... bar ja nisam našao :(.

stipe1771 14.03.2015. 13:55

Facebook problem
 
Pozdrav ekipa imam jedan čudan problem s fejsom a vrlo mi je potreban account tako da vas molim za pomoc.

Naime jednog dana sam se isao ulogirat kao i inace i pisalo mi je da email adresa ne postoji vise. A radila je 6 godina bez problema i dalje radi hotmail je u pitanju.

Onda sam isao preko user name i lozinke pristupit i pisalo mi je da mi je promijenjena lozinka.

Idem probat da mi posalju novu lozinku , ali mail je prestar neki net.hr i ne znan mu vise sifru ni puni mail.

Pitalo me onda na security question ali ko ce se sitit toga.

Pa eto jel iko ikad bio u slicnoj situaciji ili je znao nekog da mu se dogodilo jer imam dosta stvari koje bi volio zadrzat na profilu a da ne moram novi radit.

Btw pokusat kontaktirat bagru iz fejsa je nemoguce ali kad napises na zid neku pizdariju odma oni tebe kontaktiraju.

Eto svaka pomoc je dobrodosla

Juice 14.03.2015. 14:28

Nadji par frendova da prijave account, ovi ce ga obrisat i napravis novi.
Bez nekih informacija sumnjam da ces dobit nazad.

stipe1771 14.03.2015. 16:29

Prije jedno dvije godine mi je bio neki problem pa je bila shema sa face recognition i mogao sam vratit profil.
Ali vise ne mogu naci takvu opciju.

mitra 14.03.2015. 16:49

Moj ćaća :) ima fb i prije koju god zaboravio je lozinku...isli smo napraviti recovery s net.hr emailom kad ono email deaktiviran/obrisan buduci da se nije koristio. Ponovo sam napravio identican mail na net.hr-u i preko njega sam odradio recovery do kraja :)

stipe1771 15.03.2015. 15:55

Morao sam slikati osobnu za potvrdit racun i vratili su ga.

mamutarka 15.03.2015. 17:03

Cisto informativno, gdje si im se javio?

Cudi me da nemaju nikakav support, chat support bi mozda bio too much jer valjda milijarda ljudi bi slala, ali nekakav support..

zlatko 15.03.2015. 17:10

Morao sam slikati osobnu za potvrdit racun i vratili su ga. ????
De molim te napiši kome si slao kopiju osobne?

stipe1771 16.03.2015. 17:37

Imate tamo u help centar sa strane imate masu topica , ne sjecam se tocno na koji sam isao ali nesto oko pomoci da mi se vrati profil.
Da slikao sam osobnu ali sam sve pobrisao osim imena i godine rodenja to moras ostavit.
I onda ti se oni javi na mail koji si im ostavio.

VedranO 16.03.2015. 17:40

Citiraj:

Autor stipe1771 (Post 2751113)
Imate tamo u help centar sa strane imate masu topica , ne sjecam se tocno na koji sam isao ali nesto oko pomoci da mi se vrati profil.
Da slikao sam osobnu ali sam sve pobrisao osim imena i godine rodenja to moras ostavit.
I onda ti se oni javi na mail koji si im ostavio.

Nema tog fejsa koji ce od mene dobiti kopiju moje osobne.

stipe1771 16.03.2015. 20:03

A i ja sam kontra toga. ali jednostavno sam mora jer je bilo hitno i imao sam dosta ljudi van hrvatske tako da....

rossoneri 24.06.2015. 23:35

Pozzz

Imam problem na fejsu koji dosta živcira, pa ako se neko susrea s istim i zna rješenje, help :(

Znači kad skrolam put dolje, onaj plavi fejsov toolbar mi nestane umjesto da ostane fiksiran na mjestu, nevidim notificatione, poruke itd...

skužio sam da je problem zooma. Bilo mi je podešeno na 110% i kad udrem ctrl i skroll out, na 90% mi bude fiksirana ta alatna traka, ali to mi je pre sitno, dok na 100% i 110% koliko je bilo prije, jednostavno nestane. Ništa nisam promjenio, smao od sebe se poremetilo i nemogu ispravit. Zna li neko rješenje? Hvala :care:

rossoneri 25.06.2015. 13:06

Citiraj:

Autor rossoneri (Post 2796345)
Pozzz

Imam problem na fejsu koji dosta živcira, pa ako se neko susrea s istim i zna rješenje, help :(

Znači kad skrolam put dolje, onaj plavi fejsov toolbar mi nestane umjesto da ostane fiksiran na mjestu, nevidim notificatione, poruke itd...

skužio sam da je problem zooma. Bilo mi je podešeno na 110% i kad udrem ctrl i skroll out, na 90% mi bude fiksirana ta alatna traka, ali to mi je pre sitno, dok na 100% i 110% koliko je bilo prije, jednostavno nestane. Ništa nisam promjenio, smao od sebe se poremetilo i nemogu ispravit. Zna li neko rješenje? Hvala :care:

bilo ko? :(

buljo 25.06.2015. 13:10

Drugi browser?
Clear cache, ccleaner...

rossoneri 25.06.2015. 14:04

Citiraj:

Autor buljo (Post 2796529)
Drugi browser?
Clear cache, ccleaner...

radi na mozilli, al na chromu iman masu passworda zapamćenih i stranice bookmarkirane itd, potrebno mi je da na chromu proradi ovo jer ga koristin ja, dok su na IE i mozilli drugi ukućani...

proba san ovo šta spominješ, neće... još je isti problem. Fala svakako :fala:

buljo 25.06.2015. 17:39

Makni chrome i vrati ga golog bez ikakvih exstenzija i addonova pa onda probaj.

Matoje 12.07.2016. 23:48

imam jedan problem sa facebookom, naime počeo mi je sam od sebe slat zahjteve ljudima koje nikad nisam vidio ali imamo 1-2 zajednička prijatelja i počeo mi je lajkat stranice sam od sebe. ima li još tko takvih problema i jel ima rješenje?

Mommistake 13.07.2016. 00:01

Ne vjerujem da je do face-a. Prije neki spaming protokol ili virus.

Astra 18.11.2016. 13:59

Da pitam i ja. naime,na fejsu mi se prikazuje samo debilana neka (grupe itd) a najmanje objave frendova i tako.
A to me jedino na Fejsu i zanima. Dali je moguće nekako podesiti šta će mi se prikazivati. Prioritetno? Npr najprije objave frendova itd a poslje te grupe i to?

spitfire83 18.11.2016. 17:29

http://socialfixer.com/
probaj s tim

postoji i opcija da "Unfollow" sve stranice, ali to je mukotrpno

Astra 18.11.2016. 20:38

ok donekle sam uspio. možeš li mi molim te pojasniti kako tu to podesiti? Ima previše tweakova? Hvala ti unaprijed.

Roberto 08.03.2017. 19:33

Ima li fejs stručnjaka ovdje? :D

frendica ima problem nakon prebacivanja podataka sa smartswitchom s jednog na drugi samsung.

Nakon što je na novom mobu upisala na fejs aplikaciji svoj mail i lozinku, otvorio joj je sasvim neki drugi profil pod istim imenom, no username url je drugačiji.

Znači, umjesto da sa svojim podacima otvori profil s urlom ana.anic5, otvorila je profil ana.anic375, što je sasvim drugi profil. Ono, WTF :wtf2:


Pisali smo stričeku Zuckerberg, ali nema odgovora. FB help center također nije od pomoći, resetiranje lozinke nije pomoglo.

Ima li netko isksutva s tim, ili je vidio nešto slično? Može li se to nekako raspetljati?

Juice 08.03.2017. 19:38

A logout - login kaj kaze?

Roberto 08.03.2017. 19:39

Uvijek ulazi u taj krivi profil.
Probano i na kompu i na mobu.

Igneos Eructid 08.03.2017. 19:44

krivu mejl adresu je ukucala?

Roberto 08.03.2017. 19:53

ne. ukucala je svoju mail adresu i svoju lozinku. i završila na tuđem profilu.
probao sam aj sad ući s njezini facebook userom (onaj s url-a) sa pravog profila i njenom lozinkom, i opet završi na tom tuđem profilu koji ima drugačiji user url.

Probao sma i nekoj facebook frendici tog krivog profila poslati poruke i reći o čemu je riječ, pa da kaže vlasnici profila da proba promijeniti login podatke, ali nema odgovora. Vjerojatno se usrala i misli si tko zna što :D

Sony1 05.01.2019. 06:37

Facebook - sve i svašta
 
Jel moguce na fejsu tj messengeru obrisati neke ljude sa liste aktivnih kontakata.

Znaci cuo sam se s nekim ljudima preko poruka, s kojima nisam prijatelj na facebooku, a oni stoje pod listom “aktivni”

Ovo zadnje maknem ali nista

https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...da748fe82a.jpg

riješeno, https://www.facebook.com/help/messen...21019281401175

Pupo 14.04.2019. 14:53

Nitko ništa ne komentira? :D


Jel im to backup link kod istog provajdera kao i main link :D :D

Old.machine 03.04.2021. 18:25

Procurilo sve :roller:

533 million Facebook users' phone numbers and personal data have been leaked online

https://www.businessinsider.com/stol...r%29&r=US&IR=T



Sva vremena su GMT +2. Sada je 05:56.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger