PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Hardverski problemi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Ghost keyboard typing problem (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=309723)

dada-as 12.09.2021. 16:21

Ghost keyboard typing problem
 
Imam tipkovnicu Redragon K561-R Mechanical Keyboard.

Imao sam prije problem s njom jer su se tipke znale zalockati kad sam tipkao malo brze, a ponekad i u igrama se zalockalo i lik je sam bez klikanja isao u stranu.

Rijesio sam to tako da sam kupio novu tipkovnicu, a staru uvalio klincu. haha
No on sad igra one strelice gdje moras pogoditi strelicu i sad je to jako nezgodno dok on se bori u tim borbama klikanja a tipkovnica se zalocka.

Jel se moze sto tu rjesiti?

Dakle problem je na dva razlicita kompjutera. Drivere nisam nista specijalno instalirao, jel uopce postoje neki specijalni driveri za tipkovnicu?

Isprobao sam i razlicite USB portove na kompu, ista stvar, samo od sebe nakon dugog i brzog tipkanja se zalocka.


Evo i video da vidite kako se to ludjacki klika, pa mozda ova tipkovnica ni nemoze to podnjet?

OuttaControl 12.09.2021. 17:48

Logitech K120, 80 kuna i mali se preporodi od tih mehanickih smeca. Svoju mech od 600 kn zamjenio sa tom, preporodio se :D

dada-as 12.09.2021. 18:01

Lijepo, budem probao, evo je ispred mene na stolu, ne koristi se...



Jel to ta?
Ja sam mislio da je to tresh.

P.S. malo mu je sad cudno, ali bude se priviknuo, barem sve radi kak treba. A iskreno ni ja u zadnje vrijeme nemam bas neko pretjerano dobru sliku tih mehanickih jer evo moja nekoliko godina stara G512, znaci mehanicka isto pocela double clickove bacat pa moram svako malo neku tipku cistiti...

OuttaControl 12.09.2021. 18:35

Jap, to je ta, je "trash" ali radi i radit ce, trpi udaranje, lupanje, i nema double klikova, klik je klik.

To je i sa mojom bilo, double clickovi, sve vise i vise, cupala mi je zivce,probao čistit ali to je sizifov posa. Poklonjena kolegi sa foruma nek on gubi zivce sa njom :D Iskreno, mehanika je zapravo hype sr***e. A one miljune klikova koje reklamiraju mogu obisit macku o rep ako ne daju, a niko ne da, bas garanciju na toliko klikova.

Cuky 12.09.2021. 22:24

Nema do stare Logitech G15 rev1.

Membrana, tiha, i mozes bez beda stisnut vise tipki odjednom bez da kenja ili ne kuzi pritisak.

Nick7 17.09.2021. 01:30

Citiraj:

Autor Cuky (Post 3545398)
Nema do stare Logitech G15 rev1.

Membrana, tiha, i mozes bez beda stisnut vise tipki odjednom bez da kenja ili ne kuzi pritisak.

Ja bas nedavno zamijenio svoju nakon desetljeca (i vise) sluzbe sa Razer Ornata v2.
Iskreno, super zadovoljan s njom.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk

dada-as 25.10.2021. 15:02

Evo lagani updejt od mene.

Sin koji igra funky friday se izgleda nastimao na onu mehanicku redragon budget mehanicku tipkovnicu i nije mogao na k120 da radi. Natuknuo sam usput savoje probleme sa logitech g512, i evo sad ja tipkam na k120 membrane, a G512 ide u kos:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...29#post3556129

Uglavnom, mislim da su mehanicke tipkovnice RIP ili nije valjda ta g512 tresh, zaboga platili smo je na popustu black friday 500kn...

OuttaControl 25.10.2021. 15:23

Ja se slazem, a nismo jedini, mech tipkovnice su nepouzdano sran*e i one price o 10mil klikova mogu svi obisit macku o rep jer je to notorna laž.

dada-as 25.10.2021. 20:44

Ja vjerujem da su to garancije kao kod onih KIA vozila sto imaju 10 godina gareanciju ali obavezno servisiranje svakih godinu dana gdje ukupan servis nakon 10 godina kosta ko polovica vrijednosti automobila.

Tako i kod ovih mehanickih tipkovnica vjerojatno treba to cistiti redovito i onda valjda to sljaka. ja isao cistiti i strgao tipke... gledam na ebayu te nove tipke kostaju ko da su od zlata, a ono komad plastike...

Tajl3r 25.10.2021. 21:04

Citiraj:

Autor OuttaControl (Post 3556143)
Ja se slazem, a nismo jedini, mech tipkovnice su nepouzdano sran*e i one price o 10mil klikova mogu svi obisit macku o rep jer je to notorna laž.

sve ovisi koji je svić pogotovo ako je cherry klon kineski ,inace ljudi misle da uzet cu logitekovu posto je ime poznato ajnc a a ono jok.
org. cherry ,gateron...su se pokazali najblizi rijecima marketinga otiskanog na kutiji

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk

OuttaControl 25.10.2021. 22:15

A svejedno sam na redditu nasa puno žalopojki zbog dupliciranja i na cherry switcheve, za gateron nisam tražio...


Sva vremena su GMT +2. Sada je 00:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger