PC Ekspert Forum

PC Ekspert Forum (http://forum.pcekspert.com/index.php)
-   HT (http://forum.pcekspert.com/forumdisplay.php?f=79)
-   -   MaxTV - pitanja (http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=81738)

LeskiRM 16.03.2024. 09:00

Ma nije, imam pristup s balkona pa je lagano a htio sam maknut njihov 3x splicean kabel i s jednim produznim konektorom, smanjio gušenje s 23 na 19 plus sad to ljepše izgleda

Karlo666 21.03.2024. 15:13

Izašao je novi FW za Samsung MaxTV STB.Ovo je novi login screen i ostale informacije.
FW build date je 19.3.2024

QR kod sa ekrana vodi na
https://www.hrvatskitelekom.hr/maxtv-nadogradnja

https://ibb.co/5cstnzr
https://ibb.co/BqR5W8g
https://ibb.co/ZTHPKyr
https://ibb.co/y8VyzZz
https://ibb.co/7g5tW6q
https://ibb.co/8b4QRr4
https://ibb.co/tJyJhH5
https://ibb.co/GpsnbYB

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

android-split 21.03.2024. 15:16

Moj je Adriatic 2.6.1.3, datum: 2022-10-20

Ante M 21.03.2024. 15:22

Nema još aplikacije za Samsung, Lg i Amazon uređaje ?

RedSky 21.03.2024. 15:25

Meni još nije došlo, a trebalo je prije par dana. Poslali su SMS da nadograđuju u roku od 5 do 8 dana.

Prezime 21.03.2024. 15:28

Citiraj:

Autor Ante M (Post 3734825)
Nema još aplikacije za Samsung, Lg i Amazon uređaje ?

Nema, preteski je to zadatak za njih, a i nemogu s tim zgrabit neku lovu, pa sigurno nije na listi prioriteta...

mann 29.03.2024. 09:10

Citiraj:

Autor Prezime (Post 3734828)
Nema, preteski je to zadatak za njih, a i nemogu s tim zgrabit neku lovu, pa sigurno nije na listi prioriteta...

Ja čekam lg app da predajem na maxtv. Bez toga ostajem na eon koji pokriva sve platforme. Dok imam izbora (eon) odbijam dodatne stb uređaje. Ovi tuljavi Tht nikako app izdati.

jjd37 17.05.2024. 12:53

Koristi li netko samostalni maxtv paket na drugom operateru i dali to uopće radi? HT me već od 10 mjeseca prošle godine zeza :fuming: s uvođenjem novog paketa (ne optike nego baš povečanje brzine na postoječem priključku optike :wtf2:) koji reklamiraju na sve strane a imam mogučnost telemahove optike 2/2 pa bi ostavio samo maxtv (zbog maxsporta).

mate03 18.05.2024. 19:24

Ja imam samostalni MAXtv M paket na Rune paketu, radi uz jedan problem - sve rezolucije su spuštene na max 720p odnosno HD ready osim RTL-a i RTL2.
To je na android TV box-u (Mi box, Nvidial shield), čudno je da na mobitelu i windowsu radi full HD s istim podacima za prijavu.
Dok sam bio na HT bakru MAXtv je radio na Full HD-u na većini kanala gdje je full HD stream omogućen (HRT, Nova, RTl, HBO kanali)...

mbed 22.05.2024. 15:09

Citiraj:

Autor jjd37 (Post 3742863)
Koristi li netko samostalni maxtv paket na drugom operateru i dali to uopće radi? HT me već od 10 mjeseca prošle godine zeza :fuming: s uvođenjem novog paketa (ne optike nego baš povečanje brzine na postoječem priključku optike :wtf2:) koji reklamiraju na sve strane a imam mogučnost telemahove optike 2/2 pa bi ostavio samo maxtv (zbog maxsporta).


Baš prije mjesec dana uzeo Telemach optiku, i paralelno samostalni MaxTV Osnovni paket + MAXsport i sve radi kako treba, i na kompu i na mobitelu i na TV-u preko HT android box-a.

vlatko27 22.05.2024. 17:13

Jel se može uzet maxtv da se pogleda jedna utakmica? To se nekad moglo…htio bih pogledati finale kupa sa frendom a žena nam nema a djeca su sa nama pa birtija otpada…

Ili koliko košta taj maxsport na 1 mjesec? Ja sam na A1.

Ili ako netko je voljan dati mi svoju šifru na jedan dan, platim koju pivu na Revolut.

schetz 22.05.2024. 17:25

Citiraj:

Autor vlatko27 (Post 3743590)
Jel se može uzet maxtv da se pogleda jedna utakmica? To se nekad moglo…htio bih pogledati finale kupa sa frendom a žena nam nema a djeca su sa nama pa birtija otpada…

Ili koliko košta taj maxsport na 1 mjesec? Ja sam na A1.

Ili ako netko je voljan dati mi svoju šifru na jedan dan, platim koju pivu na Revolut.

Ako se ne varam, rekli su da je čabe na YT kanalu.

vlatko27 22.05.2024. 17:29

Citiraj:

Autor schetz (Post 3743591)
Ako se ne varam, rekli su da je čabe na YT kanalu.

A jebeno!! Thnx frende. Išao sam da naručim 23€ :fuming: ovaj Max L paket ali moraš ostavit podatke pa čekat da te nazovu, pa sam odustao hvala bogu.

Valjda bu to dobro radilo na YouTube.

Mljac 22.05.2024. 18:56

Citiraj:

Autor vlatko27 (Post 3743593)
A jebeno!! Thnx frende. Išao sam da naručim 23€ :fuming: ovaj Max L paket ali moraš ostavit podatke pa čekat da te nazovu, pa sam odustao hvala bogu.

Valjda bu to dobro radilo na YouTube.

Ali nije sve badava, kup je izuzetak.

vlatko27 22.05.2024. 19:08

Citiraj:

Autor Mljac (Post 3743607)
Ali nije sve badava, kup je izuzetak.

Ma dobro, ovo danas mi je bilo bitno radi obiteljske situacije. Za ovo ostalo koliko gledam HNL, prijenos u birtiji je ok. Ova sezona je jedina nakon sto godina da je bila zanimljiva.

Ovo na YouTube radi fakat fino. Spasili ste me!:respekt:

pogi 30.05.2024. 14:19

Maxtv app za webOS je još uvijek u šumi?

jopis 30.05.2024. 23:34

Jel ima ko upoznat sa tehnikalijama 'novog' max tv-a??
Preciznije, principu funkcioniranja istog od ovog zadnjeg nedavnog major updejta stb-a i svega ostalog.
Od tada me onlajn gejmanje hebe na kompu i na plejki, danas je frend tehničar provjeravao liniju, po parametrima je sve super, ali se pojavljuju sporadični ping spajkovi, ali brutalni.
Factory reset rutera odrađen, podešavanje parametara linije od strane tehničara, i još sve što se moglo odradit, ali lagg je brutalan i dalje u nekim situacijama.
Večeras skužim jednu konkretnu - čim se upali na stbu gledanje unatrag, žena gleda hells kitchen npr, meni net ode u 3pm na kompu. To nikad do sad nije bilo, a imam maxtv otkad postoji. Dakle da li je moguće da su oni promjenili elementarni princip rada stba, tj da gledanje programa unazad sad po novom koristi neku vrstu streama drito kao da sam npr mob nakačio na neki strim ili jubito???? Jer do ovog updejta stba bilo je totalno nebitno za ostatak uređaja na internetu da li se na stbu gleda trenutni program ili se nešto vratilo nazad od dan, dva ranije.

Karlo666 30.05.2024. 23:53

Koji je ruter u pitanju?
Dali je u pitanju xDSL bakar ili FTTH (Optika)?

jopis 31.05.2024. 00:54

Citiraj:

Autor Karlo666 (Post 3744740)
Koji je ruter u pitanju?
Dali je u pitanju xDSL bakar ili FTTH (Optika)?

Bakar, koji eto već 15god radi besprijekorno, tj radio je.
Centrala je vrlo blizu, vdsl smo dobili među prvima, brzine su 50-60D/15U.

Ruter je Arcadyan VRV9518BA-2C.

Karlo666 31.05.2024. 14:16

Moguće je da je Arcadyan VRV9518BA-2C pokvaren (neuredno složena IPTV konekcija i nije podignut IGMP).

Rješenje je vlastiti xDSL Modem Router ili novi ISP Modem Router.

Za konfiguriranje tog Arcadyan VRV9518BA-2C nećeš ništa moći napraviti osim da ti tehničar donese drugi koji ima uredno složen config na ACSu za IPTV.

jopis 31.05.2024. 21:59

Citiraj:

Autor Karlo666 (Post 3744793)
Moguće je da je Arcadyan VRV9518BA-2C pokvaren (neuredno složena IPTV konekcija i nije podignut IGMP).

Rješenje je vlastiti xDSL Modem Router ili novi ISP Modem Router.

Za konfiguriranje tog Arcadyan VRV9518BA-2C nećeš ništa moći napraviti osim da ti tehničar donese drugi koji ima uredno složen config na ACSu za IPTV.

Da, i frend koji radi kao tehničar mi kaže danas da se vjerovatno nešto grdo pomrdalo u ruteru od ovih silnih nestanaka struje u zadnje vrijeme, jer parametri veze su besprijekorni i dalje, gledao je sve satima :stoopid:

denied 01.06.2024. 11:42

Ako postoje dva maxtv-a na istom broju, da li svaki tv može imati svaki svoj raspored programa. Gdje bi se sejvao raspored, na samom uređaju ili negdje "na broju"?
Na starom softveru sam nekako to uspio ali na novom sam postavio raspored na svakom tvu pa se na drugom sinkao kao na prvom - ne znam jel to slučajno ili? Neda mi se nekoliko puta isprobavat jer onda trebam 30 programa opet namještavat.......:hitthewal:

Amdejac 01.06.2024. 17:54

Citiraj:

Autor jopis (Post 3744732)
Jel ima ko upoznat sa tehnikalijama 'novog' max tv-a??
Preciznije, principu funkcioniranja istog od ovog zadnjeg nedavnog major updejta stb-a i svega ostalog.
Od tada me onlajn gejmanje hebe na kompu i na plejki, danas je frend tehničar provjeravao liniju, po parametrima je sve super, ali se pojavljuju sporadični ping spajkovi, ali brutalni.
Factory reset rutera odrađen, podešavanje parametara linije od strane tehničara, i još sve što se moglo odradit, ali lagg je brutalan i dalje u nekim situacijama.
Večeras skužim jednu konkretnu - čim se upali na stbu gledanje unatrag, žena gleda hells kitchen npr, meni net ode u 3pm na kompu. To nikad do sad nije bilo, a imam maxtv otkad postoji. Dakle da li je moguće da su oni promjenili elementarni princip rada stba, tj da gledanje programa unazad sad po novom koristi neku vrstu streama drito kao da sam npr mob nakačio na neki strim ili jubito???? Jer do ovog updejta stba bilo je totalno nebitno za ostatak uređaja na internetu da li se na stbu gleda trenutni program ili se nešto vratilo nazad od dan, dva ranije.

To sam i ja skužio da nekaj ne štima. Nakon tog updejta jedan STB je otišao u vječna lovišta i evo maloprije su stavili novi nakon 2 tjedna čekanja. Drugi radi OK.
Ali ovaj ping ili šta već sam primijetio u WOTu, kao da na sekundu dvije, tri pukne veza. Da ti nisi napisao da imaš problem mislio bih da je do kineske wlan kartice i pregrijavanja ili nečeg trećeg.
Ja sam na optici 1/0.5 tak da propusnost ne igra ulogu.
Ali to se događa i kad je MaxTV ugašen. Iako možda jednom do dva puta u par sati igranja. Mjerenje veze je OK. I ping je OK.

brunci-vg 01.06.2024. 18:16

Da li je tko skužio da su neki tv kanali poduplani?

Primjetite na cinestar kanalima.
Pitao ove u korisničkoj podršci, kažu napravit će update baze kanala- kad ono opet poduplano.

Javite ako još tko ima s tim problem

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk

jopis 02.06.2024. 21:11

Citiraj:

Autor Amdejac (Post 3744905)
To sam i ja skužio da nekaj ne štima. Nakon tog updejta jedan STB je otišao u vječna lovišta i evo maloprije su stavili novi nakon 2 tjedna čekanja. Drugi radi OK.
Ali ovaj ping ili šta već sam primijetio u WOTu, kao da na sekundu dvije, tri pukne veza. Da ti nisi napisao da imaš problem mislio bih da je do kineske wlan kartice i pregrijavanja ili nečeg trećeg.
Ja sam na optici 1/0.5 tak da propusnost ne igra ulogu.
Ali to se događa i kad je MaxTV ugašen. Iako možda jednom do dva puta u par sati igranja. Mjerenje veze je OK. I ping je OK.

Rekao mi je tehničar da resetiram ruter čim skužim da krenu spajkovi, da bi trebalo pomoć. Tak i radim, pa neko vrijeme radi normalno. A i rekao je da će mi bit lakše tražit novi kad se vidi u sistemu da je problematika pucanja veze sve učestalija:D

RedSky 02.06.2024. 21:20

Citiraj:

Autor brunci-vg (Post 3744907)
Da li je tko skužio da su neki tv kanali poduplani?

Primjetite na cinestar kanalima.
Pitao ove u korisničkoj podršci, kažu napravit će update baze kanala- kad ono opet poduplano.

Javite ako još tko ima s tim problem

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk

To je namjerno napravljeno.

Tako je kod svih.

Tuco Ramirez 11.06.2024. 08:35

Citiraj:

Autor pogi (Post 3744639)
Maxtv app za webOS je još uvijek u šumi?

Vise nije. Eno je na LG ContentStoru. Potreban je WebOS 4.5 ili novije.

pogi 11.06.2024. 09:56

Provjerim kad opet budem kod LG telke

BundyR 11.06.2024. 11:10

Imam problem na MaxTV STB uređajima, a to je da mi se nakon ove zadnje nadogradnje fw kada gledam neki program unatrag zdrmaju se pozicije programa, npr. gledam neku emisiju od prije 2 dana HTV1 i nakon toga mi Promo program sa 0 pozicije prebaci na 1,a HTV1 na 0 i to više nikako ne mogu popraviti. Ima li netko isti problem i kako to riješiti ? Šta je najgore ne mogu pozicije vratiti na prvobitno stanje niti na jedan način (restart prijemnika, routera, ...). Znači radi se o 2 STBa i isti problem je na oba.

Prezime 11.06.2024. 11:41

Citiraj:

Autor Tuco Ramirez (Post 3746594)
Vise nije. Eno je na LG ContentStoru. Potreban je WebOS 4.5 ili novije.

Na njihovoj stranici pise: WebOS TV 3.x (godina proizvodnje 2019)


Sva vremena su GMT +2. Sada je 08:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1999-2023 PC Ekspert - Sva prava pridržana ISSN 1334-2940
Ad Management by RedTyger