PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Novosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Xbox360 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=20712)

Stipe 13.05.2005. 12:31

Xbox360
 
Jebo te pas:eek:
3xPowerPC na 3.2GHz(+hardverski threading znači 6 komada:eek: )
ATi Costum graphic(10Mb eDRAMA na samoj kartici:eek: ;48pipelina:eek: :eek: ;
500MHz:eek: :eek: + 512Mb 700MHz GDDR3:rolleyes: )
Jebem ti sve ja ovo uzimam...Halo3...eto me(Brčko:D )
Sve skupa za 2-3 soma
+moći će wow na njemu:D
OVO su službene specifikacije:beer:

Darth Revan 13.05.2005. 12:44

to su stare vijesti, bilo je vec official predstavljanje na MTV-u sto se tice izgleda, nije bas nesto ali je ok, bijeli je ..:p

Stipe 13.05.2005. 13:06

pa to su vijesti s MTV-a ovo nisu stare vijesti nije se znalo ništa o ATijevom procesoru(da je tako jak te nije se znalo da procesori imaju Hardverski Threading)
:beer: Jest mali informiran:D

E.T. 13.05.2005. 13:08

Imam dva PC-a no vjerojatno cu udomiti i novi Xbox i Playstation : nuts :...
Ode novac skupljan za odlazak na SP u nogometu 2006. u Njemackoj.... : hitthewa : nono :

Darth Revan 13.05.2005. 13:23

gledao sam neke muvize sad, konzola je teska bolest, jos da imamo bolji standard, da si mogu priustiti igre, di bi mi bio kraj.

E.T. 13.05.2005. 13:31

Citiraj:

Originally posted by Darth Revan
jos da imamo bolji standard, da si mogu priustiti igre, di bi mi bio kraj.
Takoder.

Probat cu nagovorit neke frendove da uzmu obje konzole (ili barem jednu)..pa onda ide ono svatko kupi jednu igru mjesecno (nas 3 eto ti vec 3 naslova) pa kruze okolo...a 360Kn su 2 dana boljeg posla preko SC-a...

Darth Revan 13.05.2005. 20:48

Citiraj:

Originally posted by E.T.
Takoder.

Probat cu nagovorit neke frendove da uzmu obje konzole (ili barem jednu)..pa onda ide ono svatko kupi jednu igru mjesecno (nas 3 eto ti vec 3 naslova) pa kruze okolo...a 360Kn su 2 dana boljeg posla preko SC-a...

e to je dobra ideja...

Stipe 13.05.2005. 22:46

Citiraj:

Originally posted by Darth Revan
da si mogu priustiti igre, di bi mi bio kraj.
Evo da citiram The Gamea-
-------------------------------------------------
Alot of people are advocated that the rich gets richer and the poor gets poorer.
Thats only because you dont understand
whats going to happen to you, you see its all just a game ladies and gentlemen,
and the quality of your living depends entirely upon your ability to play the game,
and i play the game.......
-------------------------------------------------

rendula 13.05.2005. 23:09

Ja obično te specifikacije uzimam s rezervom. Ak se dobro sjećam i xbox je najavljivan kao čudo tehnologije, jače od najjačih kopjutora.

@Stipe sig ti je 9 redova predug.

Stipe 13.05.2005. 23:28

Citiraj:

Originally posted by rendula
Ja obično te specifikacije uzimam s rezervom. Ak se dobro sjećam i xbox je najavljivan kao čudo tehnologije, jače od najjačih kopjutora.

@Stipe sig ti je 9 redova predug.

Sori evo idem ga sada smanjit
Ovo s nitendom i Xboxom je ak netko ima da razmjenjuje igre samnom
P.S Kak sam plemenit:D

Rijecanin 14.05.2005. 09:41

Citiraj:

Originally posted by Darth Revan
gledao sam neke muvize sad, konzola je teska bolest, jos da imamo bolji standard, da si mogu priustiti igre, di bi mi bio kraj.
Ajde baci kakav ljink na te filmice

Darth Revan 14.05.2005. 12:31

Citiraj:

Originally posted by Rijecani
Ajde baci kakav ljink na te filmice
neznam sad nisam ih sejvao, ali inace:
mozes mijenjat onaj front panel na njemu, onu maskicu, po zelji, moras ih kupit naravno, ima vodeno hladjenje, plus heatpipe, itd itd, i puno je manji od Xboxa i PS2.

Rijecanin 14.05.2005. 15:50

Puno manji od PS2može biti samo ako je veličine kutije cigareta. Novi PS2 je dimenzija odoka dva dvdkoxa (sirina i debljina je ista, a jedno 5 centi je duži

FERRYS 14.05.2005. 16:05

Citiraj:

Originally posted by E.T.
Takoder.

...a 360Kn su 2 dana boljeg posla preko SC-a...

daj mi reci na koju foru, radim stalno preko njih posljednjih 3 mj peko njih i ak je 100 kn po danu to je super. jos moras cekat bar mjesec dana da ti se sjete uplatit...

E.T. 14.05.2005. 17:00

Citiraj:

Originally posted by FERRYS
daj mi reci na koju foru, radim stalno preko njih posljednjih 3 mj peko njih i ak je 100 kn po danu to je super. jos moras cekat bar mjesec dana da ti se sjete uplatit...
Preko veze (nazalost ocito samo tako sve ide kod nas)...Sad je doticna otisla iz SC al se nadam da cu nac neku drugu...Prosle godine mi je sredila posao preko ljeta za 4800Kn mjesecno za 7h rada dnevno...:D

Bubba 14.05.2005. 21:33

Re: Xbox360
 
Citiraj:

Originally posted by Stipe
Jebo te pas:eek:
3xPowerPC na 3.2GHz(+hardverski threading znači 6 komada:eek: )

The floating point performance of the system is rated at 1 TFLOPs.

Zijeeeeev... Tresla se brda, rodilo se - nis. Svojedobno je Sony najavljivao PS2 kao konzolu s tada monstruoznih 6.4 GFLOPsa. Te u jednom od najrudimentarnijih benchmarka, LINPACK benchmarku, ostvario "rekordnih" 0.995 MFLOPsa. Naravno, i u ovom slucaju ce se raditi o specificnoj i vrlo optimiziranoj arhitekturi, ali hej, spustite se malo na zemlji, necete imati Blue Gene za 400$ u kuci...

Stipe 14.05.2005. 21:48

Ma ja to ni ne trazim ja trazim samo Apple G5 sa tri PPC na 3.2GHz i R520:p

Bubba 14.05.2005. 21:56

Citiraj:

Originally posted by Stipe
Ma ja to ni ne trazim ja trazim samo Apple G5 sa tri PPC na 3.2GHz i R520:p
Onda ces se morati jos duuuuugo nacekati za takvo sto...

Stipe 14.05.2005. 22:08

1 privitaka
E jebiga sad Bubba nemoj cjepidlačit:D :D :beer:
Živi bili pa vidili jebeš ti to....nisu ni ove konzolice za odbacit...
Imam Doom3 (iks verziju) i PC verziju razlika u grafici nije stražna a X ima samo 64RAMA i 733MHz Celića i Kvazi GF3
tak da ono... o kvaliteti grafike na X360 nemam što pričati a ovo s G5 je šala pa neću ga koristit za razno razne Video obrade to je spravica za ''igrice'' a ne za takve stvari a optimizacija Conzolitis sistema je puno veća već za bilo kakvu PC platformu(uključujući i Mac)...
Ne bih me čudilo ni da vidim raznorazne Office pakete na X360(HD uključen)...tak da ono ja sam vrlo optimističan glede ovog...evo par scrnšota

Bubba 15.05.2005. 00:38

Citiraj:

Originally posted by Stipe
E jebiga sad Bubba nemoj cjepidlačit:D :D :beer:
Previse trazis... :)

Citiraj:

Živi bili pa vidili jebeš ti to....nisu ni ove konzolice za odbacit... Imam Doom3 (iks verziju) i PC verziju razlika u grafici nije stražna a X ima samo 64RAMA i 733MHz Celića i Kvazi GF3
tak da ono... o kvaliteti grafike na X360 nemam što pričati a ovo s G5 je šala pa neću ga koristit za razno razne Video obrade to je spravica za ''igrice'' a ne za takve stvari a optimizacija Conzolitis sistema je puno veća već za bilo kakvu PC platformu(uključujući i Mac)...
Ne bih me čudilo ni da vidim raznorazne Office pakete na X360(HD uključen)...tak da ono ja sam vrlo optimističan glede ovog...evo par scrnšota
Cuj, i PS2 je jedna mrak konzolica, samo sto mnogi nemaju dovoljno znanja i hrabrosti da to prihvate. A PS Two je jedna mrak stvarcica, za kojom svi ovi nadri "noise freekovi" mogu samo sliniti, a na njoj se moze i vise nego kvalitetno i igrati, a s malo znanja i volje, i puuuno vise od toga.

Stipe 15.05.2005. 01:41

Nisam ništa rekao protiv PS2 a to što kažeš potpisujem:gringo:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger