PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Komentari i prijedlozi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   iTrader (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=223223)

Wolverine 01.11.2011. 19:52

iTrader
 
Vidim da se hrpa ljudi ovdje bori s problemom vezanim za trgovinu. Iako je Tržnica tek samo dodatak na ovom forumu a ne njegova primarna funkcija, nepobitno je da je iznimno posjećena a nekima i jedini razlog prebivanja ovdje ma koliko god to blesavo zvučalo.

Liste dobrih i loših trgovaca su jednostavno neefikasne jer moraš tri dana tražit da bi dobio željeni info.

Zato bi mogli recimo nabacit opciju iTrader gdje bi korisnici pri uspješnoj ili neuspješnoj trgovini dali svoju ocjenu, komentar i link na istu.

Naravno uvijek postoji problematika da si ljudi međusobno napucavaju ''reputaciju'' no to bi se najstrože sankcioniralo -> trajnim udaljavanjem sa foruma. No primaran zahtjev za obaveznim linkom na oglas i temeljit opis sveo bi tu potencijalnu opasnost zlouporabe na minimum.

Eto, just a thought! :beer:

Pupo 01.11.2011. 20:03

Bilo već predlagano i čeka se implementacija kod sljedećeg velikog upgrejda foruma koji s nestrpljenjem isčekujemo :)

lowrider 01.11.2011. 20:05

Nećeš vjerovati, ali i ja sam o tome poprilično razmišljao.
Tema o poštenim trgovcima je nepregledna.
Uvesti ispod nicka oznaku npr (8/10) znači od 10 prodaja/kupnji 8 je pozitivno ocijenjeno, bolje nego to isto izraženo u postotku (80%) gdje se nebi odmah vidio sam broj transakcija

Nabijanje reutacije mislim da nije problem, jer se bi to i sad moglo u raditi-al se ne radi

Wolverine 01.11.2011. 20:07

Citiraj:

Autor Pupo (Post 2015287)
Bilo već predlagano i čeka se implementacija kod sljedećeg velikog upgrejda foruma koji s nestrpljenjem isčekujemo :)

Zna bio sam predložio to ranije pa je Horza rekao da ne može. No nadam se da bi mogao složit taj apgrejd za ove ere. Jer na nekim forumima stvar uredno šljaka

sinisa1989 01.11.2011. 21:37

Prijedlog nije loš i bilo bi dobro ako bi se nešto takvog moglo uspostaviti da radi, ali meni osobno nije problem izdvojit koju minutu više da malo pretražim dvije postojeće teme.

Deathclaw13 02.11.2011. 00:03

Citiraj:

Zato bi mogli recimo nabacit opciju iTrader gdje bi korisnici pri uspješnoj ili neuspješnoj trgovini dali svoju ocjenu, komentar i link na istu.
ok prijedlog, ali ja ne volim nista sto ima na pocetku rijeci " i ",te nakon toga neko veliko slovo :)

Codiac 02.11.2011. 13:27

to sto ti nevolis je tak nebitno ako stvar radi :)

al poznavajuci koliko se dugo ceka za "upgrade" od toga nista kao i od bilo kakvih modifikacija najveceg hr it foruma...
nemoze se reci nista drugo nego steta...

kasko 04.11.2011. 09:36

Slažem se s Deathclaw13

Apple ime, nek se promjeni u nešto drugačije, više originalno, ili zašto jednostavno neki hrvatski izraz nebi iskoristili?

Pupo 04.11.2011. 09:38

Pa tako se zove aplikacija/plugin za forum. Šta sad zabrijavate na ime, pa neće to horza kodirat iz nule pa će sveopće pučanstvo PCE foruma birati ime :D

Wolverine 04.11.2011. 10:56

Citiraj:

Autor kasko (Post 2017291)
Slažem se s Deathclaw13

Apple ime, nek se promjeni u nešto drugačije, više originalno, ili zašto jednostavno neki hrvatski izraz nebi iskoristili?


Zato što to nije nekaj kaj sam ja ili neko tu sa foruma zmislil nego je to gotov plugin/mod za vBulletin. Ak ti smeta naziv javi se njemu i reci da ga preimenuju jer evo ti misliš da je to preeplovski :D

To je ko da kažeš zakaj bi ja koristio Windows Live Mail, to je tak glupo ime, zakaj ga ne preimenovat u nekaj originalnije.

Fakat ima svakakvih pacijenata :D


Citiraj:

Autor Pupo (Post 2017294)
pa neće to horza kodirat iz nule pa će sveopće pučanstvo PCE foruma birati ime :D

Ma neće horza niš kodirat pa automehaničari i biciklisti imaju napredniji vb od PiSiEksperta :p

//prcam malo// :p

ShanTech 04.11.2011. 11:04

Citiraj:

Do not PM me with your iTrader problems or asking for the code. I will just delete your PM without reading it.
:D

Doink the Clown 04.11.2011. 13:26

Citiraj:

Autor Wolverine (Post 2015262)
Liste dobrih i loših trgovaca su jednostavno neefikasne jer moraš tri dana tražit da bi dobio željeni info.

Zašto ''tri dana''? Jednostavno utipkaš nick člana kojeg želiš provjeriti u Poštenim ili Prljavim trgovcima i za sekundu dobiješ sav feedback od kupaca, bio on dobar ili loš, nije baš neka tlaka to napraviti i da se pregledati dosta brzo :)
Iako, podržavam prijedlog o implementaciji iTrader funkcije nekako mislim da ćemo se još načekati kako bi se to i realiziralo :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger