PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   GTA V (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=222723)

Pizz 02.11.2011. 17:44

dobro izgleda, ko je protagonist, chocolate face guy il ... ?
nek ubace opet ono sa bildanjem i debljanjem iz san andreasa, i neke planine i sume su na traileru, kaj mozemo ocekivat redneck county opet....

gringo88 02.11.2011. 17:57

Rulež. Obožavam Rockstarov artstyle stvarno imaju fenomenalne umjetnike. Prepoznaš po naslovnici odmah da je njihova igra.

Veselim se kao i svakoj njihovoj igri. Meni je i GTAIV bio dobar, istina malo manje sadržaja nego San Andreas ali meni svejedno najbolji GTA. Ionako većinu tih dodatnih zanimacija niti nisam koristio u starijim nastavcima.

zhecky 02.11.2011. 18:03

meni je najdraži ipak vice city i taj period u kojem se odvija, predobra atmosfera :D

xtreme96 02.11.2011. 19:48

Ko zna,mozda u šestici bude prošireni Vice City :D

Ovo zasad djeluje odlicno,a sad kolko ce promjena bit dok izadje pitaj Boga...:)

panda505 02.11.2011. 20:58

Jel ono bio Tommy Vercetti u traileru ili sam ja glup ? :stoopid::stoopid:

xtreme96 02.11.2011. 21:04

Moguce da je bio Vercetti,a meni onaj crnac za kojim murija trci u jednom dijelu izgleda slicno kao Carl Johnson ;)

vercetti 02.11.2011. 21:35

Jedna od mogucnosti je da se radi o Vercettiju (Tommy ne ja :lol2:)

Medutim ako se krene u tom smjeru ima par nelogicnosti...

"Why did I move here?
I guess it was the weather,
Or the, I don't know that thing, that magic,
You see it in the movies,
I wanted to retire from what I was doing,
You know, from that, that line of work,
Be a good guy for once, a family man,
So, I bought a big house, came here, put my feet up,
Thought I'd be a dad like all the other dad's,
My kids, will be like the kids on TV, we play ball and sit in the sun,
But, well, you know how it is."


Kaze da se preselio tamo zbog "klime", sto nije previse logicno jer Vice city i Los Santos imaju gotovo identicnu klimu.

"Be a good guy for once" se poklapa, medutim kaze da hoce biti "tata" i "gledati svoju djecu kako se igraju"...

Ako uzmemo u obzir da je Vercetti bio u kasnim 30-ima, mozda cak i preko 40 godina u Vice citiju, a GTA V se odvija u fiktivnoj 2012, znaci da ima oko 60 godina sad.

Opet nema bas logike da u 60-ima hoce osnovati obitelj IMO.

Definitivno bi volio da bude on, ali prilicno sumnjam...

panda505 02.11.2011. 21:40

Citiraj:

Autor vercetti (Post 2016248)
Jedna od mogucnosti je da se radi o Vercettiju (Tommy ne ja :lol2:)

Medutim ako se krene u tom smjeru ima par nelogicnosti...

"Why did I move here?
I guess it was the weather,
Or the, I don't know that thing, that magic,
You see it in the movies,
I wanted to retire from what I was doing,
You know, from that, that line of work,
Be a good guy for once, a family man,
So, I bought a big house, came here, put my feet up,
Thought I'd be a dad like all the other dad's,
My kids, will be like the kids on TV, we play ball and sit in the sun,
But, well, you know how it is."


Kaze da se preselio tamo zbog "klime", sto nije previse logicno jer Vice city i Los Santos imaju gotovo identicnu klimu.

"Be a good guy for once" se poklapa, medutim kaze da hoce biti "tata" i "gledati svoju djecu kako se igraju"...

Ako uzmemo u obzir da je Vercetti bio u kasnim 30-ima, mozda cak i preko 40 godina u Vice citiju, a GTA V se odvija u fiktivnoj 2012, znaci da ima oko 60 godina sad.

Opet nema bas logike da u 60-ima hoce osnovati obitelj IMO.

Definitivno bi volio da bude on, ali prilicno sumnjam...

ja ne mislim na to da je vercetti taj koji melje nego da se pojavljuje u videu kao "stari" čovjek ...

ivan77 02.11.2011. 21:42

Citiraj:

Autor zhecky (Post 2016054)
meni je najdraži ipak vice city i taj period u kojem se odvija, predobra atmosfera :D


zakon :D jurnjava uz "I bless the rains down in Africa". Nadam se da će i soundtrack bit iz 80 tih. Vice City je imao najbolji soundtrack i radio stanice.

mislav_os 02.11.2011. 21:56

Predobar trailer, nadam se i igra. Bas sam si razmisljao kad cu kupiti komp vise, e sad znam da cu ga pred izlazak GTA V-ice pa da budem miran :D

zhecky 02.11.2011. 21:58

Citiraj:

Autor ivan77 (Post 2016254)
zakon :D jurnjava uz "I bless the rains down in Africa". Nadam se da će i soundtrack bit iz 80 tih. Vice City je imao najbolji soundtrack i radio stanice.

daleko najbolji, love fist :roller:

Baja 001 02.11.2011. 22:21

Opet su mi naparili oči :D

Izgeda zanimljivo, ne može se izvuć puno zaključaka zasad, ali definitivno obećavajuće. Uostalom svaki GTA je bio dobar, tako da sumnjan da će ovo podbacit...

A najviše bi volio MIX (SA + LC + VC) sve izmiksano sa svim featureima :) :)

PointDexter 02.11.2011. 23:31

Sad je samo pitanje hoće li konzolitis uništiti ovu potencijalno savršenu igru

xtreme96 02.11.2011. 23:45

@PointDexter
S obzirom na to da izlazi i novi XBOX,sto odma znaci veci requirementsi,mozda,al mislim da su naucili lekciju sa gta iv i losom optimizacijom,jer je puuuno ljudi sralo po njima zbog tog...valjda ce to sad obavit kako spada...Bilo bi stvarno steta upropastit ovako dobru igricu losom optimizacijom,barem mi za sada izgleda savrseno...nismo dobili puno informacija ali grafika je po meni odlicna...

Nemogu prestat gledat trailer,stalno silujem replay button :D

Ordem 02.11.2011. 23:49

tko kaze da ovo izlazi na novom xboxu (za kojeg se predvidja da ce izaci tek 2014.)?

po traileru se moze vidjeti da koriste engine iz GTAIV i isto tako da je veci dio igre vec gotov (radnja, likovi, dizajniran cijeli svijet)

tko zna oce se uopce ovaj put patit sa PCem (patchevi, customer support, rockstar social club i uploadanje user contenta) sudeci kakav je fijasko bio GTAIV na PCu..

sam nek se maknu od pretjerane ozbiljnost i naprave igru koja ce biti zabavna (kao svi GTA nastavci prije IV)

khm 03.11.2011. 00:00

Citiraj:

Autor Ordem (Post 2016340)
tko kaze da ovo izlazi na novom xboxu (za kojeg se predvidja da ce izaci tek 2014.)?

Ma lupa lik gluposti, o novom boxu još nema ni x, a kamoli nekakvim igrama za njega.
GTAV će normalno izaći na Xboxu 360, PS3 i PC-u.

Citiraj:

Autor Ordem (Post 2016340)
sam nek se maknu od pretjerane ozbiljnost i naprave igru koja ce biti zabavna (kao svi GTA nastavci prije IV)

Potpis na ovo.
Što se više ide na neku ozbiljnost i realnost to se gubi igrivost.

Meni je Vice City bio vrh, ono poroci Miamia, Al Pachino i Scarface, mjuza... ona atmosfera je jednostavno nenadjebiva.

Ovaj trailer mi baš ne ulijeva nadu da će takva igra biti.

xtreme96 03.11.2011. 00:14

Ako bude islo na ove konzole koje sada imamo onda mozemo ocekivat da ce jedan i5 2500 i grafa poput 6870 vrtit ovo na max...

Ordem 03.11.2011. 00:40

Citiraj:

Autor xTreme GaMeR (Post 2016357)
Ako bude islo na ove konzole koje sada imamo onda mozemo ocekivat da ce jedan i5 2500 i grafa poput 6870 vrtit ovo na max...

da i? bilo bi tuzno da danasnja high end konfa ne moze vriti GTAIV engine na max..

panda505 03.11.2011. 00:40

Citiraj:

Autor Ordem (Post 2016340)
tko kaze da ovo izlazi na novom xboxu (za kojeg se predvidja da ce izaci tek 2014.)?

po traileru se moze vidjeti da koriste engine iz GTAIV i isto tako da je veci dio igre vec gotov (radnja, likovi, dizajniran cijeli svijet)

tko zna oce se uopce ovaj put patit sa PCem (patchevi, customer support, rockstar social club i uploadanje user contenta) sudeci kakav je fijasko bio GTAIV na PCu..

sam nek se maknu od pretjerane ozbiljnost i naprave igru koja ce biti zabavna (kao svi GTA nastavci prije IV)

Ja bih samo kao svoje mišljenje dodao da je i GTA IV donekle bio dobar, na stranu sva sranja koja su bila sa instalacijom i ostalim glupostima, igra je pružala dobre nove feature koji su baš bili nedostatak u starijim GTA nastavcima - cover pogotovo

Citiraj:

Autor khm (Post 2016347)
Ma lupa lik gluposti, o novom boxu još nema ni x, a kamoli nekakvim igrama za njega.
GTAV će normalno izaći na Xboxu 360, PS3 i PC-u.


Potpis na ovo.
Što se više ide na neku ozbiljnost i realnost to se gubi igrivost.

Meni je Vice City bio vrh, ono poroci Miamia, Al Pachino i Scarface, mjuza... ona atmosfera je jednostavno nenadjebiva.

Ovaj trailer mi baš ne ulijeva nadu da će takva igra biti.

Igrao i GTA3, Vice City i San Andras

i ja bih rekao da su San Andreas i Vice City tu negdje, Vice City baš zbog stila kao što si ti naveo, San Andreas zbog priče, ali i par mogućnosti

npr. u Vice Cityu mi je živce popilo kad sam trebao "skočit" na brod pa profulam ko budala i krepam jer Tommy nemože plivat :lol2:
Citiraj:

Autor xTreme GaMeR (Post 2016357)
Ako bude islo na ove konzole koje sada imamo onda mozemo ocekivat da ce jedan i5 2500 i grafa poput 6870 vrtit ovo na max...

How, yes, no

i GTA IV je bio napravljen za XB360 i PS3 pa je "letio" na PCu :lol2:

markosan 03.11.2011. 07:44

Meni super izgleda, i siguran sam da će mi biti odlična igra (kao i svi GTA prije ovoga), ali jesam li ja jedini malko razočaran povratkom na zapadnu obalu? Da, SA je bio super, ali iskreno ja sam se nadao nekom GTA:Europe, u bilo kojem desetljeću (preferably 70-tih). London, Berlin, Azurna obala, Rim, Prag...to bi bilo nešto za vidjeti!

intruder 03.11.2011. 08:02

Ne znam dali je netko drugi ali ja nisam nigdje primjetio da piše da izlazi i za PC...

robert7 03.11.2011. 10:10

Jos stoji TBA na platformama, ali nebi se cudio da samo za konzole izdaju, iako je to zalosno :(

Sjetimo se samo odličnog Red Dead Redemptiona koji također je samo na konzolama...

ShanTech 03.11.2011. 10:10

Nitko ne spominje da je igrao GTA2 :D

http://www.pohrani.com/t/2r/Lt/4yZVjRwf/gta2.jpg
*******353KB*******
EDIT
Citiraj:

Autor panda505 (Post 2016592)
a GTA 1 ? :D

GTA1 je još malo stariji, njega nisam igral :D

Ordem 03.11.2011. 10:37

GTA2 nisam ni mogao pokrenuti (bez masivnog stekanja) jer sam u to vrijeme imao 2D graficku sa 1Mb memorije ^^

da, i ja mislim da bi bilo bolje da su se vratili u europu (ili stavili radnju u aziju/juznoafricku republiku - GTA juzna amerika ce uskoro izaci pod nazivom max payne 3)

GTAV: London bi bio zakon (pogotovo u 60/70ima).

vec sam sit prikaza amera i njihovog nacina zivota..

panda505 03.11.2011. 13:10

Citiraj:

Autor ShanTech (Post 2016488)
Nitko ne spominje da je igrao GTA2 :D

http://www.pohrani.com/t/2r/Lt/4yZVjRwf/gta2.jpg
*******353KB*******

a GTA 1 ? :D

khm 03.11.2011. 16:06

Citiraj:

Autor intruder (Post 2016408)
Ne znam dali je netko drugi ali ja nisam nigdje primjetio da piše da izlazi i za PC...

Ne piše zato što će biti konzolaška ekskluziva jedno 6-8 mjeseci, a onda će se pojavit PC verzija, već ste trebali naučit kako to rockstar radi.

Don 03.11.2011. 16:14

Dok dođe na PC trebat će 2 god + odgađanja:D

wnbeeeE 03.11.2011. 16:16

a i neka je tako, ako bi i igrao singleplayer igre, igrao bi ih na konzoli.
Sva sreća pa je pc još uvijek glavni za multiplayer, makar se i tu konzole lagano guraju.

Jer danas skoro sve dobro sto izade za pc je sa konzole, i to onda nije to vise :( (cod npr.)

vercetti 03.11.2011. 16:19

GTA 4 za PC je izasao 7 mjeseci poslije konzolaske verzije,

vjerojatno ce tako nesto biti i sa Five :)

hrcfaca 03.11.2011. 16:46

Jedine dvije igre koje imam original su gta 4 i f1 2010. Neznam ali to sam si zacrto da moram imati originale. Ali opet ja sam takav laik da neznam iskoristiti sve prednosti pc-a pa niti gta4, a niti f1 ne igram mp, jer uopče neznam kako.


Sva vremena su GMT +2. Sada je 15:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger