PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Komentari i prijedlozi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Trznica opet (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=210538)

llepu 26.02.2011. 09:32

Trznica opet
 
Dobar dan

moram reci da sam razocaran s time sto ne mogu ici na odjeljak "Trznica". To kaj morate biti clan 3 mjeseca i imati min. 50 postova je jedan od najglupljih uvjeta koje sam vidio na forumima.

Pa eto ako vec ne vjerujete "novim pridoslicama" jer cemo vas mi prevariti ili ne znam kaj, mogli ste nam bar dat mogucnost kupnje od vasih "provjerenih" clanova.

Kaj vi stvarno ocekujete da cu ja cekat 3 mjeseca da bi mogao kupiti neku komponentu koja mi danas-sutra treba?!?

Predlazem da maknete tu zabranu jer smatram da ne koristi nikome, niti kupcu niti prodavatelju.

lijep pozdrav,
D.

NJUNJO_HR 26.02.2011. 09:40

Imaš Bug forum, newse, njuskalo. Ljudi koji postaju tu znaju i na nekim od tih mjesta
još staviti oglas. Tak da dok ne zadovoljiš uvijete da vidiš tržnicu snađi se na ovaj gornji
način.

llepu 26.02.2011. 09:46

Oprostite ali ne razumijem.


Dali mi mozete objasniti svrhu te zabrane?

Arsenal-fan 26.02.2011. 09:49

-pa to ti je više-manje zato jer ima ekipe koja se samo prijavi na forum da bi nesto prodala i jos k tome ili nekog s*e*u ili prodaju neispravne stvari...I zato kao sta je kolega gore rekao ovo nije samo forum za prodaju i kupnju stvari,za takve stvari postji njuskalo,newsi i ostalo....

nino 26.02.2011. 09:50

Dali ti pustas svakog u kucu/stan?

E pa tako je tu, gazda reko tako ce bit i tako je. Za ostalo postoji www.vodovod.hr pa se zalis upravi. :D

llepu 26.02.2011. 10:01

@ Arsenal-fan, hvala, shvacam kaj zelite reci.

Za ovaj forum sam cuo preko preporuke prijatelja i stvarno ima milijun dobrih tema tu.

Ali ovo sa trznicom....

Na kraju krajeva mene osobno to nece sprijecit jer mi nije problem otici do prijatelja i preko njega vidjet kaj se na forumu nudi, problem nastaje u jednoj nelogicnosti koja narusava cijelu sliku foruma.

kassad 26.02.2011. 10:03

citiram tora

"PCE nije tržnica, niti je cilj da to bude."

sinisa1989 26.02.2011. 10:06

Tržnica je samo sporedna stvar ovog foruma i s obzirom na ne tako davnu p*zdariju, postala je privilegija. Da vidiš što se piše u temi Prljavi, zli i neodgovorni trgovci, sve bi ti bilo jasno.

tor 26.02.2011. 10:14

Citiraj:

Autor llepu (Post 1858056)
Dobar dan

moram reci da sam razocaran s time sto ne mogu ici na odjeljak "Trznica". To kaj morate biti clan 3 mjeseca i imati min. 50 postova je jedan od najglupljih uvjeta koje sam vidio na forumima.

Pa eto ako vec ne vjerujete "novim pridoslicama" jer cemo vas mi prevariti ili ne znam kaj, mogli ste nam bar dat mogucnost kupnje od vasih "provjerenih" clanova.

Kaj vi stvarno ocekujete da cu ja cekat 3 mjeseca da bi mogao kupiti neku komponentu koja mi danas-sutra treba?!?

Predlazem da maknete tu zabranu jer smatram da ne koristi nikome, niti kupcu niti prodavatelju.

lijep pozdrav,
D.

Moram priznati da nikako ne razumijem ove "došao sam i odmah bi mijenjao poredak" stavove, otvaranje tema s namjerom mijenjanja pravila, čuđenje što nešto na ovom svijetu nije po tvojoj volji itd.
Što bi ti rekao da ti ja dođem doma u tvoje dvorište i počnem protestirati jel eto, nedaš da ti u dvorištu nastupi moj frend s cirkusom i medvjedom koji pleše?

Po n-ti put; naš forum naša pravila. Za sve ostalo pravac Markov trg, smislite neki prikladnu parolu (npr. go away day after yesterday), ispište je na plakat i udri.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 16:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger