PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Ostalo (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Bluetooth/FM/USB zvučnik (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=292915)

perich 12.06.2018. 07:37

Bluetooth/FM/USB zvučnik
 
Vidio na Petrolu da uz naljepnice ide ona mala pi*darija za 99 kn, pa me podsjetilo da sam razmisljao nabavit tak nekaj da mi prdi u garaži dok šerafim.

Treba mi nekaj sa FM radijom I USB podrškom. Bluetooth je prednost, ali nije mandatory. Da radi i na bateriju i na struju (punjenje/napajanje preko microUSB).

Jel netko pazario to u Petrolu ili ima kaj za preporučit? Tih 100kn je okvirna cijena koju bi potrošio.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

akoj 12.06.2018. 08:36

Kupio sam to ga na Petgrolu.
Dosad ga baš nisam isprobao, samo mogu reći da je zvuk puno bolji odn. čišći kad se sluša preko kartice i AUX-a u odnosu na BT.

FM radio ne radi (ili nesto krivo radim)
BTW, već postoji tema LINK

perich 12.06.2018. 09:57

Citiraj:

Autor akoj (Post 3202303)
Kupio sam to ga na Petgrolu.
Dosad ga baš nisam isprobao, samo mogu reći da je zvuk puno bolji odn. čišći kad se sluša preko kartice i AUX-a u odnosu na BT.

FM radio ne radi (ili nesto krivo radim)
BTW, već postoji tema LINK

Na drugoj temi je sve gadno preskupo za moje potrebe, al hvala na linku.

Jesi mozda pogledao upute sto se tice FM radija, mozda treba imati kakav kabel ustekan (ko slusalice na mobu sa FM tunerom)? Ima neka deklaracija, P/N, pa da probam googlat malo?

mradovan 12.06.2018. 10:41

Ja sam si kupio Anker jajček - jako zadovoljan.
https://www.links.hr/hr/zvucnik-anke...crni-100503418

Ima microSD utor i radi i na bateriju i na adapter (USB - za mobitel).
Radio radi i bez antene, ali je prijem loš bez nekog kabla - može i za napajanje.
Jedino je biranje radio stanica dosta nepraktično onako na slijepo, jer nema displaya.

akoj 12.06.2018. 11:09

Citiraj:

Autor perich (Post 3202328)
Na drugoj temi je sve gadno preskupo za moje potrebe, al hvala na linku.

Jesi mozda pogledao upute sto se tice FM radija, mozda treba imati kakav kabel ustekan (ko slusalice na mobu sa FM tunerom)? Ima neka deklaracija, P/N, pa da probam googlat malo?


Kad ukljucis slusalice automatski pali AUX mode. Isprobam predvecer detaljnije (mozda koristi punjac za antenu :stoopid:).
Uredaj na sebi nema nikakav broj model ni slicno. I prlikom svakog paljenja/gasenja/spajanja moras slusati neki iritantni zenski glas.

rak21 12.06.2018. 12:01

Citiraj:

Autor akoj (Post 3202353)
Kad ukljucis slusalice automatski pali AUX mode. Isprobam predvecer detaljnije (mozda koristi punjac za antenu :stoopid:).
Uredaj na sebi nema nikakav broj model ni slicno. I prlikom svakog paljenja/gasenja/spajanja moras slusati neki iritantni zenski glas.

"Yo blutu dvajz iz bin peard"

Tako je na frendicinom čajniz zvucniku neka kineskinja pricala svaki put kad ga se upali :D

xlr 12.06.2018. 12:43

"uejtin for konekša"
"Konekteee"
Najljepsi pocetak voznje kada sjednem u auto :D

rak21 12.06.2018. 12:53

Citiraj:

Autor xlr (Post 3202382)
"uejtin for konekša"
"Konekteee"
Najljepsi pocetak voznje kada sjednem u auto :D

Hahahahaha, da da. Ludi su ti kinezi, ne mogu vjerovati da makar nitko od ekipe u tvornici ne zna mrvu bolje engleski. Kad vec tako lose zvuce, bolje da kopiraju Anker pa svu komunikaciju umjesto govora (koji je u svakom slucaju iritantan, pa makar bio i pravilan engl.) zamjene kratkim zvucnim signalima..

akoj 12.06.2018. 23:04

Citiraj:

Autor akoj (Post 3202353)
Kad ukljucis slusalice automatski pali AUX mode. Isprobam predvecer detaljnije (mozda koristi punjac za antenu :stoopid:).
Uredaj na sebi nema nikakav broj model ni slicno. I prlikom svakog paljenja/gasenja/spajanja moras slusati neki iritantni zenski glas.


Isprobano - FM radio ne radi ni sa slušalicama ni sa punjačem.
Broj modela je kao BS001, ali ne nealzim nikakav sličan zvučnik nigdje online.


Citiraj:

Autor rak21 (Post 3202385)
Hahahahaha, da da. Ludi su ti kinezi, ne mogu vjerovati da makar nitko od ekipe u tvornici ne zna mrvu bolje engleski. Kad vec tako lose zvuce, bolje da kopiraju Anker pa svu komunikaciju umjesto govora (koji je u svakom slucaju iritantan, pa makar bio i pravilan engl.) zamjene kratkim zvucnim signalima..


Ma ovo zvuči kao jako loš TextToSpeech. :D

perich 13.06.2018. 10:59

Citiraj:

Autor akoj (Post 3202585)
Isprobano - FM radio ne radi ni sa slušalicama ni sa punjačem.
Broj modela je kao BS001, ali ne nealzim nikakav sličan zvučnik nigdje online.

Uzeo i ja jucer i probao, danas vracam.... em taj FM ne radi, em lijepo nacrtan logo USB gore, sto bi impliciralo da cita mp3 sa sticka, ali su valjda s tim htjeli rec da se puni preko USB-a. ili da samo ima USB konektor. Ili ko zna kaj.

Uglavnom, sranje.

akoj 13.06.2018. 11:25

Ako nista drugo, barem je zvuk dobar za tu cijenu (ostali zvucnici u ovom rangu koje sam cuo su ocajni).

srale7 13.06.2018. 12:17

Zasto se ovo ne prebaci u temo o bluetooth zvučnicima?

perich 13.06.2018. 19:40

Citiraj:

Autor akoj (Post 3202689)
Ako nista drugo, barem je zvuk dobar za tu cijenu (ostali zvucnici u ovom rangu koje sam cuo su ocajni).

Ajde proba ovako... Uključi aux i USB kabel (ne znam koji je antena), prebaci na FM radio mode, stisni Play/pause da se "utiša" i nakon toga strelicu za prebacivanje stanica.

Na nekom indijskom YouTube videu sam vidio da bi ti zvučnici trebali tako odraditi auto tune in i memorirati stanice. Nakon toga bi sa strelicama trebao moći mijenjati stanice.

Pa javi jel radi (ja ne mogu jer sam vratio zvučnik Petrolu prije nego sam ovo našao).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

akoj 15.06.2018. 16:04

Nula bodova.

perich 16.06.2018. 19:13

Ja uzeo neki malecki u chipoteci za 55 kn i točno ovak sam odradio i prošlo je. Ne znam kaj da ti kazem...

Meni je FM tuner bio najbitniji, a nakon toga USB/SD.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Sva vremena su GMT +2. Sada je 07:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger