PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   World of Warcraft (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=44983)

flare 02.09.2006. 10:40

pa ak je bas tak da nikako ne mozes do tijela trazi gm da ti ga reza :)

ali mislim da bi hs trebao funkcionirati....ili se vrati na groblje i rezaj se tamo...je da ces imat rez siknes i malo vise repaira...ali cuj...ako je to jedini nacn...kaj mozes :)

Mirror Breaker 02.09.2006. 12:11

moj nacin je bio sljedeci, posto sam izgubio zifce, jer kad god bi se spawno sa likom odma bi imo 3 enemyja na sebi, koje nisam vidio naravno, i tak bi umiro stalno, i onda jos zapnem, tu sam puko i pobriso lika : sweating inace undead-priest (ni jednom umro) i sad ga furam dok ide :clap:

flare 02.09.2006. 17:20

pobriso si lika???? koji lvl?

ja si ne bih bas svoju pristicu ful epic opremljenu s dijelom tir 1 seta sam tak obrisala :P

i inace kad su mi se znale takve stvari dogadjat rezala sam se na groblju...to sam u cijelo vrijeme dok igram mozda naoravila 2 ili 3 puta...mislim da je to puno bezbolnije rijesenje nego pobrisat lika :)

jednom sam slucajno usla u pvp u tanrisu i onda su me hordasi gankali u gadgestanu tak jedno pol sata...tako da sam se konacno rezala na groblju, zašušbuljila (elf :)) i cekala da mi se skine pvp :)

Mirror Breaker 02.09.2006. 22:32

gnome - mage - lvl 9 : sweating nije napredan tak da... nije bed, igram undead-a sad koji je lvl 11 priest ima enchanting i herbalism : axeman :

flare 03.09.2006. 09:43

aha...ajd dobro...tak mali lvl se moze obrisat...:)

inace...s pristom imam skining i tailoring...i mogu reci da mi je tailoring bio jako koristan dok sam dizala lvl....uglavnom sam si sama radila armor...plus to...tailoring je dobar za cloth usere jer si na 60 lvl mozes napravit robe koji mogu nositi samo tailori...tako si pristovski tailori mogu sasiti vestimt robe, vorloci robe of the void a magevi...hm...ne mogu se sjetiti kako se njihov zove...

...taj vestmint robe je za prista najbolji prije tir 1 haljune (prophecy robe)..tako da se to isplati...

no, kao sto sam vec rekla ne zaradjujem bas puno love na svojim profesijama...uglavnom prodajem torbe i mooncloth, a kako sam "mekana" i dosta mi je tesko samoj farmat mislim da cu preć na herbalisam (umjesto skininga, skining mi ima druid tako da mi ona moze nabavit kozu za torbe) :)

RSedmak 03.09.2006. 10:29

http://www.thottbot.com/ ako zapneš s questovima.

mamutarka 03.09.2006. 12:11

www.curse-gaming.com

skini Titan Bar on je najpotrebniji do lvl 60, a onda ćeš ostale :)

virty 03.09.2006. 19:44

Titan panel je svakako jedan od najboljih addona koje sam proba, iako ih ima još dobrih kao Gatherer, MobInfo2, Atlas, Auctioneer....

vga killer 03.09.2006. 23:27

Titan panel, ctraid assist, atlas, totem timer, scroll combat text

flare 04.09.2006. 07:42

...uz ove gore navedene...za sve hilere...cklick heal...toliko sam se na njega navikla da stvarno ne znam kako bih igrala bez toga...hilanje je puno brze i efikasnije...
i naravno decursive....spasava zivte...doslovno :)

horza 04.09.2006. 07:55

eeeej.... a cosmos ? set addonova bez kojega ne znam igrat... + sve gorenavedeno (ponajviše clickheal za prišta + decursive). eh da... i outfitter... posebno za warriore i paladine i huntere. i fishing buddy (ako volite pecat i kuhat)

Paske 05.09.2006. 08:20

Citiraj:

Autor horza (Post 513716)
eeeej.... a cosmos ? set addonova bez kojega ne znam igrat... + sve gorenavedeno (ponajviše clickheal za prišta + decursive). eh da... i outfitter... posebno za warriore i paladine i huntere. i fishing buddy (ako volite pecat i kuhat)

Cosmos je savršeno optimiziran za lag i zauzimanje brutalnih količina memorije : baad :


Osobno sam fan cijelog CT moda, ne samo raid assist :clap:

sith 05.09.2006. 08:36

A tek GEM (guild event manager): Drone : bljak

flare 05.09.2006. 15:23

da, nasa guilda je odustala od gema i sad se za radiove prijavljujemo na gildaškoj web stranici...gem je brljavio i brljavio da je to prestrasno...meni je cak pustao evente od horde,loool

:)

W32.Hacker 15.09.2006. 18:46

Evo i cu uskoro nabvit tu igricu pa me zanima sto vi mislite koju rasu da izbiram i dali da se prikljucim saveznicima ili hordama?

Mirror Breaker 15.09.2006. 19:56

horda-undead-priest (lol to sam bar ja) => isplati se al ja bi ipak iso na troll shamana

flare 16.09.2006. 11:29

...procitaj si malo o svakoj rasi i clasi i nadji si ono sto ti se najvise svidja...pa probaj...na kraju ces naci klasi koja ti najbolje pase...

npr, ja sam pocela igrati s mageom, pa sam nakon nekog vremena skuzila da nije to bas za mene, pa sam uzela druida koji mi je puno bolje odogvarao i sad na kraju imam priesta u kojem sam se poptuno nasla i koji mi najbolje pase :)

Mirror Breaker 16.09.2006. 13:27

meni najbolje pase mage, samo da mi nije zapeo za drvo, Impossible is nothing :D

Paske 18.09.2006. 09:57

Ako zapneš ( a svaka ti čast :D ) - klik na crveni ? ( upitnik ) i izaberi - stuck - auto unstuck opciju.

Ili iskoristi HS.

Mirror Breaker 18.09.2006. 19:05

e da si reko mj dana prije :clap: haha

Paske 19.09.2006. 09:05

Pogledaj koji put u knjižicu koju si dobil sa igrom :P

flare 19.09.2006. 19:48

hahahaaaa...ili pitaj iskusne igrace :P

Mirror Breaker 21.09.2006. 15:41

di vidit koliko mi je ostalo dana do isteka?

vga killer 21.09.2006. 16:33

Na istom mjestu di i produzujes acc

jack_r 08.10.2006. 01:01

evo ljudi ja ocu pcoet igrat wow, , pa me zanima par stvari
1. odlucio sam da budem mage ali ne znam dal human ili gnome
2. di se kreira lik? : stoopid

VERSO 08.10.2006. 10:16

Bok ljudi. Sve si mislim da i ja nabavim WOW! Da vas pitam par pitanja....

1. Jel igra mora baš bit original ili možda mogu nabavit "rabljenu" od nekog bivšeg igrača pa koristit njegov acc?
2. Uskoro izlazi nastavak, da ga čekam ili da kupim original?
3. Patchevi če mi se sami skinut i instalirat kad prvi put pokrenem igru ili se negdje moraju tražit?
4. Jel moguće da se lik u igri zbrejka ak npr pukne veza ili ostanem bez struje dok sam u igri?
5. Gdje da nađem server na kojem ima puno naših igrača?
6. Jel se moram odmah priključit u neki guild ili mogu solirat?
7. Koliko prometa skida igra po satu?
8. Ako izaberem horde to znači da napadam samo saveznike ili mogu ubit i nekog iz hordi ako me fakat ispizdi....tj jel ću dobit možda neke - bodove?

To je za početak:D nadam se da nisam previše dosadan :D :clap:

flare 10.10.2006. 10:21

Citiraj:

Autor jack_r (Post 538587)
evo ljudi ja ocu pcoet igrat wow, , pa me zanima par stvari
1. odlucio sam da budem mage ali ne znam dal human ili gnome
2. di se kreira lik? : stoopid

u principu ti je svejedno da li ces biti human ili gnome...nisam 100% sigurna, ali mislim da kod mageva nema razlike u rasama kao kod npr. pristova...

pročitaj si o svakoj rasi pa si onda izaberi ono kaj ti se najvise svidja :)

što se tiče kreiranja lika...kad se ulogiras u igru imas opciju u donjem desnom uglu koja kaze "kreate new character"...to izaberi i dalje ce te vodit igra :)

sretno :)

Paske 11.10.2006. 09:26

1. Jel igra mora baš bit original ili možda mogu nabavit "rabljenu" od nekog bivšeg igrača pa koristit njegov acc?
Paske: Možeš i kupiti acc od nekoga sa likom. Međutim to NEBIH preporučio jerbo je 1. skupo ( obićno 1500+ Kn ovisno o opremi ) i 2. preskačeš izuzetno zabavan dio igre - skoro pa cijelu igru.
Ako se ne varam igra je trenutno u Algoritmu 169,00 Kn, pa i nije skupo ;) Topla je preporuka kupiti i pre paid bon.

2. Uskoro izlazi nastavak, da ga čekam ili da kupim original?
Paske: Nebi bilo loše kupiti ekspanziju - jerbo predstavlja 2 nove rase s kojima se počinje od lvl-a 1. Međutim nije neophodno. Slobodno kupi original i uživaj :D

3. Patchevi če mi se sami skinut i instalirat kad prvi put pokrenem igru ili se negdje moraju tražit?
Paske: Da patchevi će se sami skinuti, ali Blizz koristi Torrent sa Blizz klijentom koji je bolno spor. Googlo sam za normalan download 1.0 - 1.12.1 patch, ali ga nema. Tako da ne preostaje ništa nego se strpiti dok se sve ne skine ...

4. Jel moguće da se lik u igri zbrejka ak npr pukne veza ili ostanem bez struje dok sam u igri?
Paske:Lik ti ostane tame gdje si ga ostavio kad je veza pukla. Ako si u tom trenutku bio u borbi - lik je mrtav, ali samo se došečeš do tijel i rezaš. U WoW-u nema neka kazna za smrt :)

5. Gdje da nađem server na kojem ima puno naših igrača?
Paske: Ima nas na više servera. Međutim većina nas je max lvl i izuzetno dobro opremljeni. Tako da nemožeš sa nama igrati - jerbo imamo druge interese. TOPLO preporučam - recomended servere. Naime kad se prvi put ulogiraš - pokaže se lista servera. Uzmi neki recommended - jerbo su to friški serveri i nema veliki broj high lvl igrača. Što znaći da češ lakše naći ekipu za questove u kojima je neophodna grupa.

6. Jel se moram odmah priključit u neki guild ili mogu solirat?
Paske: Možeš solirati. Guild će ti trebati kasnije u end game. Iako je daleko zabavnije igrati u gildi, polako češ i do toga doći ...

7. Koliko prometa skida igra po satu?
Paske:U početku par Mb.Kasnije u end game nešto više - ali nemoj oko toga za sada brinuti :D

8. Ako izaberem horde to znači da napadam samo saveznike ili mogu ubit i nekog iz hordi ako me fakat ispizdi....tj jel ću dobit možda neke - bodove?
Paske: U početku nečeš klati nikoga iz druge frakcije :D Trebaš prvo naučiti kako se igra - pa dignuti se do lvl 25+ i onda tek dolaziš do prvoh questova u CONTESTED area.

Eh sad - postoje PVE realms ( server ) na njemu sam biraš dali si spreman za PVP borbu ili samo želiš sam šetati okolo i u miru questove rješavati.

PVP realms - nema pravila ! LvL60 slobodno kolje lvl 12 lika i ti možeš doma plakati mami :D

Oba načina igre su zabavni, meni je osobno interesantnije PVP, ali može biti frustrajuće za friške igrače koji pokušavaju questati,a dođe im druga frakcija i pokolje ih ^^

Nadalje - možeš klati ( za "bodove" ) samo drugu frakciju. Sa svojom frakcijom možeš duel. Nitko ne umire, ali se vidi tko je gazda :D


* Nadam se da ti je ovo pomoglo ;)


EDIT: http://www.wow-europe.com/en/
Offical stranica sa gro informacija - samo treba kopati ;)
Na forumima može pisati samo onaj sa original igrom. Svi mogu čitati ...

gil 11.10.2006. 20:16

nemojte postati zombi, a mogli bi

Paske 12.10.2006. 09:14

Citiraj:

Autor gil (Post 541719)
nemojte postati zombi, a mogli bi

LoL - volim kad mi njubeki ovak upadnu sa narodnim poslovicama i pameču : baad :


Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger