PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Razno (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   iMac - Gdje i kako u Hrvatskoj? (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=62067)

Brown Acid 27.02.2007. 22:42

iMac - Gdje i kako u Hrvatskoj?
 
Naime interesira me stariji model iMaca(na slici), i razmišljao sam o kupnji čisto radi nekog proširivanja znanja a i promjene radi..uglavnom interesira me kolika bi bila cijena ovakvog polovnog modela (nisam vidio da ih se bas prodaje) ili bi li se negdje mogao kupiti novi? (u što sumnjam jer je to koliko znam stariji model iMac-a)

http://img45.imageshack.us/img45/5511/webdw5.jpg

danij3l 27.02.2007. 22:59

Citiraj:

Autor Brown Acid (Post 660153)
Naime interesira me stariji model iMaca(na slici), i razmišljao sam o kupnji čisto radi nekog proširivanja znanja a i promjene radi..uglavnom interesira me kolika bi bila cijena ovakvog polovnog modela (nisam vidio da ih se bas prodaje) ili bi li se negdje mogao kupiti novi? (u što sumnjam jer je to koliko znam stariji model iMac-a)

http://img45.imageshack.us/img45/5511/webdw5.jpg

probaj ebay :kafa:

Brown Acid 27.02.2007. 23:52

Ma koji crni ebay..živim u Hrvatskoj..jednom možda kad paypal profunkcjonira kako treba..treba mi netko tko ovako prodaje..il tko je prodao da mi kaze dojmove..cijenu po kojoj ga je prodao..

shobru 28.02.2007. 00:45

imas u maksimirskoj(zagreb) appleov ducan, ja mislim, pa probaj tamo;)

danij3l 28.02.2007. 00:53

Citiraj:

Autor shobru (Post 660289)
imas u maksimirskoj(zagreb) appleov ducan, ja mislim, pa probaj tamo;)

takodjer imash FREQUENS (ja mislim da se tako zove) u Radicevoj u Osijeku.

Ladybug 28.02.2007. 00:58

Pitaj i u Domjanićevoj iznad Kvatrića, tamo im je servis za iMacove, barem mislim da se tako zove ta ulica. Uglavnom, ona kojom se penješ autom na Horvatovac, njome bus NE vozi. :S
A i ima ljudi koji rade po Appleovim podružnicama tu, ne? ;)
(No,ti su stari Macovi spori i za poimanja ljudi sa 1.3 gHz brzom beštijom :) )

Lesa 28.02.2007. 09:39

novi mislim da nema šanse da kupiš, odi na jabucnjak.hr; to je site Appleovaca i imaš "tržnicu" di se vrte Macovi. Znači najvjerovatnije ćeš naći tamo ili na usenetu na grupi hr.comp.mac (tamo se isto dosta često zavrte oglasi)

flare 28.02.2007. 12:40

...ovaj stari model iMaca neces nigdje nac...barem ne u trgovinama :)

vjeruj mi...(pogledaj moju lokaciju i sve ce ti biti jasno :P)

no, moze se kupiti rabljeni iMac novije generacije...ako si za to zainteresiran javi mi se na pm :)

Brown Acid 28.02.2007. 14:41

thnx

Thermaltake 17.08.2020. 17:44

Da ne otvaram novu temu prijatelj mi nije iz Zagreb-a pa me upitao gdje bi ga uputio da si kupi iMac znači može i rabljeni nije nužno da je ganc nov. Razmišljao sam o njuškalu da mu kažem, no rađe bi da je iz nekog dućana rabljeno nego preko njuške za te novce, čisto radi sigurnosti. Ono šta bi on htio je iMac 27inčni što novije generacije da ima minimalno 16Gb rama i neki ssd unutra bar 240gb. Budžet mu je između 15-17 tisuća kuna. Pa ako netko ima kakvu preporuku neka javi, hvala.

mann 17.08.2020. 20:03

Citiraj:

Autor Thermaltake (Post 3430034)
Da ne otvaram novu temu prijatelj mi nije iz Zagreb-a pa me upitao gdje bi ga uputio da si kupi iMac znači može i rabljeni nije nužno da je ganc nov. Razmišljao sam o njuškalu da mu kažem, no rađe bi da je iz nekog dućana rabljeno nego preko njuške za te novce, čisto radi sigurnosti. Ono šta bi on htio je iMac 27inčni što novije generacije da ima minimalno 16Gb rama i neki ssd unutra bar 240gb. Budžet mu je između 15-17 tisuća kuna. Pa ako netko ima kakvu preporuku neka javi, hvala.

Postoji ti Kreativni odjel u Rijeci. Oni se bave Appleom i znam da imaju tu i tamo rabljene. Neka ih nazove i vidi dali imaju sto sada.

Pupo 17.08.2020. 20:43

Sve ove firme koje prodaju refurbished robu ti u pravilu mogu nabaviti i mac-a. Poznanik se bavi tim, i gledao sam kataloge što sve mogu nabaviti. Valjda nema što nema.

I biraš si koju hoćeš klasu. Ovo što je A+ il kak se već zove, laptopi i oprema kao da nikad nisu korišteni.

Thermaltake 17.08.2020. 21:22

Citiraj:

Autor mann (Post 3430069)
Postoji ti Kreativni odjel u Rijeci. Oni se bave Appleom i znam da imaju tu i tamo rabljene. Neka ih nazove i vidi dali imaju sto sada.

Poslao ima mail, makar je on iz ZG-a pa ne znam kakva je fora sa dostavom nije baš najpametnije tako skupu stvar dat GLSu ili Overseasu u ruke.


Citiraj:

Autor Pupo (Post 3430075)
Sve ove firme koje prodaju refurbished robu ti u pravilu mogu nabaviti i mac-a. Poznanik se bavi tim, i gledao sam kataloge što sve mogu nabaviti. Valjda nema što nema.

I biraš si koju hoćeš klasu. Ovo što je A+ il kak se već zove, laptopi i oprema kao da nikad nisu korišteni.

Ima kakvu stranicu ili neki mail da mu pošaljem.


Ako imate iz Zagreba da su baš, da izbjegnemo dostavne službe, nekako im ne vjerujem ni ja, a i on je malo skeptičan što se tiče toga.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:21.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger