PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Razno (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Pc shopovi (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=24025)

SniperWolf 23.08.2005. 12:07

HGspot. Iako nemaju toliko artikala kao Links, ljubazni su i nisu ni 50m udaljeni :):D :D

Paske 23.08.2005. 12:09

Inače svi oni nabavljaju robu preko MSan-a, največeg distributera HW-a kod nas.

Egzotiku većinoma preko Lost-a.

Printere isl. preko Recro-a.

Tako da nije do dućana kakova je kvaliteta robe.

ALI - ljudski faktor.

HG-SPOT - neinformirani i nezainteresirani za pojedinu stranku. Jednostavno preveliki da ih boli kurac.

Ve-Mil - najgori servis u ovo kraku mliječnog puta. Em čekaš tjednima da pogledaju, em čekaš 5-6 dana da ti jave da je fakat strgano i da imaš pravo na garanciju i nakon svega toga - ČEKAJ ROBU KOJE NIKADA NEMA NA LAGERU. Ocijena -2.

Links - skuplji nego svi ostali, ali imaju za sada dobar customer service. Zato i kupujem kod njih.

Nobilis - u svemu bolji od navedene troice. Bolje cijene i nikada problema sa servisom - skoro pa odmah riješavaaju reklamacije. Poseban bonus - Ana - vrlo zgodna prodavačica koja ZNA što prodaje i prati cijene ostalih, pa ponekad i korigira svoju. 5+

Freek 23.08.2005. 13:06

Citiraj:

Originally posted by Paske
I
Nobilis - u svemu bolji od navedene troice. Bolje cijene i nikada problema sa servisom - skoro pa odmah riješavaaju reklamacije. Poseban bonus - Ana - vrlo zgodna prodavačica koja ZNA što prodaje i prati cijene ostalih, pa ponekad i korigira svoju. 5+

Nobilis ima užas od servisa.
Svaki put kad mi je riknula ploča sam čekao min 2 tjedna da dobijem novu.
Dok u HG-u sve je riješeno odmah sutra.
U Ve-mulju nikad nisam bio:D

SniperWolf 23.08.2005. 13:19

Bi prošli tjedan u WC-mulju konačno:D fora je imaju dosta user interfacea po policama:D

Paske 25.08.2005. 14:52

Citiraj:

Originally posted by SniperWolf
Bi prošli tjedan u WC-mulju konačno:D fora je imaju dosta user interfacea po policama:D

Kaj ti je to trebalo :p

SniperWolf 25.08.2005. 16:25

Ma htio sam da vidim kakvog sve šrota imaju....horror:D inače fora imaju 2. kata ali su malo zabačeni tj. teško da će ih neko s ulice skužiti tako brzo kao npr. HGspot (imaju TAKO veliku reklamu da se iz aviona vidi:D )

Isus 25.08.2005. 17:51

Citiraj:

Originally posted by Freek
Nobilis ima užas od servisa.
Svaki put kad mi je riknula ploča sam čekao min 2 tjedna da dobijem novu.
Dok u HG-u sve je riješeno odmah sutra.
U Ve-mulju nikad nisam bio:D

To je problem s LOST-om, meni su bili vrlo korektni u nobilsu, dok sma čekao sam dobio zamjenski ploču, kad samnapokon dobio ploču koja je bila reprirana kaj mi je i tip rekao i koja nije radila su mi za 100kn nadoplate dali LP UltraB a trebao bi inače dati 250kn.

Kak nisam imao love za PCI-e grafu nisma fehtao DAGF

Freek 26.08.2005. 23:40

Citiraj:

Originally posted by Isus
To je problem s LOST-om, meni su bili vrlo korektni u nobilsu, dok sma čekao sam dobio zamjenski ploču, kad samnapokon dobio ploču koja je bila reprirana kaj mi je i tip rekao i koja nije radila su mi za 100kn nadoplate dali LP UltraB a trebao bi inače dati 250kn.

Kak nisam imao love za PCI-e grafu nisma fehtao DAGF

Meni nisu dali ni zamjensku, još sam ih i pitao, a on mi kaže "taj sistem ne fuckionira kod nas":fuming: , zatim ga pitam jel mogu nadoplatit za drugu ploču a će nato NE!!

Paske 27.08.2005. 09:49

Citiraj:

Originally posted by Freek
Meni nisu dali ni zamjensku, još sam ih i pitao, a on mi kaže "taj sistem ne fuckionira kod nas":fuming: , zatim ga pitam jel mogu nadoplatit za drugu ploču a će nato NE!!
Kad nisi razgovarao s mojom Anom :D

Eh ... s tom muzom svih informatičara se može dogovoriti, za ostale me nije briga :smoke:

Freek 27.08.2005. 10:21

Citiraj:

Originally posted by Paske
Kad nisi razgovarao s mojom Anom :D

Eh ... s tom muzom svih informatičara se može dogovoriti, za ostale me nije briga :smoke:

Nisam razgovarao s Anom, nego sa šefom:rambo:

LordNitro 27.08.2005. 17:47

Kada negdje idem, onda idem u HgSpot.

SniperWolf 27.08.2005. 19:15

I ja.

SIR_KILL@LOT 27.08.2005. 20:09

Idem di imaju komponentu koju tražim... obično obiđem sve trgovine pa kupim...

idem i u hg spot i u ve-mil... a links ako je preko 1000kn...

u vemilu kupio grafu ( 9700 prije oko godinu i pol ) i jedini je imali u hrv....

u hg spotu kupio vga silencera ( isto ga jedini imali... u to vrijeme)

,a u hg spot volim otić i iz zajebacnije... svi iz rijeke koji su bili u HG spotu moraju znat ko je ARMANDO VEGA! :D .. nemoš se zvat Armando Vega :beer: :clap: ...

enivej nisma imo problema sa nijednom od tih trgovina još...:beer:

SniperWolf 27.08.2005. 20:22

Kaj mi zajebavaš prijatelja!! Ko da je on birao svoje ime yebote - on je još i najbolji u HG-u.

SIR_KILL@LOT 28.08.2005. 01:50

Ma dobar je Armando!! Armando je još jedini normalan tamo.... ali svaki put kad mu čujem ime koda se sjetim jednog od monkey islanda...:beer:

SniperWolf 28.08.2005. 11:21

ROFL..... Armando je zakon uvijek prodaje neke fore i kad ga nešto pitaš barem pokuša odgovoriti ako nezna;) :)

Vjeko 29.08.2005. 10:30

ma koji Armando?! Koga zanima ja cu mu e-mailom poslati ocjene mistery shopinga u hg spotu za pojedinu poslovnicu pa da se uvjeri kakva je koja.

neko me je pito "kad delaš tamo"?!
odgovor je SVE!
Voditelj poslovnice, čistać, prodavać, serviser...bla bla bla...

SniperWolf 29.08.2005. 11:04

Armando jesi to ti?:D

Vjeko 29.08.2005. 13:50

Nisam ja Armando ali u istom smo poslu. takoreč, radni kolege, samo udaljeni oko 400 km.
Armando je voditelj u Rijeci a ja u Drenovcima

SniperWolf 29.08.2005. 14:30

:) Zakon. Kad ga vidiš reci da ga je Vid pozdravio;) thnx


Sva vremena su GMT +2. Sada je 17:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger