PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   google adwords (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=168478)

antunhr 30.11.2009. 15:22

google adwords
 
Napravio sam stranicu, uzeo google adwords, uplatio 70kn, imo 250kn kupon, uplatio preje ipage hostina google rating itd itd... ali sada je problem sto se moja stranica uopce ne pojavljuje na googlu.
Stovise.. ja uopce se ne sjecam da sam igdije upiso u google adwords acount web stranicu za koju idu keywordsi. Stvar je u tome sto samo se upisuje stranica ako hocete sponzorirani oglas sa desne strane ili da budete prvi gore a to mi netreba. Ako netko ima iskusta bio bih veliko zahvalan jer vec se dva dana borim sa time i nigdije napretka.

tskarda 29.11.2012. 14:26

Bok!

Evo da pobrišem prašinu s teme, nisam našao bolju za google ad wordse.

Imam promo kod koji vrijedi još dva dana (100 kn uplata i dobije se dodatnih 400 na računu)

Ako netko ima interesa i može ga iskoristiti, samo dajte:
3DUKE-TWTFL-MDF6 (ko prvi njegova djevojka)

Nadam se da ne kršim pravila.

Slow 21.11.2013. 16:34

Da ne otvaram temu:
Da li je itko od forumasa isao polagati certifikat za Google adwords?

Dinarius 25.02.2014. 14:20

ja sam....

fundamentals je zaista lak, međutim advanced search i advanced display su više kompliciraniji.

Slow 27.02.2014. 10:19

Samo da javim, cesto se odrzavaju besplatne radionice za Google Adwords u Algebri. Polaganje exam-a je isto besplatno; Fundamentals je jednostavan, slijedeci tjedan bih trebao Advance rijesavati.

poweeer 21.04.2015. 10:50

Ima li ko mozda kupon za google adwords, onaj promotivni kod da mu ne treba?
thx

Web 12.06.2015. 15:15

Ja ih znam dobit kad su nekakvi blagdani i slicno, samo ih brzo podjelim...
Ne znam ako cu se sjetit doc ovdje to postat, al vjerojatno cu stavit na svoj blog Domains For AdWords.

I da se nadovezem na stare postove. Imam i ja polozen certifikat za Google AdWords.

SLeo 23.06.2015. 08:31

Ja sam krenuo s google adwords oglašavanjem, nakon odabira pravilnih ključnih riječi i pokazali su se rezultati s oglasom s mojom stranicom na vrhu. Bilo da je na vrhu ili s desne strane, to je odlično za vašu stranicu, meni se promet povećao tako da ima učinka.

sasamarkovicks 08.08.2015. 13:54

google adwords
 
mislim da mozes pozvati goolge ima besplatni telefonski poziv , mislim da taj broj mozes izguglati

RedFoo 20.08.2015. 08:21

AdWords dragi moji, je samo privremeno rjesenje za Google ;) Rađe se ja "primem" za SEO ;D

savko 23.02.2016. 16:17

Citiraj:

Autor sasamarkovicks (Post 2812644)
mislim da mozes pozvati goolge ima besplatni telefonski poziv , mislim da taj broj mozes izguglati

da, tacno tako, vrlo su ljubazni, mada nisam primenio sve njihove savete

Dadbj 13.04.2016. 11:14

Pozdrav!
Situacija je slijedeća. Kada se googla naziv moje tvrtke, prvi plaćeni oglas je od direktne konkurencije. Naziv moje tvrtke registriran i zaštićen za područje HR, bivše juge a mislim i EU (imam sve certifikate), naišao sam na obrazac na googlu Trademark Complain Form. Mislim da bi trebalo biti moguće ako dobro popunim taj obrazac da na ovim gore navedenim područjima google ads ne bi trebao dozvoliti korištenje našeg zaštićenog imena u tuđim kampanjama. Da li sam u pravu. Nadalje, ako neko ima iskustava sa time, volio bih da mi pomogne :)

Unaprijed hvala!

malyssa73 27.09.2017. 09:12

Ne možeš mu ništa. Google oglašavanje tako funkcionira. Postoji mogućnost da se zaštiti brand kod Google-a, ali to je komplicirano i uglavnom se ne isplati. Žalbe ne funkcioniraju. Radije ti malo uloži u AdWords pa se oglašavaj na svoje ime da budeš isprad njega. :google:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 00:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger