PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Aplikacije (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Preporuka task managera (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=300872)

Libertus 09.11.2019. 12:14

Preporuka task managera
 
Ima li netko za preporučiti task manager sa sljedećim opcijama:

1. Ima web sučelje.
2. Ima mobilnu aplikaciju.
3. Podržava delegiranje zadataka na način da npr. korisnici bez računa (nije obavezno) ili s računom šalju zadatak na odjel, a voditelj odjela delegira isti na jednog od djelatnika i prati izvršenje istog. Može se shvatiti i kao support, npr. netko ima problem, otvara ticket sa podrškom, voditelj podrške dodjeljuje ticket Perici na rješavanje.

Može besplatni, može na plaćanje.
Kada ukucam u Google task manager, valjda ih ima milijardu, a 90% je napravljeno za informatičare ili marketing odjele kao projektne task managere što meni uglavnom ne odgovara.

Bilo bi dobro i kada bi podržavao više odjela, npr. IT, knjigovodstvo, prodaja itd. pa svaki ima svog voditelja i članove kojima voditelj delegira zadatak koji dobije. Ali može i ako podržava samo jedan odjel, treba od nečega krenuti. :)

Bubba 10.11.2019. 11:35

Pogledaj JIRA Service Desk ili OTRS.

Mommistake 10.11.2019. 12:18

JIRA SD je odličan, korisimo ga u firmi, još kada sam bio u Supportu sam ga digao od nule, no, napomena, jako širok program/sustav, preskup za više od 3 licence i treba se zajebavati s njim dosta.

Da ga središ na neku prihvatljivu razinu treba puno vremena i truda (workflow, notifikacije, permisijske šeme, projekti, taskovi, webhookovi itd.).

Pogledaj Trello.

Libertus 10.11.2019. 16:02

Zahvaljujem obojici, proučim.

Chuxonja 12.11.2019. 09:42

+1 Jira. Slažem se sa navedenim, ima posla oko konfiguriranja cijele stvari dosta, ali može se praktički sve ikad posložit tak da je na duge staze GG jednom kad se sve postavi kak treba. Skupo za popizdit ako ti treba puno usera, al ako se da izvest sa ova 3 u najjeftinijoj varijanti je super. Također ima brdo pljuginova koje ekipa radi za sve one extra funkcionalnosti koje po defaultu ne postoje.

Neš drugo po čemu sam imo prilike prčkat je TRAC. On je dosta basic, al je jednostavan i badave. Trebo bi bit u stanju sve navedeno izvest, al nije ni blizu tolko fleksibilan niti ima tolko fićera.

Libertus 12.11.2019. 10:00

Kod Jire piše do 3 support agenta u početnom planu. Što se misli pod agentom tamo? Svaki korisnik koji pristupa programu, ili voditelj nekog odjela ili svaki korisnik koji dobiva zadatak za izvršiti?

Edit: Sada tek vidim da ima i Jira software i Jira service desk. Znam da sam neki dan vidio da je 3 agenta limit u početnom planu, danas gledam 10, kad ono različite stvari. :)
Uglavnom, pronašao opise agenata i kupaca, vjerojatno ću napraviti free računa da vidim kako to u stvarnosti radi.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger