PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Fallout 2 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=16706)

MasterRejdon 24.01.2005. 22:33

Fallout 2
 
Jel se može kod te igre promjenit rezolucija i kako,i kojeg je lika dobro za izabrat za pocetak!

Air_Mike 24.01.2005. 22:47

...ne vjerujem da se može promijeniti rezolucija igrice, a što se likova tiče, preporučio bih ti da pomoću googla nađeš bilo koji walktrought, jer u njemu ćeš naći preporuku kako složiti lik ovisno o tome kakav želiš da on bude i na koji način želiš igrati i završiti igru... uživaj...

gospar 24.01.2005. 22:49

stvarno proslo je gotovo 7-8 godina i ti samo bubnes takvo pitanje :D . za pocetak napravi sam svoga lika, sto vise mu stavi na inteligenciju, sto manje na srecu ostatak manje vise... stari ja sam tu igru magistrirao mogao bih o tome pisati dva dana :D samo cu ti reci sretno da sam bar na tvome mjestu ponovno. i ne nemozes promijeniti rezoluciju

MentalHarikiri 25.01.2005. 00:20

Citiraj:

Originally posted by gospar
stvarno proslo je gotovo 7-8 godina i ti samo bubnes takvo pitanje :D . za pocetak napravi sam svoga lika, sto vise mu stavi na inteligenciju, sto manje na srecu ostatak manje vise... stari ja sam tu igru magistrirao mogao bih o tome pisati dva dana :D samo cu ti reci sretno da sam bar na tvome mjestu ponovno. i ne nemozes promijeniti rezoluciju
IMO perception je JAKO bitan :)

ali nebih se štel preveć mješati....po avataru mi je sve jasno :D

Sky 25.01.2005. 00:46

Isuse... tu igru sam prošao jedno 10 puta...zašto danas više nama takvih igara...idem je opet instalirati...
E, da, Bozar rulez!!!

E.T. 25.01.2005. 00:58

Rezolucija je takva kakva je, i ima dosta bugova pa cesto snimaj. Inace to mi je najdraza igra i prosao sam je vise puta sa razlicitim likovima. Najzabavnije mi je bilo kad sam kreirao brusera sa nabrijanim strenght-om pa onda postao prvak u box-u i "kickbox-u". Takoder jednom sam slucajno naisao na duha tamo u nesjecam se kojem gradu gdje je onaj sanduk s mrtvacem a dotad sam tri put presao igru i nisam to vidio. Uglavnom svaki put nesto novo otkrijes tako da mi je to najbolja igra ikad!(Svaka cast Baldurs gate-u koji je isto odlican no Fallout je IMHO bolji)

Chuby 25.01.2005. 02:39

ne pretjeruj ni sa snagom jer ces ju tokom igre povecat za barem 4, pogledaj si skilled i gifted skillove....... percepcija je mucho vazna a ni endurance ne skodi

Sky 25.01.2005. 09:54

Za sve koji vole varati, ima jedan programčić falche2 ... kod trećeg ili četvrtog prelaska sam napravio lik sa svim statsovima 10 čisto zajebancije radi...ostao sam paf koliko questova/fora/načina prelaska se otvori...
BTW, onaj duh je u Denu, kad trebaš uvjerit jednog taf gaja da ti vrati njen locket, još ako imaš dobar speech skill...pišao sam od smijeha kad vidiš kako se tipu tresu gaće, LOL :D
E, da, savjet, stavi na big guns, speech i science poseban naglasak, igra kasnije postaje luda ako znaš spiku, a ako sve ostalo propadne, uvijek imaš Bozara aka otvarač konzervi;) ...kad se sjetim...sa sniper perkom jednom je big bossu odnio preko polovice HP-ova...strava.

E.T. 26.01.2005. 02:41

Citiraj:

Originally posted by Sky
... kod trećeg ili četvrtog prelaska sam napravio lik sa svim statsovima 10 čisto zajebancije radi...ostao sam paf koliko questova/fora/načina prelaska se otvori...
BTW, onaj duh je u Denu, kad trebaš uvjerit jednog taf gaja da ti vrati njen locket, još ako imaš dobar speech skill...pišao sam od smijeha kad vidiš kako se tipu tresu gaće, LOL :D
E, da, savjet, stavi na big guns, speech i science poseban naglasak, igra kasnije postaje luda ako znaš spiku, a ako sve ostalo propadne, uvijek imaš Bozara aka otvarač konzervi;)

Istina u Den-u...ipak je proslo godinu-dvije od kad sam zadnji put igrao.:D
Ja svaki RPG pocnem jedno 10 tak puta i svaki lik kreiram jedno sat vremena igram 10-tak sati da vidim razlike pa onda s jednim zavrsim igru pa ponovno pocnem s nekim suprotnim(prvi nabrijani strenght i bruser-drugi charisma i sex appeal:D )
@Chuby
U biti sve je bitno i ovisi kako ces igrati dalje no sa svakim mozes zavrsiti(lakse ili teze).
Mene su najvise mucili Military base i onaj rudnik koji kupis pa ga moras ocistit od vanzemaljaca...

Sky 26.01.2005. 16:18

Citiraj:

Originally posted by E.T.
...Mene su najvise mucili Military base i onaj rudnik koji kupis pa ga moras ocistit od vanzemaljaca...
Zašto misliš da sam spomenuo Bozara...otvara bilo koji oklop u igri, uključujući onaj alienski (onaj sivi alien je posebno opak), a da ne govorim što radi neoklopljenim mutantima u Military Base-u...dovoljno je reći da je Bloody mess sa Bozarom + 100+ bodova na big gunsu nepotreban ;)

E.T. 26.01.2005. 20:48

Citiraj:

Originally posted by Sky
Zašto misliš da sam spomenuo Bozara...otvara bilo koji oklop u igri, uključujući onaj alienski (onaj sivi alien je posebno opak), a da ne govorim što radi neoklopljenim mutantima u Military Base-u...dovoljno je reći da je Bloody mess sa Bozarom + 100+ bodova na big gunsu nepotreban ;)
Hebiga ja sam bio sentimetalno vezan za male puske s burst-om aka burstalice :D

Sky 26.01.2005. 21:06

Pa Bozar i je puška samo sa burstom, nema single...sniper sa burstom, 15 komada u jednom burstu, 30 komada spremnik, FMJ streljivo kao za hunting rifle...efekt je u najmanju ruku zastrašujući.;)

LightForce1308 26.01.2005. 23:12

Igru sam kreto igrat jedno 4 puta, i svaki put doso skoro pred kraj, i zbogf neceg sam odusto, zaboravio an nju, formatiro, pa onda ponovno kreto. nijednom ju nisam preso.

Sky 26.01.2005. 23:41

Citiraj:

Originally posted by LightForce1308
Igru sam kreto igrat jedno 4 puta, i svaki put doso skoro pred kraj, i zbogf neceg sam odusto, zaboravio an nju, formatiro, pa onda ponovno kreto. nijednom ju nisam preso.
Ne znaš što si fulao...završnica je uber cool :cool:

Madrfakr 26.01.2005. 23:43

Jebote, ta igra je zaakon :cool: .. Al ima i dosta bugova. Ima jedna stvar koju sam skužio u igri, a nisam ju pronašao nigdje na netu u raznim walkthroughovima i cheatovima: onaj holodisk koji daješ liku u NCR (kao dokaz da imaju špijuna u svojim redovima) možeš beskonačno mnogo puta od njega ukrasti i onda mu ga ponovno vratit i svaki puta dobiješ 4000$ i 4000xp :D . Al ne znam, možda je to bilo samo kod mene (nek proba netko ko' ima instalirano, pa nek javi, baš me zanima).. Ali sve u svemu, igra je jebeno dobra, nasmiješ se do suza X puta dok ju igraš..:clap:

Bubba 27.01.2005. 00:10

Citiraj:

Originally posted by Madrfakr
Ali sve u svemu, igra je jebeno dobra, nasmiješ se do suza X puta dok ju igraš..:clap:
Ne sjecam se tocno gdje, ali postoji lik koji se zove Deputy Kenny (F1, Hub, IIRC). Uglavnom, u status baru, nakon eventualnog obracuna s Kennyjem i ekipom, osvane nesto u stilu:

"OMG, you've killed Kenny. You bastards!"

Ehehehe, ili onaj legendarni:

"Mooo, i say!" :)

Sky 27.01.2005. 10:06

"There is something weird about these cows..."
"Moo, I say"... besmrtno :clap:

damir1 28.01.2005. 22:12

možeš beskonačno mnogo puta od njega ukrasti i onda mu ga ponovno vratit i svaki puta dobiješ 4000$ i 4000xp . Al ne znam, možda je to bilo samo kod mene


ma to je kod svih,jedno od par varanja

ivan77 10.02.2011. 14:10

sorry na uskrsavanju teme ,:D igram prvi put polako , istražujem i onaj mi se lik od ledera pojavljuje s vremena na vrijeme "da požurim"..jel ima vremensko ograničenje u ovoj igri? Ili da zanemarim to?

Garro 10.02.2011. 15:45

Nema ograničenja, ne trebaš se žuriti...ma neću ti ništa govoriti, vidjeti ćeš i sam. :)

BTW, čestitam na izboru igre...ta igra ima više duše od kompletne produkcije igara u 2010. godini (dobro, uz par izuzetaka:))

Franf 11.02.2011. 01:12

Nedavno sam odigrao Fallout 2 sa Killap-ovim Addon-om i Patchom...
toplo preporučam svim ljubiteljima koji nisu prošli igru s ovim dodatkom da se još jednom oduševe...

nije klasičan dodatak ili expanzion vec si je jedan Fan uzeo vremena i u igru ukomponirao sve ono sto je izdavač izbacio jer je bilo nedovršeno ili izbačeno iz nekog razloga! Nove lokacije (podmornica u SF-u, Sulikovo selo i druge), novi questovi, novi događaji, prošireni questovi, novi perksovi, ispravljeni skoro svi bugovi, ispravljene greške (npr. zamjenjene sound sheme Bozara i M60, pa onda greška da se na NPC-ovima u vašoj družini ne vide oklopi i stotine takvih stvari)... itd

uglavnom preporuka. addon je besplatan naravno.

Edit:
zove se "Fallout 2 Restoration Project"
Ne znam dal smijem staviti link, ali pretpostavljam da nije problem pošto je besplatan dodatak... ispravite me ako griješim...

Moshus 11.02.2011. 18:38

Kad smo već kod Fallouta 2, jel probao itko FOnline 2238?
Radi se o modiranom Falloutu 2 za online igru. Ubačena sva područja iz oba Fallouta i još gro toga. Još nisam probao, ali namjeravam uskoro
FOnline 2238
How to get started
FOnline 2238 Wiki

Franf 11.02.2011. 18:58

Uf ne znam dal se želim navuč na to... bojim se da bi mi društveni život i fax otišli u Honduras

Darac24 01.03.2011. 20:25

Nisi igrao Fallout, kakav si ti to muskarac!??:) Igra je fenomenalna, fantasticna atmosfera, humor, igrivost...ima sve. Isplati se odigrati.

Franf 02.03.2011. 18:50

Pretpostavljam da je ovo pitanje za mene...?..?
Igro sam jedinicu i dvojiku i trojiku i to previšeeee...
kažem da se bojim navuč na ovu online. baš zbog toga jer znam kako je Fallout zarazan

Darac24 02.03.2011. 21:37

Aha, sorry nisam odmah vidio. Javi o dojmovima ako odlucis zaigrati ovu online verziju.

Franf 03.03.2011. 10:55

Ma kud puklo puklo, probat treba.... javim kako mi se sviđa

RaneZ 04.03.2011. 10:56

imate na netu za skinut mod za grafiku..mislim da digne sa 800x600 na 1024 :)


bar nesto :D

gmax 04.03.2011. 11:48

Fallout2 High Resolution Patch

Ja sam ga probao prije dvije godine i nisam ga uspio natjerati da radi, vidim da je od tada pa do danas izaslo deset novih verzija. Pa ak se nekome da igrati s tim, nek proba i nek javi ak sljaka. :fala:

Mad_Duke 04.03.2011. 11:56

Meni je i prije 2 godine delao normalno!

Fallout 2 na 1920x1200 :P hehe

Ali, patch aside. Restoration pack/patch mi je vrh! Zakon!
To je igra, ne ovo govno od trojke, new vegasas oblivion smecha!


Sva vremena su GMT +2. Sada je 13:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger