PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Koncerti (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=128304)

CP5 28.11.2008. 21:04

Koncerti
 
ev nesto o koncertima nek bude u ovom topicu

evo vidim a prljavci nastupaju u splitu 5.12. al nigdi ne pise tocno u koliko sati

nisam iz splita pa me zanima

Emissary 29.11.2008. 15:04

Nastupaju u dvorani Gripe, a početak je, pretpostavljam, navečer oko 8-9-10 :D

MIK 30.11.2008. 22:17

Cinkuši
01.12. pon "Advent u srcu Zagreba 2008." - Trg bana J.Jelačića (20:00h)

Za one koji ne znaju tko su Cinkuši-->
Oj krapinske vuske staze
Grad se beli
Pet je kumi
Raca
Bratec kosi

webstartm 09.12.2008. 21:25

Humanitarni koncert
 
SPLIT
Dvorana Gripe
četvrtak, 11.12.2008., 20:00
upad 20kn i 30 kuna(na dan koncerta)

Humanitarni koncert "Stop nasilju budimo prijatelji"

Nastupaju:
Hari Rončević, Dean Dvornik, The Obala, Emina Arapović, Kuzma i Shaka Zulu, Zinedin Zidan, Dječaci, No More, Hram i mnogi drugi.

Prodajna mjesta: Broadway kina, steak house Labirint, info pult PC Joker, cd shop Dancing bear a prodavat će se i u školama. Na dan koncerta, tj na ulazu u dvoranu karta će koštati 30 kuna.

Sva prikupljena lova ide za Dom za odgoj djece i mladeži s poremećajem u ponašanju.

Amo ljudi iz Splita ,samo 20/30 kn ,vec po moje skole kupilo karte (bar se ja nadam:goood:)

bez_panike 20.12.2008. 12:49

jučer u ''slaviji'' u osijeku prašio (ne)normalni balaševićev band....bilo super,ko nije bio,a voli đoletove pjesme,može mu bit žao

Red_Dragon 20.12.2008. 13:22

Tko ide na Urbana sljedeći tjedan u Zagreb (tvornica)?

http://www.eventim.hr/portal/hr/musi...r_urban/45872/

Dizel 03.06.2011. 11:53

Ladano podizanje teme :D

Jel ide tko na Bon Jovija u srijedu? Moje karte su spakirane, još samo moram riješit gdje ću prenoćiti u blizini Maksimira, imate li vi iz ZG kakve preporuke nekakve sobe ili apartmana za dvoje, a da nije baš turbo preskupo?

3NCORE 03.06.2011. 12:25

Ovo je blizu stadiona, a vidim bilo je i prije preporuka pa vidi :

http://www.ravnice-youth-hostel.hr/

Dizel 03.06.2011. 12:30

Ma ne zanima me hostel i spavanje s nogometnom momčadi i gajbom piva :D

hammer_of_thor 03.06.2011. 22:40

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1918800)
Ladano podizanje teme :D

Jel ide tko na Bon Jovija u srijedu? Moje karte su spakirane, još samo moram riješit gdje ću prenoćiti u blizini Maksimira, imate li vi iz ZG kakve preporuke nekakve sobe ili apartmana za dvoje, a da nije baš turbo preskupo?


Vidimo se tamo :D
Karte sam imao još u 2. mjesecu, i otad čekaju.
Jedva čekam :)

Malo je bed što radim dan i to cijeli dan nakon koncerta :D

Dizel 09.06.2011. 15:35

...ajme, koji koncert, ja sam prestajao cijeli i izgubio glas (iako sam imao sjedeća mjesta na istoku), polokao 10-15 piva i dobro se raspametio :)

hammer_of_thor 09.06.2011. 20:41

Fenomenalan koncert
Senzacionalno.

Koja energija. Pa 3 sata je skako, a Ritchie nijedan ton nije fulao.

Ja jedino nisam dočekao Always i to mi je veliki minus no suma summare genijalan koncert!
Isplatilo se dan prije raditi cijeli dan, sljedeči dan otići na koncert, vratiti se u 3 ujutro kući, odspavati 2 sata i opet ići raditi cijeli dan.
Još sam pod dojmom!

Mi smo stali lijevo od bine tik do fan pit ograde.

Dizel 09.06.2011. 21:53

Jebeš always uloške, bitno da su svirali Blaze of Glory za nas kauboje. Moja žena se oduzela na Runaway :D

hammer_of_thor 09.06.2011. 22:41

Ma sve su najbolje stvari svirali samo je Always izostala nažalost.
Ja sam se isto oduzeo kroz cijelu svirku.

Sav sam glas izgubio, danas na poslu samo vodu lokao ko deva koliko mi je grlo bilo suho makar sam dobro zalijevao pivom. Kak sam išao sa curama sa posla cijeli dan je to bilo na tapeti, uz pregledavanje videa na fotoaparatima i mobitelima.

Dizel 10.06.2011. 13:29

Haha, mene je fascinirala količina uspaljenih koza od 25-40 godina :D

hammer_of_thor 10.06.2011. 22:45

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1923085)
Haha, mene je fascinirala količina uspaljenih koza od 25-40 godina :D

Jelda? :D

Al je svakako bolje to vidjeti od 15-ogodišnjih klinki kak pijane vrište :)

Vidim vrti se brojka od ~35k ljudi. Nije loše, ali moglo je i bolje.
Nadam se da će opet navratiti sljedeće godine!

2 die 4 11.06.2011. 02:25

Bila i moja djevojka, imala je kartu za golden circle i kaže da je sve bilo super, da nemože prežaliti Always i da je SMRDILO za popizdit :D i da se čak John osvrnuo na to! ;)

hammer_of_thor 17.06.2011. 14:12

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1922710)
bitno da su svirali Blaze of Glory za nas kauboje.

Tek sad gledajući malo snimke vrača mi se kak su Blaze of Glory odsvirali maestralno!





Mi iz Broda nastavljamo dalje :D
Plan je ili 17.7 u Udine ili 22.7 u Beč. Vjerujem da čemo na jedan sigurno otići, mene nekako Udine više vuku, otprilike nam je jednaka udaljenost, a i autocesta je cijelim putem do jednog i drugog.

geotecnia 17.06.2011. 14:56

jao divan koncert! obozavam ovu grupu!
Bon Jovi ima fenomenalan glas!

Dizel 18.06.2011. 15:37

Mislim da je Beč rasprodan...a pošto se Jovica jučer zbombao u Helsinkiju upitan je nastavak turneje :D


Koliko sam pratio jubitubi snimke s koncerata u Dresdenu, Muenchenu, Oslu i Helsinkiju; Zagrebački je imao atmosferu do jaja spram ovih germanskih mrtvaca. Evo, lik je snimao prvih sat vremena u HD-u u Zagrebu i fino se sve vidi i čuje ;)





hammer_of_thor 18.06.2011. 19:07

Da. U Helsinkiu je ozljedio koljeno i ostatak koncerta propjevao sa bolnom grimasom na licu, al mislim da nastavak turneje nije upitan.

U Minhenu je bilo rulje k'o Kineza al nekako sterina atmosfera, bio je live stream prvih sat i pol iz Minhena pa sam to pratio, a ostatak ovako pojedine stvari preko YT-a

Za Udine ima još karti na Parteru, tribine su rasprodane a ja prije 1.7 neću znati dali mogu ići ili ne.

flyer1 25.06.2011. 13:51

ide li ko od samoboraca na japetić danas? ja bi rado, barem zbog seven that spells i tigrove masti...damn 400km udaljenosti :)


EDIT: ooops, jbg, malo sam failao topic :D al ok, sad je u prikladnom...ajd nek neko nabaci koji dojam ako je bio, kakva je bila svirka i tako...

GT3 27.06.2011. 15:38

Exit 2011
 
Jel planira netko na Exit u Novi Sad? neke agencije su planirale autobuse, ali vele da nema dovoljno zainteresiranih pa su odustale. planiramo ici autom, ima nas troje. bilo bi dobro kad bi jos netko isao da podijelimo troskove... javite se...

hammer_of_thor 24.07.2011. 21:25

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1927153)
Mislim da je Beč rasprodan..

Evo Brodske ekipe iz Beča :D

Odluka da idemo pala u četvrtak oko 2 popodne i spakovali se te krenuli za Beč u petak u 6 ujutro :)

Ja i cure sa posla again. Bilo je epski. Ovaj puta smo bili na tribini sa strane, prilično dobra mjesta.
Puno bolja svirka nego u Zagrebu, publika odlična, a i puno je više bilo rulje.

6 sati tamo i 12 sati nazad - na povratku čekanje od 5 sati (!!!) na Macelju.
Čep napravila naša carina, a ni milijun stranaca nije baš pomoglo. Nek se gone svi u rodno mjesto, a ne naše ceste zaštopavat sa svojim kvazi terencima.

Uglavnom, koncertom prezadovoljan. Stvarno je prelijepo bilo, spavao 14-ak sati kad sam se vratio kući, nakon 1300 km za volanom i 30 sati budnosti (u biti lažem :D , odrapio sam dva sata na granici kad je frendica preuzela volan, probudio se nakon nekih dva sata kad kaže ona - spavaj, nismo ni 2 km prošli). U životu nisam popio toliko Red Bullova i coffee-to-go.

Dočekao sam Always, koju je izveo bolje nego u originalu, no na veliku žalost nisu svirali Blaze of Glory :(

Baja 001 24.07.2011. 23:07

Sander Van Doorn @ Enter ST ide ko?

bacyc 28.12.2011. 10:24

imao bih jednu molbu za ljude iz zagreba. trebao bih tri karte za dropkick murphys, pa ako ih još uopće ima da mi netko uzme (novce normalno uplatim).

bacyc 02.01.2012. 13:10

bump?

da li barem netko zna jel još ima ulaznica i gdje

1v@n 16.04.2014. 12:50

Zašto je ova tema među mrtvima?

Upravo bacio oko na Eventim i vidio da nam stiže Status Quo. Pošto ih nikad nije bilo južnije od Austrije (a i tamo dođu jednom u svakih par godina), ovo je dosta velika stvar.

http://www.eventim.hr/hr/ulaznice/st...rformance.html

Karte nisu jeftine, ali definitivno idem. Ako se nađe još netko, mogli bi se dogovoriti za prijevoz od Zagreba do Pule i podijeliti troškove.

ALiEN17 04.08.2017. 00:39

zbog okolnosti nikada u životu nisam bio nigdje, a još manje na koncertima, učinilo mi se bezveze da otvaram novu temu za ovo moje pitanje, gledam na eventimu koncert robbie williamsa na kojeg bi rado išao, sam, nemam adekvatno društvo za to, a njega volim jako, dali mi neko može objasniti:

https://www.svikoncerti.eu/prijevoz-...-aranzman.html

prema pozicijama GOLDEN CIRCLE bi bio = FAN PIT (pretpostavljam, jer je cijena najviša, a prema skici to je najbliže bini?) i da, to su 100% sigurni polasci, ili ako se ne prijavi dovoljan broj ljudi uopće se ne kreće? kako to funkcionira sve?

1v@n 04.08.2017. 08:14

Jednostavno je, kupiš kartu i prijevoz i siguran si. U općim uvjetima imaš sve što te zanima, a i brzo odgovaraju na mailove.

Nisam nikad išao s njima jer dosta uštedim ako si sve sam organiziram, ali ako hoćeš samo doć na koncert i nakon koncerta odmah u bus natrag, onda ti je ovo najbolja opcija.

Kupi što prije, ovakvi koncerti se rasprodaju u jako kratkom roku.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 08:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger