PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Elipso.hr (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=226055)

hrcfaca 20.12.2011. 17:21

Elipso.hr (informacije i iskustva)
 
Evo ovako zovem ovaj dućan cijeli dan i nemogu ih dobiti.
Toćnije zovem ih u avenue mall, ali nitko se ne javlja.
Zvoni normalno, ali bez odgovora, inaće zovem radi jednog usb sticka da mi provjere dali ga imaju baš u av. mallu u Zagrebu.
Jer imao tko slićnih iskustva?

coconut 20.12.2011. 17:46

Tog sticka nema ama baš nigdje drugdje? Sigurno da ima, i sigurno će biti jeftiniji jer Elipso baš i nema neke povoljne cijene.

lkw_pkw 05.01.2012. 10:25

lkw-pkw
 
pa zovi onaj elipso u sigetu moraju ti se javititi.

ivan77 07.01.2012. 10:05

prijavu za posao u Elipsu se ne može ispunit ako se ne "lajka" njihova fb stranica :(
Kad se pošalje molba za posao , dolazi automatski odgovor da si u "drugome krugu" (yeah right) i da ispuniš online prijavu , a nju je nemoguće ispunit bez "lajkanja" , čak postoji uputa "ako ste već lajkali napravite unlike i ponovo"...to je brutalno iskorištavanje svih nezaposlenih kojih ima ohoho danas , samo da se iz ovog ili onog razloga skupi broj "lajkova" . Navodno "broj lajkova" ima veze sa nekom marketinškom vrijednošću. Anyway. meni dosta da tamo ne zalazim nikad pa ni tad.

xlr 15.06.2016. 10:48

Narucio sam u elipsu neke stvari jos u prosli ponedjeljak. Od tada nista, nema posiljke, nema odgovora od njih na mailove... koga moram tocno zvati jer na web stranici su samo brojevi poslovnica?

Javljao sam se na mailove zenske koja mi je poslala podatke za virmansko placanje i na mail internet prodaje.

Edit: uspio ih dobiti na Info telefon:*062 400 405, pa cemo vidjeti.

Garro 15.06.2016. 12:34

Na mailove ne reagiraju. Prije više od pola godine u dva navrata slao mailove. Do danas na njih nije bilo dogovora.

Cijene su također koma. Prošli tjedan su mi hitno trebale tinte za Canon pisač. Komplet tinti u Elipsu je bio 525 kn, u drugom webshopu (koji nudi besplatnu dostavu i plaćanje na 12 rata karticom) 436 kuna.

Više nemam namjeru tamo išta kupovati ako nije na nekoj opakoj akciji, samo uživo vidjeti stvari koje me zanimaju.

Zebran 02.05.2017. 19:51

Ako se direktno spajate na njihovu stranicu, nema 5% popusta. Za iskoristiti popust potrebno je logirati se na www.nabava.net, tamo pronači link za željeni artikl, i tada vam se za svaki artik prikaže poruka :"Samo sada, iskoristite priliku i kupite ovaj proizvod online uz dodatnih 5% popusta za sve vrste plaćanja. Vrijedi samo za internet kupnju. Popust traje samo sada, xx.xx.2017. (svaki dan isto, samo mijenjaju datum)." Naručio sam dva artikla, iskoristio popust, sada čekam isporuku.

BigMac 11.05.2017. 09:55

Citiraj:

Autor Zebran (Post 3056032)
Ako se direktno spajate na njihovu stranicu, nema 5% popusta. Za iskoristiti popust potrebno je logirati se na www.nabava.net, tamo pronači link za željeni artikl, i tada vam se za svaki artik prikaže poruka :"Samo sada, iskoristite priliku i kupite ovaj proizvod online uz dodatnih 5% popusta za sve vrste plaćanja. Vrijedi samo za internet kupnju. Popust traje samo sada, xx.xx.2017. (svaki dan isto, samo mijenjaju datum)." Naručio sam dva artikla, iskoristio popust, sada čekam isporuku.

Jesu vam došli artikli?

Ja sam naručio mobitel pa me zanima koliko im treba za dostavu?

duggi 12.05.2017. 09:56

pa ja sam nedavno uzeo peglu i usisavac ,platio preko weba ,nazvao korisnicku i otisao po stvari -sve unutar 24h.
Koliko sam skuzio od korisnicke bitno je da je stvar koja se kupuje dostupna u njihovim trgovinama inace se stvar oduzi poprilicno.

BigMac 12.05.2017. 10:20

Citiraj:

Autor duggi (Post 3059355)
pa ja sam nedavno uzeo peglu i usisavac ,platio preko weba ,nazvao korisnicku i otisao po stvari -sve unutar 24h.
Koliko sam skuzio od korisnicke bitno je da je stvar koja se kupuje dostupna u njihovim trgovinama inace se stvar oduzi poprilicno.

A ne znam, na webu je pisao da imaju "Na lageru" mobitel. Kažu mi preko facebooka da im treba 3-4 radna dana što mi se isto čini malo previše, znači ništa do sljedećeg tjedna ako je tako. Valjda me Futura razmazila sa dostavom u roku 1 dana. :lol2:

BigMac 18.05.2017. 07:42

Ima tu netko da je kupovao u Elipsa i čekao njihovu dostavu? Koliko dana im je trebalo za poslati paket i jeste li dobili ikakv info na email i mobitel da vam je paket poslan?

Meni odugovlače poslati mobitel već 8 dana iako je na webu pisalo da imaju na laggeru "dostupno za isporuku odmah". Izvlače se na neke smiješne razloge, kao sutra će i tako već 2 puta i ništa od toga, čekam još danas i vjerojatno ću otkazati narudžbu.

spaceman 18.05.2017. 09:49

U Elipsu za sada nikakvih problema. Kad sam uzimao tv kod njih nisu imali crni na lageru pa su mi ponudili da uplatim tv a oni će mi poslati iz druge poslovnice doma. Uplatio tv i za dva dana dobio isti, ne sjećam se da sam dobio ikakav mail ali me iznenadila brzina isporuke :)

Pupo 17.11.2017. 12:54

Da li je tko slao mail na podršku u Elipsu? Koliko im treba da odgovore?


Naručio sam nešto i htio bi nadoplatit za drugi artikl da nemoram radit povrat, al neodgovaraju mi od juče uopće.

Spikeman 17.11.2017. 13:51

nisam mail slao al jesam porukom jucer na fejs za jedan artikal, do sada nema odgovora, sjeo jucer u auto i otiso po artikal fizicki...
i na telefon isto nula bodova...

Sent from LG G2

Pupo 17.11.2017. 13:54

Ok, budem radio onda povrat u roku i tjt.

xlr 17.11.2017. 14:01

Jednon sam narucio veci paket i neplanirao zavrsio na putu, paket bi im se svakako vratio jer ga ne bi imao tko preuzeti itd... Kontaktirao sam ih mailom da napravim raskid ugovora prije nego me kurir zvao za isporuku. Sve smo rijesili u jedno popodne kroz 2-3 maila, dosta brzo su odgovarali. Pozitivno iskustvo u svakom slucaju.

Edit: ovo gore je bilo negdje u 7.mj
Imao sam slucaj prije cca godinu i pol da mi nisu odgovarali na neki upit o isporuci (kasnio paket)

Ico_Zg 17.11.2017. 14:07

Možda su se popravili sada ali u prošlosti su poznati po tome da ne odgovaraju na mailove..

chika7ilo 17.11.2017. 16:31

Citiraj:

Autor Pupo (Post 3127337)
Da li je tko slao mail na podršku u Elipsu? Koliko im treba da odgovore?


Naručio sam nešto i htio bi nadoplatit za drugi artikl da nemoram radit povrat, al neodgovaraju mi od juče uopće.

Bas ja slao mail za upit za neke zvucnike prije 4 dana, i samo dobio onu automatsku poruku vas mail je zaprimljen i odgovaramo u sto kracem roku, bla bla i to je to.
Dalje nista, posla ja ponovo ali opet nista.
Sranje.

prileee 17.11.2017. 16:53

A da pokušate nazvati poslovnicu na telefon? Tako sam ja jučer i riješia šta san ima u dvije minute.

Ag008 20.11.2017. 16:12

Imam propušten poziv s broja 01/5503074 (Elipso Donji Stupnik, Gospodarska 16c)
Kako me do sada nikada nisu zvali prije slanja, a taj broj ne možeš dobiti, je tko dobio poziv s tog broja i što su mu rekli?

Pupo 20.11.2017. 16:15

Citiraj:

Autor prileee (Post 3127445)
A da pokušate nazvati poslovnicu na telefon? Tako sam ja jučer i riješia šta san ima u dvije minute.

Nisu se javljali za vikend, ali bio sam kasnije u poslovnici, kupovao sam neke stvari i lik mi tvrdi da nemaju veze sa web shopom, da je najbolje da pošaljem mail na podrska@elipso.hr

Sad il me htio skinut jer mu se nije dalo, neznam, al ovo da ne odgovaraju na mail 2 radna dana je sramota u 21. stoljeću, sramota za neku random zidarsku firmu a pogotovo za firmu koja prodaje elektroničku opremu.

webstartm 20.11.2017. 16:25

Ja sam in poslao mail u četvrtak, jos nema odgovora...

Ko zna oće opće poslat narudžbu, tj 2 narudžbe na različite adrese.

Luda firma.

Rekao mi brat da je u elipsa preko vikenda bio red na blagajnama cca 100 ljudi.

Pupo 20.11.2017. 16:30

Citiraj:

Autor webstartm (Post 3128543)
Ja sam in poslao mail u četvrtak, jos nema odgovora...

Ko zna oće opće poslat narudžbu, tj 2 narudžbe na različite adrese.

Luda firma.

Rekao mi brat da je u elipsa preko vikenda bio red na blagajnama cca 100 ljudi.

Ja sam bio u petak, bilo je ljudi u trgovini al nisam čekao previše. Veći je red bio na utovaru.


Da se potrude odgovorit, izbjegli bi si komplikacije a ovak ću morat raskid ugovora, bla bla.

schetz 20.11.2017. 19:15

Slična situacija. Poslao mail, i klasični "kind reminder" , bez odgovora.
Narudžba je od četvrtka, danas dostavljeno.

Do sada više manje, sve narudžbe u sličnom tonu, bez odgovora, sve dostavljeno dosta brzo, tako da, ajde...

Ali da je smiješno da na narudžbu uopće ne dodijele neki referentni broj , je.

Pupo 20.11.2017. 21:03

Koja dostavna ti je dostavila tv?

schetz 20.11.2017. 21:29

Nije TV već mobitel, inTime ☺️ ako je bilo upućeno meni uopće.

Pupo 21.11.2017. 10:00

Citiraj:

Autor Ag008 (Post 3128536)
Imam propušten poziv s broja 01/5503074 (Elipso Donji Stupnik, Gospodarska 16c)
Kako me do sada nikada nisu zvali prije slanja, a taj broj ne možeš dobiti, je tko dobio poziv s tog broja i što su mu rekli?

Jesi ih uspio dobiti? Da znam dal da trošim vrijeme il ne :D




Citiraj:

Autor schetz (Post 3128678)
Nije TV već mobitel, inTime ☺️ ako je bilo upućeno meni uopće.

Ma je, pretpostavio sam da si uzeo telku, al nebitno :) Jesu te zvali prije dostave?

schetz 21.11.2017. 10:05

Zvali su 10 minuta prije dostave :)

Ag008 21.11.2017. 10:47

Citiraj:

Autor Pupo (Post 3128826)
Jesi ih uspio dobiti? Da znam dal da trošim vrijeme il ne :D



Nisam, poslao mail da odsutajem od narudžbe (MS tipkovnica nema HR raspored, našao jeftinije slušalice)

webstartm 21.11.2017. 10:57

Evo stiglo meni, tv plus jos neke stvari. InTime firma, zva lik 2 minute prije dostave.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 13:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger