PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (https://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (https://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Darksiders (https://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=184388)

Markos 30.03.2010. 22:06

Darksiders
 
http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=968

Sigurno ste čuli za ovu igru al se niste nadali da će doć na pc al eto ko bi znao da će se odlućit za pc verziju,ja sam osobno jako sretan zbog tog:D

sinisa1989 30.03.2010. 22:26

Ufff, trailer izgleda predobro. Ni gameplay nije loš. U svakom slučaju moglo bi biti dobro.

Markos 30.03.2010. 22:28

Igrao sam ja na ps3-u igra je predobra zato sam i popizdio kaj su rekli da je sam za konzole al eto sva sreča promjenili mišljenje nakon par mjeseci,ima još gameplay na youtube ofkors

Gjurovski 30.03.2010. 23:18

Hmmmm da, kopija Devil May Cry i God Of Wara no posto je susa na pc-u ovakvih igara sigurno ce biti osvjezenje, takoder zeljno iscekujem malo razbibrige :)

Death_Bringer 30.03.2010. 23:42

Pa baš i ne, devil may cry-a? Igra ima elemente zelde, puzzle, dungeoni, uglavnom posuđuje dosta, cak ima i dio gdje otvaraš portale well kao u portalu :)
Mene je podsjetila na soul reaver, istraživanje puzzlovi pa combat, Dobra je igra, i treba kojih 15-20sati da se završi ako se igra na normal.

Doink the Clown 30.03.2010. 23:43

Solidan naslov, sviđa mi se tematika i gameplay, baš mi je počelo faliti neko bezočno klanje tog tipa nakon Prototypea :D
Pa pričekajmo 6. mjesec, nadam se da neće biti odgode.
Optimal system requirements? :)

sinisa1989 30.03.2010. 23:53

Citiraj:

Autor Doink the Clown (Post 1609407)
Optimal system requirements? :)

Mislim da tebe to nebi trebalo brinut:), to bi ja trebao pitat:D

Markos 30.03.2010. 23:56

još ništ nije objavljeno kakva će konfa trebat,kad objave(brzo će jel igra dolazi za 2 mjeseca)ja tu napišem:D

Beo 31.03.2010. 10:15

Citiraj:

Autor Markos (Post 1609293)
http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=968

Sigurno ste čuli za ovu igru al se niste nadali da će doć na pc al eto ko bi znao da će se odlućit za pc verziju,ja sam osobno jako sretan zbog tog:D

Jao sad kad sam procito ovo da ce doc za PC, ma pusu bi ti dao :P
Sav sam se najezio... :chears:

Death_Bringer 31.03.2010. 12:36

Citiraj:

Autor Doink the Clown (Post 1609407)
Solidan naslov, sviđa mi se tematika i gameplay, baš mi je počelo faliti neko bezočno klanje tog tipa nakon Prototypea :D
Pa pričekajmo 6. mjesec, nadam se da neće biti odgode.
Optimal system requirements? :)

Više ćeš vremena provesti lutajuci i puzzlovima nego masovnom klanju kao u prototipu.

Markos 31.03.2010. 13:28

Citiraj:

Autor Beo (Post 1609588)
Jao sad kad sam procito ovo da ce doc za PC, ma pusu bi ti dao :P
Sav sam se najezio... :chears:

:Dsi vidio ko bi se nadao:chears:

Doink the Clown 31.03.2010. 13:34

Citiraj:

Autor Death_Bringer (Post 1609694)
Više ćeš vremena provesti lutajuci i puzzlovima nego masovnom klanju kao u prototipu.

Nema veze, prema gameplayu i borbi s onim bossom mislim da ću biti zadovoljan i s tim, jedan pošteni protivnik po chapteru ali pošteno, dugo i temeljito mesarenje dotičnog :suicide:
A i nema smisla ići u krajnost i svesti igru samo na fajtove zar ne? :)

Markos 31.03.2010. 13:37

Citiraj:

Autor Doink the Clown (Post 1609750)
Nema veze, prema gameplayu i borbi s onim bossom mislim da ću biti zadovoljan i s tim, jedan pošteni protivnik po chapteru ali pošteno, dugo i temeljito mesarenje dotičnog :suicide:
A i nema smisla ići u krajnost i svesti igru samo na fajtove zar ne? :)

Slažem se s Doinkom,da je svedena samo na fight bila bi dosadna iskreno,osobno ožavam dmc serijal i sve sam prešao po par puta(dojadil bi i on da je samo mlačenje al sva sreča bilo je svačega od puzzle-a do neznam čeg)

Death_Bringer 31.03.2010. 15:43

Ne, samo kazem da nije kao dmc niti prototipi itd, teško da je i kao god of war, ima samo, ne znam zašto svi tako svrstavaju ali igra je po nacinu gejmpleja meni kao legacy of kain soul reaver, vracanje natrag u posjecene arene, veliki leveli za istraživanje, razni artefakti koji poslije otkljucaju neki dio koji si prosao, uglavnom uzima od npr zelde itd oko nekih puzzlova, ali igra je zaraza ziva, i naravno bossovi su prilicno opaki ako im se ne skonta strategija. Jedna od boljih igara definitivno, pogotovo koliko sam skuzio tom developeru je to prva igra, ako je tako svaka im cast, oh da i kraj je predobar :)

Markos 25.04.2010. 21:00

Minimum System Requirements:

Connectivity : Online Steam account
Sound : 100% DirectX 9.0C compliant sound card or equivalent onboard sound
DirectX : DirectX 9.0c
Hard Drive Space : 12GB
Operating System : Windows XP SP3, Vista SP1, Windows 7
Processor: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.4Ghz or better, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Processor or better
RAM : 1GB XP, 2GB Vista / Windows 7
Video Card : NVIDIA (GeForce 8800/GeForce GT220) 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better ( must support pixel shader 3 )

Recommanded System Requirements:

Connectivity : Online Steam account
Sound : 100% DirectX 9.0C compliant sound card or equivalent onboard sound
DirectX : DirectX 9.0c
Hard Drive Space : 12GB
Operating System : Windows XP SP3, Vista SP1, Windows 7
Processor : AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core 2.60Ghz, Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core 2.13Ghz
RAM : 2GB XP, 3GB Vista / Windows 7
Video Card : NVIDIA (GeForce GTS 240) 256MB graphics card or better, ATI Radeon HD3870 256MB graphics card or better ( must support pixel shader 3 )

Evo ljudi stigo info o konfi, ja osobno za igranje preporučujem nekakav kontroler za ovu igru jel bi moglo bit jako sj... na tipkovnici i mišu

RaWeN 25.04.2010. 21:18

Igra je strava i nije zahtjevna!
Jedva čekam.
Gamereport: Darksiders

RAT! RAT! RAT! :D

Doink the Clown 26.04.2010. 00:20

Pa ovo su nikakvi zahtjevi :lol2:
Kod mene će da letiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Markos 05.06.2010. 14:24

međuvremeno nabavio xbox360 i odigrao darksiders(znam izdajica sam al nisam mogao čekat:D)samo da vam velim pripremite mozak,više logike ima neg bilo čeg,non stop neke smicalice koje bu vas izludile,priča je izvrsna nema šta(samo zbog nje se isplati igrat)dobro su ovo složili da se igra s war-om jel je stručnjak(strateški ofkors)za rat,više ćete morat mislit neg se mlatit vjerujte,izgleda da war nije sam masina kvrga koja sam zna mlatit he he

Edit:Još uvijek nema toćnog datuma izlaska na pc,kad bude napišem tu

RaWeN 10.06.2010. 20:35

Opet odgoda za PC.
Izgleda da izlazi tek u rujnu.
Release date - Steam

Doink the Clown 03.07.2010. 10:05

Potvrda izlaska za PC za 24.9.

http://www.bug.hr/master/vijesti/dar...nu/102798.aspx

demetrius 22.09.2010. 13:06

15 gb grdosija je vani.

hammer_of_thor 22.09.2010. 14:02

Kupujem :)

Izgleda... arkadno i pravo za razbibrigu, perfect :)

BladeRy 23.09.2010. 10:09

Jel to samo kod mene, il igra ne jebe 2% kontroler? Sta mi je cudno, ipak je prokleti port, a inace su pc kontrole ocaj sa tipkama preko cijele tastature.

Edit - proradio kontroler sa in-out metodom. Al kao da i nije, jer je kamera zaglavljena gledajuc pod ili nebo. Lijevo-desno radi ok. Nakon svega, kao da i ne radi, neigrivo sa gamepadom ovako. I official forum pun istog problema, prokleta kamera, a nemogu ni tipke redefinirati.

fler 23.09.2010. 11:55

nisam nešto previše odigrao (čekam vikend), ali ide sasvim lijepo s miš/tipkovnica kombinacijom; naravno, nakon redefiniranih tipki.

demetrius 23.09.2010. 17:52

Citiraj:

Autor fler (Post 1737034)
nisam nešto previše odigrao (čekam vikend), ali ide sasvim lijepo s miš/tipkovnica kombinacijom; naravno, nakon redefiniranih tipki.


fala ti bože da tipke nisu fiksne ko u star warsu.

LorD ClockaN 23.09.2010. 21:24

po mom mišljenju živi užas...

to je sve što ću reć...

Bolje da nisu portali sa konzole, nego ovako traljavo!! Dobro da mi daju rezoluciju izabrat.. bah!!!

GodsKiller 23.09.2010. 22:43

sva srića imam xpadder tako da svaka igra može biti igriva na gamepadu

fishBonE 23.09.2010. 23:22

Meni se uglavnom ne sviđaju konzolaške igre, previše su mi arkadne, ali ovo bi moglo bit dobro za opuštanje, bez previše mozganja :)

VulcanRaven 24.09.2010. 09:08

Citiraj:

Autor LorD ClockaN (Post 1737556)
po mom mišljenju živi užas...

to je sve što ću reć...

Bolje da nisu portali sa konzole, nego ovako traljavo!! Dobro da mi daju rezoluciju izabrat.. bah!!!


Ufff, kako se slazem s ovim,ovo je pateticna igra. Zali Boze 14gb

BladeRy 24.09.2010. 10:21

Neznam zasto, al DMC serijal mi je puno bolji od Darksidersa (ako izuzmemo preseravanje od Dantea i Nera, koje jedva toleriram). Jednostavno, skupim fist weapon, koje na prvi pogled rastura sve, igram ping-pong sa mobovima. Dodjem na pocetak a tamo onaj najjadniji zombie, vec mu predvidjam gadan kraj, 1-2-3-4-5-6.... udaraca, pa krepaj vise jebote. Interesantno kako u late game mobovima manje udaraca treba nego onima sa pocetka igre bez lvlanih oruzja. Mislim da imaju isti health poluraspadajuci zombie i footmen sa oklopom i sjekircetom...
Comboi....ma ocaj. Sve se svelo na uppercut i air slash. Dobijem pistolj kao weapon, mislim se, cool, long range koljacina....osim sta ama bas sve zivo dodje komotno do mene i opali me, makar ja pucam po njima cim su dosli u domet, osim par mjesta gdje treba napucat visece mobove (i bossa), totalno useless.
Finishing moves, svaka klasa moba ima svoj finishing move. Jedan jedini, dopizdilo mi vise gledat kako mu skinem noge (il ruke) i onda popola... da bar ima par razlicitih finishera da razbije monotoniju.
10ak min igranja kod frenda na xboxu mi je bilo zabavno, na PCu...osim zali boze 14gb i 5 dana uploada, jedva cekam da predjem i brisem.
P.S. - kontrole su jos uvijek sranje. Kamera pod kontrolom misa je na trenutke ocaj, okrenem se i tako se sve zavrti kao da je sens max, da vise neznam odakle sam dosao i gdje idem.

trancer 24.09.2010. 10:54

Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.

Death_Bringer 24.09.2010. 10:57

Citiraj:

Autor trancer (Post 1737952)
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.

LOL...kakav zaključak, iz gameplay filmića, bravoooo bravisimo!!!

Death_Bringer 24.09.2010. 11:03

Citiraj:

Autor VulcanRaven (Post 1737881)
Ufff, kako se slazem s ovim,ovo je pateticna igra. Zali Boze 14gb

? Jest, igra leti...da samo rezolucija, kao kod vecina hc portova sa konzole, ali leti?
I u cemu je problem, jesi uopce dao igri šansu, pa igra je pravi mali dragulj. Dugacka, rewarding, izazovna sa bossovima cak i na normal.
Podsjetila me na legacy of kain serijal, otvorene velike mape, backtracking, otkljucavanje novih powera i skillza. I šta uspoređujete igru sa dmc kad nije to, ok ima neki combat, kakav takav, kao i u kainu, jednsotavan combat, puzzle u stilu zelde, cak i bumerang, i predkraj su prejake puzzle sa tornjevima i, ono možeš da izludiš ako nisi skoncentiran i strpljiv. Mix više žanrova, ali stvarno jako dobro uklopljeno, i koliko sam skužio, to je prva igra od tih developera, prilicno dobar posao da naprave neki novi IP na tržištu, makar i mix žanrova.

Plus priča je fkt ok, ja to nisam mogao ispustiti dok sam igrao na xboxu, stvarno me vratilo u dane kaina i želio sam samo ići dalje i dalje. puzzlove riješiš ako imaš mozga bez problema.
Još i dobiješ svog apokalipska vatrenog konja heeej how coool is that...
Da ne govorimo kako je epičan kraj, najava za sljedeći nastavak, ma WAR rula, igra rula, art i stil igre rula. Jbga...možda i nije loše da se sve okrene konzolama, ocito gejmeri na piceku bi samo igrali rFactore i COD-ove.

VulcanRaven 24.09.2010. 20:30

Tvoja stvar je da se tebi igra svida,moja stvar je da je meni na prvi pogleda lika i maca kakvog fura i kako mase s njim,i kakvo je okruzenje,pokreti itd, igra katastrofa. Ti se igraj s tim,ja necu.:chears:

NinX 24.09.2010. 20:40

Evo jedan program, sa njim je igrica potpuno igriva na gamepadu i kontrole su kao na xboxu

BladeRy 24.09.2010. 20:41

Gledaj, kao stari gamer, igrao sam sve sta mi je palo pod ruku (citaj, zanimljivo) od doba 200mmx pa nadalje. Legacy of Kain, Revenant, ma tona igara sa hack/slash/platforme/sve-u-jednom shemama. Nije da me briga za faktor inovacije, jer je to danas apsolutno bezveze, ideja kao ideja postoji godinama, a izvedbe su varijacije na temu.

DS je sasvim prosjecan u svome zanru, xbox verzija mi je bolje legla, PC port kao PC port, zaseru sitnice, izbace ono sta PC ima (za razliku od konzola), a to je customizanje svega (ponajprije grafike). Glupost sa kontrolerom nastranu, i ovako sam je zavrsio. Nisam imao volje pretrazivati svaku rupu i prolaz jer mi je svaki area na kraju ispao jednolican. Kad dobijes lance/hook/whatever i teleporter, prosla je sva volja za pretragom svega za eventualnim upgradeom.
Boss fights su stvarno lagani, tezi su mi bili obicni mobovi na nekim zajebanim lokacijama. End boss je bio stvarno razocaravajuci (igrao na normal). Svaka cast kraju, najava jos kickassa.
Glupost su oruzja, levelam mac cijelu igru, falilo mi je jos 1 cm do kraja, i dobijem ARMG i odma je lvlan na max. Zasto sam onda lvlao mac jeboga on. Razliku u dmgu sa macem l1 i l3 nisam primjetio, mozda 1-2 manje od pocetnih.

Puzzle sam ispsovao do neba na par mjesta. Jebalo ih bacanje portala kroz vec aktivan portal bacacem portala...ili charged portals za veci skok. Da, priznajem, umocio sam i poginio poprilicno puta (krivim sebe i sistem igranja, ako nece silom, jos sile i jos brze radi frustracije) al negdje je kamera toliko nepregledna da letis naslijepo (i gines).

panisher20 24.09.2010. 21:06

gledao sam brata kako igra igricu, meni to izgleda kao igrica za malu djecu di hodas po gradu i ubijas one likove,meni su takve igrice bezveze i smjesne jel nemaju nikakvog smisla

VulcanRaven 24.09.2010. 21:33

Evo jos jednog s kojim se slazem,sve kao da je iz crtica za djecu ispalo.

blava 25.09.2010. 11:21

Ja samo ne shvacam,sta ima u toj igri 14 GB?
Jel ima high-res video isjecke kao mass effect 2 ili opseznost kao GTA 4?
neshvatljivo,idem sada isprobati

Beo 25.09.2010. 11:26

Eto malo isporobo, lupo, mlatio i tako...
Sve u svemu nije lose, bolje od DMC 4. Pa ko voli taj zanr nece mu bit dosadno :D
Sad je Civ5 tu pa je ovo u drugom planu :D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 15:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2024 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger