PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Tomb Raider (2012) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=215829)

Brko 06.12.2018. 13:34

Završio. Na 67% gotovosti. Nisam išao u svaku moguću rupu i grobnicu niti sam skupljao bilješke i tako to nego samo kaj mi je bilo usput. Na 100% sam dotjerao Bow, Shotgun, u biti sve osim puške za koju mi je negdje ostao 1 part...

Explosive arrows su majka. Uglavnom, vrlo sretan i zadovoljan sa igrom. Cca 20tak sati, onako za ubit svaki dan sat i pol kroz 2 tjedna i to je to.

Sad ide Rise :)

Sent from Usreo Mobara

dmr 06.12.2018. 13:38

Ja sam taj prvi dio ponovio jedno 10 puta, a rise i shadow jedva jednom :)

Brko 06.12.2018. 13:41

Ti i monitor kupuješ 6 mjeseci, ja sam ga uzeo u 6 dana, tako da nismo isti :D
Neću TR sigurno igrati opet ispočetka tako skoro, možda nastavim da dotjeram na 100%, ali prvo Rise pa Shadow. A onda što bude... vjerojatno taman dođe Metro pa eto :)

Sent from Usreo Mobara

Mommistake 06.12.2018. 13:43

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 3255796)
Završio. Na 67% gotovosti. Nisam išao u svaku moguću rupu i grobnicu niti sam skupljao bilješke i tako to nego samo kaj mi je bilo usput. Na 100% sam dotjerao Bow, Shotgun, u biti sve osim puške za koju mi je negdje ostao 1 part...

Explosive arrows su majka. Uglavnom, vrlo sretan i zadovoljan sa igrom. Cca 20tak sati, onako za ubit svaki dan sat i pol kroz 2 tjedna i to je to.

Sad ide Rise :)

Sent from Usreo Mobara

Zato si ju i prošao u 6 dana :D
2 tjedna my ass :D Ti si isto kao i ja, nema sat i pol dnevno :D

Brko 06.12.2018. 13:46

Ovog puta jok. Igrao sam stvarno 2 tjedna. Nisam duže od sat i pol u komadu. Pred kompom doma sam minimalno. Ima dana da ga ni ne upalim tako da... prošla baba s kolačima kaj se tiče 3+ satnog gejmanja unutar jednog dana.

Sent from Usreo Mobara

Mommistake 06.12.2018. 13:49

Pa uzeo sam u obzir da si 2.12. napisao "neki dan počeo", računao sam, tipa, 2-3 dana već igraš, znači kraj 11. mjeseca :D

Ali ajde, ak ti tak veliš ;)

Brko 06.12.2018. 13:51

Ma da, neki dan 5-7 dana prije. Na isti način bude i Rise. Sve 3 su instalirane, samo čekaju dvoklik na ikone na destopu :)

Sent from Usreo Mobara

dmr 06.12.2018. 13:56

Citiraj:

Autor Drug Brko (Post 3255802)
Ti i monitor kupuješ 6 mjeseci, ja sam ga uzeo u 6 dana, tako da nismo isti :D
Neću TR sigurno igrati opet ispočetka tako skoro, možda nastavim da dotjeram na 100%, ali prvo Rise pa Shadow. A onda što bude... vjerojatno taman dođe Metro pa eto :)

Sent from Usreo Mobara

Nije ni tebi mane sa vracanjem 32" :D

geronimo_2 05.02.2020. 07:41

decki jel itko od vas mjenjao FOV u tomb raideru?
sjecam se da sam ga promjenio bio nekako i preso tako igru, ali se nikako nemogu sjetit kako :-(.
kopam po netu al nemogu naci.
nije bilo uspomoc one neke cheat skripte. mislim da je bilo ili preko registry-a ili preko windows borderless gaming tool-a iako ono sto sam siguran jest da nije bilo onak u prozoru pa da gore i dole vidim desktop u pozadini vec je bio ful screen, ali sa crnim crtama gore i dole sto mi je ok.
ovak u originalu je neigrivo.

jucer sam uspio upogonit sa windows borderless gaming tool-om ali samo ako iskljucim full screen u game options, ali onda imam ovak da vidim iza desktop u pozadini.

fala.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger