PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Aplikacije (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=194911)

dageci 05.08.2010. 13:39

Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
 
Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

Naravno, obrasci su besplatni. U planu su izrade i drugih obrazaca koji će biti besplatno dostupni ljudima kojima će pomoći, bilo da nemaju novaca za kupnju skupih softwerskih rješenja ili su tek početnici u poduzetništvu i stvarno nemaju novaca.

Pozdrav, Davor

Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva i poduzetništva.

nino 05.08.2010. 15:40

Hvala. :)

Bruno_Rv 05.08.2010. 17:56

jel ima netko kakav link na PDF ili DOC Pravilnik o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima ili bas MORAM na stranice narodnih i trazit.

Ergometar 07.08.2010. 12:22

Umjesto rucnog upisivanja moze se kupiti citac 125khz kartica i software za kontrolu radnog vremena...
To se lijepo instalira i on biljezi sve.
Citac se stavi na ulazna vrata (mogu se staviti i dva) tako da svatko tko udje ili izadje mora to napraviti pomocu kartice te se automatski evidentira razlog ulaza-izlaza....
Ljudi su u zabludi misleci da tako nesto kosta brda para..
Ako nekome treba detaljnije objasnjenje , saljem opis cijelog sustava na PM....

Fkorisnik 15.11.2010. 16:58

Citiraj:

Autor dageci (Post 1702532)
Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

Naravno, obrasci su besplatni. U planu su izrade i drugih obrazaca koji će biti besplatno dostupni ljudima kojima će pomoći, bilo da nemaju novaca za kupnju skupih softwerskih rješenja ili su tek početnici u poduzetništvu i stvarno nemaju novaca.

Pozdrav, Davor

Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva i poduzetništva.


Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
Surfajući po netu našao sam nekoliko programa za evidenciju radnog vremena.
....i meni se najviše svidio sa stranice http://www.roze.hr/#/Novosti/2010. Prvo što ga daju u demo verziji, a i pričajući s njima kažu da omogućuju razne načine plaćanja softwarea.
Sve u svemu zgodna stvarčica.... :goood:

ivo.frajinovic 15.03.2011. 20:49

Evo našao sam dosta dobar program na netu pa da podjelim s vama. Ja ga koristim i zadovoljan sam i što je najbitnije besplatan je..
evidencijarada.instarsoft.net

zuna 28.04.2011. 14:11

...

zuna 28.04.2011. 14:14

isto tako na www.binar.hr download EvRad trial verzija za tekući mjesec i 2 radnika...skalabilna verzija od single user/single pc do mrežne verzije s upotrebom RFID kartice, touch screena i kamere za registraciju radnika....

Mikeyy 28.04.2011. 23:22

Koliko vidim vraćaju na staru evidenciju, happy me. :D

Suncloud 20.05.2011. 14:02

Novi pravilnik je nešto malo jasniji i olakšao je vođenje evidencije, ali neke stvari su još malčicu nerazjašnjenje. Evo što sam doznao na nedavnom seminaru na tu temu:
Pitanja i odgovori

Mikeyy 20.05.2011. 20:51

Zahvaljujem, dobro će doći.

marinela 02.07.2014. 13:54

Poz svima mene samo zanima da li je tko radio putem ovog programskog rješenja edge-group za evidenciju vremena i kontrolu pristupa!?!?mišljenje?! Unaprijed hvala!

srale7 27.08.2019. 09:51

Jel netko mozda nedavno uvodio fizičko/softversku evidenciju radnog vremena?


Dobio zadatak da to izvedem, znači treba nam uređaj (otisak prsta) i neki software koji radi izvjestaje.


Posalo sam upit u dvije firme, dobio dvije ponude na oko cca 10k kn, uređaj 2-5k kn, software 3-5k kn, i nekih 1.5k instalacija i pustanje u pogon.


Iskustva dobrodosla:beer:

Pupo 27.08.2019. 09:58

Mi imamo to riješeno s karticama s kojima i otvaramo vrata po zgradama/uredima. Tako je riješeno i radno vrijeme i (zabrana)pristupa.

srale7 27.08.2019. 10:18

Koliko sam skuzio, sve je to vrlo slično, uređaj i software koji generira izvjestaje i evidencije.


Jel treba na nesto posebno obratit paznju?


Sva vremena su GMT +2. Sada je 22:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger