PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Star Trek i ostale SF serije (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=8564)

rendula 20.03.2004. 22:13

Mni je najbolji brod Delta Flyer. Iznimno je pokretan, mali je, ali je zahvaljujući borgovskim torpedima prilično jak.

Bl@de 20.03.2004. 22:14

Citiraj:

Originally posted by tihomir
Ma jok,Defiant ima robusniji,agresivniji,mačo izgled...
A ja nikad neću zaboraviti kad je Defiant rokao po Jemhadarcima...
Mhmhmh.

ma jok cisto sam razocaran. ipak kad sovergien krene u krzarske ratove krsi sve pred sobom!

@kristus i meni je neka enterprise (galaxy kalasa) ljepsi i to mi jeveliki plus do je jedino napruzanje losije od sovergina. no mislim da nema uopce nikave osnove o naoruzanju pricat ipak su to imaginarni brodovi.:D

vga killer 20.03.2004. 23:09

Meni je najbolji, najljepši brod ST-a Voyager, pogotovo oboružan transfaznim torpedima i oklopom.
Onda ide Enterprise-E.

IceFisherman 20.03.2004. 23:12

Citiraj:

Originally posted by vga killer
Meni je najbolji, najljepši brod ST-a Voyager, pogotovo oboružan transfaznim torpedima i oklopom.
Onda ide Enterprise-E.

Istina , da na takav brod denemo još gore DAtu i picarda , rasturili bi celi svemir :p

vga killer 20.03.2004. 23:16

Kad bi Katica i Picard išli radit reda u Gamu bilo bi zabavno.

Isus 21.03.2004. 04:25

neznam dal je itko gledao nemesis al Enterprise tam mi je toliko jadan da mi je za plakat CPT.Kirk's Enterprise 2 stolijeća kasnije i izgleda samo jadno, i za to nema opravdanja.
Enterprise A je ipak s početka 70 i izgleda bolje.

Najžešći su Klingonci s Bird Of Prey, a ni Romulanci nisu Loši-
Kod Federacije mi ide na nerve pretjerani Fair Play ( Sir, they are loading their Fazor Banks - Hail them! :rambo: to kaj se uvijek čude kaj im se događa (Oh napali su nas) nek se malo ugledaju na Klingonce prvo pucaj pa onda pitaj tko ide.:D KAPLA (Svi moraju umrijeti)! Metalci svemirskih prostranstava!

rendula 21.03.2004. 10:30

Citiraj:

Originally posted by Isus
Najžešći su Klingonci s Bird Of Prey, a ni Romulanci nisu Loši-
Kod Federacije mi ide na nerve pretjerani Fair Play ( Sir, they are loading their Fazor Banks - Hail them! :rambo: to kaj se uvijek čude kaj im se događa (Oh napali su nas) nek se malo ugledaju na Klingonce prvo pucaj pa onda pitaj tko ide.:D KAPLA (Svi moraju umrijeti)! Metalci svemirskih prostranstava!

Ma jedino bi Kirk odmah dao zabovijed-Fire at will:D

ćiber_manija 22.03.2004. 19:22

Jučer je bilo zakon

rendula 22.03.2004. 19:31

Ja više baš i ne gledam DS9, radije na švapskom gledam Voyager.

vga killer 22.03.2004. 19:40

Na SAT1 ili?

rendula 22.03.2004. 19:45

Citiraj:

Originally posted by vga killer
Na SAT1 ili?
Da. Samo kaj je glupo što blesavi švabe sinkroniziraju. Učim 8g. švapski i ništa ne razumijem.

vga killer 22.03.2004. 19:47

Najgore je gledat engleske filmove s švabskom sinkronizacijom.

Sky 22.03.2004. 20:27

Hmm, da vidimo... Uzmimo bazni dizajn Scimitara, ubacimo malo tehnologije sa Enterprise-E, dodajmo transfazna torpeda i Borgovske štitove sa Vojagera, Defiantovu heavy proton zraku i pilsne phasere, napravimo dva takva "gemišta", jedan Picardu, drugi Katici...brrr, što bi to pralo sve živo i mrtvo u krugu 100 svjetlosnih godina:D
E, da, i nije najgore kad gledaš sa švapskom sinkronizacijom, sa poljskom je najgore:D Osim toga, dosta sam švapskog naučio na taj način.

IceFisherman 22.03.2004. 20:51

Danas je bilo odlicno , jedva cekam nastavak :clap:
A Garak je stvarno jedan od najboljih DS9 likova , samo šteta kaj je on samo sporedni lik:(

vga killer 22.03.2004. 22:04

Ma moram gledat sad navečer. Frend mi je rekao da je bilo super.

Popodne nisam stigao jer sam komp prebacivao u novo kučište. Moram se pohvalit. :D :rolleyes: :beer:

Bl@de 22.03.2004. 22:21

E stvaro cu popizdit. ovi konji na HTV-u stavili reprizu u pol noci a ja sutra moram rano jutro na faks grrrrrrrrrrrr.:mad: .

ah morat cu zaposliti izgleda video.

IceFisherman 22.03.2004. 22:30

Citiraj:

Originally posted by Bl@de
E stvaro cu popizdit. ovi konji na HTV-u stavili reprizu u pol noci a ja sutra moram rano jutro na faks grrrrrrrrrrrr.:mad: .

ah morat cu zaposliti izgleda video.

pa ipak je to HRT , oni smatraju da svi mi gledamo TV od 0 do 24 svaki dan :rolleyes:

vga killer 22.03.2004. 22:31

A ono, u zadnje vrijeme im je program katastrofa.

Bl@de 22.03.2004. 22:35

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
pa ipak je to HRT , oni smatraju da svi mi gledamo TV od 0 do 24 svaki dan :rolleyes:
izgleda! malo su prevec umisljeni sa svojim sugavim programom.

vga killer 22.03.2004. 22:40

Al bar nema reklama dok su filmovi.

IceFisherman 22.03.2004. 22:53

Citiraj:

Originally posted by vga killer
Al bar nema reklama dok su filmovi.
PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs,.,.,.....
da te ne čujeju slučajno , mam bi dali reklame nakon svakih 5 min :D

vga killer 22.03.2004. 22:55

Citiraj:

Originally posted by IceFisherman
PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs,.,.,.....
da te ne čujeju slučajno , mam bi dali reklame nakon svakih 5 min :D


OK valjda nisu

Bl@de 22.03.2004. 23:02

Inace decki netreba saputat jel su rekalme unutar serije ili filma (za film jedino vrijedi da se moze prepoloviti na dva djela sa relamama ako se ne varam) zakonom zabranjene!!! to je valjda jedina dobra stvar kaj je bilo koja vlada napravila. BTW sa time smo ak se ne varam jedini u svijetu:D :D

Isus 22.03.2004. 23:03

Dans je bilo dobro, za razliku od petka.:rolleyes:

vga killer 22.03.2004. 23:05

Ajd to reci glavonjama s NOVA-TV

Bl@de 23.03.2004. 12:58

ajd pogledal sam nastavk od jucer i ajd bil je dobar.

inace neznam kak kod vas ali ja vec nadzirem kraj kraj ce se dogoditi. ovi se budu zaletitli ko guske u maglu a ovi jem'hadarci buju im spraslil rit i to je to. a Garak je pristal delati samo sa ovime vjerojatno da neke uspije zmuljat. tak da bu se na kraju vratil na DS9. to je bar moje misljenje ili predikcija bas me zanim akaj bu od toga ispalo tocno.

Bl@de 23.03.2004. 16:23

hm, bas ljepo, uspjel sam sve predvidjeti dakle 100% ucinkovitost. jos da tak pogadjam brjeve na lotu.....:D .


steta kaj je moralo biti tak predvidljivo.

i da zanimljivo je da su sa definatom sad uspjeli israsiti valja negdje 7 brodova ak sam dobro brojao a kad su ih 3 napaja pusili su kitu naveliko:rolleyes: . mislilm ono ku tu sad koga....:rolleyes: !

Sky 23.03.2004. 16:43

Danas je Defiant kikao ez:D
Ono "Njih će spržiti daleko više", hehe:D
E, da, jednu stvar ne kužim. Zašto pune konzole na mostu sa eksplozivom, ali baš na svakom brodu? Jel to stock ili moddano?:confused: :rolleyes:

Bl@de 23.03.2004. 17:20

Citiraj:

Originally posted by Sky
E, da, jednu stvar ne kužim. Zašto pune konzole na mostu sa eksplozivom, ali baš na svakom brodu? Jel to stock ili moddano?:confused: :rolleyes:
joj ma ne! to kad zemes full opremu (lance za snjeg, zimske gume, spoilere i remus) onda dobijes kao bonus!!:D

Sky 23.03.2004. 18:08

LOLčina:D
Svejedno, dobro bi mi došlo par stvari sa Enterprise-a u svakodnevnom prometu... photon torpedo launcher...mmm:D


Sva vremena su GMT +2. Sada je 00:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger