PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Novosti (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Tehnička škola Ruđera Boškovića predstavila novi srednjoškolski kurikulum u području (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=224577)

syss 25.11.2011. 09:19

Tehnička škola Ruđera Boškovića predstavila novi srednjoškolski kurikulum u području
 
slijepo crijevo i fuštarica u petkovno jutro... priceless :D

riceburner 25.11.2011. 09:35

Citiraj:

Autor syss (Post 2034065)
slijepo crijevo i fuštarica u petkovno jutro... priceless :D

oooo kaj si ti KPDovac? al ti si A smena cim je fustarica u igri :)
di ces boljeg od bejukice u slepom crevu, petak blok sad odma ujutro :goood:

krešo 25.11.2011. 09:55

Oooo, ima nas još...samo se slijepo crijevo promjenilo malo od kraja devedesetih...:D

A Bejukica je valjda već u penziji...

zgmmax 25.11.2011. 09:55

Bejuk i Kovacic :D

Neki su imali srecu pa su im oboje predavali, a ja sam samo imo Kovacica :)

A u slepom crijevu sam bio drugi i treci razred. Eh imo sam osjecaj ko da sam u remetincu sa onim resetkama na prozoru :D

syss 25.11.2011. 09:58

u moje doba je fuštarica kaj ono predavala... fiziku ili tak nekaj, ali mislim da sam bio b smjena, jagoda nam je bila voditeljica smjene.

bejukica i kovačić kod mene.

riceburner 25.11.2011. 10:05

Citiraj:

Autor syss (Post 2034096)
bejukica i kovačić kod mene.

same here, ja bio jedan od retkih kaj nisam moral platit kovacicu :goood:
kako su mi starci bili elektricari puno toga sam vec znal...

mislim da jos dan danas znam nacrtat majstora slaveka prek cele ploce :D
i to ga je jebalo jer sam sve znal i nisam se dal zaribat kad bi onak digo brcine
i pital jesam li siguran:D

krešo 25.11.2011. 10:07

Citiraj:

Autor riceburner (Post 2034103)
same here, ja bio jedan od retkih kaj nisam moral platit kovacicu :goood:
kako su mi starci bili elektricari puno toga sam vec znal...

mislim da jos dan danas znam nacrtat majstora slaveka prek cele ploce :D
i to ga je jebalo jer sam sve znal i nisam se dal zaribat kad bi onak digo brcine
i pital jesam li siguran:D

Vidim da imas 32 god., mozda smo i zajedno zavrsili, koji si razred bio? Ja sam bio F i zavrsio `98.

zgmmax 25.11.2011. 10:10

Hehe

Kovacic je bil najbolji sa ocijenjivanjem

il si dobil 1 il 3. Dvojke nedaje jel to onda zgleda ko poklonjeno, on zna za 4, a Bog za 5 :D

Mene je tak jednom cijeli sat ispitivo i znao sam sve i nakraju dobio 3 :)


to su one legendarne price kruzile skolom da zakaj ima auto sa siberom i uvijek pred kraj skolske godine ima otvoren siber na parkingu :)

georgy 25.11.2011. 10:34

Citiraj:

Autor krešo (Post 2034094)
Oooo, ima nas još...samo se slijepo crijevo promjenilo malo od kraja devedesetih...:D

A Bejukica je valjda već u penziji...

Slijepo crijevo je samo ofarbano u rozo, a Bejukica još predaje.
Toliko o promjenama :D

syss 25.11.2011. 10:41

nisam ni ja nikaj plaćao kovačiću, ali sam zveknuo 3. zbog bejukice :)

mayor in alkohol i veseli duhan... gem je bila druga učionica :D

riceburner 25.11.2011. 10:59

Citiraj:

Autor krešo (Post 2034109)
Vidim da imas 32 god., mozda smo i zajedno zavrsili, koji si razred bio? Ja sam bio F i zavrsio `98.

ja bijah B smena, I razred :chears:

riceburner 25.11.2011. 11:05

Citiraj:

Autor zgmmax (Post 2034115)
Hehe

Kovacic je bil najbolji sa ocijenjivanjem

il si dobil 1 il 3. Dvojke nedaje jel to onda zgleda ko poklonjeno, on zna za 4, a Bog za 5 :D

Mene je tak jednom cijeli sat ispitivo i znao sam sve i nakraju dobio 3 :)


to su one legendarne price kruzile skolom da zakaj ima auto sa siberom i uvijek pred kraj skolske godine ima otvoren siber na parkingu :)

ako mene sjecanje sluzi, mislim da sam imal 4 iz digitalne i 3 kod beje...

Mad_Duke 25.11.2011. 11:43

Citiraj:

Autor krešo (Post 2034094)
Oooo, ima nas još...samo se slijepo crijevo promjenilo malo od kraja devedesetih...:D

A Bejukica je valjda već u penziji...

Nadam se. Trauma nikad dosta :(
Imao i Šarca. On je bio walk in the park naspram Beje

Kovačić nije bio toliko loš, isto "dobar kao Koturica". :P
Citiraj:

Autor zgmmax (Post 2034115)
Hehe

Kovacic je bil najbolji sa ocijenjivanjem

il si dobil 1 il 3. Dvojke nedaje jel to onda zgleda ko poklonjeno, on zna za 4, a Bog za 5 :D

Mene je tak jednom cijeli sat ispitivo i znao sam sve i nakraju dobio 3 :)


to su one legendarne price kruzile skolom da zakaj ima auto sa siberom i uvijek pred kraj skolske godine ima otvoren siber na parkingu :)

Pa Kovačić je uveo pojam je2 :) A zašto on i Maltarić su oko auta nije bila neka urbana legenda ništa manje nego Miletov milenijska bata zamišljeni prijatelj ;)
Citiraj:

Autor syss (Post 2034143)
nisam ni ja nikaj plaćao kovačiću, ali sam zveknuo 3. zbog bejukice :)

mayor in alkohol i veseli duhan... gem je bila druga učionica :D

Gem nakon kaj je zgoril i ponovno sagrađen iz tramvaja barem izgleda kao actually birtija. Anyway, Gem + Grof, pljuge u banani = velik dio "radnog" dana :P

chief_wolfinjo 25.11.2011. 11:49

ma koje još čuo za ruđera :lol2:
TESLA je zakon :respekt:

riceburner 25.11.2011. 11:54

malo sad o zderonjama, secate se punjenih sampinjona cetvrtkom u onom fast foodu do pekare...

zgmmax 25.11.2011. 11:56

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2034193)
Pa Kovačić je uveo pojam je2 :) A zašto on i Maltarić su oko auta nije bila neka urbana legenda ništa manje nego Miletov milenijska bata zamišljeni prijatelj ;)

Zanam da je Kovacic pred kraj prvog polugodista frendu dao 2 iz usmenog uz recenicu: "Aj da dam i prvu 2ku ove godine" :D

Nisam niti ja nikom davao lovu, al je zato frendu na popravnom roku u 3cem razredu uletila ravnateljica sa spikom da da neku paru i da ce proci godinu.

Mad_Duke 25.11.2011. 11:56

Citiraj:

Autor riceburner (Post 2034204)
malo sad o zderonjama, secate se punjenih sampinjona cetvrtkom u onom fast foodu do pekare...

Nope. Pare za pifu i pljuge su bile važnije :P

Citiraj:

Autor zgmmax (Post 2034207)
Zanam da je Kovacic pred kraj prvog polugodista frendu dao 2 iz usmenog uz recenicu: "Aj da dam i prvu 2ku ove godine" :D

Nisam niti ja nikom davao lovu, al je zato frendu na popravnom roku u 3cem razredu uletila ravnateljica sa spikom da da neku paru i da ce proci godinu.

Znam da je jedan prošao sklopove zahvaljujući schwarzwaldici+nekom zlatnom lančiću. Koja ravnateljica? Fuštarica ili stara. Da moram pogađati rekao bi Fuštarica :P

mrva_zg 25.11.2011. 12:19

U memoriz.

Fuštarica mi predavala fiziku i redovito sam bio na popravnom, šarac me rušio 3-ći razred na popravnom :D
Još Mile iz povijesti i Premužić i Nadarević i traume :D

Ali najbolje sječanje mi je kave sa Guščićkom kad smo skupa markirali njen sat a ona nam plaća kavu da javimo ekipi u razredu da budu mirni jer joj se ne da na sat :D

syss 25.11.2011. 12:26

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2034193)
A zašto on i Maltarić su oko auta nije bila neka urbana legenda ništa manje nego Miletov milenijska bata zamišljeni prijatelj ;)

kako si me sad katapultirao 10 godina unatrag, umro sam od smijeha kad sam se sjetio milenijskog bate :D :D :D

neću nikad zaboravit kad je štreberko sjeo u prvu klupu i htio maznut već skupljene testove i prepravit svoje odgovore jer je krivo napiso i mile se okrene od ploče i vidi ga... sad scena:

hvata sprint oko svoje klupe, otima mu mučki ispit iz ruke, diže u zrak i iz sveg glasa počne urlat OBMANAAAAAAAAAA! OBMANAAAAAAA! JA SAM OBMAAAAAANJEN!!!!! OBMANAAAA!!!

vjerujem da si možeš predočiti koliki je životni hajlajt sudjelovati takovoj sceni :D :D :D

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2034193)
Gem nakon kaj je zgoril i ponovno sagrađen iz tramvaja barem izgleda kao actually birtija. Anyway, Gem + Grof, pljuge u banani = velik dio "radnog" dana :P

da grof sam totalno zaboravio... harali smo često po toj beloj zgradi u svim tim birtijetinama + obavezno onaj parkić di potok ide i krađa ambalaže ispred dućana :D

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 2034208)
Nope. Pare za pifu i pljuge su bile važnije :P

tak jasno... ja sam najviše volio vegetarijanac iz kantine - e to je bila sengula i pol ;)

riceburner 25.11.2011. 12:30

Citiraj:

Autor syss (Post 2034234)

tak jasno... ja sam najviše volio vegetarijanac iz kantine - e to je bila sengula i pol ;)

secas se one niske brkate iz kantine :lol2:

syss 25.11.2011. 12:40

uf... sad si me ufatio, nemrem reć da se sjećam.

prednost je bila kaj je vlasnik živio na ferki u zgradi prek puta moje kuće, pa smo se znali sa kvarta i uvijek se nekaj dalo srediti na pultu :D

zgmmax 25.11.2011. 12:46

Fakat vise ne znam kak se zvala ravnateljica, al je bila ona crna vislja zenska :)

Eh, imam previse uspomena iz tog ruđera da nebi valjda stale na forum :)

4ti razred smo bili odmah do kantine, tam po stengama gore i odmah prva vrata.

tak da kada je zvonilo za veliki odmor smo uvijek bili prvi u kantini i na miru birali kaj cemo uzet.

riceburner 25.11.2011. 12:49

Citiraj:

Autor zgmmax (Post 2034260)
Fakat vise ne znam kak se zvala ravnateljica, al je bila ona crna vislja zenska :)

Eh, imam previse uspomena iz tog ruđera da nebi valjda stale na forum :)

4ti razred smo bili odmah do kantine, tam po stengama gore i odmah prva vrata.

tak da kada je zvonilo za veliki odmor smo uvijek bili prvi u kantini i na miru birali kaj cemo uzet.

banndo muckih provokatora :banned:nije mi bilo gore od polunapunjenih sendvica ili na pol kuhanih vrucih cuckov u pecivu od jucer :dajpivu:

zgmmax 25.11.2011. 12:52

jednom je frend isto tak trazil toplog cucka pa mu ga je ona plava zenska skuhala z a2min u necem i kada ga je pojeo je odmah cucak zavrsil na podu od ucionice :D

mrva_zg 25.11.2011. 13:23

Citiraj:

Autor syss (Post 2034234)
kako si me sad katapultirao 10 godina unatrag, umro sam od smijeha kad sam se sjetio milenijskog bate :D :D :D

neću nikad zaboravit kad je štreberko sjeo u prvu klupu i htio maznut već skupljene testove i prepravit svoje odgovore jer je krivo napiso i mile se okrene od ploče i vidi ga... sad scena:

hvata sprint oko svoje klupe, otima mu mučki ispit iz ruke, diže u zrak i iz sveg glasa počne urlat OBMANAAAAAAAAAA! OBMANAAAAAAA! JA SAM OBMAAAAAANJEN!!!!! OBMANAAAA!!!

vjerujem da si možeš predočiti koliki je životni hajlajt sudjelovati takovoj sceni :D :D :D

A način prozivanja:

Izašla strijela iz maloga, prošla kroz tebe, odbila se jer mi nisi nešto, skrenula jer je ovaj do tebe prdno i pogodila njega :D

Jebote izjebe pola razreda sa tim i živce ti ubije :D

i pjesmica: mala moja, mala moja, gdje je tvoja, gdje je tvoja. :D

trouble 25.11.2011. 13:30

Citiraj:

Autor zgmmax (Post 2034095)
Bejuk i Kovacic :D

Jel Kovačić onaj kum od Maltarića bio il sam fulo smjenu? 5 lozi za velkim odmorom u Gemu i na sat....odgovaranje,wingman dobije kulju iz sklopova,ti ne odgovaraš zbog.....tuge u klupi....

Na kraju 3. razreda.....70% ljudi na popravni iz digitalne il sklopova....priceless :lol2:

Citiraj:

Autor mrva_zg (Post 2034225)
Još Mile iz povijesti i Premužić i Nadarević i traume :D

Ahahahaha,Mile legenda....odgovaranje za 2: Dan osnutka NDH,otac domovine,smrt Eugena Kvaternika :D

Citiraj:

Autor riceburner (Post 2034264)
banndo muckih provokatora :banned:nije mi bilo gore od polunapunjenih sendvica ili na pol kuhanih vrucih cuckov u pecivu od jucer :dajpivu:

vegeterijanac za 5kn...anyone? :D (lol,nisam stigo ni procitat sve,uspomene naišle.-...sad vidim da nas je bilo još koji smo si razorili probavni trakt starom lepinjom,umakom upitnog morala i starim povrćem :D )

Mmatija 25.11.2011. 14:39

"Jel to veliko il' malo i?" :) (kome je predavao, znat će o čemu pričam :D)

ShanTech 25.11.2011. 15:06

Uh...bokte, vidim da su se padale godine...a vidim i da je kolega pokupio bann, nije valjda zbog ovog posta...

riceburner 25.11.2011. 15:18

mmm jos sad osjecam miris spaljenih integriraca na vjezbama...

vi kaj ste mladji jeste vi turpijali na prvoj godini na radionickim vjezbama il su to ukinuli?

mrva_zg 25.11.2011. 15:20

Citiraj:

Autor Mmatija (Post 2034354)
"Jel to veliko il' malo i?" :) (kome je predavao, znat će o čemu pričam :D)

I kimanje glave u ritmu :D

A kad je pričo kako su ga vanzemaljci u slovenji oteli :lol2: :lol2:
I maltretiranje Brdara :goood:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 13:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger