PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   Gaming (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Diablo 3 (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=111807)

Doink the Clown 22.10.2010. 23:48

Citiraj:

Autor Big Guy (Post 1759390)
ova demon hunterica je zakon :D

HD trailer

Pandan Amazonki iz drugog dijela. Zašto nema nekog meštra od mačeva ala Paladin, to je moj tip klase.

Pupo 22.10.2010. 23:51

Citiraj:

Autor Big Guy (Post 1759390)
ova demon hunterica je zakon :D

HD trailer


Gledao sam prije sat vremena blizzcon na livestramu, pričali su jedno sat vremena o demon hunterici

Beo 23.10.2010. 00:09

Uh kaj sam sad vesel, ko malo dijete kad dobije igracku :D
Svaki Diablo sam igro na luk pa im je bilo vec koma da ne bu.
Iako monk mi je ftw :D
Jos samo da release date bace.... :chears:

hammer_of_thor 23.10.2010. 01:27

Nisam fan tih bow and arrow ranged trapmastera pa vjerujem da ću Deamon Huntericu zadnju igrati ako ju uopće budem igrao.

Doink the Clown 23.10.2010. 10:59

Citiraj:

Autor hammer_of_thor (Post 1759473)
Nisam fan tih bow and arrow ranged trapmastera pa vjerujem da ću Deamon Huntericu zadnju igrati ako ju uopće budem igrao.

Takvo je i kod mene stanje, pošto više volim likove čiji se napad temelji na fizičkoj snazi nego na spellovima mislim da ću ja biti ograničen na barbaru iako bi mi najviše odgovarao neki sword master. Novih klasa više neće biti right?

warlock25 23.10.2010. 11:09

Nece biti vise klasa i sto se mene tice klase su zakon

vjerojatno u expansionu ce doc neki holy knight ili nes takvo

hammer_of_thor 23.10.2010. 12:38

Citiraj:

Autor Doink the Clown (Post 1759550)
Takvo je i kod mene stanje, pošto više volim likove čiji se napad temelji na fizičkoj snazi nego na spellovima mislim da ću ja biti ograničen na barbaru iako bi mi najviše odgovarao neki sword master. Novih klasa više neće biti right?


Ja volim spellcastere i tenkove, tak da sam DII prešao sa svima osim sa Assasinom i Amazonkom.

Nažalost, tako je, novih klasa više neće biti jedino ako ne uvale kakav DLC, ali moram priznati da su mi sve te klase nekako... ono... ni blizu dobre kao prije, sve su kombinacija klasa iz DII.

Barbar je barbar, Deamon Hunter je kombo Assasina i Amazonke, Witch Doctor je kombo Druida i Nekromancera, Monk je ajmo reć nešto između Paladina i Assasina itd...

Doink the Clown 23.10.2010. 12:57

Diablo III PVP (player vs. player)

Citiraj:

PvP (short for 'player versus player' combat) has had a storied history in the Diablo series. For Diablo III, we've decided to take it in a new direction to ensure that it's deep, organized, frantic, and fun.

Diablo III's PvP battles are fought in arenas spread out across the world of Sanctuary. These arenas aren't random -- they're all unique, designed with differing amounts of terrain and cover. You participate in PvP using the character of your choice, with access to all of the gear and skills you've accumulated playing the game in single-player or cooperative mode.

You'll learn many of the fundamentals of PvP (like how to avoid attacks or target specific foes) by playing the single-player game, but PvP differs in that it isn't an ideal venue for gathering new weapons and armor. Your rewards for shedding blood in the arena are purer than that: bragging rights, the joy of sending friends old and new to their swift and inglorious deaths, and points that represent how far you've progressed on the path to fame and glory.

When you participate in ranked games (fights that pit two opposing teams of players against each other in 'best of' matches), you'll earn points for advancement based on kills, accomplished objectives, wins, and other factors. Points lead to multiplayer achievements, titles, and more. Our system is focused on encouraging furious combat and multiplayer progression, not stringent competitive rankings, so you'll earn points after every match and Battle.net matchmaking will pit you against similarly skilled opponents.

We're also looking into other PvP game types that exist outside the ranking system, like 1-on-1 duels and mutually chosen team battles (for example, you and your friends could divide into two teams for an arena showdown). We'll have more information on the availability of these game types in the future.

Our aim for Diablo III's PvP is to set you up with dangerous, exciting gladiatorial matches, let you battle it out with other players at your own pace, and allow you to proudly display your rewards. We've added a robust system to remove the obstructions that may have kept you out of the action, so that you can focus on what really matters: answering the age-old question of 'who would win in a fight' -- with a gauntlet to the face.
http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/pvp.xml

Fora stvar, imam par frendova koji su isto zagriženi igračine Diablo serijala, biti će zanimljivo malo se međusobno poklati s vremena na vrijeme :D

mamutarka 23.10.2010. 14:24

ostavili su paladina i ostatak društva za expanzije, da se ljudi imaju čemu nadat, nisu oni ni ludi :D

Red Dwarf 23.10.2010. 15:09

jbla ih grafika...samo zbog nje i čekaju ovoliko s diablom...ko da se diablo igrao zbog grafike....

da priču upola razvijaju koliko i grafiku igrica bi bila all-time-best definitivno...

odoh igrati Diablo II da se smirim malo :D

coder012 23.10.2010. 23:22

Još ćemo se načekat

ironhide 23.10.2010. 23:33

Uf i PvP su uveli u novi diablo, to će da bude pravi pogodak od igre (bar za mene). Samo se nadam da će je izdat tijekom 2011 ili 2012.

warlock25 24.10.2010. 01:30

Evo za sve koji su se nadali da ce igra uskoro doc razocarat ce se

potvrdeno je da ce beta biti izdana 6 mjeseci prije dolaska full igre a rekli su da nisu jos niti blizu bete

najvjerojatnije ljeto 2012

Doink the Clown 24.10.2010. 10:21

Citiraj:

Autor warlock25 (Post 1760051)
Evo za sve koji su se nadali da ce igra uskoro doc razocarat ce se

potvrdeno je da ce beta biti izdana 6 mjeseci prije dolaska full igre a rekli su da nisu jos niti blizu bete

najvjerojatnije ljeto 2012

Iskreno, nisam ni mislio da će izać ranije od toga a i to će smak svijeta pokvariti :D

mamutarka 24.10.2010. 10:24

šta nisu smak svijeta odgodili :D samo da ne odgode i ovo :D

t3cH_GuRu 24.10.2010. 12:43

Citiraj:

Autor warlock25 (Post 1760051)
Evo za sve koji su se nadali da ce igra uskoro doc razocarat ce se

potvrdeno je da ce beta biti izdana 6 mjeseci prije dolaska full igre a rekli su da nisu jos niti blizu bete

najvjerojatnije ljeto 2012


ma odakle ti to?

RaneZ 24.10.2010. 12:52

pa normalno..po meni nece prije 2013... treba jos love skupit od WOWa :)
ah...

t3cH_GuRu 24.10.2010. 13:06

mislim da su to čiste gluposti da će radi diabla ljudi kvitat wow i godine igranja i truda koje su uložili u svoje likove. To su čista nagađanja. Možda i bude neki mali postotak ljudi koji če se okrenit diablu kad izađe, ali da če sad wow propast i da radi toga odgađaju izdavanje igre da bi se mogli nakesat para, to nema teorije.

warlock25 24.10.2010. 13:12

Citiraj:

Autor t3cH_GuRu (Post 1760181)
ma odakle ti to?

Na blizzconu je jedan lik postavio pitanje i to mu je reko developer

Amepshi 24.10.2010. 13:29

Ma samo ga kompliciraju s tim novim diablom. Mogli su uzeti engine od D2 i doraditi ga, usminkati, ekipa bi i dalje masovno gutala igru.

Mislim da Diablo definitivno nece doci brzo jer Blizzard zeli izmusti svaki cent koji moze. WOW, iduce poglavlje Starcrafta, lijepo ce sloziti datume izlaska tako da niti jedan naslov ne bude "blizu" drugoga.

Mada jos uvijek ne mogu prezaliti sto su prekinuli s razvojem point and click avanture Warcraft... kao da im nedostaje novaca :-(

domina 24.10.2010. 13:40

Citiraj:

Autor Amepshi (Post 1760221)
Mada jos uvijek ne mogu prezaliti sto su prekinuli s razvojem point and click avanture Warcraft... kao da im nedostaje novaca :-(

Sry na OT, al prvi put čujem za to, kakava avantura? To je neš jako staro il?

lukas1234 25.10.2010. 00:52

Citiraj:

Autor domina (Post 1760231)
Sry na OT, al prvi put čujem za to, kakava avantura? To je neš jako staro il?

To je trebala biti avantura u ulozi thrala i njegovog odrastanja,no odustali su od toga tak da je na kraju prica sa thralom zavrsila u wcIII.Na isti kalup je trebala biti avantura starcraft:ghost,no i od toga su odustali.

apex13 25.10.2010. 07:21

" With the amount of skills, skill runes, and choices, each class will now have 96,886,969,344 combinations of active skills. That is over 484 Billion builds including each class"
hmm sa svim tim kombinacijama mislim da nam nece biti dosadno i sad pomalo pocinjem shvacati zasto im toliko i treba da naprave taj diablo.
radije cu pricekati pa nek igra bude kak spada neg da nam daju polu proizvod kao vecina proizvodjaca igara

danij3l 25.10.2010. 07:46

jedna stvar je sigurna da ne zelimo da Blizz pocne izabacivati igre na EA kalup. bolje je ovako. cekamo godina, ali igramo godinama.

Amepshi 25.10.2010. 11:32

Citiraj:

Autor danij3l (Post 1760891)
jedna stvar je sigurna da ne zelimo da Blizz pocne izabacivati igre na EA kalup. bolje je ovako. cekamo godina, ali igramo godinama.

Heh, to je dvosjekli moc. Slazem se s time da trebao posao napraviti kako treba, ali opet - da barem i drugi tako razmisljaju pa da ima neka alternativa dok cekamo...

Doink the Clown 25.10.2010. 11:35

Citiraj:

Autor Amepshi (Post 1761037)
Heh, to je dvosjekli moc. Slazem se s time da trebao posao napraviti kako treba, ali opet - da barem i drugi tako razmisljaju pa da ima neka alternativa dok cekamo...

Pa ima - Torchlight :D
Ali 4 godine od najave su stvarno previše čekanja (pod pretpostavkom da će ipak i izaći 2012.).

potemkin.hr 25.10.2010. 12:18

Citiraj:

Autor apex13 (Post 1760888)
" With the amount of skills, skill runes, and choices, each class will now have 96,886,969,344 combinations of active skills. That is over 484 Billion builds including each class"
hmm sa svim tim kombinacijama mislim da nam nece biti dosadno i sad pomalo pocinjem shvacati zasto im toliko i treba da naprave taj diablo.
radije cu pricekati pa nek igra bude kak spada neg da nam daju polu proizvod kao vecina proizvodjaca igara

I na kraju će svi igrati onih 20 "perfect" buildova :D

apex13 25.10.2010. 15:02

Citiraj:

Autor potemkin.hr (Post 1761089)
I na kraju će svi igrati onih 20 "perfect" buildova :D

koliko sam ja shvatio iz svih intervijua sa blizardom mislim da je njima bas u cilju da nema "beskorisnih" skilova kao sto je to bilo u D2.
svaki moguci build skila bi trebao biti koristan za odredjeni nacin/stil igranja.
fora je u tome sto ce se svaki skil dati dodatno "nabrijavati" sto ce biti zabavno jel ostavlja dosta kombinacija.
iskreno se nebrinem da ce to blizard pokvariti.
s obzirom koliko su vec do sada napravili ja sam nekako uvijeren da ce diablo 3 brzo na nase kompove ( ne duze od godine ) iako svi znamo kako je blizard skrt kad je pitanje release dana.
:goood: samo neka naprave dobru igru

lukas1234 25.10.2010. 21:16

Citiraj:

Autor apex13 (Post 1761217)
koliko sam ja shvatio iz svih intervijua sa blizardom mislim da je njima bas u cilju da nema "beskorisnih" skilova kao sto je to bilo u D2.
svaki moguci build skila bi trebao biti koristan za odredjeni nacin/stil igranja.
fora je u tome sto ce se svaki skil dati dodatno "nabrijavati" sto ce biti zabavno jel ostavlja dosta kombinacija.
iskreno se nebrinem da ce to blizard pokvariti.
s obzirom koliko su vec do sada napravili ja sam nekako uvijeren da ce diablo 3 brzo na nase kompove ( ne duze od godine ) iako svi znamo kako je blizard skrt kad je pitanje release dana.
:goood: samo neka naprave dobru igru

Meni je bilo bezveze u dII sto ako si recimo gradio cold sorcu ili lighting assasin nisi uopce mogao igrati na hell radi imunih monstera.A nisi mogo graditi dva razlicita stabla,mogo si samo jedno nabrijati posteno i to je to.

Astral 25.10.2010. 23:16

sve se da :) uz dobru opremu mogo si imat i cold i fire ko backup ako je imune


Sva vremena su GMT +2. Sada je 11:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger