PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   ISP (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Prevelik internetski racun (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=181597)

H4x0|2 09.03.2010. 12:09

Prevelik internetski racun
 
Danas kad sam otvorio racun od t-coma skoro sam pao sa stolice.2200kn i kaze da sam potrosio 110gb.zvao sam sluzbu i pitao ih kako to i oni su rekli da sam 31.1. dao zahtjev za maxadsl start paket od 1 gb,a prije sam imao flat.a ja nisam nista uopce dirao.rekla je da saljem to u prigovore na reklamacaiju.e sad.nisam bas upoznat sa tim pa ako biste mi mogli pomoci.hvala..

microsoft66 09.03.2010. 12:35

nemas tu sta biti upoznat...uzmes i platis sto si potrosio...ti ili netko ti je promjenio paket i nabio si promet...sam od sebe se sigurno nece promjenit,a mogao si i primjetit kad ti je kuci dosla obavijet o promjeni paketa

Mad_Duke 09.03.2010. 12:43

Oni moraju dokazati da si ti prebacio na taj paket. U suprotnom bi mogli na random svakog 200. ili nekog flat rate korisnika zaje da je promjenio paket i nabiti mu debelu cifru.

Pošta sa obavijesti o promjeni paketa? Ako nije došla preporučeno da si potpisao ne postoji!

vm@ 09.03.2010. 12:55

obavjesti šalju na mail i to onaj koji si dobio od njih

H4x0|2 09.03.2010. 19:06

ja nisam mjenjao nista,wireles mi nije ukljucen nitko mi nije moga upast ni nista..ja nisam sigurno mjenjao.

h3lld 09.03.2010. 21:41

Napiši prigovor, pošalji, provjerit ce se jesi zvao ti ili netko sa konakt telefona SZK, ili je preko korisničkih stranica mijenjao paket, uglavnom, uvijek postoji šansa da ti se to riješi i da ne platiš, ali nemoj gajiti neke prevelike nade...

Dule 10.03.2010. 00:08

Slicno su meni napravili iako je situacija bila malo drukčija:

1) Uzeo sam FLAT na ugovoru, ali je tad u điru bila ona akcija 3 mjeseca neograničeno za 1 kunu.

2) Istekla 3 mjeseca, na pola četvrtog skužim skinuto 30gb a ja na START paketu, gledam koji k - uzeo sam flat. Ispada da su oni nakon 3 mjeseca bez pardona stavili meni na start paket neovisno o tome koji je pisao na ugovoru.

Otišao sam se žaliti u T-centar i ispravili su na Flat nakon par dana, ali da nisam skužio (i to čisto slučajno, zašto bi išao provjeravati korisničke stranice ako sam uzeo flat) došao bi mi ogroman račun za promet.

Tako da, odi u T-centar, objasni im svoju situaciju - samo budi pristojan i vjerujem da bi te trebali shvatiti... moguće da je greška sa njihove strane.

SaleFFS 10.03.2010. 09:02

nazovi szk i objasni im o cemu se radi, reci ce ti da posaljesh zalbu..

napisi sve kako si ovdje rekao i prilozi u zalbu račun sa ovim iznosom za paket i zadnja tri racuna sa flat paketom i ako se ne jave nakon 15-ak dana zivkaj ih da ih malo potjerash na akciju i ako treba ponovno posalji opet tu istu zalbu

mene su zeznuli prije pola godine za nekih 700kn interneta preko moba zbog greske u sistemu pa sam bio uporan i maknuli su mi taj iznos tako da nisam morao platiti

H4x0|2 10.03.2010. 12:07

hvala Vam,danas cu otici do t-centra i objasnit im sve.moze lock

ECHO 13.03.2010. 12:09

I ja sam imao sličnih probema i teretili me za 800kn prometa tj. nekih 30GB da je skinuto, a ja imao flet:D i imao sam malu prepisku i dokazivanje šta i kako i zbog čega.što je najbolje taj br. telefona je bio kompletno isključen)ja sam se spajao sa drugog broja sa fletom i kao nabio sam sebi promet:fuming:) i nije bio u upotrebi cca 20mj. uglavnom problem sam riješio i nisam ništa morao platiti:D

MuroF 02.04.2010. 21:35

imam problem koji je vezan uz temu ovu,evo novi sam korisnik max adsl-a i sve je super ali mi cudna 1 stvar: evo npr promet u zadnja 3 sata:upload-200mb
:download-30mb

ugl upload mi je puno veci,a nista ne stavljam na net,o cemu se radi?

TomRi 02.04.2010. 21:40

Citiraj:

nista ne stavljam na net
torrent starta sa winsima i uploada ono što si skinuo prije?

Milentije 02.04.2010. 21:41

Pa pogledaj nekim programom sta ti koristi konekciju u odlaznom smijeru.

NetLimiter i slicni programi ce ti pomoci.

MuroF 02.04.2010. 21:45

Citiraj:

Autor TomRi (Post 1611661)
torrent starta sa winsima i uploada ono što si skinuo prije?

to sam mislio..skinuo sam prosli mj 5 filmova..

maknuo ga sad,nebi trebalo vise.. joj bas sam :stoopid: :hitthewal::hitthewal:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:42.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger