PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Svaštara (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=29)
-   -   MMA i K1 (UFC, Strikeforce, Bellator, Dream) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=150231)

micek_kc 20.09.2009. 04:58

Citiraj:

Autor dacho13 (Post 1435788)

sad da vidimo :D
cross my fingers :D

Hamm 20.09.2009. 05:51

preloše :(

trouble 20.09.2009. 05:54

Ovo je ono šta u boksačkim krugovima zovemo staračka demencija.....mahanje rukama bezveze,ko da muhe ganja oko sebe,paranoja od poraza......

Vrijeme je da kockaste gaće stavi na klin......

Baja 001 20.09.2009. 06:45

Ajme majko, ako se misli vratit onda definitivno treba poraditi na eksplozivnosti, napadu, obrani i ne čekat samo na lijevi highkick :)

Uglavnom ako ne učini nešto radikalno, bolje neka odustane i uhvati se sabora ;)

brodjo 20.09.2009. 07:46

Mirko fight me, anytime :D

fanATIk 20.09.2009. 07:49

Može malo više informacija za nas pospance. Kak je završilo (mada pretpostavljam iz komentara), neki link za snimku...

brodjo 20.09.2009. 08:02

Pa ono loše je izgledalo, Mirko se stalno povlačio, ovaj se vrlo aktivno kretao, puno više udaraca uputio. Mirko pogodio jednom samo lijevi high kick i 2-3 puta promašio. U prvoj rundi mu Cro cop razbije arkadu, druga runda repriza prve samo ga je ovaj počeo i koljenima prašit. I u 3. Mirko kao nešt počeo agresivnije ali ovom fino sjeo jedan udarac koljenom mirku u facu i ovaj počeo krvarit i TKO.

Pomo 20.09.2009. 08:20

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 1435804)
neki link za snimku...

Imaš quotani tekst na vrhu stranice sa linkom?

dravskimost 20.09.2009. 08:39

Citiraj:

Autor fanATIk (Post 1435804)
Može malo više informacija za nas pospance. Kak je završilo (mada pretpostavljam iz komentara), neki link za snimku...

VIDEO: CRO COP vs SANTOS

Nista od Mirkeca

fanATIk 20.09.2009. 08:39

Nisam ga ni gledao jerbo je bio stavljen tamo prije početka meča.
Bome ga je koljenizirao u trećoj rundi.

Jelc 20.09.2009. 10:05

Nisam gledal, zbudil sam se u pol devet i čuo kratki rezime od žene

Citiraj:

dve runde mu je bežal okolo, u trećoj ga je ulovio i razbio
tak da nisam ni snimku pogledal...

Burko 20.09.2009. 10:36

Citiraj:

Autor Jelc (Post 1435836)
tak da nisam ni snimku pogledal...

prvu rundu, ajd, malo brazilac jaci. mirko se bori.
druga runda, mirko nema snage ni muda. i pogada brazilca u muda. obojica dosta losi, mirko losiji.
treca, mirko krece iznenadujuce aktivno u rundu. prvih 15 sekundi. onda krece brazilac i razbija mirka.

uglavnom, koliko vidim, nitko se ne boji mirka. a mirko se prakticki boji svih ostalih, koji tek stasaju i zele se dokazati. sasvim razumljivo, ali u ovom sportu nema straha........

i da, u jednom trenutnu (prije druge runde) se bas vidi da je ostario u licu. nije vise to to, koji vrag se igrati sa ozljedama kad jednostavno - gubi.

Jelc 20.09.2009. 11:34

Ma, snimila je pa sam sad pogledal.
Bolje da nisam:D

Doink the Clown 20.09.2009. 11:42

Rasprodaja davno stečenog ugleda se nastavlja, priprema za meč nikakva, opet srljanje u slijepo bez jasne taktike, I think it's time to call it a day Mirkec... :nono:

Halos 20.09.2009. 11:54

Da, gadno je i za gledat...dobro. neznam, ako se covijek zeli borit ok. Ali treba imat malo samopoštovanja i rec...to je to. Zaglibio sam kad sam dao onom frajeru da me pogodi nogom u glavu, i sad me se nitko vise ne boji :)

prije sma se tresao prije borbe i slicno, sad nisam znao dali da pogledam snimku na jubitou ili vremensku prognozu.

Svaka cast Mirku za sve do prije Gonzage

nino 20.09.2009. 12:10

Postao je vreca za udaranje, nazalost. Nadam se da mu je dosta konacno. IMO, kad se pogleda unazad, kad je bio na vrhuncu snage, Fedor ga je dobio, a bilo je sanse da ga skine.

Lako je bilo rusit nedostojne protivnike, cim je netko od top boraca dosao, Mirko je gubio (Minotaur, Fedor....).

Makar kod njega nije problem u snazi nego u glavi. Nikad nije "pojurio" iz kuta ko pitbull nego je uvijek "cekao" protivnika na potez.

Penzija Mirko.

trouble 20.09.2009. 13:58

Citiraj:

Autor Jelc (Post 1435836)
Nisam gledal, zbudil sam se u pol devet i čuo kratki rezime od žene

rezime od žene je epic :lol2:

Dobro je opisala to,nema šta.

Mislim da je nekome vrijeme za penziju uz integralnu i zdravu hranu :P

micek_kc 20.09.2009. 15:42

Citiraj:

Autor trouble (Post 1435974)
rezime od žene je epic :lol2:

Dobro je opisala to,nema šta.

Mislim da je nekome vrijeme za penziju uz integralnu i zdravu hranu :P

zao mi je sto to moram potvrditi ali tako je.ali prve dvije runde je on plasirao puno vise udaraca nego protivnik.gledajte njegovu facu na kraju prve runde a gledajte od protivnika.

i ako se mene pita imao je toliko prilika lupiti protivnikovu lijevu nogu low-kickom i nije iskoristio niti jednu.
runda prije njih ako je tko gledao oni predborci,onaj brazilac je doslovno tako dobio da je protivnika lupao stalno low kickom i dok ga je izmorio par udaraca u glavu i byebye...vidi se izmedju 2 i 3 runde kako je liku noga skroz ljubicasta iznad koljena.

Mirku su nekad noge bile ubojite a u ovoj borbi je pokusavao par high-kickova naprazno dok su protivnikove noge bile otvorene i mogao je par udaraca plasirati i baciti ga iz ravnoteze...meni se Mirko cinio pospan...

m4dm4n 20.09.2009. 17:49

Stavivši to sve sa strane, ali mlatnuti onako protivnika u jaja, i još izgubiti od istog je epic fail. :)

spawn 20.09.2009. 18:13

Po meni,on se jos bori zbog love, a ne zato sto zeli naslov. Naslov ne moze dobit nikad, i zna da mu je ovo bila sansa da zaradi pare. Ima jos dvije borbe za odradit i to je to. A mozda i uopce nije htio pobijedit? Mozda je mislio na bodove izgubit i ne ozlijediti se previse. Jer zna da ako pobijedi ide na Minotaura ili Couture-a a oni bi ga puno jace nalupali.
S druge strane, mozda je stvarno zeljan pobjede,ali nije bas pokazao tu zelju.

Router 20.09.2009. 18:19

Falilo mu je agresivnosti , solidna borba ali nista nezaboravno kao mir - noguiera .

Mirko ima ime , ima popularnost , siguran sam da ga je tamo na aerodromu docekalo vise novinara nego sto ga je kod nas otpratilo . Malo su glupe ove izjave da je za penziju , jos on moze svasta , ja mu se divim i dalje jer ima hrabrosti uci u oktogon , on bar pokusava :)
A to kaj nasi novinari i oni kvazi komentatori od nocas imaju neke fiks ideje o napadu na naslov , to je apsurd , ocito nisu bar pogledali ostale borce,pogotvo Brocka koji bi realno pojeo Mirka .

Mad_Duke 20.09.2009. 22:31

Evo intervjua
http://jutarnji.hr/sport/borilacki_s...,20,,176969.jl

Codiac 20.09.2009. 22:31

samo cekam da fedor dodje u ufc pa da brocku pokaze sta je ruska skola...

o mirku nemam vise sta reci izgubio je bez "ispaljenog metka" iskreno nije trebao ni ici u ufc jer samo dobiva batine...

spawn 20.09.2009. 22:58

Citiraj:

Autor Mad_Duke (Post 1436385)

Ajde bas mi je drago da je covjek realan. I ima pravo kad kaze da razmislja o pecanju, taj period dodje svakom u zivotu. Ot tolikih teorija,na kraju ispada ono sto sam napisao gore. Bori se jos 2-3 tekme da zaradi jos malo para,i nema volje ici izazivati ostale jace od njega. I ima potpuno pravo.

fanATIk 21.02.2010. 04:50

Al ga je isjeko...
Šta reć, protivnik uletio dva dana prije zato što se tip koji se trebao fajtat s mirkom razbolio. I nekako mi bilo očito da baš i nisu par, ono, ista klasa. Al nisam mislio da će se vratiti u borbu nakon onog krvoliptanja. Mirko bio solidan, navaljivao, al opet, Perosh se zadnji put u UFC tukao 2006. Tak da meč i nije baš mjerodavan za ocjenit sadašnje Mirkove kvalitete.

Thoroughbred B 21.02.2010. 05:02

haha koja borba e :D

Baja 001 21.02.2010. 05:42

Nisam baš oduševljen sa Cro Copom, jednostavno nije nešto posebno bio. Da je bio Rothwell bilo bi mu jako teško ako bi se isto borio s perošom.

Ostale borbe odlične, čekam još Velasqueza :)

Baja 001 21.02.2010. 06:31

Velasquze preprejeben borac ^^

dacho13 21.02.2010. 06:35

ne mogu vjerovati da je minotaur tako lako pao.......
velasquez nice fight.

fanATIk 21.02.2010. 06:36

Silva - Bisting skroz dobar meč.
Velasquez moćan. Nekako ga već vidim protiv Fedora.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 20:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger