PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Razno (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   M San iskustva (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=186143)

Elven 15.12.2003. 14:55

M San iskustva
 
Načuo sam glasinu da je M San kupio tvornicu u Kini (il Koreji) i proizvode razne djidje-midje pod imenom MS. Naravno prva provjera te glasine je bila pogledat ko je uvoznik za MS. Ako nije M San, glasina je ziher glupost. Ali, kako je uvoznik M San, malo me to kopka. Ima ko kakve informacije o svemu tome, ili je to samo glupa patka?

STRMX 15.12.2003. 15:01

hm,ja sam cuo od jednog poznanika prije nekoliko mjeseci!?

BrunoZG 15.12.2003. 15:03

MS= Mate Stipić = MSAN. proizvode napajanja. napajanja MS su njegova...nedavno sam bas jedno iugradjivao, na prvom je bil odma u startu los jedan ventilator, a za zamjenski mogu rec da cist fino radi i ne preglasno...

Isus 15.12.2003. 16:19

Kupumo hrvatsko, kupujmo MS napajanja, skurimo hardware s hrvatskim napajanjem!:D

razlo 15.12.2003. 16:35

Nije Mate Stipić nego Stipo Matić :)
i mislim da je to samo glasina mada nisam ziher :beer:

msvrtan 16.12.2003. 01:03

MS industrial je neka ekipa koja je otisla iz MSI-a .. koji inace ima slicni naziv...

bas ne vjerujem da je on kupio to posto oni proizvode i graficke i sl djidja midje...

Elven 16.12.2003. 08:06

Citiraj:

Originally posted by msvrtan
MS industrial je neka ekipa koja je otisla iz MSI-a .. koji inace ima slicni naziv...

bas ne vjerujem da je on kupio to posto oni proizvode i graficke i sl djidja midje...

Tak neš sam i ja pomislio, tj da neko kopira MSI, ali čuj M San ima love, ali sad dal baš to toliko...

Najvjerojatnije je ipak sve to sam glasina...

Devlin 16.12.2003. 11:33

daj im sicu od love i kinezi ce ti skopirati kaj god zelis, vcr, graficku ili monitor , a ti trebas samo odabrati koju etiketu zelis gore; samsung, sony, nokia ili ms; prodaju ti po 50kn, a ti dalje po 400,uvezes dva slepera; das dvije god garancije(jedan sleper ne prodajes nego ga cuvas za zamjenu pod garancijom); i na onoj komponenti koju nisi morao zamjeniti si zaradio 8x, a na onoj koju si morao zamjeniti "samo" 4x
tako se vrti lova

Denis@Links 16.12.2003. 14:20

A jesam se slatko nasmijao od teorija;)

Skoknite do stranica M San-a pa Vam tamo ( mislim negdje u ustroju ili povijesti tvrtke) piše da je MS Industrial sestrinska tvrtka M San-a, a više je nego očito da je dotična u vlasništvu M Sana. Uostalom neznam Kineza po imenu Stipo Matić pa da bi takav Kinez bio vlasnik;;)))))))))))))))

Znači govorimo o stvari koju nitko ne skriva, a uostalom i zašto radi se o dobrom poslovnom potezu;)

P.S. Još samo kao opaska za kolegu.... ne znači da ako je sve upakirano u MS kutije da sve to i MS proizvodi? ima smilsla?

Elven 16.12.2003. 14:28

Citiraj:

Originally posted by Denis@Links
A jesam se slatko nasmijao od teorija;)

Skoknite do stranica M San-a pa Vam tamo ( mislim negdje u ustroju ili povijesti tvrtke) piše da je MS Industrial sestrinska tvrtka M San-a, a više je nego očito da je dotična u vlasništvu M Sana. Uostalom neznam Kineza po imenu Stipo Matić pa da bi takav Kinez bio vlasnik;;)))))))))))))))

Znači govorimo o stvari koju nitko ne skriva, a uostalom i zašto radi se o dobrom poslovnom potezu;)

P.S. Još samo kao opaska za kolegu.... ne znači da ako je sve upakirano u MS kutije da sve to i MS proizvodi? ima smilsla?

Sve to ima smisla i upravo takav odgovor sam trazio.

BTW ko jos ide na M Sanove stranice? Da ja to na poslu napravim sam bi osjetio kak me leđa peku od silnih pogleda, pokoje kemijske zabijene u leđa i eventualne rupe od sačme :D
(Moj monitor vidi gro ljudi, i to sve oni kojima je M San "naj omiljenija firma")

msvrtan 16.12.2003. 15:12

Citiraj:

Originally posted by Denis@Links
A jesam se slatko nasmijao od teorija;)

Skoknite do stranica M San-a pa Vam tamo ( mislim negdje u ustroju ili povijesti tvrtke) piše da je MS Industrial sestrinska tvrtka M San-a, a više je nego očito da je dotična u vlasništvu M Sana. Uostalom neznam Kineza po imenu Stipo Matić pa da bi takav Kinez bio vlasnik;;)))))))))))))))

Znači govorimo o stvari koju nitko ne skriva, a uostalom i zašto radi se o dobrom poslovnom potezu;)

P.S. Još samo kao opaska za kolegu.... ne znači da ako je sve upakirano u MS kutije da sve to i MS proizvodi? ima smilsla?

ok...znaci ona prica s ms indu. i msi ne stoji... a to da oni samo lupaju druge naljepnice je jedino moguce..posto ipak msan nema toliko para...

Denis@Links 16.12.2003. 15:40

Ma globalno jako malo tvrtki prodaje i proizvodi. Više je ovo drugo slučaj, a na kupcima je da rasvijetle što su na kraju kupili;)
Ono što razlikuje cijenu na finalnom (dva ista) proizvodu je sadržana usluga (ima tu puno za pisati,ali mislim da ljudi znaju na što mislim, ako treba pojasnit ću).

Aopen = Fortron itd. itd. itd.

CatKiller 16.12.2003. 16:34

Kao što je i Channel Well = Antec


:cool:

Denis@Links 16.12.2003. 17:03

Da hehe najveća fora je kaj je kak kažeš Channel = Antec = Cooltek pa imamo Cooltek 380 TruePower pa ga ljudi ni ne vide dok im ne pokažeš dok se oko Anteca raspravlja kao o vrhunskom napajanju, a i cijena je više nego prihvatljiva. Toliko o Brandovima.

tor 16.12.2003. 18:11

Citiraj:

Originally posted by Denis@Links
Da hehe najveća fora je kaj je kak kažeš Channel = Antec = Cooltek pa imamo Cooltek 380 TruePower pa ga ljudi ni ne vide dok im ne pokažeš dok se oko Anteca raspravlja kao o vrhunskom napajanju, a i cijena je više nego prihvatljiva. Toliko o Brandovima.
E j..... :D To tak ide kod nas. Dobar auto je merđo pa makar se raspadao. Pouzdan -golf pa makar prešao 2000000000000 km.

Renesis 16.12.2003. 18:12

Stari bio u Kini neko vrijeme, pazi sad ovo:
102cm PlasmaTV - 5kkn
Kompovi po 200-900kn
Nike, Adidas,... tenisice - 25kn
Kamena skulptura( 2m visine) - 2kkn

Kupiš kontejner od svakoga i budeš milijarder
:D

horza 16.12.2003. 20:11

Citiraj:

Originally posted by Denis@Links
A jesam se slatko nasmijao od teorija;)

Skoknite do stranica M San-a pa Vam tamo ( mislim negdje u ustroju ili povijesti tvrtke) piše da je MS Industrial sestrinska tvrtka M San-a, a više je nego očito da je dotična u vlasništvu M Sana. Uostalom neznam Kineza po imenu Stipo Matić pa da bi takav Kinez bio vlasnik;;)))))))))))))))

Znači govorimo o stvari koju nitko ne skriva, a uostalom i zašto radi se o dobrom poslovnom potezu;)

P.S. Još samo kao opaska za kolegu.... ne znači da ako je sve upakirano u MS kutije da sve to i MS proizvodi? ima smilsla?

hahaha!
i ja sam čito i već napiso odgovor, malo razmislio i reko neću postat... baš me zanimalo kaj će ljudi još reći :-)
al ne kužim kak to da nitko ne zna za to? mislim... ja sam to prvi put čuo od koljege prije par mjeseci, malo se raspito kad ono fakat. kupujmo hrvatsko !

Isus 17.12.2003. 00:04

Ko ona rekalma
Kad kupujute, da li samo razmisljate o cijeni i kakvoci?

Kupite MS napajanje i skurite svoje strane komponente s hrvatskim napajanjem!

tihomir 17.12.2003. 01:00

Citiraj:

Originally posted by Isus
Ko ona rekalma
Kad kupujute, da li samo razmisljate o cijeni i kakvoci?

Kupite MS napajanje i skurite svoje strane komponente s hrvatskim napajanjem!

ajd kaži jel tebi ikaad ms napajanje spržilo nešt, ili nešt pred tvojim očima?

>>>KUKY<<< 17.12.2003. 13:09

Citiraj:

Originally posted by Renesis
Stari bio u Kini neko vrijeme, pazi sad ovo:
102cm PlasmaTV - 5kkn
Kompovi po 200-900kn
Nike, Adidas,... tenisice - 25kn
Kamena skulptura( 2m visine) - 2kkn

Kupiš kontejner od svakoga i budeš milijarder
:D

:o :o

SetH 23.03.2005. 20:22

Msan - disk i jamstvo bez racuna
 
Jel ima tko kakva iskustva?da li je to samo trgovina za veleprodaju jer nigdje nema cjenika???:confused: :confused: :confused:

Tooma 23.03.2005. 21:21

king je u njihovu vlasnistvu

ali po mojim iskustvima s kingom isplati ga se zaobic

Dragutin 23.03.2005. 21:22

king-ict.hr

www.king-ict.hr

Dragutin 23.03.2005. 21:26

Isti qurac drugo pakiranje.


pogledaj prvo na www.nabava.net

Reklamiramno mi njih a oni nas :argue:

Black Dragon 23.03.2005. 21:51

Citiraj:

Originally posted by Dragutin
Isti qurac drugo pakiranje.


pogledaj prvo na www.nabava.net

Reklamiramno mi njih a oni nas :argue:

Šta su rekli konrta "nas" i di ? A ? :confused:

syss 23.03.2005. 22:50

king-koma bježi od toga...

MentalHarikiri 23.03.2005. 23:14

samo dobra iskustva s kingom....čak sam i nogometnu loptu dobio :D

možda slučajno svaki put idem u PCE majici ,ali mislim da to nema utjecaja :D ;)

syss 23.03.2005. 23:30

si vidio kakve kompove daju državi (morh, škole etc.)? pa ne bi kikiriki kupio od njih, uvalili bi mi dodatnu grafu na onboard :)

odlikaši kompovi? šališ se... "računalo za multimediju, internet i igre...", a gore sis grafa sa 256 rama :)

mogu si oni svoju naljepnicu designed for windows poljepit na one power gumbe kaj im ispadaju sa kućišta.

MentalHarikiri 23.03.2005. 23:35

ovce su tu da se strižu..muzu ili štoveć.....

ako je nešto u kingu jeftinije , ili samo oni imaju...nema razloga da ne odem to kupiti

o kompovima za odlikaše i narod...nebih diskutirao...o tome se sve već zna

Elven 24.03.2005. 08:56

Citiraj:

Originally posted by MentalHarikiri
o kompovima za odlikaše i narod...nebih diskutirao...o tome se sve već zna
I samo da napomenem, da ne padne u zaborav, isto sranje su nudili i drugi sa Hoću Internet i sličnim marketinškim akcijama u kojima su oženili hrpu ljudi za par tisuća kuna.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 14:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger