PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Serije - dojmovi, komentari i preporuke (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=16191)

Hrvoje xyz 16.12.2010. 14:22

Hustle !!!! je serija koju ne propustam.Ne propustam.Znam epizode gledat vise puta iste nakon nekog vremena kad nemam vise kaj.

Nazalost , ovu sestu sezonu relativno je tesko kupiti u HD kvaliteti , pa mi zna potrajati dok ne nabavim i jednu epizodu te sezone.Alstvarno su genijalni.


nisam cuo za taj Leverage . iako po samom nazivu se nazire sto rade , kad se sjetim kolko puta su to objasnjavali u Hustle :)

Mr.Ex.President 16.12.2010. 14:32

Citiraj:

Autor Hrvoje xyz (Post 1802362)
nisam cuo za taj Leverage . iako po samom nazivu se nazire sto rade , kad se sjetim kolko puta su to objasnjavali u Hustle :)

A slično kao i Hustle, s tim da ovi ne kradu tek tako da kradu, nego glume modernog "Robina Hooda" pa kad kakvog običnog čovjeka prevesla neki kvazi poduzetnik ili korumpirani političar, onda oni ulaze u igri i unište tog pojedinca, vraćajući žrtvi ugled, novac, građevinu, itd.
Ekipa je od 5 članova, slično kao i u Hustle, vođa, glumica koja mami žrtvu, lopov, haker i razbijač. Al radnja je dosta slabija nego u Hustle, sa dosta više rupa u scenariju i onako, dosta razvodnjena, pošto u pola epizoda ovaj razbijač (Christian Kane) mlati sve okolo, pa u prvi plan ne iskače vrhunska prevara, nego Čak Noris sranja:D

Uglavnom sam primjetio, da ko prvo pogleda Leverage da mu Hustle nakon šta nejga pogleda bude vrh, a ko prvo pogleda Hustle, pa onda Leverage da se malko i razočara, šta je i normalno jer lakše je s magarca na konja, nego obrnuto:D. Al ako voliš Hustle i tu tematiku, isto baci oko, epizodu, dvije, pa ako ti se svidi, svidi, ako ne...

Mad_Duke 16.12.2010. 19:04

Meni Leverage pada u kategoriju u kojoj mi se nalazi još recimo Eureka, Warehouse 13...

Prava TV zabava. Ništa više, ništa manje. Njih obično znam čuvati za praznike etc. kada je pauza kod većine serija. Nisu loše serije, nisu bogme ni dobre. Totalno easygoing :P

Citiraj:

Autor Necto (Post 1801514)
Misfits :care::care::care:


Robert Sheehan (Nathan) nece vise glumiti u seriji nakon druge sezone :(

Imaš neki izvor. Nadam se da nije istina. Serija je baš dobra zbog kemije između svih njih :)

Citiraj:

Autor Burko (Post 1802054)
- Father Ted -

odlicno ^2. britanski humor, sto drugo reci...... zanimljivo je da je svaka sezona (nazalost ima ih samo tri) bolja od prosle, uglavnom ogromna preporuka :goood:.


Definitivno.
http://www.youtube.com/watch?v=ZySS8vJsyRE

Šteta kaj je glumac umro tako rano :(

potemkin.hr 17.12.2010. 00:23

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 1802567)
Imaš neki izvor. Nadam se da nije istina. Serija je baš dobra zbog kemije između svih njih :)

Misliš kako prca sve okolo u zdrav mozak :D
A i zanima me kako će se riješiti lika koji ima superpower pomoću kojeg se ga najteže mogu riješiti...

fanATIk 17.12.2010. 16:47

Stargate universe je otkazan. Mada će preostalih 10 epki bit prikazano normalno na proljeće. Al treće sezone ne bude.

igiskor 17.12.2010. 17:25

nista cudno, bila je losa! samo su pokvarili ono sto stargate simbolizira..

hammer_of_thor 17.12.2010. 17:27

Predobra sinočnja epizoda Big Bang Theorya :D

Sheldon: "Amy Farrah Fowler doesnt believe in wearing costumes, she isnt the free spirit I am" :D :D

WraGG 17.12.2010. 19:19

Pregledao SoA. Odavno nisam bolju seriju pogledao.

ONeill 17.12.2010. 21:12

Citiraj:

Autor igiskor (Post 1803258)
nista cudno, bila je losa! samo su pokvarili ono sto stargate simbolizira..

Indeed.
Na kraju krajeva, da su brojke gledateljstva bile velike, ne bi ju otkazali.

Necto 19.12.2010. 12:34

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 1802567)
Imaš neki izvor. Nadam se da nije istina. Serija je baš dobra zbog kemije između svih njih :)

Antonia Thomas (Alisha) je to napisala na twiteru, ali izgleda da ipak nije istina.
Citiraj:

No its not true Robert Sheehan confirmed this at the Apple Store presentation recently as all of the actors have signed a contract for series 3
:goood:

Amdejac 19.12.2010. 12:41

Žena će mi izludit čekajući mjesec dana na iduću epizodu Vampirskih dnevnika. Ovo je tek početak, mislim da bu gore od PMS-a. :D

WraGG 19.12.2010. 17:14

Zapoceo sam sa tim famoznim "Dexter"-om. Iskreno, meni je ovo dosadno. Eh, da mi je jos par epizoda SoA...

Pupo 19.12.2010. 17:48

Citiraj:

Autor ONeill (Post 1803424)
Indeed.
Na kraju krajeva, da su brojke gledateljstva bile velike, ne bi ju otkazali.


Čisto sumnjam da je imala baš tak mal broj gledatelja uzevši u obzir da trenutno nema ni slične serije (tematikom) a i ima gro drugih, lošijih koji se snimaju i snimaju i dalje. A i još je cijela sezona pred nama, imaju se vremena popraviti ili pogoršati...

Rovanpero 19.12.2010. 19:55

Citiraj:

Autor AMD (Post 1804328)
Žena će mi izludit čekajući mjesec dana na iduću epizodu Vampirskih dnevnika. Ovo je tek početak, mislim da bu gore od PMS-a. :D

slicna je situacija kod mene doma, samo kaj je smire how i met your mother, the big bang theory i office (us) ... pa i nije tak strasno... :D

Multivitamin 19.12.2010. 21:34

Serija Fringe se je pokazala kao odlična zamjena za X-files.Moderan svijet(2010 godina),odlična radnja,odlična gluma te njihovi slučajevi.Serija odiše svježinom kakva je već dugo falila nekoj SF seriji.
Serija The walking dead,masakriranje zombija(da,serija,nije neki novi zombie film).prva sezona ima samo 6 epizoda.očekuje se snimanje druge sezone koja će,vjerujem biti još i bolja.

Pupo 20.12.2010. 00:05

Izašla je nova epizoda Pionner One-a :)

Mad_Duke 20.12.2010. 23:27

Christmas special od Misfitsa je bio jedan od najboljih takvih speciala ikad :) Pogotovo predzadnja scena :D odlično :)

Tko će čekati treću sezonu :(

hammer_of_thor 20.12.2010. 23:43

Housea nikad nisam nešto posebno doživljavao, tu i tamo bi pogledao koju epizodu ako ju ulovim na telki.
Prije 2-3 tjedna sam u nedostatku ostalih serija odlučio nabaviti i sve od Housea i malo krenuti gledati. Navukao sam se brzo, sad gledam u prosjeku 3 epizode dnevno.
Trenutno na polovici treče sezone. Obožavam tog lika :care:

syss 20.12.2010. 23:46

od te tematike jači mi je tim roth u lie to me.

Mad_Duke 20.12.2010. 23:49

Citiraj:

Autor syss (Post 1805810)
od te tematike jači mi je tim roth u lie to me.

Pa nije ni približno ista tematika. Takodjer, Lie To Me je puno down to earth. (samo kaj za ovo kaj dela on u seriji nije dovoljno samo poznavanje micro expressions).

syss 20.12.2010. 23:53

ma dobro... mislim drama kao žanr, isti qrac drugo pakovanje.

Sn4k3 21.12.2010. 00:30

@hammer_of_thor

Da, serija je stvarno zarazna kad pocnes malo pratiti, a za Housa nemam sto reci osim da je car :cool:

Mad_Duke 21.12.2010. 02:03

Ne znam dal je samo meni, ali ovaj Community će mi biti najbolja uloga Chevy-a u životu :P

Audi45 25.12.2010. 20:06

Izasla prva dva nastavka cetvrte sezone Californication

BladeRunner 25.12.2010. 21:46

Pogledao sam prvu sezonu Modern Family i vrlo dobra je. A Sofia Vergara je kraljica totalna, osim šta je izvanzemaljski zgodna.

Mar 25.12.2010. 22:42

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 1805902)
Ne znam dal je samo meni, ali ovaj Community će mi biti najbolja uloga Chevy-a u životu :P

Na tu scenu sam se gušio :lol2::lol2:

Mad_Duke 26.12.2010. 16:52

Californication

Reći ću 2 stvari samo.

1. Pre***no. Ako se po prve dvije jutro poznaje, biti će odlična sezona
2. Addison Timlin

Rovanpero 26.12.2010. 19:16

zena mi doma zabrijala na neku novu (ajd nije bas nova kad vec postoji druga sezona) seriju, mislim da se zove glee... uopce se ne usudjujem ni pogledat, skuzio sam samo da se radnja odvija u srednjoj skoli i da je nekakvo pjevanje u djiru...

Mad_Duke 26.12.2010. 20:33

Meni je Beverly Hills bio bolji od Gleea :D hehe Nemoj gledati (moj savjet).

Ako već tražiš nekaj high school tematike. Freaks and Geeks je def. preporuka.

Ziiky 29.12.2010. 10:07

U nedostatku novog stiva ubo sam The Walking Dead
Pogledao sve u jednom dahu, svakako preporuka.
Video 9/10
Audio 6/10
IMDB ocjena 9.1


Sva vremena su GMT +2. Sada je 04:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger