PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Monitori, tipkovnice i miševi (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=52)
-   -   Najbolji LCD monitor (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=76459)

Uniks 10.08.2007. 10:24

Citiraj:

Autor Wolverine (Post 786127)
Jtip traži mišljenje i kada ga dobije od nekog tko je u tom svijetu počne pobijat svaku riječ bez nekih suvislih komentara....

Ali najgore je to da sam prvo dobijao samo digresije, a potom monitore koji služe prvenstveno za grafičku obradu slika unatoč mojem prethodnom preciziranju. Dakle uopće nisam dobio neki koherentan savjet.

syss 10.08.2007. 10:30

gorluk otišao ti sa foruma ili ne (što je imho velika šteta na uštrb svih korisnika), ti si moj idol :)

ako nešto mrzim onda su to arogantni review-based ljudi... što me sjetilo jednog poznanika koji galantno razgovara o razlici u ležanju na cesti evo 7-8, imprece, lamba i takve pile, tko je bolji na stazi i takve spike... jedini je problem što u svojih 26-27 godina života nije stekao vozačku :)

antrax 10.08.2007. 10:35

Citiraj:

Autor Uniks (Post 786209)
@gorluk, ajde onda budući da si preporučivao stotinama ljudi monitore i nitko nije požalio, daj meni preporuči LCD monitor radne rezolucije 1920*1200 za vrhunski gaming i obećajem da ću prvom prilikom otići u dućan da vlastitim očima provjerim taj monitor i i usporedim s mojim ostalim favoritima.

monitore mozes usporedivati samo ako ih imas na istom mjestu, ne po razlicitim ducanima, jer em nisu podeseni kako spada em su spojeni preko kojekakvih razdjelnika pa do cinjenice da trgovine ipak imaju malo specificnije rjesena osvjetljenja nego ti kod kuce i sve izgleda bitno drugacije nego u realnim uvjetima...

maxxp 10.08.2007. 11:14

[QUOTE=gorluk;786198]Heheheh, tek sam sad skužio (ok, ono mi je bio prezadnji post, ali na ovo nisam mogao odoljeti :)

Iskreno se nadam da ćeš imati još puno predzadnjih postova...a prestanak pisanja da će uvjetovat zainteresiranost za neko drugo područje, a ne par likova koji ne podnose većeg znalca od sebe.

k2006 10.08.2007. 12:34

Citiraj:

Autor gorluk (Post 786095)
Dakle, do viđenja ekipa, vidimo se nikad, a ako vam treba kakva preporuka monitora obratite se Ozyju ili Uniksu, oni će vam objeručke preporučiti najbolje monitore na svijetu, monitore koji ima se "jako sviđaju", ali uopće ne znaju radi li se o wide ili non wide modelu, monitore za koje niti ne znaju koju matricu koriste itd. Vjerujem da će svima biti drže takve preporuke.

Mislim da tvoj jedan post vrijedi više nego svi uniksovi skupa, te se nadam da ćeš se predomisliti, staviti debile na ignore i nastaviti sudjelovati u radu foruma ...

daytripper 10.08.2007. 12:43

Nemoj se dati provocirati. Napisao si i vise nego bi i trebao. Cak bi i covjek koji nikad nije vidio LCD zakljucio da znas o cemu pricas.
Pozdrav...
:banana: za Uniksa?
:)

Uniks 10.08.2007. 14:07

Ma pustite egomanijaka, samo se hoće praviti važan...

mrga 10.08.2007. 14:11

Citiraj:

Autor Uniks (Post 786410)
Ma pustite egomanijaka, samo se hoće praviti važan...

Tko, Uniks? Je, slažem se :banned:

zlikovski 10.08.2007. 22:05

Gorluk - pusti njubare da pišu gluposti.
Stalni članovi foruma znaju kakvu tko ima reputaciju i iz postova se vidi količina znanja.
Dajte čovjeku da moderira taj dio foruma da ga ne prcaju lejmeri.

tutix 10.08.2007. 23:08

A vidite da je nedokazan, nek onda uzme tog Benq-a i bok. Ista stvar je i sa onima koji kupuju neki drugu komponentu, predlože nešto, objasniš mu da ne valja, onda traže preporuku, preporučiš, onda traže mane u preporuci i kupe ono šta su prvotno mislili. Jer su ipak oni u pravu

gorluk kužiš ak odeš to znači da je on pobjedio, dobio je što je htio, isprovocirao je. Najbolje je ne odgovarat na thread kad krene ovim tokom i gotovo.

Ozy 10.08.2007. 23:44

Ma neće on nigdje otići,odnosno i ako ga nema sad vratit će se on. :) Malo sam i ja zglajzao,ali bio me isprovocirao...ali ipak da zna o monitorima čovjek - zna;i neka moderira taj dio i sve 5. :chears:


Sva vremena su GMT +2. Sada je 12:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger