PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Metalci svih dobi ujedinte se! (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=43937)

Newbie Pro 05.09.2007. 01:15

"Tool" 4.9. Zagreb
 
Tko je bio sve? Dojmovi?


Svirka genijalna, lightshow bolji nisam vidio. Ali jednostavno sve to bez emocija i prekratko. A i uskratili su me za Grudge i Parabolu, neoprostivo :)

Ali necu se zalit previse, buduci da sam besplatno upao. :zdero2:

Hamm 05.09.2007. 13:25

nisam bio ali sam sjeo na pifce na domu sportova..vidio sam gro hipija s dredovima :D

SniperWolf 08.09.2007. 14:27

Oj zule pa i ti si bio nisam znao mozda smo se i sreli negdje ko zna .. :D
pre***eno je bilo! A show je bio malo kratak zbog toga što Maynard ima problema s glasnicama, inače nisam pozalio sto sam bio tamo. Gibsonica tako rula, najveca uzivancija je na kraju bila kad su svirali nevijerojatno Vicarious gdje je cijela publika pjevala s njima gotovo pa glasnije od Maynarda .. :D
Inace Vicarous mi je jedna od njihovih fav, super su mi rijeci i muzika je fenomenalna, genijalna kombinacija. I live while the whole world dies! Progooglajte si malo lyricse (rijeci pjesme) po netu i pogledajte spot na youtubu :chears:

CosmModius 08.09.2007. 18:29

jel zna neko nesto o suskanjima da ce Marduk biti odkazan?????
a se i to sje.... onda stvarno u k. sve

_Insomnia_ 13.11.2007. 16:13

pozdraf
 
sami komadi ovdje!!!

može i jedna "dama" sudjelovat? :D

prijavila sam se na ovaj forum iz osobnih razloga, vjerovatno ne spadam ovdje jer slušam Rock, Metal nešto rijeđe, ali eto, morala sam se prijavit:goood:

zašto ovaj topic već dugo stoji?:stoopid:

Željac 13.11.2007. 16:32

Citiraj:

Autor _Insomnia_ (Post 868480)
vjerovatno ne spadam ovdje jer slušam Rock, Metal nešto rijeđe

mahhhhh, sve ti je to skoro istog kova :D
i welkom :chears::chears:

_Insomnia_ 13.11.2007. 17:19

:fala:

e, da, nedavno sam čula da postoji neka tzv. skupština, iliti organizacija, iliti udruga metalaca i rockera u Dugavama, zna li netko nešto o tome?

meni se čini da baš i ne postoji, ali svakako bi trebala!:D

Jelc 25.11.2007. 15:04

Jedna dobra vijest, da ne otvaram poseban thread budem postao tu...

Dakle, kako stvari stoje Led Zeppelin neće održati samo jedan koncert nego u 2008-oj idu na turneju:goood:
Glasinu je u promet pustio Ian Astbury-oni bi trebali biti predgrupa na cijeloj turneji.

The Cult za predjelo a Zeppelini za glavno-meni čist ok:)

Isus 25.11.2007. 15:27

hmm (dr.evil poza), most interesting, sam da prodam ljevi bubreg za kartu. :D

SetH 25.11.2007. 17:53

jel se ide na oluju?

Matesonik 25.11.2007. 18:36

To ovo?
http://www.oluja.org/

Mozda odem na Ashes You Leave...

SetH 25.11.2007. 18:44

je je,bit će dobrih grupa ali moram čut TRUE(krast sa tamburicom!!)

Jelc 25.11.2007. 21:57

Citiraj:

Autor Isus (Post 879164)
hmm (dr.evil poza), most interesting, sam da prodam ljevi bubreg za kartu. :D

Ma, dignemo kredu i unajmimo onog starog prdonju da nas minibusom odfura na koncert-nekaj budemo ušparali na benzi a moći ćemo se urokat ko zadnje njesvi jer nebumo morali sami vozit:D:D:D

Marklar 25.11.2007. 22:24

Citiraj:

Autor seth (Post 879297)
jel se ide na oluju?

je je al u st
bas mi je za sto true nije doli
volija bi ih vidit uzivo, metal s tamburicon - genijalno :respekt:

Deda Mraz 07.12.2007. 04:23

Hm, o bokte... Da vidimo...
Pantera
Damageplan
Black Label Society
Ozzy
Rob Zombie
Slayer
Lamb of God
Strapping Young Lad
Corrosion of Conformity
Nevermore
Blaze
Crowbar
Hellyeah
Rammstein
Rebel Meets Rebel

U žaru lokanja, ZZ Top, Johnny Cash, Queens of the stone age, Monster Magnet... Rokerica kakva god.

LAcy 07.12.2007. 08:22

Neki dan sam prvi put poslušao novi Nightwish. Nakon početnog podsmijeha koji je izazvao ženski vokal, slušanje ostatka albuma polučilo je sasvim solidne dojmove. Prilično su se potrudili, čuje se orkestar u pozadini, nešto slično onome što je Metallica napravila. Opera na heavy metal način. Kasnije sam se i na vokal naviknuo, drugačiji je ali ružno bi bilo reći da je baš loša. Osjeti joj se prizvuk nordijskog naglaska.

flare 07.12.2007. 08:26

hm, meni je nightwish prenaporan...nakon 2 pjesme me pocne boliti glava :/

Hamm 07.12.2007. 08:51

Citiraj:

Autor flare (Post 889633)
hm, meni je nightwish prenaporan...nakon 2 pjesme me pocne boliti glava :/

:care:

trenutno slušam Apocalypticu novi album :p (Worlds Collide)

SRV 07.12.2007. 09:40

Imam li ja to? :D Ah, da, imam. :D

Inace slusam Cynic i Motorhead ovih dana. Cynic mi je zakon, koliko sam vidio okupili su se ponovno, ali je jos uvijek problem sto Masvidal jos uvijek ne smije pjevat growl jer bi mogao ostati bez glasa :(

blackened 07.12.2007. 09:42

Citiraj:

Autor flare (Post 889633)
hm, meni je nightwish prenaporan...nakon 2 pjesme me pocne boliti glava :/

uhh definitivno... svaka cast zenskoj na glasu ali meni ipak manje boli glava cak i od najgorih oblika growlanja :D

LAcy 07.12.2007. 09:46

Citiraj:

Autor blackened (Post 889683)
uhh definitivno... svaka cast zenskoj na glasu ali meni ipak manje boli glava cak i od najgorih oblika growlanja :D

Svakakvih sam avatara vidio, ali ovakav još ne :lol2:

Sve je to stvar navike i preferencije. Nightwish je nešto kao heavy metal opera, a operu ne može slušati baš svatko. Ni ja ju baš ne volim, ali eto ova kombinacija mi nekako paše iako ne uvijek. Već sam nekoliko puta spomenuo In the woods, poslušajte to i Nightwish će vam biti lagan.

blackened 07.12.2007. 09:55

Citiraj:

Autor LAcy (Post 889687)
Svakakvih sam avatara vidio, ali ovakav još ne :lol2:

:D cisto moj doprinos zahvale najmanekenu zapadnog Balkana i za inteligentna rjesenja na punjenju proracuna :care::stoopid:

a kad smo ipak kod Nightwisha, ima jedna stvar koja mi pase - Over the hills and far away....

thedream 07.12.2007. 10:06

Ja isto nedavno promijenio avatar,dosadio mi Milo Hrnić:D:D..ovo je blagdanska,fina prigodna..redneck slićka:D:care:...trenutno iritiram curu s ovim :

Machine Head,po 10 000ti put..the Blackening..fantastičan album

Slayer, Reign in Blood..šta reći..ultimate Slayer klasik

Down,Over the Under..brutalan i mračan album,posveta lude ekipe predvođene Phil Anselmom i Pepper Keenanom,preminulom Dimebagu..strašan album,al za fanove..Pantere prijesvega..

slušam u zadnje vrijeme i metallicu,ne znam koji mi je Bog :D:zdero2:...i to Kill em all...ajde,to je zakon album,oprašta mi se..

blackened 07.12.2007. 10:12

Citiraj:

Autor thedream (Post 889700)
Ja isto nedavno promijenio avatar,dosadio mi Milo Hrnić:D:D..ovo je blagdanska,fina prigodna..redneck slićka:D:care:...trenutno iritiram curu s ovim :

Machine Head,po 10 000ti put..the Blackening..fantastičan album

Slayer, Reign in Blood..šta reći..ultimate Slayer klasik

Down,Over the Under..brutalan i mračan album,posveta lude ekipe predvođene Phil Anselmom i Pepper Keenanom,preminulom Dimebagu..strašan album,al za fanove..Pantere prijesvega..

slušam u zadnje vrijeme i metallicu,ne znam koji mi je Bog :D:zdero2:...i to Kill em all...ajde,to je zakon album,oprašta mi se..

e ovo sa Anselmom si moram i ja nabaviti, jel moze taj covjek jos vristati? :)

i od metallice ti je oprosteno cak prva 4 albuma :D doduse ja sebi oprostim sve od njih, predugo godina su mi pod kozom vec...

thedream 07.12.2007. 10:21

Citiraj:

Autor blackened (Post 889705)
e ovo sa Anselmom si moram i ja nabaviti, jel moze taj covjek jos vristati? :)

i od metallice ti je oprosteno cak prva 4 albuma :D doduse ja sebi oprostim sve od njih, predugo godina su mi pod kozom vec...

unaprijedio se..ne vrišti..sad urla..:D:D:D..misli da je onaj crni valjda,iz Sepulture..

ja uzeo onaj slim box neki,special edition..ma album je mračan..doslovce..southern trendkill metal..teški..

ah,metallica...kad čujem metal militia,gotov sam..ili 4 horsemen...nema greške..parkirat pored tramvaja i vrištat ekipi u facu..:chears:

blackened 07.12.2007. 10:35

Citiraj:

Autor thedream (Post 889718)
unaprijedio se..ne vrišti..sad urla..:D:D:D..misli da je onaj crni valjda,iz Sepulture..

ja uzeo onaj slim box neki,special edition..ma album je mračan..doslovce..southern trendkill metal..teški..

ah,metallica...kad čujem metal militia,gotov sam..ili 4 horsemen...nema greške..parkirat pored tramvaja i vrištat ekipi u facu..:chears:

svaka mu cast sto je uopce jos ziv a ne sto se moze jos unaprijedjivati :D
a taj crni mi nikad nije legao, s onim reperskim bacakanjem na stage-u... kad krene Teritory a on one reperske fore sa rukama krene bacati, tjoooj :Machineg::D

thedream 07.12.2007. 11:01

Citiraj:

Autor blackened (Post 889728)
svaka mu cast sto je uopce jos ziv a ne sto se moze jos unaprijedjivati :D
a taj crni mi nikad nije legao, s onim reperskim bacakanjem na stage-u... kad krene Teritory a on one reperske fore sa rukama krene bacati, tjoooj :Machineg::D

istina..evo meni Hunt na repeatu jedno 536 put..:D:D..nema do Cavalera ha?
mislim da ću i kasetu izvadit negdje iz mulja..onu iz 1983 imam..Morbid Visions/Bestial Devastation..original..bijela kaseta..pravi fans only:kafa::chears:

Swarm dude 07.12.2007. 11:21

Hmmm ako hoćete čuti neku metal (doduše progressive metal) operu, tj. operetu, poslušajte od Devina Townsenda - Ziltoid The Omniscient. Meni je stvar zakon, ima malo humora unutra, dobrih riječi, ritma, soloa. :D

Za ročkas dobio "Metal", što trenutno i slušam. Old skool metal kompilacija od 3 CD-a, a na njima su: Motörhead, Uriah Heep, Black Sabbath, UFO, Magnum, Hawkwind, Girlschool, Foghat, Status Quo, Gary Moore...Meni se to jako sviđati :)

thedream 07.12.2007. 11:34

šta je od Motorheada gore? Ace of Spades?:chears:..

Swarm dude 07.12.2007. 11:54

Bomber, Eat The Rich, Iron Fist, Iron Horse (Live), Over The Top. Nema Ace of Spades...


Sva vremena su GMT +2. Sada je 03:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger