View Single Post
Staro 15.06.2003., 10:28   #12
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
maxell == traxdata == tdk ultra == ritek!!
isti su i imaju isti ATIP kod.

ipak, nevjerojatno je kako oni svi daju dosta različite rezultate. tko zna kako su bili preštambiljani u tvornici, kako su prevažani do naših krajeva i do naših dućana - u (pre)vrućim kamionima, izlupani i šta ja znam šta im se sve dogodilo prilikom transporta da više nisu onakvi kakvi trebaju biti.

najbolje na što se danas može pržiti je Ritek koji dolazi u retailu sa LiteOnovim pržilicama. C1 je red veličine bolji od bilo čeg drugoga. Dok ostali mediji naprave par tisuća C1 grešaka, ovaj napravi manje od 100, a spržen je na 48x!

definitivno najbolji medij ikada je Traxdata Gold 8x sniman u starom Teacu 6x SCSI - samo dvije C1 greške na cijelom disku!! Da, dva reda veličine bolje od referentnog Riteka i tri do četiri reda veličine bolje od današnjih medija.

da sam znao da će ovako biti danas, kupio bi si onda 200-300 tih traxdata i zadržao starog teaca... a i TDK X-reflexi prije 4-5 godina isto imaju gotovo savršene rezultate u gotovo svim pržilicama... to su bila vremena i to su bili mediji.... danas te kvalitete više odavno nema.

žao mi je što ne mogu mjeriti focus i track follow kao što to može plextor premium. to bi bilo još zanimljivije vidjeti.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote