PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Filmovi - dojmovi, komentari i preporuke (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43879)

Pajser 12.09.2006. 23:35

LOTR fanovi evo vam link:
http://derhobbit-film.de/indexengl.shtml
glasine se brzo šire!

Mortal 13.09.2006. 01:08

District b13 - odličan francuski film.

Emissary 15.10.2006. 23:07

Ko nije pogleda Freddy Got Fingered (Freddy je popušio) ne zna šta je boleština od filma :D

http://thecia.com.au/reviews/f/image...fingered-2.jpg

Problem 16.10.2006. 09:32

Citiraj:

Autor Emissary (Post 545034)
Ko nije pogleda Freddy Got Fingered (Freddy je popušio) ne zna šta je boleština od filma :D

http://thecia.com.au/reviews/f/image...fingered-2.jpg

Staro, ali dobro, Ja sam jucer gledal Crtic "Žuta minuta" :D

rams 16.10.2006. 15:23

freddy g f je bolestan film,,,,,jako hehe

nego da pitam, jel ima tko mozda film Coach Carter, u glavnoj ulozi S.L.Jackson??'

Emissary 16.10.2006. 22:22

U Splitu u kinoteci zlatna vrata je tjedan azijskog horora - oko 2 i krug 2 se trenutačno prikazuju, pa koga zanima, oba su 30 kuna :)

Thoroughbred B 22.10.2006. 17:40

Sad sam pogledao Hostel,film je totalno smeče,nisam ga ni pogledao do kraja,ali po radnji bio je gotovo kraj...

Saw 1 je puno bolji,dvojka mi je također dobra...iako se vidi da ga nije isti tim radio.

XxX 22.10.2006. 18:42

Meni je Hostel dobar, jako dobar, ali se vidi na kraju da je to ipak amerikazirani stereotip, glavni pobjegne, vrati se, spasi curu, usput ubije i zloću, i tako....

BmwMPower 22.10.2006. 20:28

OT: Crash imas prekrasan avatar ;)

Crash 22.10.2006. 20:42

Preporucujem vam film "Rose Red". Odlican horor po knjizi Stevena Kingsa. Traje cca 4 h (na dva dvd-a). Pogledajte odlican je. Malo je stariji ali je vrhunski.

Crash 04.12.2006. 03:01

Imali ko koju preporuku sta uzet u videoteci? Neki dobar horor ili SF. Jel vise ne znam sta bi gleda, koliko sam pogleda filmova do sada.

spawn 04.12.2006. 03:38

Kad vec voli King-a , uzmi THE STAND (Stav). Traje 6H :beer:

mITZEK jr 06.12.2006. 08:44

neki dan sa curom gledo Little Man,pisali od smijeha!!dobra komedija za opustanje!:beer:

Hrvoje xyz 08.12.2006. 20:01

sta nitko nije gledo bonda ?

meni je onak .... drukčiji .
Mislim naravno da je drukciji , ali kao da je Bond izgubio neku osobnost i svoje karakteristike , s ovim glumcem .. Nekak nisam siguran da je on pravi za ulogu bonda (vise mi je za baustelu , ak se mene pita , no dobro )

a radnja glavmna smjestena u Crnu goru lol - taman su potrosili sav budžet an onaj socijalni Ford focus u kojem se djelomicno vozi novi bond , pa nisu mogli iznajmit neku eminentniju kockarnicu (Monako?Las vegas?you name it..)

crn 14.12.2006. 17:07

The Lost Room
...davno nisam pogledao nešto tako napeto - za one s flatom obavezna lektira ;)

SniperWolf 14.12.2006. 17:17

Citiraj:

Autor crn (Post 593395)
The Lost Room
...davno nisam pogledao nešto tako napeto - za one s flatom obavezna lektira ;)

Ovo zvuchi zanimljivo, jel' doslo u 'videoteke'?

ako je mozhda uzmem za vikend..: goood :

Crash 21.02.2007. 20:50

Jel ko gleda apocalypto? I kakav je. :beer:

Pomo 21.02.2007. 20:55

Citiraj:

Autor Crash (Post 653408)
Jel ko gleda apocalypto? I kakav je. :beer:

Ako mene pitaš jedino zanimljivo u tom filmu je što obrađuje novu temu za igrane filmove (te Maje, Inke ili koji q su već bili). Inače je po meni to žešći komad SF-a, i to ne dobrog...

svebee 21.02.2007. 20:56

Citiraj:

Autor Crash (Post 653408)
Jel ko gleda apocalypto? I kakav je. :beer:

ja sam gledal - ok je film, posebno mi se sviđa kod Mel Gibsona njegove "scene" odnosno kut kamere itd. - onak baš super kadrovi : goood :
radnja je meni tak-tak...ocjena 8/10 - možda malo zamorno... : stoopid

:beer:

Matijac 21.02.2007. 20:59

Pa dobar je,ok. Fora je kak govoriju : lol2 :

SniperWolf 23.03.2007. 17:27

http://en.wikipedia.org/wiki/A_Scanner_Darkly_(film)
jako dobar film,
radjen po istoimenoj knjizi,
rijec je o 'novoj vrsti droge' i drustvu koji to ne rijesava bas najbolje, al nije ono neki preteski film, a opet dobro prica svoju pricu.
Takodjer koristili su i tehniku zvanu Rotoscoping, tak da Keanu Reeves izgleda animirano (kao i manje vise sve)
Preporuka.

s.u.l.e.l.u.s 23.03.2007. 17:42

Ja bi svima preporučio film Football Factory iliti Tvornica nogometa,uglavnom navijačka tematika,ali je film predobar...Film je rađen po knjizi od S. Kinga,knjigu još nisam pročitao,ali svakako namjeravam.

I još jedan film,Generacija X,radi se o skinsima u SAD-u,pre dobra radnja,...svakako pogledati.Neda mi se pisati,ali obavezno štivo...
A od domaćih Munje.

panoramix 23.03.2007. 18:15

Preporučio bih vam sljedeća tri filma koje ste jamačno propustili :

DELIVERANCE , kod nas preveden kao OSLOBAĐANJE, režiser John Boorman, 1972. godine tri nominacije za Oscara. Odlična akcijska avantura. Bit će vam drago kad čujete glavnu glazbenu podlogu u filmu a pogotovo sekvencu u kojoj je nastala...svi je vjerojatno znate.



BITTER MOON tj. GORKI MJESEC, režiser Roman Polanski 1992. godine, glazba Vangelis.
Film o kojem poslije razmišljate ( naročito ako ste s nekim u ozbiljnoj vezi )


BALKANSKI ŠPIJUN, komedija, 1984. godine, gl. uloga Bata Stojković. Po mojem mišljenju, najbolja srpska komedija koja uz puno gegova razotkriva koliko duboko može ići ljudska opsjednutost državom, sistemom i onima koji to navodno potkopavaju...

bego2 23.03.2007. 18:48

Citiraj:

Autor Codiac- (Post 490223)
zadnji uber film koji sam pogledao je revolver jako dobar film treba ga bas pozornije pogledati

uglavnom evo linka :D

http://imdb.com/title/tt0365686/

Ma daj, ja i frend gledali dva puta i nisam baš skužio o čemu se radi.:D:D:stoopid:

Jučer gledao onaj vestern na rtl-u (zbroravio kak se zove) al je yeben film, sama radnja je zakon. :)

:D

mat 23.03.2007. 19:04

The Revolver je perfektan film. tko voli Guy Ritchie-a kuži, ko ne voli netreba ni gledat njegove filmove, on je jednostavno takav.

gledao sam "The Good Sheapherd" jucer. odlican film ako mozete podnjeti dugacke i polagane drame. ako ne, nemojte ni gledati. skoro 3 sata a u nema niti jedne scene u kojoj se Matt Damon ne pojavljuje. film po meni odlican ali kazem, mnogi ce biti u potpunosti drugacijeg misljenja. jako mracno, dosta tesko shvatljivo, obavezno poznavanje povijesti za gledanje filma. od mene petica ;)

SPLiFF 24.03.2007. 00:10

tek nedavno sam ga gledo i film me je odusevio

The Terminal sa Tom Hanks-om. Inace, nisam jos gledao los film (subjektivno) sa njegovom glavnom ulogom. Zajedno sa Morgan Freeman-om... meni dva naj glumca. "The Shawshank Redemption" - tko nije gledao nek se ubije :D :fiju:

s.u.l.e.l.u.s 24.03.2007. 03:41

Citiraj:

Autor panoramix (Post 682867)

DELIVERANCE , kod nas preveden kao OSLOBAĐANJE, režiser John Boorman, 1972. godine tri nominacije za Oscara. Odlična akcijska avantura. Bit će vam drago kad čujete glavnu glazbenu podlogu u filmu a pogotovo sekvencu u kojoj je nastala...svi je vjerojatno znate.



..

A o čemu se točno tu radi??

undo 24.03.2007. 04:25

Citiraj:

Autor s.u.l.e.l.u.s (Post 682842)
Ja bi svima preporučio film Football Factory iliti Tvornica nogometa,uglavnom navijačka tematika,ali je film predobar...Film je rađen po knjizi od S. Kinga,knjigu još nisam pročitao,ali svakako namjeravam.

I još jedan film,Generacija X,radi se o skinsima u SAD-u,pre dobra radnja,...svakako pogledati.Neda mi se pisati,ali obavezno štivo...
A od domaćih Munje.

procitao tvornicu nogometa i pogledao film,ako brijes na navijastvo onda definitivno nabavi sta god mozes od dougie brimsona,sve knjige od njega su predobre pa si to uzmi za stivo da vidis malo od engleske scene do preko cijeloga svijeta,uostalom da vidids i kaj ICF radi.Inace nije S.king nego je J.king :D odlicna njegova knjiga...kad smo vec kod navijastva,probaj nabavit dokumetarce o ekipi Milwalla,ICF-u,The Real Football Factories,Hools & Thugs - The German Part,Its a Casual Life,da neduljim vise jer toga ima brdo pa sam izdvojio nekoliko - ovo su dosta dobro napravljeni dokumentarci o prvim ekipama tak da football factory kad ovo pogledas ces brzo zaboraviti :) isto kao i green street hooligans film s Elijah Woodom..

panoramix 24.03.2007. 05:55

Citiraj:

Autor s.u.l.e.l.u.s (Post 683238)
A o čemu se točno tu radi??

Četiri gradska lika odluče se kanuima spustiti niz divlju rijeku, posljednji puta prije nego što izgradnja brane i umjetno jezero promjene krajolik. Sve se čini pitomo i za 5 ali neće biti baš tako. Odvoji malo vremena i pogledaj film, nisu bez veze tri nominacije za Oscara...
Ako želiš saznati više, evo linka http://www.destgulch.com/movies/deliver/

Vejita 24.03.2007. 08:18

Saw 3 malo dosadniji ali mnogo brutalniji nego protekla 2 nastavka.
300 Borbe su kick ass ,film strahovito brzo prođe i teški SF kod neprijatelja :lol2:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger