PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Topprodaja.eu (infomacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=283839)

RaneZ 02.02.2017. 01:06

Topprodaja.eu (infomacije i iskustva)
 
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu

nick praskaton 02.02.2017. 07:16

Citiraj:

Autor RaneZ (Post 3018111)
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu

a sto konkretno je od informaticke robe, audio-video, itd je "jeftino" tu ? koliko sam nabrzinu uspio vidjeti, ponuda je ocajna, ne računam proizvode kao, steznik za oblikovanje tijela i parni čistač za odjela... koji su na akciji

Matta 02.02.2017. 07:39

Citiraj:

Autor RaneZ (Post 3018111)
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu

Ne znam ništa vezano za ovu trgovinu ali onako na prvu, par stvari što sam primjetio:

- Zašto su cijene samo u eurima (ne vidim da se igdje može prebaciti na kune) ? Zar to nije "protupropisno" ?
- "Temeljni kapital društva iznosi 10,00 kn i uplaćen je u cijelosti" - ne kažem da je to išta loše ali, iskreno, malo smiješno.
- Blurrana slika skladišta je random slika sa weba, već sam ju vidio 99%
- Slika ureda je ista slika kao od servisa Asos računala iz Rijeke
- Član uprave je isti (i jedini) član kao kod Asos računala, i tamo je kapital firme 10,00 kuna.


Ponavljam, ne znam ništa o trgovini. Dapače, želim im sve najbolje. Ovo je samo info koji sam skupio u 5 minuta surfanja.

RaneZ 02.02.2017. 10:56

Guglao i ja neko vrijeme, izbjegavam do danjega..

kiki86 02.02.2017. 13:35

Poznanik je imao probleme sa tim asos servisom iz rijeke. nosio je macbook pro 3 puta radi iste greške na servis, i na kraju mu je vraćen neispravan. neznam točno detalje a ne želim blatit neosnovano, ali ja ih izbjegavam...

TopProdaja.eu 13.02.2017. 12:31

Citiraj:

Autor RaneZ (Post 3018111)
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu

Poštovanje,

naša firma je registrirana u Hrvatskoj te web shop posluje po zvim zakonima i standardima u HR i EU. Što se tiče proizvoda imamo više dobavljača a većina njih je iz EU konkretno Njemačke sa kojima imamo sklopljenje ugovore.

Svi proizvodi koje nudimo imaju jamstvo od najmanje 24 mjeseca a dostava je kroz 5 do 7 radnih dana ili prije ukoliko proizvod imamo na stanju u Rijeci.

Pokušavamo biti konkurentni sa cijenama ali isto tako i brzo riješavati reklamacije jer proizvod možete kupiti svugdje no kad negdje zapne onda je bitno da se to brzo odradi a ne da se odugovlači.

Ukoliko bude bilo kakvih pitanja možete ih slobodno postaviti i tu u postu.

Citiraj:

Autor Matta (Post 3018137)
Ne znam ništa vezano za ovu trgovinu ali onako na prvu, par stvari što sam primjetio:

- Zašto su cijene samo u eurima (ne vidim da se igdje može prebaciti na kune) ? Zar to nije "protupropisno" ?
- "Temeljni kapital društva iznosi 10,00 kn i uplaćen je u cijelosti" - ne kažem da je to išta loše ali, iskreno, malo smiješno.
- Blurrana slika skladišta je random slika sa weba, već sam ju vidio 99%
- Slika ureda je ista slika kao od servisa Asos računala iz Rijeke
- Član uprave je isti (i jedini) član kao kod Asos računala, i tamo je kapital firme 10,00 kuna.


Ponavljam, ne znam ništa o trgovini. Dapače, želim im sve najbolje. Ovo je samo info koji sam skupio u 5 minuta surfanja.

Poštovanje,

to što vam se cijene prikazuju u eurima je vjerovatno problem što stranici pristupate sa neke od EU IP adresa jer da pristupate sa HR IP adrese cijene bi se prikazivale u kunama.

No imate pravo da bi trebala postojati opcija u tom slučaju da se promijeni valuta pa smo i to riješili i sad je moguće odabrati valutu HRK.

Ukoliko imate bilo kakve kritike ili prijedloge slobodno nam možete pisati. Hvala

Citiraj:

Autor kiki86 (Post 3018272)
Poznanik je imao probleme sa tim asos servisom iz rijeke. nosio je macbook pro 3 puta radi iste greške na servis, i na kraju mu je vraćen neispravan. neznam točno detalje a ne želim blatit neosnovano, ali ja ih izbjegavam...

Poštovanje,

i ako je vlasnik isti servis je potpuno odvojeni pogon pa to zaista nebi mogao komentirati te bi bio zahvalan kad bi se u ovom postu mogao komentirati samo segment trgovine. Hvala

robimarko-bug 13.02.2017. 12:41

Nije vaš forum pa nećete određivati što se može komentirati a što ne.

TopProdaja.eu 13.02.2017. 13:33

Citiraj:

Autor robimarko-bug (Post 3022692)
Nije vaš forum pa nećete određivati što se može komentirati a što ne.

Ja sam samo ljubazno zamolio jer za bilo kakve upite o servisu necu moci pomoci a i tema je otvorena za web shop a ne servis.

Ag008 13.02.2017. 14:11

U 2015. su imali 274.862kn prihoda.

Ako predstavljate tako malu tvrtku onda bi trebali komentirati više o njoj a ne samo segment prodaje.
Stranica se čini ok, prodaja svega i svačega (kao Gearbeast ili Banggood) no doista neprofesionalno je kao broj telefona stavljen 097 broj. Što ostavlja dojam nepovjerenja. Kada se vidjela neka veća tvrtka da koristi 097? 098,099 ili 091 je doza profesionalizma. I te broejve možete prenijeti u Bonbon a ne koristiti 097 ili onaj tomato broj.

Još mi je dosta glupo što dosta mjesta i artikala pišete velikim slovom svaku riječ, pa npr "Gel Ulošci za Cipele".

TopProdaja.eu 13.02.2017. 14:54

Citiraj:

Autor Ag008 (Post 3022728)
U 2015. su imali 274.862kn prihoda.

Ako predstavljate tako malu tvrtku onda bi trebali komentirati više o njoj a ne samo segment prodaje.
Stranica se čini ok, prodaja svega i svačega (kao Gearbeast ili Banggood) no doista neprofesionalno je kao broj telefona stavljen 097 broj. Što ostavlja dojam nepovjerenja. Kada se vidjela neka veća tvrtka da koristi 097? 098,099 ili 091 je doza profesionalizma. I te broejve možete prenijeti u Bonbon a ne koristiti 097 ili onaj tomato broj.

Još mi je dosta glupo što dosta mjesta i artikala pišete velikim slovom svaku riječ, pa npr "Gel Ulošci za Cipele".

Tvrtka je u 2015 imala manji prihod jer tad nije bilo web shopa niti bilo kakve prodaje pa je to sve promet servisa.

Što se tiče brojeva telefona šteta da se po tome sudi no imate pravo da takvi brojevi uljevaju manje povjerenja u kupce pa će se i to riješiti sigurno.

Što se tiče tekstova to imamo tim ljudi koji nam sve to prevode pa im možemo dati naputak da nekorište previše velikih slova kako ste naveli u primjeru.

Naravno uvijek može bolje zato i jesmo tu da prihvatimo sve sugestije i kritike jer ipak ima vas jako puno tu sa velikim iskustvom u kupovini putem interneta.

Ono po čemu mi želimo biti bolji od drugih je po pitanju kvalitete proizvoda, brzim rješavanjem reklamacija i odgovorima na pitanja upućenoj korisničkoj službi.

smuchac 13.02.2017. 18:31

Malo me smeta,iako me se ne tiče,komentari malo s visoka i mrvicu napadni da počinju izlaziti van zone kritike s tendencijom na provokaciju/prcanje. Stranicu cu posjetiti svakako,nisam još samo čitam komentare zasad.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

ALiEN17 13.02.2017. 20:46

al ste napali lika :D kakve veze ima šta piše 10,00kn temeljni kapital uplaćen u cijelosti? ne kontam... 097 broj - nikako, to ne dolazi u obzir u businessu, dobro je rekao kolega.

također, poraditi na gramatici ("nekoriste"?), zarezi, itd.

i meni nešto najgore u svijetu posla, negativni feedback, poraditi na tome, ali - bi li kupovao kod vas? bi. (sviđa mi se stranica)

Brko 13.02.2017. 20:47

Citiraj:

Autor smuchac (Post 3022804)
Malo me smeta,iako me se ne tiče,komentari malo s visoka i mrvicu napadni da počinju izlaziti van zone kritike s tendencijom na provokaciju/prcanje. Stranicu cu posjetiti svakako,nisam još samo čitam komentare zasad.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.

TopProdaja.eu 13.02.2017. 21:09

Citiraj:

Autor ALiEN17 (Post 3022861)
al ste napali lika :D kakve veze ima šta piše 10,00kn temeljni kapital uplaćen u cijelosti? ne kontam... 097 broj - nikako, to ne dolazi u obzir u businessu, dobro je rekao kolega.

također, poraditi na gramatici ("nekoriste"?), zarezi, itd.

i meni nešto najgore u svijetu posla, negativni feedback, poraditi na tome, ali - bi li kupovao kod vas? bi. (sviđa mi se stranica)

Da vidim da taj 097 nije baš dobro viđen u svijetu business-a pa ću to predložiti upravi da se prvo promijeni.

Što se tiče gramatike to bi naši prevodioci trebali ispraviti jer su plaćeni za to da gramatički ispravno prevode no kako je dnevno jako puno novih artikala i njima se desi da pogriješe.

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 3022862)
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.

Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.

smuchac 13.02.2017. 21:15

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 3022862)
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.

Kužimo se mi dobro. ;)
Amerikanci kubure s budžeti,Nemačka privreda posrće,a bogami,drugovi i drugarice,ne cveta cveće ni u naše preduzeće... 😂


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Getriba94 13.02.2017. 21:34

Ima i antikviteta u ponudi :D
p.s. ah steta rasprodano , bas mislio uzet 16gb :(


https://topprodaja.eu/ram-memorije/2...617083200.html

Brko 13.02.2017. 21:34

Citiraj:

Autor TopProdaja.eu (Post 3022880)
Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.

E onda nemate vajde kod Ag008. A bilo bi dobro da ga imate na svojoj strani. Vjerujte mi na riječ.
Citiraj:

Autor smuchac (Post 3022882)
Kužimo se mi dobro. ;)
Amerikanci kubure s budžeti,Nemačka privreda posrće,a bogami,drugovi i drugarice,ne cveta cveće ni u naše preduzeće... 😂


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Majstore :D

RAUL 13.02.2017. 21:41

Prije dva dana narucio nesto kod njih,viditi cemo kako ce proci.

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk

Ag008 14.02.2017. 14:43

Možete nabaviti kakav set bitova?

tor 14.02.2017. 16:05

TopProdaja.eu - molim koristite opciju multi qoute, ne postajte više postova za redom.

demetrius 14.02.2017. 16:26

Citiraj:

Autor Ag008 (Post 3023141)
Možete nabaviti kakav set bitova?

na zametu su kolko vidim po adresi iznad mene,lako do njih skočimo,nego gledam gtx 1060 vidim neke 3 stare i slabe grafičke??

TopProdaja.eu 14.02.2017. 16:35

Citiraj:

Autor tor (Post 3023174)
TopProdaja.eu - molim koristite opciju multi qoute, ne postajte više postova za redom.

Hvala na info no molim pojašnjenje kako koristiti opciju multiquote. Hvala

Brko 14.02.2017. 16:41

Poklikate lijepo ove "navodnike" kraj gumba "quote" na svakom postu koji želite multiquotati. Na zadnjem kliknete na quote i to je to.

TopProdaja.eu 14.02.2017. 17:04

Citiraj:

Autor Ag008 (Post 3023141)
Možete nabaviti kakav set bitova?

Ukoliko vam treba nešto specifično što nemamo na web shopu slobodno pošaljite upit na slijedećem linku https://topprodaja.eu/contact-us

Citiraj:

Autor demetrius (Post 3023195)
na zametu su kolko vidim po adresi iznad mene,lako do njih skočimo,nego gledam gtx 1060 vidim neke 3 stare i slabe grafičke??

Uskoro će biti puno veća ponuda komponenti i ostalog vezano za Računala i elektroniku te dosta tog što nema kupiti kod nas u HR. Sve možete preuzeti i osobno kod nas ali uvijek morate prethodno napraviti narudžbu.

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 3023209)
Poklikate lijepo ove "navodnike" kraj gumba "quote" na svakom postu koji želite multiquotati. Na zadnjem kliknete na quote i to je to.

Hvala nadam se da sad ispravno koristim opciju multiquote.

sinisa1989 14.02.2017. 17:06

Promijenite favicon trgovine :)

ALiEN17 15.02.2017. 21:21

Citiraj:

Autor TopProdaja.eu (Post 3022877)
Da vidim da taj 097 nije baš dobro viđen u svijetu business-a pa ću to predložiti upravi da se prvo promijeni.

Što se tiče gramatike to bi naši prevodioci trebali ispraviti jer su plaćeni za to da gramatički ispravno prevode no kako je dnevno jako puno novih artikala i njima se desi da pogriješe.



Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.

Pozdrav i tebi. Zaista ne mislim ništa zlonamjerno i držim fige da biznis profunkcionira - svakako, prevodioci bi trebali ispraviti jer su plaćeni za to, što se tiče web stranice. Ali, ti odgovaraš na ove postove ovdje (vjerovatno i na službene mailove), ne bi bilo loše da se potrudiš stavljati zareze, barem minimalno, tamo di im je mjesto. Nekorištenje zareza je, po meni, jednako kao korištenje 092/097 brojeva u poslovne svrhe. :beer:

spitfire83 16.02.2017. 01:24

Najjakiji mi je prijedlog upravi. Zvuči kao da sin vlasnika odgovara.
Želim vam svu sreću u biznisu, još jedan domaći webshop je uvik dobrodošao.

RAUL 17.02.2017. 20:35

Puuuu, mene ozenili.Kaze rok isporuke 5-7 dana.Narucene stvari nakon 5 dana i dalje nema, a narudjba i dalje stoji u obradi.Predpostavljam da sutra nista od isporuke, a niti u nedjelju nece biti isporuke.Uglavnom vise nemam namjeru kupovati kod njih.

TopProdaja.eu 19.02.2017. 01:23

Citiraj:

Autor RAUL (Post 3024622)
Puuuu, mene ozenili.Kaze rok isporuke 5-7 dana.Narucene stvari nakon 5 dana i dalje nema, a narudjba i dalje stoji u obradi.Predpostavljam da sutra nista od isporuke, a niti u nedjelju nece biti isporuke.Uglavnom vise nemam namjeru kupovati kod njih.

Poštovanje,

rok isporuke je 5 do 7 radnih dana u što neulaze subota i nedjelja a ne 5 do 7 dana isto piše na svakoj stranici proizvoda. Također prilikom odabira načina dostave vam je pisao okvirni datum isporuke. Roba nam je u dolasku od našeg dobavljača iz Njemačke i sigurno će vam biti isporučena za par dana te vas molimo na strpljenje i razumjevanje.

U svakom momentu nam možete poslati mail sa brojem narudžbe na info@topprodaja.eu te će vam biti odgovoreno u najkraćem mogućem roku sa točnim datumom isporuke. Hvala

RAUL 21.02.2017. 07:16

Evo dosao i sedmi radni dan, a narudzba i dalje u obradi.Isto tako pise da je proizvod na skladistu, ali je ocito skladiste na Marsu pa treba vremena i strpljenja da dodje.Uglavnom kao sto sam rekao izbjegavati topprodaju u sto sirem luku.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 23:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger