PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Megastore/Hangar18 (infomacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=268759)

ivan77 25.03.2015. 23:48

Megastore/Hangar18 (infomacije i iskustva)
 
Mislim da ova tvrtka zalužuje temu.
Od mene samo pozitivina iskustva.
Odgovaraju na mailove, gotov instant.
Rezervacije preko maila se obavljaju brzo.
Rezervirana roba je uvijek na dogovorenoj lokaciji, točno onako kako smo dogovorili.
Što se mene tiče, sve 5!

Manuel Calavera 26.03.2015. 00:44

Vjerojatno su ime uzeli po pjesmi megadetha

e-one 26.03.2015. 16:46

Nadam se da ti se nebude niš pokvarilo kaj si tam kupil.
Malo su traljavi sa servisom, ali eto s obzirom da su friški nije ni čudo da još nije sve podmazano kako treba.

branuschi 26.03.2015. 16:50

Potpis za ovo sa servisom ukoliko zatrebate garanciju naći će način da je ponište dok kažeš keks....

nino 26.03.2015. 16:52

Citiraj:

Autor e-one (Post 2755909)
...ali eto s obzirom da su friški ...

Kako mislis "friški"? :stoopid:

Ja ih godinama vidim u KC kad idem kod buraza. :D

https://www.google.hr/maps/@46.16434...p2vhEW6QIg!2e0

buljaka 26.03.2015. 17:24

Ma ja sam iskreno razočaran . Kasnila pošiljka duplo, na telefon obećavaju provjeriti pa se ne jave uopće. Drugi dan opet tako. Kad je trebalo servisirati mob zbog crknutog zvučnika izmislili su da je fizički otkinut a mobitel mi nikada nije ni pao niti je bilo ikakvih tragova koristenja na njemu.Poslovnost na nuli sto se mene tice

darkydark 26.03.2015. 17:34

Posluju oni vec 10ak godina u kc.

Chuxonja 27.03.2015. 12:48

Servis im je jedino spor, znali su malo predugo zavlačit.

T0mB1ll 27.03.2015. 14:07

nino, to je samo reklama na semaforima prema stadionu, glavna poslovnica je preko podravke..

https://www.google.hr/maps/@46.16724...BlQPwqYUnQ!2e0


da, prije je to bila lokalna trgovina u KC, sa jednom poslovnicom u Đurđevcu.

osobno kod njih nisam ništa skuplje uzimao, samo sitnice jer npr. diskovi su bili po 150kn skuplji nego po ZG i ostalim web shopovima, kao i ostale stvari..

kad su izbacili one smartphonove, neš sam načuo da su ih ljudi masovno vraćali pa su stalno tražili servisere mobitela

domina 29.03.2015. 13:19

Upravo na hrpi novina za potpalu peći nađem ovo.
Dokaz kolko su stari.
A za iskustvo, bio sam kod njih ne previše puta, al jedno izuzetno iskustvo kad sam došo tražit pastu za proc, dobio ju đabe. Al to je bilo pred 10 god :D kad nije bilo ovih arctic silver i skupih pasta.
Negativno iskustvo je imo moj stari kad je vozio prastari p4 da mu slože jer se komp rušio dosta često, nisu složili problem al su i vratili pare, al kad sam se dočepao tog kompa, odusto sam i reko starom da to bacamo u smeće jer tražit problem u hrpi komponenata vrijednosti stotinjak kn jednostavno nema smisla.
Nemam neko posebno mišljenje o njima, ljudi su, griješe, al se i trude i znaju objasnit.

Srdan 06.06.2016. 12:24

Moje iskustvo je svakim danom sve gore.

Mobitel naručen u prednarudžbi koji je trebao stići za par dana je upravo ušao u 4. tjedan čekanja. Da stvar bude bolja nemaju pojma gdje je pošiljka zapela. Pitam da li je na carini ili gdje, imate tracking... a on meni da ne znaju gdje je.

Isti dan kada i mobitel sam s Alija naručio case i screen protector, oboje stiglo pred tjedan dana.

coconut 06.06.2016. 12:50

Zašto ih već jednom ne otkantaš i zatražiš povrat love?

Srdan 06.06.2016. 14:02

Nisam ga plaćao ja - na kraju to jesu moji novci i moj mobitel, ali malo je kompliciranije.

lenalenkic 21.06.2016. 22:03

meni su ok

micek_kc 22.06.2016. 04:19

Moj stari je duze imao mobitel na servisu nego sto ga je koristio.

Citiraj:

Autor nino (Post 2755915)
Kako mislis "friški"? :stoopid:

Ja ih godinama vidim u KC kad idem kod buraza. :D

https://www.google.hr/maps/@46.16434...p2vhEW6QIg!2e0

Sad malo OT... Ides u KC i ne javljas se za kavu/pivo/janjetinu? :fuming: :fiju:

cruiser 07.09.2016. 09:50

Tek toliko da se netko ne zezne i kupi nešto iz distribucije Hangara 18. Prije nekog vremena kupio sam Zopo kod njih. Nakon mjesec dana mrtav. Dam u servis, a oni meni odgovore nakon cca 30 dana da je mobitel zaliven vodom i da ne priznaju garanciju. U dućanu prije kupnje sam probao mobitel i primijetio da je naljepnica ispod baterije crvene boje. Prodavač mi je rekao da je to normalno. Pogledali smo i druge mobitele i zaista su imali crvenu naljepnicu.
Na servisu su mi pak rekli da naljepnica ne smije biti crvena i da mijenja boju iz plave u crvenu prilikom doticaja sa tekućinom . Kako sam slikao mobitel kod kupnje ponudim im da pošaljem sliku gdje je u njihovom dućanu naljepnica crvena prije kupnje. Kaže da će me nazvati do kraja dana. Zovu i kažu kako je istina da ta naljepnica mora biti crvena, ali ima jedna druga ispod matične (koja se vidi kad se skine matična) i da je ona promijenila boju (čudno jer ova ispod baterije nije). Pa ništa od garancije.
Uglavnom da ne gnjavim dalje nedavno isti slučaj sa kolegičinim Noa mobitelon-naljepnica koju samo oni mogu vidjeti promijenila je boju. Pa sam se malo raspitao i našao još dvoje ljudi sa istim slučajem iako nam je svima zajedničko (za sebe znam 100%) da nam mobitel nije došao u kontakt sa vodom i da naljepnica ispod baterije nije promijenila boju već ova "unutra". Toliko o Hangaru i garanciji.

Bono 07.09.2016. 10:23

Mora da su decki bili na praksi kod Mobisa. Njima je svaki mobitel upao u wc i uvijek prikazuju istu sliku. :)

T0mB1ll 07.09.2016. 12:33

za informatičku opremu još koliko-toliko, ali ja bi preporučio da tamo ne uzimate mobitele..

sinisa1989 07.09.2016. 12:44

Citiraj:

Autor T0mB1ll (Post 2964614)
za informatičku opremu još koliko-toliko, ali ja bi preporučio da tamo ne uzimate mobitele..

Prije nekih 7-8 godina sam kod njih uzeo komp i krepala je DVD pržilica (čitanje je radilo, ali pisanje nije). Krepala je na način da je nestalo struje baš kad sam nešto pržio. Donio sam komp kod njih, pokazao im problem (nisam rekao za uzrok :D) i odmah su mi dali novu pržilicu. Ali vjerojatno se u međuvremenu dosta toga promijenilo.

domina 07.09.2016. 16:22

Ja mislim da oni tamo imaju bačve neispravnih kineskih mobitela :D.

Mommistake 07.09.2016. 16:34

Ja sam od njih kupio NOAline power bank, nekih 80kn. Nakon 7 dana ne radi. Nosim tamo, kažu mi da mora biti u neoštećenoj originalnoj ambalaži? WTF? Kak da otvorim bateriju da ne potrgam vakumiranu plastičnu kutiju? POWERBANK 2500 mAh

Jedino što se tamo isplati kupiti je stolac onaj E-Blue.

Brko 07.09.2016. 16:45

Ti NOA mobiteli... mislio sam da su OK po pitanju para dok nisam pričao sa vlasnicima istih (njih 7 točno). Svi su do sada barem jednom reklamirali svoj NOA mobitel, a neki su imali i loša iskustva sa RMA procedurom.

Kolega iz ureda ima NOA MoveSE i ovako mi se čini OK za tu lovu (600tinjak kn) ali osobno ga nebi kupio. Radije bi riskirao sa DooGeejem ili HomTomom :D

cruiser 08.09.2016. 08:13

Od svih tih relativno jeftinih kineza ne očekujem čuda. Spreman sam na moguće kvarove, ali onda želim da se u garantnom roku zastupnici ponašaju korektno. Očito, osim loše kontrole kvalitete, cijenu uređaja snižava i ovakvo ponašanje kod RMA gdje su nekakve kvote povrata uređaja na nivou vrhunskih modela mobitela koji imaju daleko bolju kontrolu kvalitete. A to je već vrlo nezgodna stvar pa na kraju jeftino ispadne vrlo skupo. Zato oprezno sa takvim uređajima. Kada radi radi, ali kada imaš probleme reklo bi se da je to bačen novac barem kad je Hangar 18 u pitanju
Moram napomenuti da znam dvoje ljudi koji su kupovali Zopo u WOWshopu imaju sasvim drugačija iskustva kada je u pitanju RMA.

ivan77 14.09.2016. 17:48

Koja iskustva, katastrofa.. Meni su se stvarno činili OK, a začudo, mislim da i onaj NOA radi još, šteta, da ta firma nije išla putem fair playa

xXTheLuka1998xX 24.09.2016. 09:48

bježite svi od te tvrtke,prodaju kinesko smeće

coconut 24.09.2016. 09:56

To isto kinesko smeće ionako kupujemo na ebayu, alliju,... Jedine razlike su viša cijena i kakva-takva garancija kod nas.

Michel 24.09.2016. 11:58

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 2964740)
Ti NOA mobiteli... mislio sam da su OK po pitanju para dok nisam pričao sa vlasnicima istih (njih 7 točno). Svi su do sada barem jednom reklamirali svoj NOA mobitel, a neki su imali i loša iskustva sa RMA procedurom.

Kolega iz ureda ima NOA MoveSE i ovako mi se čini OK za tu lovu (600tinjak kn) ali osobno ga nebi kupio. Radije bi riskirao sa DooGeejem ili HomTomom :D

Imam jedan Noa.... kao što mu ime da naslutiti, mobitel je potop.

VirusQ3 18.10.2017. 10:37

Pozdrav ekspertime :)

ma samo da obavjestim RH da ne kupuju e-blue miševe iz Hangar 18, sad se zovu Megastore. jednostavno se pre često kvare, jednim klikom napravi 2 i sl. nije za nikakvu ozbiljnu upotrebu osim možda za surfanje... zaobiđite u najširem luku!

cic 18.10.2017. 10:48

Ne treba ništa kupovati kod njih, kratko i jasno :) Oni nisu sposobni osigurat rezervne dijelove ni za Noa mobitele na koje su toliko ponosni

Ag008 08.12.2017. 15:10

Možda bi temu trebali preimenovati u Megastore.hr (H18) iskustva jer već dugo ne posluju pod starom imenom.
Vidim ekspanzivno se šire, od nedavno imaju i poslovnicu u Rijeci, centar grada.
Proširili su i asortiman jer su počeli prodavati i računala te laptope, komponente
https://megastore.hr/kategorija-proi...it/komponente/

sada imaju -20% uz zaba


Sva vremena su GMT +2. Sada je 06:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger