PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Iskustva s IT trgovinama (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   HGSpot / HGShop (informacije i iskustva) (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=164814)

Wolverine 27.11.2009. 16:15

Citiraj:

Autor Srdan (Post 1496444)
12h kada pocinje rasprodaja nije spica

Neki ljudi rade, vjerovao ili ne.

Citiraj:

Autor Srdan (Post 1496444)
a ako ne mozes vec tada sigurno neces za vrijeme spice (nesto prije ili poslje) tako da ti to bas i ne stoji

Sad ispada da ti iz KA učiš nas, kojima je to svakodnevnica, kako doći sa jednog kraja grada na drugi :D
Ne znam koliko si često u ZG ali poslao bi te jednom samo da prođeš Slavnoskom-Ljubljanskom do Jankomira primjerice u razdoblju od 14-17h ;)

I na kraju krajeva zašto se raspravljamo po tom pitanju?
Ako netko želi pitat neka pita, tko si ti da mu to braniš? :stoopid:

syss 27.11.2009. 16:15

rekord autom (bez sudara i elementarnih nepogoda da se razumijemo, plain gužva) po ljubljanskoj od trešnjevke (selske) do ferenščice mi je 50 minuta.

za to vrijeme dođeš iz karlovca do hg spota u utrinama prije mene bez ikakve greške... hajvej, rotor, dolje po av. dubrovnik i drito si im pred vratima.

Srdan 27.11.2009. 16:21

"hajvej"
A sada izracunaj kolika je razlika u troskovima za ako i 15min razlike (ipak se cijeli Karlovac ne nalazi u krugu 1km oko naplatnih), meni recimo treba ako nema guzve 15min do naplatnih tako da vjerovao ili ne ne bi stigao minutu prije tebe a potrosio bi X puta vise (kako kazes hajvejom, naravno)

syss 27.11.2009. 16:28

samo se ti voziš stari moj, a ja stojim na mjestu i gledam u kr-mirkec registraciju ispred sebe sat i pol kolko mi treba po špici tamo-"nemamo to gospodine"-natrag.

za tih sat i pol sam spalio benzina bolesno puno (u odnosu na put koji sam prešao), dobio odyeb na blagajni i ubio sat i pol vremena što bi po nekoj mojoj satnici bilo 150kn.

ne... neću nazvat prije sigurno.

FitzTN 27.11.2009. 16:28

Dajte se prestanite svađat oko gluposti...

Mljac 27.11.2009. 16:30

Citiraj:

Autor Srdan (Post 1496465)
"hajvej"
A sada izracunaj kolika je razlika u troskovima za ako i 15min razlike (ipak se cijeli Karlovac ne nalazi u krugu 1km oko naplatnih), meni recimo treba ako nema guzve 15min do naplatnih tako da vjerovao ili ne ne bi stigao minutu prije tebe a potrosio bi X puta vise (kako kazes hajvejom, naravno)

Da nismo malo u OT?

Ja ponekad trebam više vremena od Škorpikove do Dubrave nego napr. do Zadra autocestom. A i benzin ide jako dobro u kolonama.
Ali zato se svi čude ko pure dreku kad dožive zagrebački prometni krkljanac.

Čitaj komentare dobrih ljudi koji su bili u HG-u, ali nemoj nikog slati da ode vidjeti, molim te.

Wolverine 27.11.2009. 16:31

Ajd ti izračunaj troškove lika koji iz primjerice Dubrave ide na Jankomir samo da vidi jel ima neka komponenta raspoloživa? Ima cca 20km zračne linije udaljenosti, cestom je to gotovo duplo više, još kad uleti u gužvu i prosj brzina mu je kakvih 20km/h? Koliko taj vremena i goriva potroši?


Daj stani više, kakve sad sve ovo ima veze s temom? :suicide:

Srdan 27.11.2009. 16:35

Ja se vozim ti mirujes, koja je razlika osim sto ja na 110-150 trosim daleko vise nego ti u leru i blagim startovima za skro isto vrijeme. Ja ne mogu poljubiti vrata? I opet pricas o najvecoj spici za cije vrijeme sigurno neces ic
Nitko ne kaze da ne nazoves, ja kazem za ljude koji pitaju ovdje na forumu - znaci dok netko dode tamo, pogleda sve sto ga zanima, stoji u povecem redu na blagajni (ipak je -50%), dode doma pa to sve raspakira i izveseli se dobroj kupnji... da bi tek onda javio sto ima. Ti naravno iste te minute neces ni procitati taj odgovor, pa dok krenes i dodes tamo toga vise nema. O tome ja govorim.

Srdan 27.11.2009. 16:40

Da im sada stigne novi lager koji nije na popustu i kojeg ce (gotovo) sigurno bit dok ti dodes te da onda pitas cega ima ja rijeci ne bi rekao. Za -50% nema smisla jer dok ti dodes i toga ceg je bilo vise... nema

Igorr 27.11.2009. 16:40

Aj da se vratite na temu:

Kupio sam biostarovu p43 plocu za 240kn, nova neotvorena, bundle i 2 godine garancije, ostala je jos jedna nakon mene, definitivno isplativo.:goood:

Od ostalog sto sam zamijetio da bi bilo prihvatljivo su dvije p55 ploce za 400kn (800kn bez popusta), za nekoga kome treba dusu dalo. Ne znam tocan model jer me nije zanimalo, samo sam letimicno proletio kroz sve ploce dok nisam nasao svoju :D

Zanimljivo sto pola onih ploca nemaju u cjeniku na internetu. Tako da se nemojte samo oslanjati na ono sto su tamo naveli, po meni se isplati ici baciti oko (mislim na maticne).

Edit: Od grafickih jedino sto sam vidio da je donekle isplativo je 9600GSO 384MB za 325kn, frend koji je bio samnom je bas kupio jednu. Ne znam da li ih jos ima.

Wolverine 27.11.2009. 16:42

@Srdan
OK, evo da ti srčeko bude na mjestu... Mi smo svi idiJoti i nesposobne budale.
Sve kaj si reko stoji i sve što misliš o ljudima koji ovdje pitaju jel ima kaj raspoloživo je istinito samo da više prestaneš govorit to što govoriš. :rolleyes:

P.S. nauči koristit opciju Edit ;)

Roberto 27.11.2009. 16:44

Yebala vas putovanja u ovom topicu :D
Meni je danas ćuku vremena trebalo iz Maksimira do HG-a u Utrinama. Netko tko ne živi u ZG ne može razumjeti ovdašnje gužve i probleme u prometu, i nikad neće. Ne znam kako im objasniti da ja iz Vrapča u Dubec na posao idem po zaobilaznici (kad idem autom) jer mi je tako brže, i da bi nekom iz Karlovca trebalo možda 5 min više nego meni do Dubca...

Uglavnom, bio u Utrinama - žali Bože truda, vremena i benzina.

Nema laptopa, nema pržilica, nema diskova, nema USB stickova, 2-3 ok matične ali tolko skupe da ne isplate ni s popustom + par jeftinih biostarki, proceva samo starijih i to svega nekoliko, najnovija grafička je nevidija 8600, par tipkovnica i miševa...

Trebam li dalje nabrajati?

Wolverine 27.11.2009. 16:46

Jel još raspoloživa Leadtek GeForce 7900GT za siću od 2050kn :D
Idem odma po nju :roller:

Igorr 27.11.2009. 16:48

Citiraj:

Autor Wolverine (Post 1496498)
Jel još raspoloživa Leadtek GeForce 7900GT za siću od 2050kn :D
Idem odma po nju :roller:

Je :D
Ali po meni je jos isplativija 6200 128MB za 680kn :D
Ako to prodaju i pod 50% popusta pucaj mi u celo :D

Srdan 27.11.2009. 16:48

Citiraj:

Autor Wolverine (Post 1496491)
P.S. nauči koristit opciju Edit ;)

Koristio sam ju vec u 1. postu ali posto je dosta vremena proslo od njega pisao sam u novom jer bi ga netko lako mogao neprocitati. Ovako ti odgovoris i vidis da je u meduvremenu bio jos jedan post dok onako taj edit ne bi.
Ali hvala na brizi

Wolverine 27.11.2009. 16:54

Good For You http://www.cheesebuerger.de/images/m...hlich/a040.gif

Red Dwarf 27.11.2009. 17:11

uf...konačno kupio 128gb ssd...dva komada...tako da vas informiram da ih više nema u utrinama :D

hehe...brat mi je odlučio da će božić malo ranije ove godine

rendula 27.11.2009. 17:14

navratio i ja u utrine, nema bas puno korisnih stvari, ali uspio sam ikopati ono po sto sam dosao, dva sanyo eneloopa i dvbt antenu s pojacalom za ukupno 160kn.

mymoon 27.11.2009. 17:30

Citiraj:

Autor coconut (Post 1496163)
Zašto samo Zagreb? Šta smo mi ostali manje vrijedni i naše pare ne valjaju?...

definitivno naša lova smrdi, preko neta se ne može kupiti niti naručiti u rijeku.

ja sam pokušao preko mihaele i mejla uzeti jednu matičnu ploču iz zg-a ali nakon 2 radna dana - od kada sam pokušao u rijeci uzeti ploču do kada se to pokušalo riješiti "preko veze" za mene - je (nećete vjerovati) već bila prodana.

neka, ima shopova u rijeci i širom neta koji me dočekuju raširenih ruku. :amen:

Nybelung 27.11.2009. 17:47

Citiraj:

Autor mymoon (Post 1496543)
definitivno naša lova smrdi

I moja lova smrdi.. :o

Citiraj:

Autor coconut (Post 1496565)
Nažalost, u Ri više baš i nema poštenih šopova

Isto je kokose i u Splitu. ;)

coconut 27.11.2009. 17:48

Nažalost, u Ri više baš i nema poštenih šopova. Vemulj zatvoren, hgšrot skoro prazan, linx i ventex skupi do bola, netcom i ri-ing neću ni spominjati jer su izbor i cijene da pamet stane. Šta ti ostaje u Ri?

Red Dwarf 27.11.2009. 17:51

inače koliko sam skužio tamo noišta ne rezerviraju nego ili se pojavi ili ništa od proizvoda

Dizel 27.11.2009. 18:04

Pa meni je klaun u Netcomu RI kupio najjeftiniji Hyper 212+ u HR. Jeftiniji za 40kn od Feniksa.

mymoon 27.11.2009. 18:49

Citiraj:

Autor coconut (Post 1496565)
Nažalost, u Ri više baš i nema poštenih šopova. Vemulj zatvoren, hgšrot skoro prazan, linx i ventex skupi do bola, netcom i ri-ing neću ni spominjati jer su izbor i cijene da pamet stane. Šta ti ostaje u Ri?

baci malo pogled u eurotrade (tc andrea), znaju imati dobrih ponuda.

Majo 27.11.2009. 19:10

I imal u ZGu kakvih LCD tva?

Doink the Clown 27.11.2009. 19:19

Citiraj:

Autor Dizel (Post 1496589)
Pa meni je klaun u Netcomu RI kupio najjeftiniji Hyper 212+ u HR. Jeftiniji za 40kn od Feniksa.

Neki dan bio u Netcomu, imaju još 212+ po toj cijeni pa ako nekome treba... :) Čak im cijene nisu tako napuhane kako kolega kokonat sugerira, na cijene u web shopu ide popust na gotovinu i to za svaki proizvod vrijedi drugačiji postotak popusta, valjda ovisno o dobavljaču.

coconut 27.11.2009. 19:58

Citiraj:

Autor mymoon (Post 1496637)
baci malo pogled u eurotrade (tc andrea), znaju imati dobrih ponuda.

Nisam bio tamo milijun godina. Nešto su bili pregrađivali pa nije bilo više kupovine tipa supermarket nego je prodavač stalno skakao oko mene pa mi se malo zamjerilo. A ni izbor im nije bio bog zna kakav.

thedream 27.11.2009. 20:00

Ništa,sutra put King Crossa.

Dizel 27.11.2009. 20:07

Citiraj:

Autor Doink the Clown (Post 1496658)
Neki dan bio u Netcomu, imaju još 212+ po toj cijeni pa ako nekome treba... :) Čak im cijene nisu tako napuhane kako kolega kokonat sugerira, na cijene u web shopu ide popust na gotovinu i to za svaki proizvod vrijedi drugačiji postotak popusta, valjda ovisno o dobavljaču.

Trebat ce meni uskoro jos jedan za drugu konfu, javim ti se be brige :)

Halos 27.11.2009. 20:16

Bio sam danas. Glavna info oprema je osiromašena, samo ima par ploča...memorije, hardovi, grafe i sl., nula bodova.

Ja sam uzeo volan, trust predator xyz :) za 100 kn. Izvrsno...

neidem vise tamo, osim kad bude 80%, da pokupim onu 3870x2 i 9800gx2 :D

edit: Skoro sam uzeo 7800GT za 250 kn :) LOL


Sva vremena su GMT +2. Sada je 04:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger